Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (14)Реферативна база даних (762)Книжкові видання та компакт-диски (757)Журнали та продовжувані видання (281)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)320-51$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 100
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Ткачук Л. В. 
Просторові засади формування системи землекористування в трансформаційний період: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.06 / Л. В. Ткачук ; НАН України, ДУ "Ін-т економіки природокористування та стал. розв. НАН України". — К., 2011. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Розроблено наукові засади просторової організації системи землекористувань у трансформаційний період як інструменту забезпечення сталого розвитку регіону. Проаналізовано вплив трансформаційних процесів у системі земельних відносин на формування землекористування. Обгрунтовано екологічне та соціально-економічне значення просторового чинника в організації раціонального землекористування та формуванні цілісного збалансованого господарського організму загалом. Проведено комплексне теоретико-методологічне обгрунтування консолідації земель і поглиблено сутність цього поняття. Вдосконалено прикладні аспекти та механізми впровадження консолідації в Україні. Запропоновано просторове моделювання перспективного розвитку агроформувань на основі консолідації земель. Визначено пріоритетні напрями розвитку регіональної системи землекористувань. Вдосконалено методику розробки проектів землеустрою щодо консолідації земель, яка грунтується на принципі екологічної, економічної та соціальної врівноваженості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-511.2
Шифр НБУВ: РА383858 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Смаглій В. О. 
Еколого-економічна ефективність вапнування у зоні радіоактивного забруднення: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.06 / В. О. Смаглій ; Нац. ун-т вод. госп-ва та природокористування. — Рівне, 2011. — 19 с.: рис., табл. — укp.

Вперше запропоновано алокаційну модель визначення ефективності вапнування на радіоактивно забруднених землях, сутність якої полягає у деференціації результатів застосування вапняних добрив за наслідками (економічна, екологічна та соціальна), місцем одержання (локальна, регіональна) та ступенем збільшення ефекту (мультиплікаційний ефект та його специфічні форми прояву: первинний, стартового вибуху, резонансний, дифузійний, акселерації). Уточнено методологічні підходи щодо визначення еколого-економічної ефективності внесення вапняних добрив на радіоактивно забруднених землях, що базуються на показниках радіоактивного навантаження на людину. Розроблено регламентацію робіт з хімічної меліорації грунтів з застосуванням підтримувальної технології внесення вапна та локального окультурення цих земель. Надано модель регіонального агрохімічного кластера з урахуванням наявності вапняних родовищ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-51-551.3 + П040.81
Шифр НБУВ: РА380028 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
3.

Бочко О. І. 
Еколого-економічні засади управління земельними відносинами: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.06 / О. І. Бочко ; НАН України, ДУ "Ін-т економіки природокористування та сталого розв. НАН України". — К., 2011. — 20 с.: рис. — укp.

Розроблено теоретико-методологічні засади управління земельними відносинами, розкрито основні аспекти власності на землю, досліджено методологічне забезпечення еколого-економічного управління. Виявлено сучасні тенденції управління земельними відносинами на Закарпатті області, наведено загальну характеристику природно-ресурсного потенціалу регіону, проведено оцінювання ефективності використання земель, досліджено організацію системи охорони земель та управління земельними відносинами. Обгрунтовано шляхи удосконалення еколого-економічного управління земельними відносинами за рахунок поглибленя концептуальних засад, розроблено організаційно-економічні заходи щодо покращання стану земельних ресурсів. Виявлено пріоритетні напрями інноваційно-інвестиційного забезпечення механізму еколого-економічного управління земельними відносинами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-51-21
Шифр НБУВ: РА385441 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Ковальський М. Р. 
Удосконалення механізму державного управління земельними ресурсами в Україні: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / М. Р. Ковальський ; Акад. муніцип. упр. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Вперше визначено підходи до вдосконалення нормативно-правового поля земельного ринку, суть яких полягає у спрощенні системи та впорядкуванні питань виділення та відведення земельних ділянок під цільове призначення в різних сферах землекористування, зокрема, в аграрній (прив'язка до конкретних зон: забудова, рекреація тощо), у будівельній і містобудівній (прив'язка до генеральних планів, схем детального планування території тощо). Системно обгрунтовано зміну структури механізму державного регулювання ринку земельних ресурсів шляхом скорочення процедури інвентаризації земель, розмежування земель державної та комунальної власності. Започатковано підхід до дослідження причин деструктивних процесів у системі державного управління земельними ресурсами на основі визначення руйнівної сили домінування корпоративних інтересів, представлених різними політичними угрупуваннями. Виокремлено механізм державного управління земельними ресурсами як складовий елемент системи державного управління, що впливає на вибір стратегії та пріоритетів державотворення в Україні в цілому.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-51-21,01
Шифр НБУВ: РА384192 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Спринчук Н. А. 
Інвестиційне забезпечення розвитку системи охорони родючості грунтів: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / Н. А. Спринчук ; Нац. наук. центр "Ін-т аграр. економіки". — К., 2011. — 20 с. — укp.

Узагальнено теоретико-методичні засади та розроблено рекомендації щодо покращання інвестиційного забезпечення розвитку системи охорони родючості фунтів. Висвітлено сутність інвестицій в установи даної системи, розглянуто окремі види даних інвестицій та їх особливості, розроблено структуру інвестиційного забезпечення установ. Обгрунтовано визначення поняття "державна система охорони родючості грунтів" і запропоновано класифікацію інвестицій для даної системи. Запропоновано систему показників для поглибленого аналізу ефективності інвестицій, що включає: загальний, основні та додаткові показники. З'ясовано сучасні умови, особливості, обсяги та тенденції інвестиційного забезпечення даних установ, а також проаналізовано показники ефективності інвестицій та вплив на них окремих факторів. Визначено потребу в поточних і капітальних витратах і шляхи покращання інвестиційного забезпечення установ системи охорони родючості грунтів. Запропоновано в установах даної системи створити відділи маркетингу, сектори з консультаційної роботи з клієнтами та посади інспектора з дотримання вимог до проведення агрохімічних обстежень. Здійснено прогнозування джерел фінансування інвестицій у розвиток установ даної системи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-51-56 + П032.6
Шифр НБУВ: РА380211 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
6.

Сафонова В.І. 
Організаційно-економічні основи розвитку земельних відносин в аграрному природокористуванні: автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.06 / В.І. Сафонова ; Ін-т пробл. ринку та екон.-екол. дослідж. НАН України. — О., 2010. — 36 с. — укp.

Сформульовано суть науки "аграрне природокористування". Надано визначення економіки аграрного природокористування. Наведено теоретичні та методологічні основи земельних відносин в аграрному природокористуванні, визначено їх суть, особливості, цілі, принципи, закономірності та критерії ефективного розвитку. Висвітлено передумови, проблеми формування та розвитку ринку земель сільськогосподарського призначення, визначено його суть, розглянуто особливості функціонування ринкового механізму. Обгрунтовано новий метод грошової оцінки землі та показано напрями його використання в аграрному природокористуванні. Встановлено необідність проведення економічного експерименту з відміни мораторію на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення в цілях вироблення й апробації механізму та документообігу з формування та функціонування інфраструктури ринку землі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-51
Шифр НБУВ: РА374131 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Белінська С. М. 
Організаційно-економічний механізм формування ринку землі сільськогосподарського призначення: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.06 / С. М. Белінська ; Міжнар. ун-т бізнесу і права. — Херсон, 2010. — 19 с. — укp.

Досліджено особливості функціонування ринку землі сільськогосподарського призначення (СГП), що забезпечує формування конкурентоспроможних сільськогосподарських підприємств, вивчено зарубіжний досвід формування і розвитку ринку земель. Науково обгрунтовано механізм мораторію на купівлю-продаж земель СГП, в тому числі земельних ділянок пайової власності. Розроблено методичні підходи до грошового оцінювання землі, які враховують фактори, що впливають на попит і пропозицію земель та екологічні критерії. Розкрито механізм зниження банківських ризиків повернення кредитів, одержаних під заставу землі, визначено механізм регулювання ринку землі, що забезпечує підвищення ефективності сільськогосподарського землекористування всіх форм власності та господарювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-51
Шифр НБУВ: РА380537 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Географічні рубрики:

      
8.

Свистун Л. А. 
Формування ринку землі в умовах реалізації державної регіональної політики: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.05 / Л. А. Свистун ; Полтав. нац. техн. ун-т ім. Ю. Кондратюка. — Полтава, 2010. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано зміст, завдання, інструменти та напрями реалізації регіональної земельної політики. Визначено теоретико-методологічні засади процесу формування ринку землі. Проведено дослідження його складових, функцій та особливостей. Проаналізовано основні соціально-економічні та правові чинники, які стимулюють та стримують розвиток ринку землі в регіонах України. Розроблено модель ринку землі та проведено рейтингову оцінку регіонів за рівнем сприятливості його розвитку. Сформульовано концептуальні положення та визначено пріоритети розроблення та реалізації земельної політики на регіональному рівні. Обгрунтовано основні напрями вдосконалення організаційно- та фінансово-інвестиційного забезпечення функціонування ринку землі на регіональному рівні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.327.1 + У9(4УКР)320-51
Шифр НБУВ: РА371431 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
9.

Грібахо О. О. 
Потенціал земельних ресурсів регіональної господарської системи та напрямки його використання: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.05 / О. О. Грібахо ; Черніг. держ. технол. ун-т. — Чернігів, 2010. — 20 с. — укp.

Розглянуто економічну сутність потенціалу земельних ресурсів і принципи його формування. Визначено систему факторів впливу на відтворення потенціалу земельних ресурсів, вдосконалено методи його оцінювання. Проаналізовано стан і розвиток потенціалу земельних ресурсів регіональної господарської системи на прикладі областей Центрального регіону України. Розроблено організаційно-економічний механізм формування потенціалу земельних ресурсів у регіоні. Висвітлено стратегію прискорення темпів соціально-економічного розвитку регіональної господарської системи через покращання використання потенціалу земельних ресурсів. Встановлено методичні підходи та проведено прогнозні розрахунки грошової оцінки потенціалу земельних ресурсів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-51
Шифр НБУВ: РА374757 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Кирилюк І.М. 
Оренда землі в системі аграрних відносин України: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.01 / І.М. Кирилюк ; Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана. — К., 2010. — 20 с. — укp.

З'ясовано сутність та особливості інституціональних чинників формування ринку оренди землі сільськогосподарського (СГ) призначення. Визначено роль орендних відносин у підвищенні соціально-економічної ефективності СГ виробництва, яка може бути розкрита шляхом аналізу п'яти суспільних функцій, за рівнем реалізації яких доцільно оцінювати досконалість відносин землекористування. Досліджено формування та розвиток орендних відносин під час аграрної реформи, у процесі становлення нової системи землекористування, визначено передумови реалізації їх потенціалу як чинника розвитку агропродовольчого сектору. Сформовано оптимальні риси розвитку інституту оренди землі СГ призначення, розглянуто проблему оцінки спроможності орендних відносин сприяти вибору суб'єктами господарювання оптимальної моделі поведінки та забеспечувати рух ресурсів до осередків їх найбільшого використання в межах СГ галузі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-51-562.3
Шифр НБУВ: РА375151 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Гуторов О.І. 
Стратегія формування сталого землекористування в сільському господарстві: теорія, методологія, практика: автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.06 / О.І. Гуторов ; Рада по вивченню продукт. сил України НАН України. — К., 2010. — 40 с. — укp.

Розроблено модель екологізації державного регулювання сільськогосподарського землекористування, критеріальними ознаками якої є економічні, екологічні та соціальні чинники, на підставі яких здійснюється раціональне й екологобезпечне землекористування. Обгрунтовано стратегічні напрями формування сталих і високопродуктивних територіальних систем сільськогосподарського призначення з урахуванням природно-економічних особливостей регіону. Розроблено концептуальні підходи до формування екологічного паспорта сільськогосподарського підприємства, який включає динаміку змін економіко-екологічних показників агропромислового виробництва та трансформаційні процеси потенціалу земель і грунтів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-511.2
Шифр НБУВ: РА374916 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Спаських Н. М. 
Удосконалення механізму формування і розвитку регіонального земельно-майнового ринку: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.05 / Н. М. Спаських ; Рада по вивч. продукт. сил України НАН України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Вдосконалено теоретичні підходи до визначення сутності, змісту, структури й інституційних основ розбудови регіонального земельно-майнового ринку, доповнено систему специфічних ознак його розвитку. Встановлено методичні підходи до оцінювання розвитку земельно-майнових відносин у регіоні. Досліджено стан і тенденції розвитку земельно-майнового ринку України, виявлено специфічні особливості системних перетворень у сфері земельно-майнових відносин Черкащини. Визначено стратегічні напрями вдосконалення механізму формування та розвитку земельно-майнових відносин, перспективи залучення інвестицій на локальному ринку. Обгрунтовано доцільність упровадження моделі іпотечного кредитування в регіоні, побудовано прогнозну модель розвитку даного ринку в Черкаському регіоні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-51
Шифр НБУВ: РА374485 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Кравченко Ю. В. 
Методи та моделі інформаційної підтримки землеоціночної діяльності: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.24.04 / Ю. В. Кравченко ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Досліджено підхід до вирішення науково-прикладної задачі вдосконалення моделей та методів експертного грошового оцінювання земель та інформаційної підтримки землеоціночної діяльності для забезпечення функціонування та сталого розвитку земельного ринку в Україні. Розроблено концептуальну модель інфраструктури інформаційного середовища. Запропоновано інформаційну модель профілю метаданих про виконані проекти експертного грошового оцінювання земельних ділянок. Розроблено структурну та функціональну моделі системи моніторингу земельного ринку та сформульовано принципи його ведення як складової системи державного управління земельними ресурсами. Встановлено структурно-функціональну модель інформаційного порталу як засобу доступу до бази даних проданих земельних ділянок та інших інформаційних ресурсів підтримки землеоціночної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-517 ф121
Шифр НБУВ: РА376822 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Голданов В. В. 
Організаційно-економічне відтворення родючості ґрунтів сільськогосподарських підприємств: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / В. В. Голданов ; Дніпропетровський державний аграрний університет. — Д., 2010. — 20 с.: a-рис. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-511.2
Шифр НБУВ: РА373427 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Голданов В. В. 
Організаційно-економічне відтворення родючості грунтів сільськогосподарських підприємств: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / В. В. Голданов ; Дніпропетр. держ. аграр. ун-т. — Д., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено методичні підходи збереження родючості грунтів і запропоновано прийняття Закону України "Про раціональне землекористування", формування механізмів раціонального використання сільськогосподарських земель. Встановлено нормативи плати за використання земель, стимулювання щодо ведення ресурсозберігаючого господарювання, розвиток напрямів кредитування господарств, які впроваджують землеохоронні та природовідтворювальні заходи. Розглянуто вибір системи грунтозахисних сівозмін, моніторинг за станом землі, проведення меліорації грунтів, забезпечення бездефіцитного балансу гумусу азоту, фосфору та калію, створення на сільськогосподарських підприємствах спеціального "Фонду охорони земель".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-511.2
Шифр НБУВ: РА373427 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Бодак Є. В. 
Еколого-економічний механізм відшкодування збитків, спричинених нецільовим використанням земель: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.06 / Є. В. Бодак ; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Досліджено теоретичні засади класифікації земель за цільовим призначенням. Визначено принципи еколого-економічної диференціації земель за функціональним використанням. Обгрунтовано особливості рентоутворення за умов різного цільового призначення земель. Визначено підходи щодо відшкодування збитків, спричинених нецільовим використанням земель. Запропоновано принципи діагностування нецільового використання земель. Введено поняття "понаднормативний ефект від нецільового використання земель" як економічну основу для відповідальності за нераціональне землекористування. Досліджено сучасний характер порушень земельного законодавства. Проведено моделювання розмірів збитків, спричинених нецільовим використанням земель. Подано підходи щодо визначення еколого-економічної ефективності контролю за використанням та охороною земель.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-51
Шифр НБУВ: РА372708 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Паляничко Н.І. 
Еколого-економічна оцінка використання земель сільськогосподарського призначення в контексті сталого розвитку: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.06 / Н.І. Паляничко ; Рада по вивч. продукт. сил України НАН України. — К., 2010. — 21 с. — укp.

Удосконалено наукові засади формування елементів методології оцінювання використання земель сільськогосподарського призначення. Досліджено теорію та практику еколого-економічних аспектів використання земель. Розкрито сутність концепції сталого використання сільськогосподарських угідь. Сформульовано методичні підходи до реформування територіальної організації сільськогосподарського землекористування. Запропоновано проект змін до чинного законодавства України в частині визначення екологічних пріоритетів на рівні з економічними.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-511.2
Шифр НБУВ: РА374252 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Чумаченко О.М. 
Еколого-економічна оцінка втрат від деградації земельних ресурсів (на прикладі земель сільськогосподарського призначення): автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.06 / О.М. Чумаченко ; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Розкрито сутність поняття "деградація земельних ресурсів", наведено сучасні науково-методичні підходи до локалізації ерозійних процесів у сільськогосподарському землекористуванні. Проаналізовано екологічний і економічний стан сільськогосподарського землекористування, вивчено вплив трансформації земельних відносин на охорону земельних ресурсів. Визначено напрями охорони земельних ресурсів з врахуванням досвіду країн ЄС. Встановлено підходи з охорони земельних ресурсів і еколого-економічну ефективність їх запровадження. Викладено методику розрахунку соціально-економічних втрат на землях сільськогосподарського призначення від деградаційних процесів. Розроблено методичні засади оцінки втрат бюджету від інтенсифікації процесів деградації. Висвітлено підходи до оцінки впливу трансформації земельних відносин на охорону земельних ресурсів. Проведено обгрунтування обсягів витрат на локалізацію процесів деградації земель.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-511.2
Шифр НБУВ: РА372086 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Гордієнко В. П. 
Еколого-економічна ефективність використання земель сільськогосподарського призначення: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.06 / В. П. Гордієнко ; Сум. держ. ун-т. — Суми, 2010. — 20 с. — укp.

Проведено аналіз сучасного стану землекористування в Україні та виявлено еколого-економічні протиріччя. Досліджено економічні аспекти раціонального й екологічно безпечного використання земельних ресурсів. Розвинуто систему еколого-економічних показників використання земель сільськогосподарського призначення. Розроблено новий науково-методичний підхід щодо визначення еколого-економічного результату від їх використання. Наведено методичні основи вартісної оцінки сільськогосподарських земель з урахуванням екологічного фактора. Встановлено засади еколого-економічної паспортизації земельних ділянок. Запропоновано науково-методичні підходи щодо еколого-економічного обгрунтування можливості створення спеціальних сировинних зон.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-511.2-280
Шифр НБУВ: РА373122 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Ісаченко Н.В. 
Екологічні та економічні засади зонування земель як передумова сталого розвитку землекористування: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.06 / Н.В. Ісаченко ; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Досліджено теоретико-методологічні засади диференційованого землекористування, обгрунтовано еколого-економічну сутність диференційованого використання земельних ресурсів (ЗР). Визначено історичні передумови поділу земельного фонду на категорії за основним цільовим призначенням. Розглянуто земельну реформу як провідний чинник удосконалення системи управління землекористуванням. Подано комплексну оцінку ЗР за придатністю до використання. Досліджено зонування земель (ЗЗ) як комплексний метод управління землекористуванням на засадах сталого розвитку. Викладено методичні підходи до проведення ЗЗ на засадах сталого розвитку (СР) територій. Визначено еколого-економічні та соціальні засади формування СР землекористування. Проаналізовано світовий досвід застосування механізмів ЗЗ. Розглянуто природно-сільськогосподарське районування як основу ЗЗ сільськогосподарського призначення. Запропоновано підходи до ЗЗ за умов ринкових земельних відносин. Розроблено еколого-економічну модель ЗЗ на місцевому та регіональному рівнях на Київщині. Розроблено пропозиції щодо землевпорядного забезпечення ЗЗ, встановлено еколого-економічний ефект від проведення ЗЗ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-511.2
Шифр НБУВ: РА372681 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського