Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (23)Книжкові видання та компакт-диски (24)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>U=У052.9(4УКР)231.0-14$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
1.

Ягмур К.А. 
Облік витрат на виробництво будівельної продукції: теорія, організація і методика: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.09 / К.А. Ягмур ; Держ. акад. статистики, обліку та аудиту Держкомстату України. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Запропоновано трактування категорій "витрати на виробництво" та "будівельна продукція". Удосконалено класифікацію витрат на виробництво з урахуванням галузевої специфіки будівельного виробництва. Сформульовано принципи побудови облікової політики, обгрунтовано її елементи. Доведено доцільність відокремлення в організаційній структурі будівельної фірми центрів відповідальності та розкрито призначення і роль кожного з них у процесі накопичення облікової інформації для прийняття управлінських рішень. Обгрунтовано доцільність упровадження системи управління якістю будівельної продукції з відповідним регламентним, інформаційним і документальним забезпеченням. Розроблено програму вдосконалення системи обліку витрат на виробництво будівельної продукції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)231.0-148.6 +
Шифр НБУВ: РА361629

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Крупка Я.Д. 
Облік і аналіз інвестиційної діяльності підприємств: методологія та організація: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.06.04 / Я.Д. Крупка ; Терноп. акад. народ. госп-ва. — Т., 2002. — 32 с. — укp.

Визначено концептуальні підходи щодо сутності та місця інвестування у кругообігу ресурсів, досліджено господарсько-правові відносини в інвестиційній сфері. Запропоновано структурно-логічну модель інформаційного забезпечення реальних і потенційних інвесторів. Проаналізовано методи оцінки інвестицій, що використовуються у зарубіжній практиці. Теоретично обгрунтовано взаємозв'язок інвестицій та капіталу підприємства, визначено найбільш дієві напрямки та джерела ресурсного забезпечення інвестиційної діяльності. Розглянуто етапи становлення та трансформації обліку інвестиційних процесів. Розроблено методологію та організацію обліку капітальних і фінансових інвестицій, відокремленого обліку доходів, витрат, фінансових результатів інвестиційної діяльності стосовно його наближення до міжнародних стандартів, зважаючи на національні особливості економіки. Охарактеризовано процес і способи злиття капіталів групи підприємств, удосконалено методику складання консолідованої звітності. Наведено методи оцінки та аналізу інвестиційної привабливості підприємств, а також окремих інвестиційних проектів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4Укр)231.0-149.3 + У053.9(4Укр)310-93
Шифр НБУВ: РА317697 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Лиско О.В. 
Облік і контроль використання матеріально-технічних ресурсів у капітальному будівництві: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.04 / О.В. Лиско ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. — К., 2006. — 21 с. — укp.

Досліджено розвиток будівельної галузі, питання обліку та контролю операцій з матеріально-технічними ресурсами. Розроблено класифікацію даних ресурсів за технологічною й обліковою ознаками, що забезпечить потребу у матеріалах за обсягом і часом виконання будівельно-монтажних робіт. Проаналізовано та критично оцінено організацію та методологію обліку й контролю операцій з матеріально-технічними ресурсами та їх відповідність сучасним потребам управління. Обгрунтовано необхідність застосування в обліку на підприємствах капітального будівництва принципів логістики матеріальних потоків. Запропоновано методичні принципи складання номенклатури-цінника на матеріально-технічні ресурси за єдиними обліковими цінами. Адаптовано до технології виконання будівельно-монтажних робіт оперативно-бухгалтерський (сальдовий) метод обліку матеріально-технічних ресурсів з застосуванням комп'ютерних технологій. Розроблено рекомендації щодо лімітування витрачання матеріалів у будівництві за нормативним методом обліку та календарними строками спорудження об'єктів. Запропоновано лімітно-забірну карту, яка персоніфікує відповідальність за зберігання та цільове витрачання зазначених ресурсів у будівництві. За результатами дослідження контролю операцій з матеріально-технічними ресурсами запропоновано модель стандарту контролю за постачанням, зберіганням і використанням матеріалів капітального будівництва, а також рекомендації стосовно організації оперативного контролю постачання та використання цих ресурсів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)231.0-145.72 +
Шифр НБУВ: РА348121

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Головацька С.І. 
Облік і контроль витрат та виконаних робіт в підрядних будівельних організаціях (на матеріалах підрядних будівельних організацій споживчої кооперації України): Автореф. дис... канд. екон. наук: 85.06.04 / С.І. Головацька ; Укоопспілка, Львівська комерційна академія. — Л., 1998. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)231.0-148.6

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Осмятченко В.О. 
Облік і контроль витрат та обсягів будівельно-монтажних робіт (на матеріалах закритого акціонерного товариства "Криворіжаглобуд"): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.04 / В.О. Осмятченко ; Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано шляхи поліпшення організації обліку витрат та обсягів будівельно-монтажних робіт за технічною номенклатурою об'єктів. Удосконалено ряд документів, рекомендованих для використання на підприємстві, зокрема аналітичну відомість обліку змінних загальновиробничих витрат. Запропоновано відомість обліку витрат на усунення недоліків, зафіксованих замовником, у процесі виконання робіт (субрахунок 24.1 "Витрати на усунення недоробок"). Рекомендовано внести зміни у перелік статей загальновиробничих витрат згідно з галузевими особливостями будівництва в Криворізькому регіоні. Розроблено організаційну модель внутрішнього контролю витрат та обсягів будівельно-монтажних робіт.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)231.0-148.6 +
Шифр НБУВ: РА344736

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Лисиченко О.О. 
Організація та методологія обліку і аналізу затрат на виробництво (на прикладі підприємств виробництва будівельних матеріалів України): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.04 / О.О. Лисиченко ; Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана. — К., 2006. — 17 с. — укp.

Досліджено економічний зміст витрат, затрат та собівартості, з'ясовано їх сутність як об'єктів облікового спостереження. Висвітлено концепції взаємозв'язку управлінського обліку з іншими видами обліку. Уточнено функції, а також систематизовано й узагальнено фактори, що мають бути реалізовані різними підсистемами обліку. На базі дослідження галузевих особливостей та умов формування собівартості продукції виявлено проблеми та наведено рекомендації щодо вдосконалення організаціції бухгалтерського обліку на підприємствах галузі у вигляді внутрішніх регламенів та робочого плану рахунків. З'ясовано потреби інформаційної системи, її відповідність потребам організаційних особливостей та економічних умов діяльності підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)231.0-148.6 + У053.9(4УКР)310-862 +
Шифр НБУВ: РА344862

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Карпушенко М.Ю. 
Удосконалення механізму оцінки фінансового стану будівельних підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.03 / М.Ю. Карпушенко ; Харк. держ. акад. міськ. госп-ва. — Х., 2000. — 18 с. — укp.

Удосконалено процедуру формування системи показників фінансового стану, що містить необхідний мінімум найбільш значущих коефіцієнтів, за допомогою методів експертних оцінок та кореляційного аналізу. Визначено межі значень фінансових показників та інтегрального показника фінансового стану, що дозволяють диференціювати будівельні підприємства на галузевому фоні. Розроблено регресійні моделі оцінки фінансового стану даних підприємств. Виділено основні фактори зовнішнього середовища, що впливають на фінансовий стан будівельних підприємств в Україні. Запропоновано механізм кількісної оцінки впливу факторів зовнішнього середовища на перспективний фінансовий стан підприємств. Вперше спроектовано матрицю фінансових перспектив, що дозволяє комплексно оцінити майбутній фінансовий стан зазначених підприємств з урахуванням впливу факторів зовнішнього середовища.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4Укр)231.0-149.3 + У9(4Укр)310-93
Шифр НБУВ: РА310488 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського