Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (22)Книжкові видання та компакт-диски (29)
Пошуковий запит: (<.>U=У010.451.5$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Коцьо О.Я. 
Моделювання споживання домогосподарств за умов невизначеності інформації: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.11 / О.Я. Коцьо ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2009. — 21 с. — укp.

Вперше розроблено загальну схему конструювання моделей споживання домогосподарств за умов неповної і невизначеної інформації, яка враховує вплив рівня асиметрії даних та інтегрального чинника невизначеності середовища, що дозволяє одержувати адекватні оцінки ефекту управлінських рішень щодо зміни цінової політики. Запропоновано цілісний комплекс економіко-математичних моделей (ЕММ) короткотривалого прогнозування регіонального споживання домогосподарств. Розроблений комплекс ЕММ короткотривалого прогнозування споживання домогосподарств за умов неповної і невизначеної інформації апробовано на інформації двох статистичних джерел щодо сукупних витрат домашніх господарств Львівщини з 2002 до 2007 рр. Удосконалено метод формалізації екстремальної проблеми споживання за умов ринкової економіки шляхом виділення у структурі соціально-економічної системи регіону додатково двох агентів з чітко визначеними ролями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.451.5 + У9(4УКР)0-94 в 611 +
Шифр НБУВ: РА368208

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Мандибура В.О. 
Рівень життя населення та механізми його регулювання: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.09.01 / В.О. Мандибура ; НАН України. Ін-т економіки. — К., 1999. — 36 с. — укp.

В роботі висвітлено теоретичні та методологічні питання аналізу категорії "рівень життя", особливості соціально-економічного забезпечення життєдіяльності населення в умовах кризового стану економіки; досліджено прояви деструктивного впливу інфляції на рівень життя, основні соціальні компенсатори та латентні механізми зупинення поширення бідності в умовах кризової ринкової кон'юнктури, а також питання впливу "тіньової" економіки на розподіл доходів і стан майнового розшарування громадян; розкрито специфічні особливості проявів маргіналізації населення України. Проаналізовано також актуальні проблеми реформування ринкових механізмів суспільного регулювання рівня життя населення в умовах перехідного періоду. Основна увага приділена системному аналізу шляхів реформування ринкових механізмів, що регулюють рівень життя населення. До цих механізмів відносяться: механізм податкового регулювання особистих доходів, консюмеризм, соціальний захист населення, регулювання мінімальних державних соціальних гарантій, обмеження пільг та ліквідація привілеїв, відновлення знецінених заощаджень громадян та стимулювання залучення заощаджень громадян до інвестиційної сфери.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.451.5 + У9(4УКР)0-942.2

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
3.

Петренко Я.В. 
Трансформація приватних заощаджень в інвестиції в транзитивній економіці: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.01 / Я.В. Петренко ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2009. — 18 с. — укp.

Обгрунтовано існування макроекономічного агрегату "неорганізовані накопичені заощадження" і розкрито зміст економічної категорії достатнього страхового запасу домогосподарства. Проаналізовано особливості механізму трансформації приватних заощаджень в інвестиції у транзитивній економіці. Запропоновано нову класифікацію ощадних мотивів домогосподарств і факторів їх ощадної діяльності у довгостроковому періоді. Згруповано та представлено у вигляді схеми фактори, які визначають перевагу вибору домогосподарством фінансових інструментів як форм приватного інвестування. Розкрито зміст ефекту споживчого лагу, показано його роль у вирішенні парадоксу споживання. Наведено теоретичне обгрунтування негативного впливу прогресивної ставки оподаткування на схильність до організованої форми заощаджень у транзитивній економіці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.451.5 +
Шифр НБУВ: РА368251

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського