Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (3)Реферативна база даних (312)Книжкові видання та компакт-диски (212)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)300-55$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 38
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Забарна Е.М. 
Стратегія розвитку промислового виробництва на підставі активізації інноваційної діяльності: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.01 / Е.М. Забарна ; НАН України. Ін-т пробл. ринку та екон.-екол. дослідж. — О., 1999. — 18 с. — укp.

Дисертація присвячена питанням розвитку промислового виробництва на базі активізації інноваційних процесів. Вивчено та узагальнено вітчизняний та світовий досвід формування промислової політики з урахуванням інноваційного фактору. Сформульовано поняття інноваційного рівня розвитку суб'єктів промислового господарювання. Запропоновано додаткову класифікацію промислових підприємств, що здійснюють інноваційну діяльність за визначенням глибини та переважаючого типу промислових нововведень. Розроблено систему показників і методику оцінки інноваційного рівня промисловості та надано рекомендації щодо розробки на цій підставі стратегії інноваційного типу. Визначено комплекс заходів стосовно проведення маркетингу науково-технічної продукції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-55

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Дроботова М.В. 
Управління матеріальними ресурсами промислових підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.01 / М.В. Дроботова ; Харк. держ. політехн. ун-т. — Х., 2000. — 21 с. — укp.

Розглянуто питання підвищення ефективності використання матеріальних ресурсів і зниження матеріальних витрат підприємств промисловості. Теоретично досліджено, доповнено зміст та склад матеріальних ресурсів підприємств, а також удосконалено їх класифікацію. На підставі аналізу системи діючих та запропонованих в економічній літературі показників рівня ефективності використання ресурсів обгрунтовано застосування показника мінімізації матеріаломісткості на 1 грн. товарної продукції як критерію управління. Розроблено методику розрахунку його оптимальної величини за умов конкретного виробництва. Запропоновано систему методів, що діють у системі ресурсовикористання, яку доповнено методами управління проектами. Можливості даних методів у ринковій економіці дозволяють гнучкіше та оперативніше аналізувати, реагувати на економічні ризики та запобігати зростанню матеріаломісткості виробництва. Наведено схему аналізу ризиків у процесі забезпечення виробництва матеріальними ресурсами. Сформульовано інформаційно-технологічну модель прийняття рішень щодо підвищення ефективності матеріальних витрат.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-55-21
Шифр НБУВ: РА311305 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Рубан Л.О. 
Маркетингова стратегія підприємств в галузі ресурсозбереження: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / Л.О. Рубан ; Харк. держ. екон. ун-т. — Х., 2000. — 19 с. — укp.

Дисертацію присвячено пошуку шляхів ефективного використання маркетингових принципів управління матеріальними ресурсами. Визначено суть маркетингової стратегії управління матеріальними ресурсами підприємства. Запропоновано методику вибору постачальника матеріальних ресурсів, який найбільш повно задовольняє вимоги замовника щодо якісних характеристик, ціни матеріалу та умов його поставки й оплати. Розроблено рекомендації щодо використання граничних нормативів витрачання матеріалів, які дозволяють пов'язати нормування з маркетиноговою стратегією підприємства. Запропоновано методичний підхід до мотивації економії матеріальних ресурсів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-553.81-211.1 + У9(4УКР)305.851-553.81-211.1
Шифр НБУВ: РА311030 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Захарченко В.І. 
Забезпечення ефективності нововведень в промисловості в умовах перехідної економіки: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.02.02 / В.І. Захарченко ; НАН України. Центр дослідж. наук.-техн. потенціалу та історії науки ім. Г.М.Доброва. — К., 2001. — 27 с. — укp.

Висвітлено питання ефективного обгрунтування нововведень у промисловому виробництві за умов глобальних змін у світовій економіці. Розроблено новий напрямок - економічну безпеку території, який грунтується на концепції національної безпеки. Встановлено, що з'ясування протиріч та заканомірностей адаптації науково-технічного процесу та нововведень до умов сучасної технополітики сприятиме ефективній розробці та реалізації економічного механізму подолання технічного відставання регіону. Запропоновано систему інформаційних моделей оцінки інвестиційного проекту впровадження нововведень у верстатобудівному виробництві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-55
Шифр НБУВ: РА315380 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Абрамова Л.С. 
Механізм забезпечення економічної ефективності інновацій (на прикладі водоспоживальних систем енергоустановок): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.02 / Л.С. Абрамова ; НАН України. Ін-т пробл. ринку та екон.-екол. дослідж. — О., 2001. — 20 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано та розроблено організаційно методичну базу механізму забезпечення максимальної економічної ефективності інновацій виробничих систем, як однієї з основ забезпечення науково-технічного прогресу у даній галузі. Удосконалено систему показників економічної ефективності інновацій на базі всебічного аналізу визначальних зв'язків водоспоживальної системи (ВС) енергоустановок (ЕУ) з середовищем функціонування. Вперше на підставі комплексного підходу одержано інтегральний показник оцінки економічної ефективності інновацій у ВС ЕУ. Показано, що виконане з урахуванням існуючої специфіки удосконалення методу економічної ефективності дозволило виявити визначальні фактори і найбільш перспективні напрями інновацій у ВС ЕУ. Запропоновано удосконалені концептуальні підходи та систему управління ефективністю інновацій у ВС ЕУ на різних етапах їх життєвого циклу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-55
Шифр НБУВ: РА315165 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Пелюгіна І.Ю. 
Підвищення ефективності регіонального управління у сфері використання відходів виробництва: Автореф. дис... канд. наук з державного управління: 25.00.04 / І.Ю. Пелюгіна ; Донец. держ. акад. упр. — Донецьк, 2001. — 18 с. — укp.

Проведено теоретичне дослідження системи регіонального управління в сфері використання відходів виробництва. Висвітлено напрями підвищення її ефективності. Запропоновано методику еколого-економічної оцінки утилізації відходів виробництва, доповнено її показниками екологічної переваги, що дозволяє підвищити вірогідність вибору інвестиційних проектів. Обгрунтовано доцільність створення спеціалізованих підрозділів з використання відходів у складі органів виконавчої влади регіонального та місцевого рівней. Надано рекомендації щодо оцінки їх ефективності. Розкрито фінансово-економічні заходи щодо стимулювання використання відходів у регіоні, які базуються на механізмі надання податкових пільг для суб'єктів господарювання, що утилізують відходи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-553.84-21
Шифр НБУВ: РА316458 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Сердюк Т.В. 
Організаційно-економічний механізм енергозберігаючої діяльності в промисловості (на прикладі галузі будівельних матеріалів): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.01 / Т.В. Сердюк ; Наук.-дослід. екон. ін-т М-ва економіки України. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Розроблено комплексну систему активації енергоощадження в промисловості на прикладі галузі будівельних матеріалів, висвітлено організаційно-економічний механізм її реалізації. Розглянуто теоретичні та методичні аспекти енергоощадження. Запропоновано методику оцінки ефективності інвестиційних проектів, спрямованих на енергоощадження, яка дозволяє одержати комплексний показник привабливості проекту, а також фінансового та технічного стану підприємства. Її рекомендовано для використання в державних іститутах, діяльність яких пов'язана з фінансуванням та наданням пільг у сфері енергоощадження. Розроблено організаційно-методичну модель моніторингу та планування енергоощадження на підприємствах галузі будівельних матеріалів і пропозиції щодо підвищення ефективності управління процесами енергоощадження на підприємствах галузі створення енергоощадних фондів та активного використання бенчмаркетингу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-554 + У9(4УКР)310-554
Шифр НБУВ: РА315050 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Коваль Л.А. 
Соціально-економічні важелі активізації інноваційної праці на промислових підприємствах: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.09.01 / Л.А. Коваль ; НАН України. Ін-т економіки. — К., 2002. — 20 с.: рис. — укp.

Систематизовано теоретичні підходи до трактування суті інноваційної праці як такої, що трансформує результати науково-технічної діяльності у новий продукт (послугу) з метою одержання корисного ефекту (економічного, соціального) та задоволення суспільних потреб. Особливостями змісту такої праці визнано наявність творчості, цільовий орієнтир на потреби ринку. Уточнено мотиваційний вплив внутрішніх і зовнішніх чинників на інноваційну поведінку особистості з виокремленням стимулів і антистимулів інноваційної праці за умов перехідної економіки. Розроблено методику діагностики сприйнятливості персоналу до інновацій, яка відкриває додаткові можливості для реалізації завдань кадрової політики підприємства, сприяє кращому використанню трудового потенціалу працівників. Обгрунтовано умови ефективного функціонування механізму активізації інноваційної праці на промислових підприємствах, а також удосконалено методи її стимулювання з запровадженням оцінювання конкурентоспроможності персоналу, вимірювання результатів і складності роботи. Обгрунтовано вибір цільових орієнтирів кадрової стратегії підприємства з урахуванням його інноваційного розвитку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-55-640 +
Шифр НБУВ: РА321400

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Близнюк А.М. 
Стратегія формування індустрії переробки відходів в управлінні екокризовими промисловими регіонами: Автореф. дис... канд. наук з держ. управління: 25.00.04 / А.М. Близнюк ; Донец. держ. акад. упр. — Донецьк, 2002. — 19 с. — укp.

Розроблено науково-методичні основи регіональної стратегії формування індустрії переробки та утилізації відходів у контексті інноваційної моделі економічного зростання як пріоритетного напряму управління екокризовими промисловими регіонами. Обгрунтовано пропозиції щодо правового, організаційно-економічного та фінансового забезпечення заходів щодо формування індустрії переробки та утилізації відходів в екокризових промислових регіонах. Запропоновано економіко-математичну модель регіональної системи управління переробкою та утилізацією відходів. Висвітлено організаційно-функціональну структуру, етапи створення, основні пріоритетні напрями діяльності, перелік заходів щодо формування та нормативно-правового забезпечення функціонування Донецького технологічного парку "Ресурсозбереження, переробка та утилізація відходів".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)300-553.84
Шифр НБУВ: РА319831 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Черноіванова О.М. 
Особливості функціонування та розвитку технологічних парків і технополісів у світовому господарстві: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / О.М. Черноіванова ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2002. — 19 с.: рис. — укp.

Уточнено визначення поняття "спеціальна (вільна) економічна зона", "технологічний парк" та "технополіс". Проаналізовано сучасний стан розвитку інноваційної діяльності, особливості становлення та функціонування технологічних парків в Україні. Наведено стратегію та тактику розвитку технопарків, їх головні завдання (удосконалення нормативно-правового забезпечення, формування цілісної системи управління, активізація залучення інвесторів, посилення інформаційно-рекламної підтримки, забезпечення моніторингу інноваційної та інвестиційної діяльності). Розроблено методику оцінки ефективності діяльності інноваційних проектів та технопарків, що базується на принципах цільової спрямованості, комплексності, ефективності, координації з регіональними програмами. Визначено головні блоки даної методики: оцінки організаційно-правового забезпечення, соціально-економічного та екологічного потенціалу з урахуванням факторів ризику. Наведено пропозиції щодо удосконалення організаційно-економічного механізму функціонування технологічних парків у системі спеціальних (вільних) економічних зон в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У530.0-55 + У9(4УКР)300-55 +
Шифр НБУВ: РА322048

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
11.

Одотюк І.В. 
Економічна оцінка державних пріоритетів технологічного розвитку: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / І.В. Одотюк ; НАН України. Ін-т екон. прогнозування. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Досліджено проблеми реалізації економічної оцінки державних пріоритетів технологічного розвитку в Україні. На підставі результатів дослідження, визначено основні положення методичного підходу до виконання економічної оцінки державних технологічних пріоритетів і запропоновано інституційну базу для її практичної реалізації. Окреслено структурні технологічні зрушення в промисловому комплексі та зроблено їх оцінку відповідно до укладного характеру глобального розвитку технологій та сучасного зарубіжного досвіду економічного аналізу технологічних пріоритетів. Встановлено пріоритети технологічного розвитку галузевої промисловості та узагальнено систему головних факторів ефективного технологічного розвитку економіки країни.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)300-55-21
Шифр НБУВ: РА319056 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Рязанцев В.М. 
Економічні форми технологічного розвитку промисловості: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.01 / В.М. Рязанцев ; НАН України. Ін-т пробл. ринку та екон.-екол. дослідж. — О., 2002. — 20 с. — укp.

Висвітлено економічні проблеми структурних технологіних зрушень у промисловості. З позицій системного аналізу промислової еволюції виділено три способи технологічного розвитку. Обгрунтовано подвійний характер технологічних змін у сучасній промисловості. Розкрито організаційно-економічні основи моделі поступової диверсифікації промислово-фінансових груп в Україні, яка є однією з умов становлення нового способу технологічного розвитку національної промисловості. Розроблено організаційно-методичну модель двоступеневого економічного механізму використання лізингу для стимулювання технічного переозброєння та реконструкції підприємств промисловості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)300-55
Шифр НБУВ: РА319329 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Собко О.М. 
Активізація інноваційної діяльності промислових підприємств (на прикладі машинобудівних підприємств Західного регіону України): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / О.М. Собко ; Терноп. акад. нар. госп-ва. — Тернопіль, 2002. — 20 с. — укp.

Висвітлено питання активізації інноваційної діяльності вітчизняних промислових підприємств за умов ринкової трансформації економіки. Досліджено поняття інноваційної діяльності, інновації та інноваційного процесу, а також розглянуто стан і визначено перспективи розвитку інноваційної діяльності вітчизняних підприємств машинобудування західного регіону України. Розроблено методику та запропоновапно використання ряду показників для здійснення комплексної оцінки інноваційної діяльності та ефективності нововведень. Виявлено чинники активізації інноваційної діяльності підприємств, обгрунтовано доцільність взаємодії підприємств різного розміру на етапах інноваційного процесу для зменшення ризиковості інноваційних проектів і скорочення терміну їх розробки й упровадження у виробництво. Визначено напрямки вдосконалення державної підтримки інноваційної діяльності підприємств, встановлено взаємозв'язки у маркетинговій та інноваційній діяльності підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)300-55 + У9(4Укр3)305.851-55
Шифр НБУВ: РА318559 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Кондрашов О.М. 
Організаційно-економічний механізм регулювання інноваційної діяльності в промисловості України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.01 / О.М. Кондрашов ; Наук.-дослід. екон. ін-т М-ва економіки та з питань європ. інтеграції України. — К., 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Розглянуто стан законодавчого та нормативно-правового забезпечення переходу промисловості України на інноваційну модель розвитку, оцінено науково-технічний потенціал як базу розширення інноваційної діяльності. Проаналізовано зрушення у кадровому складі та матеріально-технічній базі науково-технічного потенціалу, обсяги фінансування та витрат на дану діяльність, а також стан та обсяги впровадження інновацій у промислове виробництво, а також обгрунтовано шляхи удосконалення організаційно-економічного механізму регулювання інноваційної діяльності у промисловості України. Визначено напрями та пріоритети, шляхи удосконалення економічного стимулювання та фінансової підтримки інноваційної діяльності у промисловості, охарактеризовано податкове регулювання як фактор підвищення ефективності даної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-55 +
Шифр НБУВ: РА324256

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Малєєва О.В. 
Методологічні основи системного аналізу якості проектів та програм розвитку виробництва: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.13.22 / О.В. Малєєва ; Нац. аерокосм. ун-т ім. М.Є.Жуковського "Харк. авіац. ін-т". — Х., 2003. — 36 с.: рис. — укp.

Створено кваліметричні моделі для оцінювання якості науково-технічних програм розвитку виробництва, що плануються та виконуються. Удосконалено метод аналізу підприємств-виконавців під час реалізації складних проектів і програм у вигляді методу трирівневого тестування. Запропоновано методи аналогій у вигляді аналого-порівняльного методу аналізу підприємств-виконавців і методу оцінки термінів виконання робіт. Розвинуто методи системного аналізу у процесі оцінки якості програм, напівформалізовані евристичні методи, методи нечіткої логіки шляхом їх інтеграції в єдиній методології системного аналізу якості. Наведено методи теорії подібності для аналізу множини аналогів і визначення мір їх подібності з розроблюваними складними зразками нової техніки, що входить до складу науково-технічної програми. Створено комп'ютерні інформаційні технології управління складними проектами та програмами у вигляді прикладного програмного забезпечення, що реалізує розроблені системні методики аналізу якості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-55 в611 + У9(4УКР)300-55 в611
Шифр НБУВ: РА326242

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Волощук Л.О. 
Активізація інноваційно-спрямованого інвестування у промисловості України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.02 / Л.О. Волощук ; НАН України. Ін-т проблем ринку та екон.-екол. дослідж.. — О., 2004. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Уточнено зміст основних категорій, які використовуються під час дослідження інноваційно-спрямованого інвестування у промисловості. Виявлено передумови активізації інноваційно-спрямованого інвестування з метою забезпечення подальшого розвитку промислового виробництва. Наведено рекомендації щодо формування основних напрямків активізації інноваційно-спрямованого інвестування на державному та регіональному рівнях. Розроблено систему оцінки тенденцій інноваційно-спрямованого інвестування та метод імовірнісної оцінки доцільності реалізації інноваційних ідей, надано рекомендації щодо їх практичного використання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-55-56 +
Шифр НБУВ: РА328800

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Чередніченко А.М. 
Моделі і методи аналізу ризиків проекту на етапах науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.22 / А.М. Чередніченко ; Нац. аерокосм. ун-т ім. М.Є.Жуковського "Харк. авіац. ін-т". — Х., 2004. — 19 с. — укp.

Розроблено моделі та методи виявлення та аналізу проектних ризиків під час проведення науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт (НДР і ДКР). Сформовано ієрархічну структуру робіт проекту, системні моделі проектної дії (ПД) і проектних рішень (ПР) на етапах НДР і ДКР та їх формалізоване відображення за допомогою регулярних схем системних моделей (РССМ). На базі системних моделей ПД і ПР запропоновано проводити аналіз і моделювання проектного ризику за допомогою визначення ступеня досягнення потрібних результатів і реалізації процесу управління відхиленнями в показниках проекту та його ресурсного забезпечення. Розроблено системну модель проектного ризику на основі РССМ, що дозволяє автоматизувати процес виявлення та аналізу ризикових подій. Удосконалено методику планування робіт проекту з урахуванням негативних подій, які призводять до появи проектних ризиків і впливають на результати робіт. Запропоновано програмно-алгоритмічне забезпечення для побудови інформаційної технології управління ризиками проекту на етапах НДР і ДКР.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-55-99 + Ж2 +
Шифр НБУВ: РА333443

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
18.

Романенков Ю.О. 
Робастні методи інтервального аналізу ресурсного забезпечення виробництва: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.22 / Ю.О. Романенков ; Нац. аерокосм. ун-т ім. М.Є.Жуковського "Харк. авіац. ін-т". — Х., 2004. — 20 с. — укp.

Розвинуто метод інтервального аналізу ресурсного забезпечення виробничих систем за умов невизначеності, який базується на оцінці чутливості робастних оптимізаційних моделей та, на відміну від існуючих, дає змогу ранжувати за ефективністю елементи ресурсного забезпечення виробництва. Запропоновано метод побудови робастних моделей за статистичними даними з використанням гіпотез інтервального аналізу, а також метод зведення задачі лінійного програмування за умов параметричної невизначеності до детермінованого еквівалента.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-55 в611
Шифр НБУВ: РА330623

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Корсікова Н.М. 
Організаційно-економічний механізм активізації науково-технологічного розвитку промислового комплексу України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.02 / Н.М. Корсікова ; НАН України. Ін-т пробл. ринку та екон.-екол. дослідж. — О., 2005. — 20 с. — укp.

Розроблено концептуальні та методологічні аспекти формування організаційно-економічного механізму активізації науково-технологічного розвитку у промисловості. Виділено й обгрунтовано головні складові такого механізму, а саме: перспективні напрямки, складові елементи та принципи науково-технологічної політики держави, концептуальні засади активізації науково-технологічного розвитку промислового комплексу на рівні регіону, методологію науково-технологічної реструктуризації підприємства як основної форми його реформування у рамках інноваційної моделі розвитку економіки України. Для забезпечення ефективності процесу реструктуризації запропоновано його удосконалену модель, розроблено нову структуру бізнес-процесів і здійснено реструктуризацію менеджменту суб'єктів господарювання, обгрунтовано методику використання програмно-цільового підходу в управлінні науково-технологічною реструктуризацією.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-55 +
Шифр НБУВ: РА339940

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Черемисова Т.А. 
Активізація інноваційного розвитку промисловості на засадах лізингу: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.01 / Т.А. Черемисова ; Криворіз. техн. ун-т. — Кривий Ріг, 2005. — 20 с. — укp.

Досліджено проблеми активізації структурних зрушень та підвищення ефективності промислового виробництва шляхом використання лізингового механізму технічного переоснащення пріоритетних галузей промисловості. Уточнено суть економічної категорії "інноваційний лізинг", який адекватно відображає суть процесу лізингових операцій у сфері промислових інновацій. Розроблено методику оцінки ефективності інноваційного лізингу, яка враховує інтереси всіх суб'єктів угоди. Удосконалено методику розрахунку лізингових платежів з урахуванням інфляції та попиту на лізингові послуги в Україні. Обгрунтовано систему заходів щодо зниження сукупного лізингового ризику. Розроблено організаційно-економічний механізм застосування інноваційного лізингу в промисловості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-55-562.31 +
Шифр НБУВ: РА340287

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського