Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (13)Реферативна база даних (1850)Книжкові видання та компакт-диски (1465)Журнали та продовжувані видання (775)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)0-56$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 219
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Соколова О.М. 
Інвестиції в системі відтворення суспільного продукту (на матеріалах України): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / О.М. Соколова ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Розглянуто теоретичні та прикладні аспекти інвестицій у системі відтворення суспільного продукту. Досліджено особливості динаміки інвестицій за умов економічної кризи та переходу України до ринкової економіки. Розкрито роль інвестицій у формуванні галузевої та технологічної структури економіки. Проаналізовано внутрішні та зовнішні джерела інвестиційних ресурсів. Запропоновано ряд заходів, спрямованих на активізацію залучення та ефективне використання амортизаційних відрахувань, збільшення прибутку підприємств, заощаджень населення та іноземного капіталу з метою активізації інвестиційної діяльності в Україні. Виявлено шляхи підвищення ролі банківського капіталу в інвестуванні виробничої сфери.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56
Шифр НБУВ: РА310743 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Віторт Т.В. 
Інвестиції та економічне зростання: взаємозв'язок у перехідній економіці: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / Т.В. Віторт ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2002. — 16 с.: мал. — укp.

Доведено, що високий рівень тезаврації коштів спричинив погіршання рівноваги пропозиції та попиту на інвестиційні ресурси. Виявлено, що у процесі приватизації державного майна частина заощаджень перетворюється на непродуктивні вкладення. Запропоновано періодизацію інвестування за умов перехідної економіки. Відзначено, що метою перехідної економіки повинен бути стійкий розвиток у межах сучасного світового погляду на цю концепцію. Доповнено типологізацію економічного зростання такими видами, як експортоорієнтоване та імпортозамінне. Визначено, що на перехідному етапі соціо-інституційні умови стають фактором, який зумовлює дію усіх інших факторів економічного зростання. Наведено систему причин найближчого та віддаленого порядків, які впливають на економічне зростання, інвестиції та взаємозв'язок між ними. З'ясовано можливість існування зворотної залежності між інвестиціями та економічним зростанням за умов ринкової трансформації інверсійного типу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56 + У9(4УКР)0-96 +
Шифр НБУВ: РА321430

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Кафарський В.В. 
Інвестиційні договори в Україні: поняття, види, зміст, правове регулювання: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / В.В. Кафарський ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2006. — 20 с. — укp.

На підставі аналізу наукової літератури, чинного законодавства України й інших країн досліджено основні проблеми цивільно-правового регулювання інвестиційних договорів в Україні. Визначено суть поняття та зміст інвестиційного договору. Проаналізовано правовий статус його аспектів, процедуру укладення даного договору. З'ясовано його істотні, звичайні та випадкові умови. Досліджено цивільно-правову природу інвестиційного договору, визначено критерії та виділено його види. Проаналізовано особливості правового регулювання різновидів інвестиційних договорів, зокрема, інвестиційного договору у житловому будівництві, угод про розподіл продукції, договору концесії, договору фінансового лізингу. Обгрунтовано наукові положення щодо цивільно-договірного регулювання інвестиційних відносин і пропозиції щодо внесення змін і доповнень до законодавства України про інвестиційну діяльність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)212.3 + У9(4УКР)0-56 +
Шифр НБУВ: РА345102

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Терещенко С.А. 
Інвестиційні процеси в умовах соціально-економічних трансформацій: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / С.А. Терещенко ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2003. — 16 с.: рис. — укp.

Здійснено комплексне політико-економічне дослідження природи та суті інвестицій, особливостей інвестиційної діяльності та механізму її оптимізації за умов трансформаційної економіки. На підставі розгляду різних модифікацій поняття "інвестиції" уточнено його визначення. Виявлено, що натурально-речовинний зміст процесу нагромадження характеризується взаємозв'язками між ринковими суб'єктами з приводу створення та використання чинників додаткового виробництва з параметрами ефективності суспільного капіталу у ході регулювання суперечності структури та функції фонду нагромадження на макро- та мікрорівнях з метою забезпечення збалансованих темпів зростання ВВП. Наведено класифікацію інвестицій, що відповідає сучасним концепціям оцінки інвестиційної діяльності. Визначено критерії класифікації форм інвестицій та базову типологічну ознаку. Систематизовано методологічні підходи стосовно формування інвестиційної діяльності на мікро- та макрорівнях. Доведено необхідність державного регулювання інвестиційних процесів і представлено концепцію ролі держави в інвестиційній сфері української економіки. Розглянуто інвестиційні переваги промислово-фінансових груп у порівнянні з окремими підприємствами. Проаналізовано причини, які перешкоджають створенню промислово-фінансових груп в Україні. Розроблено механізм організації та стимулювання руху інвестиційних ресурсів у процесі формування промислово-фінансових груп. Охарактеризовано суперечності, які виникли у процесі приватизації та запропоновано механізми, що пом'якшують їх. Наведено практичні рекомендації щодо напрямків покращання інвестиційної діяльності сучасної української економіки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56 +
Шифр НБУВ: РА324088

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Степаненко С.В. 
Інвестиційні ресурси та їх використання в трансформаційній економіці: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / С.В. Степаненко ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2001. — 17 с. — укp.

Розроблено класифікацію інвестиційних ресурсів, до якої включено нетрадиційні джерела - людський капітал, соціально-економічну інформацію, на підставі дослідження різних моделей прийняття інвестиційних рішень виявлено їх залежність від особистого чинника. Введено до наукового обігу поняття "інвестиційне середовище" та "інвестиційний потенціал підприємств", розкрито співвідношення між ними. Обгрунтовано висновок щодо пріоритетної ролі інституційних чинників формування внутрішнього інвестиційного середовища в трансформаційній економіці та необхідності оптимізації взаємодії формальних та неформальних норм з метою прискорення такого формування. Узагальнено досвід розвитку іноземного інвестування в країнах з перехідною економікою.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-56
Шифр НБУВ: РА318070 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Михайлюк М.А. 
Інвестиційні чинники розширеного відтворення валового внутрішнього продукту в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / М.А. Михайлюк ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2004. — 21 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано суть і механізми дії інвестиційних чинників розширеного відтворення валового внутрішнього продукту у реалізації цільових пріоритетів розвитку держави. Визначено нормативні підходи до формування привабливого інвестиційного клімату для внутрішніх і зовнішніх суб'єктів підприємницької діяльності. Досліджено необхідні умови оптимального залучення різних фінансових та грошово-кредитних інструментів для підвищення дієвості впливу розвитку інвестування на відтвірні процеси у трансформаційний період розвитку вітчизняної економіки з метою забезпечення сталості необхідних темпів щорічного приросту валового внутрішнього продукту в Україні. Визначено умови, чинники та протиріччя формування вітчизняної інвестиційної політики під впливом суб'єктивних і об'єктивних інституційних процесів становлення ринкової економіки. Запропоновано поглиблене трактування джерел нагромадження основного капіталу: амортизаційні відрахунки, а також заощадження населення, які раніше майже не розглядалися, як резерв політики економічного зростання. Проаналізовано нормативно-правові аспекти становлення інвестиційної діяльності та запропоновано заходи розширення привабливості інвестиційного клімату в Україні з метою розв'язання проблем соціально-економічного розвитку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56 + У9(4УКР)0-961 +
Шифр НБУВ: РА330853

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Брайловський І.А. 
Інвестиційна діяльність і економічний розвиток: методологічний аспект: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.01 / І.А. Брайловський ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2010. — 20 с. — укp.

Висвітлено теоретичні основи інвестування у контексті економічного зростання та розвитку. Доведено нетотожність понять понять "економічне зростання" й "економічний розвиток". Визначено ступінь "інвестиції" як економічної категорії. Запропоновано нові економічні категорії "еластичність інвестицій по пільгам" і "еластичність інвестицій по витратам на інфраструктуру". Обгрунтовано взаємозв'язки між параметрами інвестиційних процесів і економічного зростання та розвитку. Розроблено методичний інструментарій структури економіко-математичної моделі, призначення якої полягає у моделюванні оптимальних значень параметрів інвестиційних процесів з метою досягнення попередньо встановлених стратегічних цілей розвитку держави та її громадян.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.46 + У010.86 + У9(4УКР)0-56
Шифр НБУВ: РА372106 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
8.

Панчишин Т.В. 
Інвестиційна діяльність в умовах ринкової трансформації економіки України: Автореф. дис. ... канд. екон. наук: 08.01.01 / Т.В. Панчишин ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Львів, 2006. — 20 с. — укp.

Розглянуто теоретико-концепційні засади інвестиційної діяльності за умов перехідних економік. Проаналізовано організаційно-економічні та правові засади взаємовідносин між суб'єктами інвестиційної діяльності за умов систематичної трансформації. З'ясовано причини її деградації у командно-адміністративній економіці. Досліджено низку макроекономічних індикаторів інвестиційної активності, що дало змогу провести комплексний аналіз формування, залучення, використання даних ресурсів і визначити найвагоміші чинники зниження обсягів і ефективності їх використання за умов ринкової трансформації економіки України. Проаналізовано сучасні умови та перспективи інвестиційного розвитку регіонів країни з урахуванням їх специфіки й економічних відносин з найближчими зарубіжними регіонами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56 +
Шифр НБУВ: РА343551

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Кужелєва Г.О. 
Інвестиційна діяльність господарюючих суб'єктів у трансформаційній економіці: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.01 / Г.О. Кужелєва ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено актуальні проблеми активізації інвестиційної діяльності за умов соціально-економічних трансформацій. Вивчено теоретичні аспекти її формування та становлення, проаналізовано суть і роль у сучасній економіці у контексті світового досвіду. Запропоновано визначення поняття "інвестиційна діяльність", розмежовано поняття "інвестиційна діяльність", "інвестиція", "інвестування", "інвестиційний процес". Установлено головні та специфічні властивості даної діяльності як економічної категорії, що дозволяє її характеризувати на базі юридичного підходу. Проаналізовано чинники механізму активізації інвестиційної діяльності в Україні щодо ролі банківської системи, бюджетно-податкової політики та розвитку фондового ринку. Виявлено основні джерела власних і залучених (іноземних) інвестиційних ресурсів. Досліджено тенденції їх накопичення та розподілу між галузями та регіонами України. Розроблено концептуальну модель механізму державного регулювання інвестиційних процесів за умов трансформації економіки України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-56 +
Шифр НБУВ: РА351877

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Комарницька Р.Г. 
Інвестиційна діяльність комерційних банків: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / Р.Г. Комарницька ; Терноп. акад. нар. госп-ва. — Т., 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Виявлено суть, особливості та систематизовано напрями інвестиційної діяльності комерційних банків у реальному та фінансовому секторах економіки, досліджено макроекономічне середовище зазначеної діяльності. Обгрунтовано перспективні напрями її підвищення та удосконалення нормативно-правового забезпечення. Визначено загальні методологічні підходи до використання комплексу маркетингу у процесі розробки інвестиційної стратегії банку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56 + У9(4УКР)262.181.34 +
Шифр НБУВ: РА327643

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Прокопенко І.А. 
Інвестиційна діяльність нерезидентів в умовах інтеграційних процесів: фіскальний аспект: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.03 / І.А. Прокопенко ; Держ. податк. адмін. України, Нац. ун-т держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2009. — 20 с. — укp.

Наведено теоретичне обгрунтування можливостей фіскального регулювання діяльності інвесторів-нерезидентів за умов інтеграційних процесів. Показано значення прямих іноземних інвестицій (ПІІ) для зростання економіки та підвищення її конкурентоспроможності. Проаналізовано надходження ПІІ в Україну з різних інтеграційних угруповань і розроблено пропозиції щодо залучення капіталів нерезидентів у контексті економічного прагматизму. Розкрито значення фіскального регулювання як складової державного механізму управління інвестиційною діяльністю нерезидентів в Україні. Виявлено тенденції залучення ПІІ в економіку України за ознаками нерезидентства. Визначено масштаби, специфіку та проблеми інвестиційної діяльності нерезидентів в Україні. Проаналізовано особливості функціонування спільних підприємств, підприємств зі стовідсотковими іноземними інвестиціями (іноземних підприємств), транснаціональних корпорацій, спеціальних економічних зон, територій пріоритетного розвитку. Запропоновано селективні регулятивні механізми оподаткування з метою стимулювання інвестиційно-інноваційної діяльності нерезидентів. З'ясовано, що найбільш вагомими для підвищення конкурентоспроможності, реструктуризації та зростання економіки є пільги, що надаються з податку на прибуток і мають інноваційний характер. Рекомендовано терміни надання податкових пільг встановлювати відповідно до тривалості інноваційних циклів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56 + У9(4УКР)261.413 +
Шифр НБУВ: РА362302

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Іванов С.В. 
Інвестиційна привабливість регіонів та видів економічної діяльності регіональної економіки: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.10.01 / С.В. Іванов ; Нац. акад. природоохорон. та курорт. буд-ва. — Сімф., 2005. — 24 с.: рис., табл. — укp.

Обгрунтовано методичні підходи до оцінки інвестиційного потенціалу регіону на підставі інвестиційно-значимих показників за складовими його формування: виробничо-фінансового, соціально-економічного та природно-ресурсного потенціалів з урахуванням певних факторів, зокрема тих, що негативно впливають на інвестиційний потенціал регіону. Запропоновано методичні підходи до його аналізу та інвестиційної активності. Досліджено інвестиційну привабливість регіонів України та види економічної діяльності промисловості регіональної економіки. Удосконалено методичні підходи до кількісного визначення інтегрального індексу інвестиційної привабливості регіонів України та з'ясовано її рейтинги. Розвинуто методологію кількісного визначення інтегрального індексу інвестиційної привабливості видів економічої діяльності промисловості на прикладі Дніпропетровщини. Запропоновано методичні підходи до аналізу структурно-галузевих відмінностей регіональної економіки. Висвітлено теоретичні й методичні питання формування, визначення та оцінки інвестиційної привабливості регіонів і видів економічної діяльності, інвестиційної активності й інвестиційного клімату.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР)6 + У9(4УКР)0-56 +
Шифр НБУВ: РА336914

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Кириленко 
Інвестиційна складова економічної безпеки: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.01.01 / Володимир Іванович Кириленко ; Київський національний економічний ун-т ім. Вадима Гетьмана. — К., 2006. — 33 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56-995
Шифр НБУВ: РА348223

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Другов О.О. 
Інвестиційне забезпечення розвитку економіки регіону (на прикладі західних прикордонних областей): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.10.01 / О.О. Другов ; НАН України. Ін-т регіон. дослідж. — Л., 2005. — 20 с.: рис. — укp.

Досліджено теоретико-методологічні особливості інвестиційної підтримки розвитку економіки регіону за умов наявності кордону з Європейським співтовариством. Доведено роль транскордонних відносин у реалізації інвестиційної діяльності в регіоні. Виділено певну групу факторів, що на неї впливають, а саме - транскордонні. Проаналізовано особливості розвитку економіки західних прикордонних областей, специфіку інвестиційної діяльності на їх теренах, розглянуто показники закордонного інвестування. Запропоновано комплекс заходів щодо активізації інвестиційної діяльності у прикордонних з ЄС областях на основі посилення транскордонних зв'язків, удосконалення роботи фінансових інституцій та стимулювання залучення іноземних інвестицій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР3)6 + У9(4УКР)0-56 +
Шифр НБУВ: РА335436

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Хоменко Я.В. 
Інвестиційний менеджмент: оцінка сталості господарчих систем: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / Я.В. Хоменко ; Донец. держ. ун-т. — Донецьк, 1999. — 20 с. — укp.

Дисертація присвячена розробці концепції оптимального розміщення інвестиційних ресурсів на основі загальноприпустимої інтегральної (системної) оцінки економічної сталості господарчих систем в умовах перехідної економіки. Розглянуто роль та особливості інвестиційних процесів на прикладі зовнішнього інвестування на різноманітних інституціональних рівнях економіки. Спроектовано модифіковану трьохрівневу модель державного управління іноземним інвестуванням в Україні. Запропоновано комплексну методику оцінки сталості господарчих систем мезорівня з відповідним програмним забезпеченням та визначено на її основі інвестиційний рейтинг регіонів України. Виведено коефіцієнт пріоритетів ринкових напрямків інвестицій за галузями національної економіки. Розроблено методику оцінки фінансової сталості підприємств - реципієнтів капіталу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56-21 + У9(4УКР)0

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Пересада А.А. 
Інвестиційний процес в Україні: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.04.01 / А.А. Пересада ; Київський національний економічний ун-т. — К., 1998. — 28 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-56

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Гуменюк 
Інвестиційно-інноваційні основи розвитку галузей національного господарства: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.03 / Олег Іванович Гуменюк ; Інститут законодавства Верховної Ради України. — К., 2008. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-55 + У9(4УКР)0-56
Шифр НБУВ: РА359170

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Красножон С. В. 
Індивідуальні інвестори на фінансовому ринку України: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / С. В. Красножон ; ДВНЗ "Київ. нац. екон. ун-т ім. В. Гетьмана". — К., 2011. — 17 с.: рис., табл. — укp.

Удосконалено трактування поняття "індивідуальний інвестор" і досліджено його взаємозв'язок з іншими категоріями та поняттями. Розроблено нові підходи до класифікації суб'єктів фінансового ринку стосовно змісту дефініції "індивідуальний інвестор" та його ролі у формуванні та використанні заощаджень. Визначено критерії інвестиційної привабливості фінансових інструментів у контексті індивідуального інвестування. Виокремлено й узагальнено фактори вибору фінансових інструментів індивідуальними інвесторами на фінансовому ринку. Досліджено напрями інвестиційної діяльності індивідуальних інвесторів на фінансовому ринку України. Розроблено критеріальний підхід до оцінювання ощадно-інвестиційної активності індивідуальних учасників фінансового ринку. Обгрунтовано заходи щодо активізації інвестиційної діяльності індивідуальних інвесторів на фінансовому ринку України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.29 + У9(4УКР)0-56
Шифр НБУВ: РА385374 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Чорнобаєв В.В. 
Інноваційно-інвестиційна діяльність та її регулювання в економіці України: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.01 / В.В. Чорнобаєв ; Нац. гірн. ун-т. — Д., 2008. — 19 с. — укp.

Здійснено комплексне теоретико-методологічне дослідження суті та характеру інноваційно-інвестиційної діяльності. Виявлено фактори впливу на інновації та інвестиції. Установлено різний характер впливу чинників щодо мотивації до інвестицій та інновацій. Визначено необхідість синхронізації інноваційної та інвестиційної діяльності за рахунок поєднання ринкового та державного регулювання. Запропоновано класифікацію інновацій за критеріями мотивації до інноваційної діяльності на основі виділення матеріально-мотиваційних і загальноекономічних цільових спрямувань у структурі підприємницького інтересу. Доведено, що регулювальний вплив держави в інноваційно-інвестиційній сфері повинен спрямовуватись на мотивацію економічних суб'єктів та на усунення перешкод, які виникають на шляху здійснення інноваційних інвестицій. Розроблено багатофакторну модель прогнозування поведінки підприємницького сектора під час проведення інноваційно-інвестиційної діяльності за умов ризику та невизначеності, яка встановлює зв'язок інноваційно-інвестиційної активності з факторами, які мотивують, а також перешкоджають інноваційному інвестуванню.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.271.19 + У010.86 + У9(4УКР)0-55 + У9(4УКР)0-56 +
Шифр НБУВ: РА361107

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
20.

Бійєн Б. 
Іноземні інвестиції і зовнішньоекономічна політика: регіональний аспект: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / Б. Бійєн ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні аспекти формування ефективної зовнішньоекономічної політики України в контексті тенденції глобалізації світової економіки. Розкрито принципи формування регіональної зовнішньоекономічної політики, моделі інтернаціоналізації регіонів, визначено детермінанти системи формування сприятливого інвестиційного клімату в регіоні. Проаналізовано динаміку розвитку зовнішньоекономічної політики України, процесу притягнення іноземних інвестицій в економіку України в контексті її структурної трансформації, оцінено роль Донецького регіону в зовнішньоекономічній політиці України. Розроблено концептуальну модель формування даної політики, цілісний механізм визначення комплексної оцінки економічної ефективності реалізації інвестиційних проектів за участю іноземного капіталу з позиції народногосподарського та регіонального підходів. Синтезовано модель формування зовнішньоекономічної політики на всіх її ієрархічних рівнях. Розроблено економіко-математичну модель багатофакторної оцінки економічного ефекту для регіонів від реалізації інвестиційних проектів на промислових підприємствах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56 + У9(4УКР)80-18 +
Шифр НБУВ: РА325006

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського