Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (62)Книжкові видання та компакт-диски (58)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)386.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
1.

Добровольський О. І. 
Інструменти капіталізації в управлінні розвитком телекомунікаційної компанії: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / О. І. Добровольський ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С. Попова. — О., 2010. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано підхід щодо прийняття управлінських інвестиційних рішень з використанням інструменту альтернативного фінансування. Удосконалено методичні засади вибору альтернативних інвестиційних проектів шляхом впровадження груп критеріїв і визначення параметрів їх оцінки, положення щодо перспективності впровадження похідних фінансових інструментів телекомунікаційними компаніями. Одержали подальший розвиток методологічні засади управління капіталом акціонерного товариства та сукупність методів, інструментів визначення ефективності інвестиційних рішень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)386.1-21
Шифр НБУВ: РА376180 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Шапошников К.С. 
Комбінування корпоративних та функціональних стратегій в управлінні розвитком операторів електрозв'язку: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / К.С. Шапошников ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2006. — 20 с. — укp.

Розглянуто методологічні та прикладні проблеми взаємодії та комбінування корпоративних і функціональних стратегій операторів електрозв'язку як важливого чинника управління їх розвитком за умов транзитивного стану економіки. Розкрито сутність приватизаційно-корпоративних процесів в Україні та в інших країнах з перехідною економікою. Запропоновано уточнену бізнес-модель управління корпораціями електрозв'язку. Досліджено проблему стандартизації їх бізнес-процесів і запропоновано сучасні варіанти її вирішення. Наведено оцінку процесу створення вартості корпораціями електрозв'язку. Сформульовано визначення понять віртуального оператора та віртуальної корпорації електрозв'язку, наведено схему їх діяльності. Здійснено інноваційну класифікацію вітчизняних операторів в аспекті концепції віртуалізації. Досліджено комбінації корпоративних і функціональних стратегій розвитку операторів електрозв'язку та їх використання. Розроблено, перевірено й адаптовано до умов українського ринку багатофакторну методику комбінування корпоративних і функціональних стратегій розвитку операторів електрозв'язку на підставі їх порівняльного позиціонування. Здійснено практичне впровадження основних результатів наукового дослідження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)386.1-21 +
Шифр НБУВ: РА345520

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Яцкевич І.В. 
Організаційно-економічні форми взаємодії малого і великого підприємства в телекомунікаційній сфері: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / І.В. Яцкевич ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні засади щодо організаційно-економічних форм взаємодії малого та великого підприємства. Розроблено рекомендації, що стосуються створення малого підприємства у телекомунікаційній сфері, а також оцінювання ефективності його діяльності. Досліджено економічну характеристику суб'єктів малого підприємництва та їх інтеграційні можливості за сучасних умов шляхом використання певних організаційно-економічних форм, а саме: франчайзингу, венчура, аутсорсінгу, субконтракту. Визначено, що одним з перспективних напрямів створення та функціонування малого підприємства є телекомунікаційна сфера. Наведено визначення малого підприємства у телекомунікаційній сфері. Обгрунтовано критерії класифікації, види послуг, що надаються, оптимальну кількість працівників, що дозволяє забезпечити наукове обгрунтування вибору діяльності підприємницького суб'єкта. Виконано системний розгляд основних проблем, виявлених у процесі діяльності малих підприємств у даній сфері. Розглянуто вплив малого підприємства у телекомунікаційній сфері на розвиток галузі та регіону. Установлено, що ефективним розвитком підприємств є взаємодія з великими підприємствами на базі аутсорсінгової та венчурної організаційно-економічної форми. Запропоновано організаційні підходи до створення, розвитку й оцінювання ефективності діяльності суб'єктів малого підприємництва у телекомунікаційній сфері у сільській місцевості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)386.1 + У9(4УКР)291.9 +
Шифр НБУВ: РА355626

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Булах І.В. 
Оцінка конкурентоспроможності підприємства електрозв'язку: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / І.В. Булах ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2008. — 20 с. — укp.

Розроблено теоретичні підходи та методичні засади щодо оцінювання та забезпечення конкурентоспроможності підприємства телекомунікаційної сфери. Визначено суть і зміст даного оцінювання. Показано, що його доцільно здійснювати на стратегічному та тактичному рівні. Уточнено термінологічний апарат, а також теоретично обгрунтовано та розроблено метод оцінювання конкурентоспроможності підприємства, відповідно до якого рівень стратегічної конкурентоспроможності визначається на підставі окремих оцінок її досягнутого рівня (тактичної конкурентоспроможності) та конкурентостійкості підприємства. Визначено фактори, які впливають на тактичну та стратегічну конкурентоспроможність і конкурентостійкість підприємства телекомунікаційної сфери. Розроблено модель оцінювання конкурентоспроможності такого підприємства, яка базується на теорії нейронних мереж і нечітких множин, а також методичні засади щодо визначення відповідних управлінських рішень, що вдосконалює процес управління підприємством на стратегічному та тактичному рівнях. Запропоновано методичні засади стосовно оцінювання конкурентоспроможності підприємства сфери телекомунікацій та теоретичні й методичні засади з формування конкурентної стратегії за результатами проведеного оцінювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)386.1-13-09 +
Шифр НБУВ: РА358101

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Желіховська М. В. 
Оцінювання фінансового потенціалу в процесі формування конкурентних стратегій підприємств галузі зв'язку України: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / М. В. Желіховська ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С. Попова. — О., 2011. — 20 с. — укp.

Наведено теоретичне узагальнення та нове рішення актуального наукового завдання комплексного оцінювання фінансового потенціалу в процесі формування конкурентних стратегій підприємств галузі зв'язку з метою забезпечення їх конкурентоспроможності у сучасному динамічному середовищі. Доповнено та поглиблено основи формування конкурентних стратегій підприємств, проведено аналітичне оцінювання загальних результатів діяльності підприємств зв'язку та стратегічного розвитку галузі зв'язку України. Удосконалено систему показників оцінювання та вперше побудовано інтегральний показник рівня фінансового потенціалу підприємства, модель розробки, прийняття та оцінювання управлінського рішення щодо управління фінансовим потенціалом підприємства зв'язку. Удосконалено організаційні механізми вибору фінансової та конкурентної стратегій підприємства та на їх основі обгрунтовано стратегічні альтернативи розвитку підприємств зв'язку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)386.1-93
Шифр НБУВ: РА383269 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Горенко Т.І. 
Складові організаційно-економічного механізму корпоратизації сучасних операторів телекомунікацій: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Т.І. Горенко ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2005. — 19 с. — укp.

Досліджено теоретико-методологічні та практичні проблеми формування організаційно-економічного механізму корпоратизації та корпоративного управління у сфері телекомунікацій за умов ринкового середовища. Виявлено особливості такого управління корпорації у контексті глобалізації та демонополізації ринків їх послуг. На підставі комплексного аналізу розроблено складові організаційно-економічного механізму корпоратизації операторів телекомунікацій за умов демонополізації телекомунікаційних ринків. Обгрунтовано принципи корпоративного управління операторів телекомунікацій. Розроблено принципи, систему зазначеного управління, а також єдину систему організації та координації проведення робіт з оформлення прав власності на об'єкти нерухомого майна та земельні ділянки, автоматизовано систему їх обліку, що дозволяє здійснити оцінку бізнесу оператора. Запропоновано механізм визначення інвестиційної привабливості корпорації, який базується на дисконтуванні грошових потоків, а також схему прогнозу чистих доходів, яка передбачає застосування статистичних методів екстраполяції, що дозволяє оцінити вартість будь-якого діючого підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)386.1 +
Шифр НБУВ: РА339626

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Приступа Л.А. 
Складові оцінки ефективності управління фінансовими ресурсами підприємств зв'язку: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Л.А. Приступа ; Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2009. — 19 с. — укp.

Обгрунтовано теоретичні засади та методичні підходи до комплексного оцінювання ефективності процесу управління фінансовими ресурсами вітчизняних підприємств зв'язку. Досліджено теоретичні основи, удосконалено й апробовано загальну систему оцінювання ефективності управління фінансовими ресурсами підприємства. Побудовано й апробовано адитивні факторні моделі прибутковості активів (фінансових ресурсів), інвестованих фінансових ресурсів і власного капіталу. Обгрунтовано рекомендації щодо комплексного використання методів логарифмування та пропорційного ділення для проведення детального факторного аналізу прибутковості. Визначено складові інтегрального оцінювання ефективності управління фінансовими ресурсами. Зроблено стратегічне позиціонування рівнів ефективності управління фінансовими ресурсами підприємств зв'язку, охарактеризовано складові її оцінювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)386.1-93-21 +
Шифр НБУВ: РА363454

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Сакалош Т.В. 
Стратегічне управління технологічним розвитком інформаційно-комунікаційних підприємств: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Т.В. Сакалош ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено проблеми вдосконалення стратегічного управління технологічним розвитком інформаційно-комунікаційних підприємств. Теоретично обгрунтовано роль і особливості інформаційно-комунікаційних технологій і прогнозування їх розвитку у системі стратегічного управління підприємства. Досліджено ринкове середовище, фактори впливу на технологічний розвиток підприємств. З застосування факторної моделі запропоновано прогноз розвитку технологій інформаційно-комунікаційного підприємства. Розроблено та впроваджено методичний підхід до оцінювання новітніх технологій на підставі критеріїв інноваційності й ефективності для забезпечення оптимального технологічного розвитку підприємства. Наведено прийоми вдосконалення процесу формування та реалізації стратегії технологічного розвитку підприємства на базі організаційно-аналітичного забезпечення взаємодії його підрозділів з метою впровадження технологічних інновацій і технологічного діагностування внутрішнього середовища.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)386.1-21 +
Шифр НБУВ: РА362341

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського