Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (537)Книжкові видання та компакт-диски (649)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)325.2$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 90
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Алексійчук Т.В. 
Економічна ефективність виробництва свинини: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / Т.В. Алексійчук ; Нац. наук. центр "Ін-т аграр. економіки". — К., 2004. — 18 с. — укp.

Досліджено сучасний стан економічної ефективності виробництва свинини, виявлено тенденції її змін за умов становлення ринкових відносин, визначено причини їх виникнення. Проведено порівняльний аналіз ефективності виробництва свинини в сільськогосподарських підприємствах з традиційною та промисловою технологіями й особистих селянських господарствах, досліджено обсяги реалізації та ціни на м'ясо. Удосконалено економічний механізм підвищення конкурентоспроможності виробництва свинини як системи організаційно-економічних важелів і методів управління, що в сукупності забезпечують високі споживчі властивості та зростання попиту на свинину на ринку м'яса і м'ясопродуктів. Обгрунтовано напрями розвитку свинарства та підвищення його ефективності в сільськогосподарських підприємствах шляхом запровадження цін підтримки та еквівалентних цін на м'ясо свиней, розвитку спеціалізації та концентрації виробництва з використанням прогресивних технологій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.251.0-07 +
Шифр НБУВ: РА329878

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Андросович І.І. 
Удосконалення організації та підвищення економічної ефективності виробництва яловичини в сільськогосподарських підприємствах: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / І.І. Андросович ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2003. — 17 с. — укp.

Розвинуто науково-теоретичні положення формування та функціонування економічного механізму підвищення ефективності виробництва яловичини за рахунок досягнення нормативності витрат та еквівалентного обміну з переробними підприємствами. Проведено комплексний витратно-ціновий аналіз ринку яловичини в досліджуваному регіоні з урахуванням попиту на м'ясні ресурси та їх пропозиції. Визначено ступінь впливу чинників, які впливають на рентабельність даного виробництва в господарствах лісостепової зони Київщини, та запропоновано шляхи їх використання. Оптимізовано рівень забезпечення кормовими ресурсами поголів'я великої рогатої худоби (ВРХ) у господарствах різних ступенів концентрації та структури стада. Розроблено основні параметри розвитку скотарства на базі оптимізації виробництва м'яса ВРХ у модельних господарствах. Обгрунтовано напрями удосконалення організаційно-економічних відносин даних підприємств та визначено основні принципи формування регіонального ринку м'яса та оптимізації економічних відносин у системі виробництво - переробка - реалізація.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.250.0-451.52-07 +
Шифр НБУВ: РА327408

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Антонюк С.М. 
Економічний механізм формування і функціонування ринку селекційно-племінної продукції великої рогатої худоби в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / С.М. Антонюк ; Ін-т аграр. економіки УААН. — К., 2000. — 21 с. — укp.

Наведено основні результати дослідження теоретичних аспектів економічного механізму та ринкових відносин, досвід передових країн світу щодо формування ринкової економіки, інфраструктури, державного регулювання економічних відносин на ринку селекційно-племінної продукції великої рогатої худоби. Обгрунтовано основні заходи щодо формування повноцінного ринкового середовища на ринку селекційно-племінної продукції. Запропоновано шляхи вдосконалення методики визначення собівартості на спермопродукцію та механізму нарахування амортизаційних відрахувань на племінну худобу. Зроблено короткочасовий прогноз розвитку ринку селекційно-племінної продукції великої рогатої худоби в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.250-07
Шифр НБУВ: РА308731 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Бей Н.О. 
Організаційно-економічний механізм підвищення конкурентоспроможності продукції скотарства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / Н.О. Бей ; Ін-т аграр. економіки УААН. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні та методологічні основи та прикладні питання розвитку конкурентних відносин в аграрній сфері та особливості формування, ефективного функціонування, регулювання й удосконалення організаційно-економічного механізму підвищення конкурентоспроможності продукції скотарства за ринкових умов. Розглянуто організаційно-економічний механізм конкурентоспроможності продукції скотарства як систему організаційних, технологічних, екологічних і економічних важелів і методів управління якістю продукції скотарства, які в процесі взаємодії та взаємозв'язку забезпечують сукупність високих споживчих якостей молока та м'яса великої рогатої худоби та продуктів їх переробки, а також попит на дані продукти на ринку за оптимальних затрат на їх виробництво та достатнього рівня цін для виробників під час реалізації продукції споживачам за різними каналами збуту, що гарантує ефективне ведення скотарства за ринкових умов. Обгрунтовано напрямки удосконалення даного механізму, сутність яких - створення системи ефективного функціонування та регулювання такого механізму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)325.250-82-13
Шифр НБУВ: РА318435 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Бербенець О.В. 
Стратегія розвитку підприємств з виробництва курячого м'яса і яєць: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / О.В. Бербенець ; Дніпропетр. держ. агр. ун-т. — Д., 2009. — 20 с. — укp.

Наведено результати теоретичних і практичних досліджень стратегій розвитку підприємств з виробництва курячого м'яса та яєць. Розкрито конкурентоспроможніть як універсальну вимогу ринкового функціонування підприємств. Визначено роль маркетингу і його служб у діяльності підприємств на ринку продукції птахівництва. Окреслено політику держави щодо розвитку виробництва та захисту національних виробників у галузі птахівництва. Висвітлено досвід країн у сфері виробництва та продажу продукції птахівництва. Проаналізовано динаміку виробництва і реалізації яєць птиці національними сільгосптоваровиробниками, оцінено конкурентоспроможність м'ясної і яєчної продукції птахогосподарств. Розроблено пропозиції щодо удосконалення організаційно-технологічних та якісних параметрів виробництва продукції. Обгрунтовано напрями корпоратизації виробництва і формування системи просування продукції на ринку та мінімізації виробничих і ринкових ризиків як базового інструменту сталого розвитку підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.253.52 + У9(4УКР)421.511.11 +
Шифр НБУВ: РА365970

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Березівський З.П. 
Економічний механізм формування виробничих витрат в скотарстві: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / З.П. Березівський ; Держ. агроекол. ун-т. — Житомир, 2003. — 20 с.: табл. — укp.

Розроблено теоретико-методологічні засади та концептуальні аспекти економічного механізму формування виробничих витрат в скотарстві, висвітлено його особливості, а також обгрунтовано пропозиції щодо його ефективного функціонування. Проведено аналіз розвитку галузі, виробничих витрат та ефективності даного виробництва. Обгрунтовано шляхи вдосконалення економічного механізму формування виробничих витрат у скотарстві: розробки загальної моделі; обгрунтування нормативів виробничих витрат і мінімально допустимої ціни; удосконалення класифікації джерел ризику в галузі скотарства; створення методики проведення витратно-цінового аналізу оперативного керування та контролю за виробничими витратами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.250-862 +
Шифр НБУВ: РА327496

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Бобчук І.П. 
Організаційно-економічні основи формування ринків м'ясо-молочної продукції (на прикладі західних областей України): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / І.П. Бобчук ; Терноп. акад. нар. госп-ва. — Тернопіль, 2001. — 20 с.: рис. — укp.

Обгрунтовано теоретичні та методичні положення формування ринків м'ясомолочної продукції за умов переходу до нових форм господарювання. Розроблено методику оцінки функціонування товарних продовольчих ринків з урахуванням відповідних чинників. Запропоновано шляхи збільшення виробництва та реалізації м'ясо-молочної продукціїі на перспективу у західних областях України. Проаналізовано стан регіональних зв'язків м'ясо-молочного підкомплексу АПК на загальнодержавному рівні. Розроблено концептуальну схему формування нових організаційно-виробничих структур у м'ясо-молочній промисловості за ринкових умов виробництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.2 + У9(4УКР3)325.2
Шифр НБУВ: РА313823 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Бойко Б.В. 
Розвиток інтеграції виробництва, переробки та реалізації продукції молочного скотарства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / Б.В. Бойко ; Держ. вищ. навч. закл. "Держ. агроекол. ун-т". — Житомир, 2006. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано стратегічні напрями розвитку інтеграції виробництва, переробки та реалізації продукції молочного скотарства в пореформенний період, уточнено класифікацію форм вертикальної інтеграції та сутність концепції інтеграційного маркетингу. Проаналізовано сучасний стан і тенденції розвитку інтеграційних процесів у молокопродуктовому підкомплексі Житомирської області, визначено причини, що стримують їх розвиток. Розраховано ціновий коридор для сільськогосподарських і молокопереробних підприємств на підставі визначення мінімальної та оптимальної ціни. Показано необхідність використання економічного механізму стимулювання виробництва екологічно безпечної продукції. Розроблено стратегію оптимізації транспортних витрат молокопереробних підприємств регіону, що закуповують молочну сировину у молочарських сільськогосподарських обслуговуючих кооперативах. Розкрито методологічний аспект використання системного підходу в маркетинговій діяльності підприємств молокопродуктивного підкомплексу в контексті розвитку інтеграційних процесів між сільськогосподарськими та переробними підприємствами, основний принцип якого - вивчення процесів виробництва, переробки та реалізації продукції молочного скотарства як системи, що передбачає поєднання в єдине ціле елементів, необхідних для досягнення певної мети. Розроблено модель маркетингової інформаційної системи, яка дає можливість аналізувати ефективність діяльності підприємств молокопродуктового підкомплексу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.250.0-451.51-96 +
Шифр НБУВ: РА347886

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Бойко Л.М. 
Управління розвитком молочного скотарства в аграрних підприємствах: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Л.М. Бойко ; Харк. нац. аграр. ун-т ім. В.В.Докучаєва. — Х., 2004. — 20 с. — укp.

Удосконалено механізм управління розвитком молочного скотарства аграрних підприємств на регіональному рівні. Обгрунтовано наукові засади управління сільськогосподарськими організаціями за умов трансформаційної економіки. Уточнено механізм кадрового забезпечення управління аграрними підприємствами. Запропоновано методику кошторисного планування (бюджетування) на молочних фермах,визначено заходи щодо удосконалення якості їх продукції. Удосконалено механізм державного регулювання ринку молока. Обгрунтовано основні параметри розвитку молочного скотарства Полтавської області на перспективу з урахуванням існуючих тенденцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.250.0-451.51 +
Шифр НБУВ: РА331842

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Бужин О.А. 
Конкурентоспроможність продукції тваринництва сільськогосподарських підприємств: автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.00.04 / О.А. Бужин ; Луган. нац. аграр. ун-т. — Луганськ, 2009. — 36 с. — укp.

Розроблено визначення показників конкурентоспроможності продукції тваринництва, інтегрального показника продукції тваринництва, загально-середньої норми добової потреби пересічного мешанця країни у енергії, білках, жирах і вуглеводах. Запропоновано визначення собівартості та рентабельності продукції тваринництва у залежності від кон'юнктури ринку. Обгрунтовано підходи з визначення ролі та місця людського капіталу у виробничому процесі з позиції економічного мутуалізму. Представлено шляхи визначення показників амортизації основних засобів у тваринництві з урахуванням сезонного використання й амортизації птиці. Розроблено методи формування собівартості приплоду корів різних технологічних груп, спермозод бугаїв-плідників, яєць курей репродуктивного стада. Створено методику визначення собівартості й якості транспорних робіт, виходячи з часового показника. Обгрунтовано необхідність структуризації собівартості робіт підрозділів сільськогосподарського підприємства за рахунок введення системи технологічного управління й економіко-спеціалізованого обліку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.20-82 +
Шифр НБУВ: РА367932

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Буряк Р.І. 
Управління якістю продукції птахівництва: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Р.І. Буряк ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Визначено сутність управління якістю продукції як економічної категорії та критерію оцінки діяльності підприємств. Висвітлено науково-методичні засади управління якістю продукції в сільському господарстві та системи контролю за нею. На підставі комплексного дослідження та використання системного аналізу встановлено тенденції розвитку управління якістю, виробництва, переробки та реалізації продукції птахівництва. Запропоновано заходи щодо виходу галузі птахівництва з кризового стану шляхом впровадження в господарствах сучасних систем управління якістю продукції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.253-823.2-21
Шифр НБУВ: РА327021

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Великий Ю.В. 
Економічна ефективність виробництва молока та шляхи ії підвищення: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Ю.В. Великий ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2001. — 17 с. — укp.

Розглянуто сучасний стан і причини зниження обсягів виробництва молока, зниження його економічної ефективності у підприємствах різних форм власності та господарювання. Розроблено рекомендації та пропозиції щодо підвищення економічної ефективності господарювання за рахунок практичного вирішення комплексу організаційно-економічних проблем розвитку високоінтенсивного молочного скотарства за ринкових умов господарювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)325.250.0-451.51-07
Шифр НБУВ: РА316335 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Волошина О.І. 
Ефективність функціонування і перспективи розвитку ринку молока і молочної продукції: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / О.І. Волошина ; Крим. держ. агротехнол. ун-т. — Сімф., 2005. — 19 с. — укp.

Висвітлено методологічні та методичні аспекти ефективності функціонування ринку молока та молочної продукції на регіональному рівні й обгрунтовано перспективи його розвитку. Проаналізовано рівні попиту та пропозиції, а також конкурентоспроможності регіональних молокопереробних підприємств. Проведено маркетингові дослідження та прогноз рівня споживання молочної продукції. Вивчено сучасний стан і тенденції розвитку молочного скотарства та молокопереробної галузі Автономної республіки Крим. Наведено економічну оцінку пріоритетних напрямків розвитку регіонального ринку молока та молочної продукції, встановлено споживчі переваги. Розроблено модель цінового узгодження пропозиції молочної продукції з обсягами споживчого попиту, використання якої дозволяє молокопереробним підприємствам аналізувати поточну ситуацію на регіональному ринку молока та молочної продукції й обгрунтовано прогнозувати її розвиток. Визначено стабільність та алокативну ефективність функціонування молокопродуктового підкомплексу АР Крим. Запропоновано маркетингові стратегії для кримських молокопереробних підприємств з урахування життєвого циклу товарів. На базі застосування системи економетричних моделей з використанням Log-Log функції обгрунтовано прогноз споживання молока та молочної продукції в АР Крим у сердньостроковій перспективі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.250.0-451.51-592 + У9(4УКР)421.511.5 + У9(4УКР-6КРИ)325.250-451.51-592 + У9(4УКР-6КРИ)421.511.5 +
Шифр НБУВ: РА334941

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Вяткін П. С. 
Формування економічного механізму безвідходного виробництва на підприємствах птахівничої галузі: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / П. С. Вяткін ; Луган. нац. аграр. ун-т. — Луганськ, 2010. — 20 с. — укp.

Розглянуто питання формування економічного механізму безвідходного виробництва на підприємствах птахівничої галузі АПК. Визначено поняття економічного механізму безвідходного виробництва та запропоновано шляхи його впровадження. Проведено дослідження підприємств з погляду можливості впровадження на них безвідходних технологій. Вдосконалено методику оцінювання ефективності діяльності підприємств шляхом впровадження коефіцієнтів відходомісткості та шкідливості. Досліджено особливості формування потоків коштів за впровадження безвідходного виробництва на птахофабриках.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.253
Шифр НБУВ: РА375252 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Гірняк К. М. 
Функціонування та розвиток підприємств з виробництва свинини: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / К. М. Гірняк ; Львів. нац. аграр. ун-т. — Л., 2011. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Розглянуто й узагальнено теоретико-методологічні засади функціонування та розвитку сільськогосподарських підприємств (СГП) з виробництва свинини. Розроблено методологічні основи дослідження. Визначено систему показників економічної ефективності свинарства. Проведено оцінювання розвитку та економічної ефективності функціонування свинарства в СГП і господарствах населення. Визначено основні чинники, що спричинили тенденції в обсягах виробництва. Проаналізовано обсяги державної підтримки розвитку свинарства та її вплив на показники економічної ефективності. Розраховано перспективні показники виробництва та вдосконалення державної підтримки товаровиробників.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.251
Шифр НБУВ: РА381212 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Галак І.М. 
Підвищення конкурентоспроможності молокопродуктивного підкомплексу АПК: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.03 / І.М. Галак ; Терноп. нац. екон. ун-т. — Т., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні, методичні та практичні аспекти організаційно-економічного механізму формування та функціонування національного молокопродуктового підкомплексу за умов ринку. Розкрито сутнісь конкурентоспроможності, обгрунтовано об'єктивну необхідність її підвищення та методичні засади дослідження. Встановлено рівень конкурентоспроможності молокопродуктового підкомплексу АПК України. Визначно рівень конкурентоспроможності молока в суспільному секторі товарного виробництва, проаналізовано роль господарств населення у формуванні та розвитку молокопродуктового підкомплексу. Встановлено рівень конкурентоспроможності молокопереробного сегмента молочної галузі. Обгрунтовано стратегію конкурентоспроможного розвитку молокопродуктового підкомплексу АПК, наведено пропозиції щодо запровадження об'єктивних міжгалузевих економічних взаємовідносин і раціонального поєднання державних і ринкових регуляторів ефективного функціонування молокопродуктового підкомплексу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.250-451.51-13 + У9(4УКР)421.511.5-13 +
Шифр НБУВ: РА360243

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Галич 
Економіко-організаційний механізм становлення ринку м'ясо-молочної продукції в регіоні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / Олександр Анатолійович Галич ; Дніпропетровський держ. аграрний ун-т. — Д., 2004. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.250.0-451.53-592 + У9(4УКР)325.250.0-451.53-592 + У9(4УКР)325.250.0-451.53-592 + У9(4УКР)325.250.0-451.53-592
Шифр НБУВ: РА332721

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Гарасим А.П. 
Формування і ефективність інтегрованих виробництв в молокопродуктовому підкомплексі АПК: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / А.П. Гарасим ; Терноп. акад. нар. госп-ва. — Т., 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Визначено суть та об'єктивну необхідність агропромислової інтеграції, її види та порядок організації агропромислових формувань, наведено результати вивчення зарубіжного досвіду агропромислової інтеграції, обгрунтовано методику визначення ефективності виробництва в інтегрованих агропромислових формуваннях. Надано характеристику молокопродуктового підкомплексу АПК Львівщини, досліджено соціально-економічні аспекти, виявлено критерії ефективності інтегративних зв'язків у даному підкомплексі АПК регіону, а також проаналізовано головні параметри сировинної зони інтегрованого формування у молокопродуктовому підкомплексі АПК та можливості їх оптимізації. Розкрито напрямки удосконалення договірних відносин і взаєморозрахунків, формування цінового механізму в інтегрованому виробництві, створення аграрно-промислово-фінансових груп. Доведено, що за напрямками діяльності найхарактернішою для агропромислового комплексу України є інтеграція сільського господарства з переробною промисловістю та іншими галузями, а також інтеграція з наукою. Обгрунтовано доцільність контрактного типу агропромислової інтерації у молокопродуктовому підкомплексі АПК як найбільш прийнятного для умов України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.353-07 + У9(4УКР)325.250.0-451.51-07 +
Шифр НБУВ: РА323196

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Гарасим М.П. 
Формування регіонального м'ясопродуктового підкомплексу АПК: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / М.П. Гарасим ; Львів. нац. аграр. ун-т. — Л., 2008. — 20 с. — укp.

Розкрито сутність і значення економічних взаємовідносин в АПК як основи формування підкомплексу. Виявлено та систематизовано особливості економічних взаємовідносин у регіональному м'ясопродуктовому підкомплексі АПК за умов його прикордонного розташування. Розроблено методологію та методику дослідження, аналізу та визначення ефективності економічних взаємовідносин у м'ясопродуктовому підкомплексі АПК. Зроблено економічне оцінювання динаміки формування структури пропозиції м'ясопродуктового підкомплексу АПК на регіональному ринку м'ясосировини, організації виробничо-економічних зв'язків у регіональному прикордонному м'ясопродуктовому підкомплексі АПК за умов транскордонної співпраці. Досліджено ефективність економічних взаємовідносин у регіональному прикордонному м'ясопродуктовому підкомплексі АПК та чинники, що її формують. Обгрунтовано раціональні способи та напрями удосконалення системи договірних відносин і взаєморозрахунків за умов функціонування підкомплексу, механізмів формування та розвитку регіонального м'ясопродуктового підкомплексу АПК, створення аграрно-промислово-фінансових груп і розвитку акціонерних відносин, удосконалення механізму формування цін на продукцію у системі м'ясопродуктового регіонального підкомплексу АПК.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР)683.067.512 + У9(4УКР)325.250.0-451.52 +
Шифр НБУВ: РА360306

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Герасименко І. О. 
Управління інноваційною діяльністю птахівничих підприємств: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / І. О. Герасименко ; Білоцерківський національний аграрний університет. — Біла Церква, 2009. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.253-55-21
Шифр НБУВ: РА369230 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського