Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (8)Реферативна база даних (248)Книжкові видання та компакт-диски (250)Журнали та продовжувані видання (238)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)262.10-21$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 35
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Васюренко О.В. 
Управління банківськими операціями: методологія і практика: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.04.01 / О.В. Васюренко ; Укр. акад. банк. справи. — Суми, 1999. — 33 с. — укp.

Визначено сучасні проблеми розвитку банківської справи в Україні; представлено комплекс методичних рекомендацій з питань організації стратегічного і тактичного менеджменту банківських операцій; розроблено науково-методологічний підхід щодо раціоналізації управління залученням банківських ресурсів на основі методу компаративних січень; розроблено метод збалансованого динамічного управління активними операціями банків в сфері кредитування, запропоновано підхід щодо оптимізації прийняття рішень по здійсненню кредитних операцій. Розроблено метод оцінки ефективності банківських інвестицій, застосований на побудові інвестиційного конусу та встановленні залежності між очікуваним доходом і мірою вірогідності настання події "ризики"; розроблено методику управління валютними ресурсами, спрямовану на раціоналізацію вибору стратегії банку в умовах невизначеностей стану валютного ринку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-21

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Новикова І.В. 
Маркетинг як засіб розвитку банківської системи в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / І.В. Новикова ; Укр. акад. зовніш. торгівлі. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Сформульовано суть банківського маркетингу, розроблено систему впровадження маркетингу в роботу банківської структури України в сучасних умовах. Проаналізовано ефективність сучасної системи державного регулювання банківської системи України, показано її розвиток у перспективі, існуючі та можливі позитивні та негативні наслідки використання її елементів. Висвітлено основні напрямки розвитку існуючих форм і методів впровадження маркетингу в банківську систему України. Здійснено аналіз сучасного організаційного, інформаційного та методичного забезпечення маркетингу у комерційних банках України та розроблено пропозиції щодо його впровадження. Визначено основні показники і критерії, яких комерційні банки мають дотримуватись у процесі роботи. Науково-методично обгрунтовано необхідність вдосконалення інформаційного забезпечення маркетингу в комерційних банках та запропоновано пропозиції щодо напряму створення єдиного інформаційного простору.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)262.10-211.1
Шифр НБУВ: РА308387 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Коваль О.П. 
Менеджмент діяльності банку на фондовому ринку: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / О.П. Коваль ; Європ. ун-т фінансів, інформ. систем, менеджменту і бізнесу. — К., 2001. — 21 с. — укp.

Розкрито та узагальнено цілі та задачі менеджменту діяльності банку на фондовому ринку як складової частини загальнобанківського менеджменту. Проаналізовано та систематизовано склад і структуру операцій з цінними паперами на фондовому ринку, обгрунтовано теоретико-методологічні напрями їх здійснення. З'ясовано тенденції розвитку фондового ринку України на етапі становлення, проаналізовано особливості діяльності банку як суб'єкта підприємництва та наведено методичні засади побудови оптимальної структури банку. Розроблено класифікацію ризиків, що супроводжують діяльність банку, наведено алгоритм визначення параметрів інвестиційного портфеля банку для реалізації ризик-менеджменту. Розроблено методику визначення якісних характеристик цінних паперів та оптимізації резервних вимог щодо відшкодування можливих збитків від операцій з цінними паперами для цілей ризик-менеджменту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)262.10-212.1 + У9(4Укр)262.29
Шифр НБУВ: РА316920 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Хміль Л.М. 
Формування механізму менеджменту в корпоративному секторі банківської системи: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / Л.М. Хміль ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Комплексно досліджено теоретичні проблеми та практику становлення механізму банківського менеджменту в корпоративному секторі банківської системи України. Викладено нові теоретичні узагальнення та нові методологічні підходи до стратегічного й оперативного менеджменту корпоративних банків. Обгрунтовано положення, згідно з яким механізм банківського менеджменту є системою, яка складається з взаємопов'язаних ланок (підсистем), що об'єднують, у свою чергу, множину елементів і блоків. Визначено основні принципи формування механізму менеджменту банків, заснованих на корпоративній власності: системний характер, взаємозв'язок із зовнішніми та внутрішніми чинниками середовища функціонування менеджменту; цілеспрямованість; блочність побудови; взаємозв'язок функцій, методів та інструментів менеджменту. Теоретично доведено, що однією з функцій банків у постсоціалістичній економіці є сприяння формуванню прошарку приватних власників у суспільстві (залучення коштів фізичних осіб, надання громадянам трастових, консалтингових та інших послуг, що сприяє ефективному розміщенню і вкладенню коштів та є одним із нових джерел формування доходів населення, а також формує ринкове мислення громадян).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-212.1
Шифр НБУВ: РА313418 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Деркач О.В. 
Управління ліквідністю банку в умовах реформування економіки: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / О.В. Деркач ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано економічну природу ліквідності банку. Визначено сутність, мету, завдання, принципи та методи управління банківською ліквідністю. Запропоновано класифікацію та систему показників оцінки ліквідності банку. Розроблено економіко-математичні моделі управління станом ліквідності та управління ризиком незбалансованої ліквідності банку. Наведено рекомендації щодо інформаційного та організаційного забезпечення процесу управління ліквідністю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)262.10-21
Шифр НБУВ: РА318301 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Донченко Л.О. 
Державне регулювання банківської системи України: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / Л.О. Донченко ; Укр. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Надано оцінку державного регулювання банківської системи за умов трансформації української економіки. Обгрунтовано необхідність переходу від регулювання банківської системи як залучення та розміщення коштів до регулювання даної системи як фінансового інституту. Запропоновано шляхи зміцнення банківської системи, досліджено еволюцію та проведено порівняльний аналіз сучасних стратегій збереження довіри до її системи. Акцентовано увагу на аналізі банківської системи України, наведено шляхи удосконалення її регулювання та ефективного нагляду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-21 +
Шифр НБУВ: РА323545

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Федосік І.М. 
Управління ресурсним потенціалом банку: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / І.М. Федосік ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Теоретично проаналізовано суть фінансових ресурсів комерційного банку, уточнено поняття "ресурси комерційного банку" та визначено термін "ресурсний потенціал комерційного банку". Узагальнено методичні засади управління активами та пасивами даного банку. Розкрито особливості управління його ресурсним потенціалом. Проаналізовано тенденцію розвитку системи комерційних банків України, а також процес залучення коштів до банківських установ та ефективність їх заміщення. Обгрунтовано стратегічний підхід щодо керування ресурсним потенціалом комерційного банку. Визначено схему збалансованого проведення активно-пасивних операцій та підхід до формування його кредитних і депозитних відсотків. Запропоновано рекомендації щодо планування активно-пасивних операцій банку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-21 +
Шифр НБУВ: РА328443

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Перепечай Н.М. 
Маркетинг банківських послуг: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Н.М. Перепечай ; Харк. держ. екон. ун-т. — Х., 2003. — 20 с. — укp.

Уточнено поняття "банківська послуга", "банківська операція", "банківський продукт". Сформульовано критерії та запропоновано вдосконалену багаторівневу класифікацію банківських послуг з урахуванням їх зв'язку з банківськими операціями та банківськими продуктами. Обгрунтовано необхідність виділення в структурі життєвого циклу етапу "зародження ідеї про нову банківську послугу". Запропоновано та апробовано методику прогнозування ємності ринку банківських послуг з використанням методів екстраполяційного прогнозування. Розроблено методику проведення маркетингу нових банківських послуг на прикладі пластикових карток, яка враховує основні етапи маркетингового комплексу та результати оцінки ефективності основних маркетингових заходів щодо просування послуг. Запропоновано методичне забезпечення вибору маркетингових інструментів за допомогою матриці доцільності використання зазначеного інструментарію і тактичних засобів просування банківських послуг залежно від стадії життєвого циклу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-211.1 +
Шифр НБУВ: РА327256

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Малашенко Г.Ф. 
Державне регулювання та управління банківською діяльністю в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / Г.Ф. Малашенко ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2003. — 18 с. — укp.

З'ясовано цілі державного втручання в банківську діяльність, які притаманні перехідному етапу економіки України та визначено стратегію інтеграції в ЄС і приєднання до СОТ. Запропоновано нову класифікацію методів управління банківською діяльністю. Установлено вплив сучасних методів та інструментів державного управління банківською діяльністю на інституціональний та функціональний розвиток банківської системи. Виявлено недосконалість методів державного регулювання, яка полягає в тому, що під впливом економічних нормативів банки не мають стимулу до поширення кредитування реального сектору економіки. Розроблено механізм державного управління процесом кредитування та наведено рекомендації щодо вдосконалення порядку віднесення активів банку до визначеної групи ризику. На основі аналізу зарубіжної практики удосконалено методи державного управління та регулювання банківською діяльністю, які забезпечують дотримання інтересів державної політики в банківській системі в разі приєднання до СОТ і вступу до ЄС.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-21 +
Шифр НБУВ: РА325708

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Кочетков В.М. 
Організаційно-методологічні основи управління фінансовою стійкістю банку: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.06.01 / В.М. Кочетков ; Нац. авіац. ун-т. — К., 2004. — 32 с.: рис. — укp.

Розглянуто теоретичні засади організації діяльності банків як підприємств ринкової інфраструтури за умов невизначеності та ризику. Розроблено методологічні та організаційні домінанти комплексного управління фінансовою стійкістю сучасного банку. Обгрунтовано конкретні пропозиції щодо вдосконалення методології рейтингової оцінки стану фінансової стійкості банків. Запропоновано методологічні підходи до мінімізації та моделювання банківських ризиків у механізмі управління даною стійкістю. Проведено діагностику та запропоновано шляхи зміцнення фінансової стійкості банків України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-21
Шифр НБУВ: РА330932

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Степаненко А.І. 
Банківський нагляд в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / А.І. Степаненко ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Досліджено методологічні та організаційні засади системи банківського нагляду в Україні. Встановлено необхідність здійснення державного нагляду за діяльністю банківських установ. Уточнено та запропоновано нове тлумачення категорії "нагляд за діяльністю банків". Обгрунтовано доцільність виконання НБУ наглядових функцій за діяльністю банківських установ. Проаналізовано заходи, здійснені державою (зокрема, НБУ) щодо запобігання використанню банків для відмивання брудних коштів. Досліджено практику державної реєстрації та ліцензування банків. Розглянуто систему економічних нормативів та показників раннього реагування, механізм інспектування банків та систему нагляду на основі оцінки ризиків. Надано рекомендації щодо удосконалення банківського нагляду в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-218
Шифр НБУВ: РА330806

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Семенюк Л.П. 
Вплив маркетингової стратегії на ефективність банківського бізнесу: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / Л.П. Семенюк ; Укр. акад. банк. справи. — Суми, 2004. — 18 с.: рис. — укp.

Обгрунтовано теоретичні та методологічні підходи до вирішення проблеми підвищення ефективності банківського бізнесу на підставі маркетингової стратегії. Досліджено економічний зміст понять, що визначають суть банківського бізнесу, які у комплексі характеризують банківську діяльність стосовно одержання прибутку. За результатами аналізу ефективності роботи банківських установ Харківщини доведено необхідність комплексного використання фінансових і маркетингових методів для підвищення ефективності банківського бізнесу. Здійснено класифікацію маркетингових методів управління з урахуванням їх впливу на фінансові результати банківської діяльності. Установлено взаємозв'язок між фінансовою та маркетинговою стратегіями банку у процесі їх розробки у рамках загальної стратегії розвитку банку. Побудовано та впроваджено діагностичну модель аналізу ефективності банківської діяльності за умов маркетингового планування. Запропоновано методику розробки та впровадження нових банківських послуг у межах реалізованої маркетингової стратегії. Уточнено механізм установлення ціни кредитної послуги. Реалізовано технологію перебудови існуючих бізнес-процесів та внесення змін в організаційну структуру банку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-211.1 +
Шифр НБУВ: РА334634

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Яценюк А.П. 
Організація системи банківського нагляду і регулювання в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / А.П. Яценюк ; Укр. акад. банк. справи. — Суми, 2004. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано необхідність організації ефективного банківського нагляду та регулювання з метою забезпечення фінансової стабільності банківської системи. Розглянуто міжнародний досвід та стандарти банківського регулювання та нагляду. Визначено основні підходи щодо стратегічного управління системною банківською кризою з метою розробки системи ефективного банківського нагляду та регулювання, досліджено методологічні засади організації банківського нагляду у системі Національного банку України. Розглянуто процедури проведення Національним банком України різних форм контролю за діяльністю банківських установ: ліцензування та реєстрацію, безвиїзний нагляд, інспектування. Проведено аналіз фінансово-економічної діяльності банківської системи України. Запропоновано модель раннього реагування Національного банку України на проблеми банків з метою запобігання виникнення банківських криз. Досліджено процес формування системи страхування депозитів в Україні, розроблено пропозиції щодо процедур банківських банкрутств з метою виключення впливу на стабільність банківської системи. Створено модель організації банківського нагляду на основі оцінки чутливості банківської установи до ризику.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-218 +
Шифр НБУВ: РА330768

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Загорій 
Управління ліквідністю комерційного банку: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / Геннадій Володимирович Загорій ; Одеський держ. економічний ун-т. — О., 2005. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-21
Шифр НБУВ: РА353497

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Шульга Н.П. 
Інтегрована система контролінгу в управлінні банком: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.06.01 / Н.П. Шульга ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. — К., 2006. — 31 с. — укp.

Досліджено питання формування методології контролінгу, відповідно до якої він розглядається як інтегрована система сервісної підтримки управління одночасно у трьохвекторному вимірі, а саме: стратегічного й оперативного портфеля (портфельний підхід); взаємопов'язаних складових менеджменту (композиційний підхід); процесів планування, аналізу та контролю (процесний підхід). Змістовно конкретизовано розуміння контролінгу як сервісної підтримки інтегрованого управління портфелями банку, яке здійснюється у контексті виділення окремих міні-портфелів; фінансового та маркетингового аспектів; трьох компонентів (стратегічної, ризико-комерційної та фінансової). З'ясовано роль контролінгу у сервісному супроводженні управління стратегічним портфелем і визначено напрями його збалансування. Сформульовано теоретичні положення ризик-контролінгу), в яких зазначено його мету, об'єкт, функції та принципи. Розвинуто теоретичні положення збалансованої системи показників і визначено етапи, за якими є доцільне її впровадження у банках. Розроблено концептуальні положення управління плановим балансом, за якими необхідно здійснювати ідентифікацію факторів впливу на його структуру, визначення етапів оптимізації та схеми моделювання планової структури балансу банку. Обгрунтовано наукові засади управління бюджетом у банку у аспекті процесу та системи, а також цілі, функції, завдання та принципи. Наведено класифікацію моделей управління бюджетом у банку. Запропоновано теоретико-практичні засади інформаційного забезпечення управління банком у контексті реалізації функції контролінгу. Розвинуто теоретичний підхід до організаційної побудови служби контролінгу, запропоновано систему критеріїв для оцінки результативності її діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-218 +
Шифр НБУВ: РА342030

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Фьоклін Д.П. 
Регулюючий вплив держави на функціонування банківських інститутів: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / Д.П. Фьоклін ; Донец. держ. ун-т упр. — Донецьк, 2006. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано необхідність державного регулювання банківських інститутів за умов становлення ринкових відносин в Україні, на підставі врахування особливостей їх функцій, стабільності банківської системи, визначення пріоритетних галузей економіки. Проаналізовано економічні методи державного регулювання економіки та виділено фінансові методи цього регулювання, а також запропоновано їх класифікацію. Обгрунтовано розвиток принципів і функцій державного регулювання банківської діяльності з метою розробки відповідної класифікації моделей. Запропоновано складові фінансового механізму державного регулювання банківської діяльності, адаптовані до вітчизняної системи. Проаналізовано та вдосконалено інструменти регулювання банківської діяльності. Обгрунтовано можливість використання відомих моделей, на базі яких є можливим формування ефективного портфелю інвестицій державними органами для прийняття рішень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)129 + У9(4УКР)262.10-21,01 +
Шифр НБУВ: РА349258

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Завадська Д.В. 
Фінансове забезпечення розвитку банківського маркетингу: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / Д.В. Завадська ; Одес. держ. екон. ун-т. — О., 2006. — 19 с. — укp.

Розроблено теоретико-методологічні засади та методичні рекомендації щодо фінансового забезпечення розвитку банківського маркетингу. Розкрито суть банківського маркетингу, виділено його сучасну функцію визначення оптимальних можливостей зростання банку. З'ясовано етапи формування галузі банківських послуг відповідно до специфіки маркетингового підходу. Проаналізовано розвиток концепцій банківського менеджменту та маркетингу, розглянуто сфери взаємодії цих категорій. Обгрунтовано необхідність переходу до нового комплексу маркетингу. Удосконалено стратегію банківського маркетингу та виділено складову - ризик-маркетинг, а також методику аналізу дохідності маркетингових рішень. Наведено пропозиції щодо визначення й оцінки ризиків відсутності попиту на банківські послуги. Запропоновано методи оптимізації прибутковості операцій банку, що сприяють фінансовому забезпеченню розвитку банківського маркетингу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-211.1-93 +
Шифр НБУВ: РА349254

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Грищенко О.О. 
Управління поточними пасивами банку: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.08 / О.О. Грищенко ; Укр. акад. банк. справи Нац. банку України. — Суми, 2007. — 21 с. — укp.

Розвинуто теоретичні та методичні положення формування та управління поточними пасивами як складової ресурсної бази банку. На підставі узагальнення результатів наукових досліджень визначено суть поняття "поточні пасиви" у аспекті управління ними. Визначено елементи фінансового механізму управління поточними пасивами. Обгрунтовано основні напрямки вдосконалення процесу управління даними пасивами банківськими ресурсами з урахуванням ступеня їх керованості. Розвинуто науково-практичні засади впровадження окремих елементів фінансового механізму управління поточними пасивами банку, а саме: методичні підходи до оцінки стабільності клієнтської бази під час прогнозування умовно-постійної частини поточних пасивів банку; рекомендації щодо управління цими пасивами банку з урахуванням кредитування за системою "овердрафт".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-21 +
Шифр НБУВ: РА352286

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Іванова Т.Г. 
Управління банківським портфелем активів: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.08 / Т.Г. Іванова ; Держ. вищ. навч. закл. "Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана". — К., 2008. — 20 с. — укp.

Удосконалено теоретичні, методичні та практичні засади формування й управління банківським портфелем активів. Розроблено й апробовано комплексну методику управління банківським портфелем активів, сутність якої полягає у переході від традиційного одновекторного підходу, що передбачає орієнтацію банку на показники прибутковості, до портфельного, в якому управління активами здійснюється у координатах прибутковість - ризик. Проаналізовано основні положення портфельної теорії, виявлено особливості її застосування в управлінні банківським портфелем активів. Запропоновано визначення портфеля банківських активів. Досліджено ризики, які супроводжують активні операції банків, розроблено їх класифікацію. Проаналізовано структуру, динаміку, прибутковість, ризиковість портфеля активів банків України. Розроблено методичні підходи щодо управління банківськими портфелями активів, які дають змогу зменшити ризики та утримати їх на допустимому рівні. Обгрунтовано аналітичні прийоми (VAR-технології, організаційно-структурну модель управління ліквідністю портфеля активів, трансферне ціноутворення, стратегічне, оперативне та фінансове планування), впровадження яких сприяє удосконаленню процесів управління портфелем активів банків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-21 +
Шифр НБУВ: РА356357

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Набок Р.М. 
Управління недохідними активами банку на основі удосконалення їх оцінки: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.08 / Р.М. Набок ; Держ. вищ. навч. закл. "Укр. акад. банк. справи Нац. банку України". — Суми, 2008. — 19 с. — укp.

Удосконалено процес аналізу як базу оцінювання недохідних активів банків у системі управління ними. Обгрунтовано доцільність використання у вітчизняній банківській практиці інтегрованих показників оцінювання стану банківської установи на підставі недохідних активів. Досліджено й узагальнено класифікацію недохідних активів з метою врахування їх специфіки за умов управління ними. Запропоновано етапи проведення комплексного аналізу недохідних активів банку. Здійснено порівняння підходів банків до управління активами з метою знаходження оптимального співвідношення недохідних і дохідних активів. Такий підхід дозволить кожному банку збалансувати свої активи, зобов'язання, що забезпечить зміцнення банківської системи України в цілому.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-21 +
Шифр НБУВ: РА355506

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського