Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (4)Реферативна база даних (36)Книжкові видання та компакт-диски (25)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)300-96$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Кравченко В.В. 
Економічний механізм підвищення ефективності функціонування виробничого капіталу в промисловості: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.03 / В.В. Кравченко ; НАН України. Ін-т регіон. дослідж. — Л., 2008. — 19 с. — укp.

Досліджено проблему підвищення ефективності функціонування виробничого капіталу у промисловості. Розвинуто методологічні положення, розроблено науково-методичні підходи та рекомендації щодо вдосконалення ринкових механізмів формування й оновлення капіталу. Визначено суть і специфічні особливості нагромадження, обігу та використання основного й оборотного капіталу, його структури за джерелами формування й оновлення на різних етапах трансформаційних перетворень. Надано оцінку рівня ефективності використання та нагромадження капіталу у порівняльному аспекті за формами власності. Доведено, що багатоаспектна проблема підвищення ефективності функціонування капіталу за сучасного стану техніко-технологічного устарювання капіталу та недостанього фінансового забезпечення його розвитку потребує організаційно-економічних заходів щодо регулювання на макроекономічному рівні ринкових механізмів забезпечення інноваційного оновлення основного капіталу та формування раціональної структури сукупного капіталу. Запропоновано рекомендації щодо розвитку ринкової системи інвестиційного кредитування та методичний підхід до вдосконалення структури капіталу. Розроблено методику формування його раціональної структури з використанням моделей множинної регресії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-967 +
Шифр НБУВ: РА355482

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Ковтуненко К.В. 
Організаційно-економічний розвиток промислового виробництва: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.01 / К.В. Ковтуненко ; НАН України. Ін-т пробл. ринку та економ.-екол. дослідж. — О., 2006. — 19 с.: рис. — укp.

Розроблено теоретичні та методичні положення та практичні рекомендації щодо забезпечення ефективного організаційно-економічного розвитку промислового виробництва на засадах удосконалення його перспективних організаційно-економічних форм, зокрема, франчайзингу, субпідряду й оренди виробництва. Обгрунтовано доцільність розвитку у промисловому виробництві малих організаційно-економічних форм. Запропоновано концепцію інформаційно-аналітичного забезпечення процесу організаційно-економічного розвитку промислового виробництва, суть якої полягає у створенні механізму інформаційної підтримки учасників промислового виробництва та методичного забезпечення вибору ними організаційно-економічної форми, яка базується на виробничій кооперації. Запропоновано модель визначення рейтингу та створення галузевого банку даних потенційних учасників коопераційного зв'язку промислового виробництва. Розвинуто методичні засади оцінки стійкості діючих організаційно-економічних форм.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-96 +
Шифр НБУВ: РА346461

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Алямкін Р.В. 
Реструктуризація промислового комплексу регіону в умовах трансформації соціально-економічних відносин: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.05 / Р.В. Алямкін ; Рада по вивч. продукт. сил України НАН України. — К., 2008. — 19 с. — укp.

Досліджено актуальні проблеми реструктуризації промислового комплексу регіону з метою наукового обгрунтування основих напрямів, пріоритетів його сталого розвитку у контексті завдань державної регіональної економічної політики. Обгрунтовано теоретичний зміст процесу реструктуризації, що дозволило розробити пріоритетні напрями, сецифічні моделі та конкретні способи її проведення з урахуванням особливостей конкретного регіонального промислового комплексу. Установлено, що пріоритетним напрямом його розвитку є інноваційна модель реструктуризації, яка відіграє роль специфічної продуктивної сили, що здійснює інтеграцію наукового та матеріального виробництва, реалізує техніко-економічні потреби господарюючих суб'єктів шляхом використання наукової продукції. За умов ринкової економіки здійснення інноваційної реструктуризації опосередковується комерційною вигодою. Визначено, що для економічного розвитку регіону важливим напрямом реструктуризації промисловості є входження підприємств до кластерів, які сприятимуть підвищенню ефективності діяльності всіх учасників кластерного об'єднання, забезпечують підвищення їх конкурентоспроможності та соціально-економічного розвитку Полтавщини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-961-31 +
Шифр НБУВ: РА360653

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського