Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (24)Реферативна база даних (3500)Книжкові видання та компакт-диски (2225)Журнали та продовжувані видання (814)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4Укр)0-55$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 208
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Галущак О.Я. 
Лізінг в системі стимулювання інноваційної діяльності: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.02 / О.Я. Галущак ; Державний ун-т "Львівська політехніка". — Л., 1998. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)072 + У9(4УКР)0-55-072

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Шпак Н.О. 
Економічна оцінка і регулювання ефективності інноваційних підприємницьких проектів: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.02 / Н.О. Шпак ; Держ. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 1999. — 18 с. — укp.

Дисертацію присвячено питанням розробки методологічних і прикладних засад економічної оцінки і регулювання ефективності інноваційних підприємницьких проектів на базі дослідження і аналізу досвіду економічно розвинутих країн світу з урахуванням особливостей ринкових перетворень в Україні та основних тенденцій і закономірностей розвитку інноваційних процесів. На підставі дослідження і аналізу основних тенденцій і закономірностей розвитку інноваційних підприємницьких проектів запропоновано алгоритм їх розробки і реалізації, котрий дозволяє визначити фактори і показники, за якими повинні оцінюватись проекти та вибиратись методи контролю за їх реалізацією. Обгрунтовано методику комплексної економічної оцінки ефективності інноваційних підприємницьких проектів на засадах системи показників, за допомогою яких встановлюється вид таких проектів, їх науково-технічний рівень економічного ефекту і його складність. Вдосконалено методику розрахунку інтегрального показника конкурентоспроможності нової моделі виробу, на основі якої може бути прийнято рішення про рівень його конкурентоспроможності. Запропоновано новий підхід щодо побудови організаційної структури управління розробками інноваційних підприємницьких проектів на засадах оптимального розподілу функцій управління. Обгрунтовано принципи і методичні засади розрахунку економічного ефекту і ефективності інноваційного підприємницького проекту у виробника і споживача нових видів продукції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-55

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Шкварчук Л.О. 
Управління інноваціями в перехідній економіці України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / Л.О. Шкварчук ; Львів. держ. ун-т ім. І.Франка. — Л., 1999. — 19 с. — укp.

В дисертаційній роботі розглядаються основні принципи організації ефективної системи управління інноваціями в перехідній економіці України з метою забезпечення реалізації виконання принципу інноваційного шляху розвитку держави. Проаналізовано основні причини інноваційної інертності виробництва та шляхи їх усунення, підвищення інноваційного сприйняття економіки України. Запропоновано заходи по стимулюванню інноваційної діяльності підприємства та шляхи активізації інноваційних процесів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-55-21

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Воронков Д.К. 
Управління ризиком інноваційних проектів: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / Д.К. Воронков ; Східноукр. держ. ун-т. — Луганськ, 2000. — 24 с. — укp.

Наведено наукове обгрунтування комплексу факторів управління ризиком інноваційних проектів. Досліджено сучасний стан інноваційної діяльності на промислових підприємствах. Уточнено поняття інновації. Виявлено особливості інноваційних проектів. Досліджено джерела виникнення ризику інноваційних проектів та розроблено їх класифікацію. Обгрунтовано необхідність комплексного та перманентного управління ризиком інноваційних проектів. Визначено принципи організації управління ризиком у процесі розробки та впровадження інноваційних проектів. Розроблено матрицю множини ризику, яка враховує цілі інноваційних проектів і завдання функціональних підсистем. Запропоновано організаційно-економічний механізм управління ризиком інноваційних проектів. Наведено методичні положення з діагностики ризику інноваційних проектів, а також комп'ютерні програми для побудови ризикового профілю та розрахунку параметра ризикостійкості інноваційного проекту. Сформульовано функції ризик-менеджера, за умов реалізації яких забезпечується відбір та реалізація ефективних форм і методів управління ризиком інноваційних проектів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-55-99-21
Шифр НБУВ: РА310524 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Бойко Р.В. 
Економічні методи оцінки інноваційних рішень (на прикладі підприємств машинобудування): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Р.В. Бойко ; Технол. ун-т Поділля. — Хмельницький, 2000. — 17 с. — укp.

Досліджено проблеми оцінки інновацій на підприємствах машинобудування України. Визначено проблему принципово нових підходів щодо оцінки економічності інновацій. Запропоновано метод, який дозволив зі значно меншими обсягами необхідної для аналізу інформації отримати більш точні та реальні результати під час оцінки економічності інновації - метод "граничного маржинального прибутку". Наведено метод, який дозволив з урахуванням приростів маржинального прибутку та приростів (зменшення) умовно-постійних витрат і амортизаційних відрахувань, оцінити економічність інновації за умов багатономенклатурного виробництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-55 + У9(4УКР)305.851-55
Шифр НБУВ: РА312364 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Ілляшенко С.М. 
Управління інноваційним розвитком суб'єктів господарської діяльності у нестабільному ринковому середовищі: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.06.02 / С.М. Ілляшенко ; Нац. металург. акад. України. — Д., 2000. — 35 с. — укp.

Обгрунтовано принципи формування, функції, структуру та склад елементів організаційно-економічного механізму управління інноваційним розвитком господарюючих суб'єктів. Розроблено та апробовано систему методичних інструментів для орієнтації суб'єктів господарської діяльності на постійний пошук способів і сфер реалізації власного потенціалу за змінних умов зовнішнього середовища з метою тривалого виживання та розвитку на ринку у рамках вибраної місії та прийнятої мотивації діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-55
Шифр НБУВ: РА310212 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Лапко О.О. 
Державне регулювання інноваційної діяльності: економічний механізм і його вдосконалення: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.02.03 / О.О. Лапко ; НАН України. Ін-т екон. прогнозування. — К., 2000. — 32 с. — укp.

Досліджено інноваційні процеси та їх вплив на економічний розвиток суспільства в контексті державного регулювання. Розглянуто розвиток теорії інноваційних процесів та стан інноваційного підприємництва за умов глобальних змін в світовій економіці, перспективи розвитку інноваційної сфери в Україні. Проаналізовано економічний механізм стимулювання інноваційної діяльності та наведено пропозиції щодо його вдосконалення. Подано концепцію розробки стратегії управління інноваційною діяльністю та механізм її реалізації. Особливу увагу приділено механізмам реалізації державної інноваційної політики в енергозбереженні та екологізації, а також розгляду перспектив розвитку інноваційної сфери в регіонах (на прикладі Прикарпаття).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-55-21
Шифр НБУВ: РА308531 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Бондаренко О.О. 
Оптимізація інвестиційного забезпечення інноваційної складової економічного зростання в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.02 / О.О. Бондаренко ; Укр. акад. банк. справи. — Суми, 2000. — 19 с. — укp.

Розроблено методичні підходи і наведено практичні рекомендації щодо планування стратегій оптимального інвестиційного забезпечення інноваційних процесів, спрямованих на економічне зростання у транзитивній економіці України. Метод оптимізації інвестиційного забезпечення інновацій розроблено на основі досліджень виробничої функції як трихфакторної моделі економічного зростання, необхідними елементами якого є реальні капіталовкладення, зайнятість населення у економіці й темп нематеріалізованого науково-технічного прогресу (інноваційна складова економічного зростання). Розвиток традиційних підходів у запропонованій моделі полягає у використанні темпової форми виробничої функції (рівняння темпів приросту) в якості цільової функції для визначення оптимальних пропорцій приросту факторів розвитку. Дана умова забезпечує багатоваріантність вибору стратегій зростання у випадку різних сценаріїв розвитку та обмеження на прирости ресурсів. У якості доповнень до традиційних методів відбору і моніторингу інноваційних проектів запропоновано використовувати розроблені таблиці співвідношень граничних значень ризику і прибутковості, а також методи мережевого планування і управління.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-55-56
Шифр НБУВ: РА309511 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Пасічник І.В. 
Фінансово-кредитне забезпечення інноваційної діяльності (на прикладі промислових підприємств Харківської області): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / І.В. Пасічник ; Укр. акад. банк. справи. — Суми, 2000. — 18 с. — укp.

Розроблено теоретичні засади та методичні підходи до вдосконалення механізму фінансово-кредитного забезпечення інноваційної діяльності. Досліджено теоретичну сутність інновацій та визначено особливості впливу ринкового середовища на інноваційну діяльність. Детально проаналізовано сучасний стан реалізації інноваційних проектів та структуру фінансового забезпечення інновацій. Запропоновано і теоретично обгрунтовано підходи до активації діяльності комерційних банків шляхом кредитування інноваційних проектів, рекомендації щодо управління інноваційним портфелем банківських ресурсів та оцінки ефективності інноваційних проектів. Розроблено методичний підхід до визначення ставки дисконтування з урахуванням факторів інфляції та оподаткування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-55-56 + У9(4УКР-4ХАР)300-55-56
Шифр НБУВ: РА308056 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Харламова О.В. 
Економічні основи використання матеріальних ресурсів (на прикладі підприємств водопровідного господарства): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.10.01 / О.В. Харламова ; Харк. держ. акад. міськ. госп-ва. — Х., 2000. — 18 с. — укp.

Наведено результати теоретичних досліджень та методичні рекомендації щодо підвищення ефективності планування, аналізу та використання матеріальних ресурсів на підприємствах водопровідного господарства. Вперше розроблено систему коефіцієнтів, що всебічно характеризують рівень використання відходів, розроблено рекомендації стосовно методики прийняття рішень з питань доцільності та вигідності застосування відходів у господарстві як повторної сировини з метою вдосконалення методики проведення аналізу використання матеріальних ресурсів. Запропоновано галузеву методику аналізу використання матеріальних ресурсів на підприємствах водопровідного господарства, а також методику розрахунку нормативів обігових засобів у виробничих запасах. Теоретично обгрунтовано і сформульовано основні напрямки удосконалення прогнозування показників, що характеризують процес ресурсоспоживання. Розраховано інтегральну модель прогнозування матеріаломісткості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-553 + У9(4УКР)441.352.22-553
Шифр НБУВ: РА309823 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Дергачова В.В. 
Енергоекономічні чинники сталого розвитку: аналіз та оцінка впливу: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / В.В. Дергачова ; НАН України. Ін-т екон. прогнозування. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Висвітлено теоретичні, методичні та прикладні питання економічної оцінки стабілізаційних рішень організаційно-економічного і технічного характеру в енергетичному комплексі. Проаналізовано вплив факторів енергоекономічного змісту, що визначають рівні енергетичної, екологічної й економічної безпеки з точки зору вияву умов узгодження господарської діяльності суб'єктів енергетичного комплексу з необхідністю сталого розвитку. Обгрунтовано склад показників та критерії вибору варіантів відповідних рішень, що найбільше відповідають вимогам сталого розвитку держави та її територій. Основні положення та висновки запропоновано використовувати для економічного аналізу і прогнозування результатів рішень, спрямованих на забезпечення економічної стабільності суб'єктів господарювання та регулювання їх взаємодії з метою досягнення економічної безпеки та сталого розвитку держави.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-554
Шифр НБУВ: РА314356 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Клітко О.В. 
Формування механізму оцінки передпроектних рішень в енергозбереженні: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.14.01 / О.В. Клітко ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2001. — 16 с.: рис. — укp.

Вивчено питання підвищення енергетичної ефективності виробничих і регіональних систем. Розвинуто новий підхід в енергоощадження на основі оцінок стану виробничих систем та визначення потенціалу енергозбереження. Сформовано факторний простір, який базується на урахуванні енергетичних, економічних, екологічних, та етнографічних показників, що визначають передінвестиційну привабливість регіонів. Побудовано аналітичні моделі індексу ваги стану виробничих систем. Розроблено методику й алгоритм отримання оцінки потенціалу економії паливно-енергетичних ресурсів на однорідних за призначенням виробничо-господарських об'єктах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З190.7 + У9(4УКР)0-554.081 в611
Шифр НБУВ: РА314484 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
13.

Васильєва Т.А. 
Багаторівнева система прийняття інвестиційних рішень як основа управління науково-технічним прогресом: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.02 / Т.А. Васильєва ; Укр. акад. банк. справи. — Суми, 2001. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано нові підходи до формування системи прийняття інвестиційних рішень з метою управління науково-технічним прогресом. Розкрито значення та основні напрямки управління науково-технічним прогресом, проаналізовано роль інвестиційного аналізу в даному процесі, а також проведено порівняльний аналіз основних положень оцінки інвестиційних проектів за умов різних економічних систем. Розроблено оригінальні методичні засади формування системи прийняття інвестиційних рішень, наведено схему багаторівневої оцінки проектів, основні положення аналізу та механізм розрахунку показників ефективності на кожному з рівнів оцінки. Обгрунтовано необхідність зміни механізму обліку фактора часу та амортизації в інвестиційному аналізі, запропоновано удосконалені методичні підходи до розрахунку показників "чиста теперішня вартість" та "індекс рентабельності", а також практично перевірено застосування нового механізму на базі реальних інвестиційних проектів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-55-21 + У9(4Укр)0-55-56
Шифр НБУВ: РА316547 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Ксьонзенко В.П. 
Енергетична безпека як визначальний чинник економічної незалежностї України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / В.П. Ксьонзенко ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2001. — 16 с. — укp.

Досліджено політико-економічні аспекти участі України в проекті освоєння, транспортування та використання нафти Каспійського регіону. Проаналізовано сукупність варіантів транспортування нафти з прикаспійських країн до споживачів і з'ясовано політичні, економічні, технічні та інші переваги та недоліки кожного з маршрутів. Визначено теоретико-методологічні засади участі України в межах Євразійського нафтотранспортного коридору.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-554 + У9(4Укр)305.652-99
Шифр НБУВ: РА316750 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Буднікевич І.М. 
Становлення регіонального ринку інновацій: теорія та практика (на прикладі Карпатського регіону): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.10.01 / І.М. Буднікевич ; НАН України. Ін-т регіон. дослідж. — Л., 2002. — 20 с. — укp.

Проаналізовано роль та місце ринку інновацій у концепції формування ринкових відносин в Україні. Висвітлено структуру та механізм регіонального ринку інновацій. Розглянуто систему функцій місцевих органів влади з регулювання інноваційних процесів із урахуванням реальних та потенційних можливостей Карпатського регіону. Здійснено моніторинг наукової та виробничої підсистем інноваційного потенціалу регіону. Визначено основні закономірності формування регіональних інноваційних структур як інструментів підвищення економічних та соціальних показників економіки регіону за рахунок реструктуризації великих підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-55 + У9(4Укр3)0-55
Шифр НБУВ: РА317415 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Алєксєєв І.В. 
Стратегії та регулювання інноваційного розвитку виробничо-господарських структур: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.02.03 / І.В. Алєксєєв ; НАН України. Ін-т екон. прогнозування. — К., 2002. — 33 с. — укp.

Розроблено організаційно-економічні основи формування стратегій інноваційного розвитку виробничо-господарських структур (ВГС). Запропоновано нові методологічні підходи щодо визначення змісту та класифікації ВГС. Досліджено процес розвитку ВГС як об'єкта управління. З'ясовано місію, завдання та функції держави у регулюванні економіки, зокрема, на мікрорівні. Визначено стратегічні орієнтири інноваційного розвитку ВГС: розвиток виробничих потужностей, показник рентабельності та ціну, а також наведено визначення категорії "виробнича потужність". Одержано модель рентабельності, що відображає провідні показники побудови та використання ВГС. Запропоновано класифікацію форм, методів і типів розвитку ВГС, положення щодо інституціональної стратегії інноваційного розвитку, а також організаційні засади побудови та функціонування промислово-фінансової групи (ПФГ). Розглянуто питання забезпечення інноваційного розвитку ВГС на стадії науково-технічної підготовки виробництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-55
Шифр НБУВ: РА320381 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Сотник І.М. 
Еколого-економічні основи управління енергозбереженням: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.08.01 / І.М. Сотник ; Сум. держ. ун-т. — Суми, 2002. — 22 с. — укp.

Удосконалено науково-методичні підходи до еколого-економічної оцінки ефективності енергоощадних заходів на рівні підприємства та території для формування адекватних еколого-економічних механізмів прийняття обгрунтованих рішень щодо управління енергозбереженням. Удосконалено методичні підходи до еколого-економічного обгрунтування енергозбереження на мікро- та макроекономічному рівнях. Розроблено систему показників для оцінювання еколого-економічної ефективності енергоощадних заходів на рівні підприємства, території, а також оцінки впливу реалізації енергоощадних заходів на доходи територіального бюджету. Запропоновано підходи до формування еколого-економічного механізму управління енергозбереженням на рівні території з урахуванням розробленої системи еколого-економічних показників.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-554.081-28-21
Шифр НБУВ: РА319148 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Кравченко С.І. 
Економічне обгрунтування інноваційних проектів: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.02 / С.І. Кравченко ; НАН України. Ін-т економіки пром-сті. — Донецьк, 2002. — 20 с. — укp.

Досліджено основні складові організаційно-економічного механізму регулювання інноваційної діяльності за умов ринку та запропоновано перспективні напрямки вдосконалення чинної політики держави в інноваційній сфері. Розкрито економічний зміст основних категорій інноваційної теорії з урахуванням найбільш важливих ознак та особливостей інновацій. Запропоновано інтегровану схему інноваційного процесу, яка найбільш повно розкриває його сутність і дозволяє чітко розмежувати категорії "новація", "нововведення" та "інновація". Детально проаналізовано сучасні принципи економічної оцінки інновацій за умов ринку, а також характерних переваг і недоліків основних методів визначення еффективності. Конкретизовано специфіку використання окремих показників економічної оцінки інноваційних проектів, що сприятиме підвищенню об'єктивності та обгрунтованості їх практичного застосування, а також дозволяє визначити нові напрямки додаткового використання. Наведено методичні рекомендації щодо обгрунтування економічно доцільної тривалості використання нововведень, оптимізації умов фінансування інноваційних проектів і формування їх програми.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-55
Шифр НБУВ: РА318022 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Погорєловська І.Д. 
Засоби моделювання та підтримки прийняття інноваційних рішень щодо нематеріальних активів: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / І.Д. Погорєловська ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Обгрунтовано вибір методів підтримки прийняття інноваційних рішень щодо нематеріальних активів і розроблено моделі розрахунку їх економічної ефективності та розрахунку окупності інновації, функцію корисності. Запропоновано концептуальний підхід до створення системи підтримки прийняття рішень щодо нематеріальних активів, висвітлено її структурно-функціональну схему. Визначено програмні продукти для реалізації модулів системи. Реалізовано інтерфейс користувача на мові програмування Delphi, базу моделей підтримки інноваційних рішень мовою програмування VBA і багатовимірний куб даних у середовищі MS Excel 2000 та Oracle Express. Досліджено особливості інноваційних рішень щодо нематеріальних активів, узагальнено критерії їх оцінювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-55в611
Шифр НБУВ: РА317091 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Золотаревська Л.Я. 
Управління діяльністю інноваційних фондів: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / Л.Я. Золотаревська ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 17 с. — укp.

Обгрунтовано економічну природу інноваційних фондів як спеціалізованих інститутів, що поєднують інноваційні та інвестиційні процеси завдяки виконанню відповідних функцій розробки й оцінки нововведень, накопиченню розподілу та управлінню використанням інвестиційних ресурсів. Розроблено нові підходи щодо визначення методів управління інноваційними процесами в Україні за рахунок комбінації важелів прямого та непрямого державного регулювання: завдяки створенню та діяльності державних і недержавних інноваційних фондів і формуванню умов, що сприяють інвестуванню інноваційної діяльності фондами відповідно до критерію самофінансування. Сформульовано принципи створення, функціонування та подальшого розвитку інноваційних фондів, що дозволяє концентрувати необхідні ресурси для інвестиційного забезпечення інноваційної діяльності та координувати дії її суб'єктів. Визначено елементний склад системи інноваційно-інвестиційних фондів та обгрунтовано необхідність її формування відповідно до фазової побудови інноваційних процесів. Розкрито сутність організаційної та економічної складових системи управління діяльністю даних фондів в Україні, спрямованих на реалізацію методів залучення та розподілу необхідних для інноваційних процесів інвестиційних та інтелектуальних ресурсів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-55-56-21
Шифр НБУВ: РА317512 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського