Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (189)Книжкові видання та компакт-диски (238)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4Укр)0-56-21$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 32
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Байрака В.М. 
Організаційно-економічні механізми підвищення експортного потенціалу інвестиційного комплексу України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / В.М. Байрака ; Укр. акад. зовніш. торгівлі. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Визначено поняття експортного потенціалу інвестиційного комплексу (ІК), наведено класифікацію його видів, а також підхід до визначення експортного потенціалу ІК та його підприємств, який розглянуто з технологічних позицій можливостей створення конкурентоспроможного продукту у необхідній кількості та якості, а також позицій маркетингових можливостей щодо просування продукту; визначено цільовий ринок реальних інвестицій. Обгрунтовано методики оцінки експортного потенціалу підприємств ІК та визначено напрямки його максимізації на основі оцінки взаємозв'язків між конкурентоздатністю експортера, конкурентоспроможністю його продукції та привабливістю регіональних ринків. Запропоновано напрямки максимізації ефекту зовнішньоекономічної діяльності ІК на підставі управління експортом з урахуванням адресного характеру інвестиційної продукції та будівельних послуг, а також механізми державної підтримки експортної діяльності підприємств ІК у фінансовій (пропозиції щодо удосконалення кредитування та страхування експортерів, надання гарантій експортерам для участі в міжнародних тендерах і банкам для фінансування експортних поставок), податковій, тарифній, інформаційно-консультативній і дипломатичній сферах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-56-211.1 + У9(4Укр)843.0-803.4
Шифр НБУВ: РА319181 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Божанова В.Ю. 
Удосконалення оцінки ефективності управління інвестиційним проектом: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.22 / В.Ю. Божанова ; Придніпров. держ. акад. буд-ва та архіт. — Д., 2002. — 22 с. — укp.

Розроблено еволюційні підходи до розвитку організації, репродуктивні якості якої забезпечуються ефективною системою управління інвестиційним проектом. Викладено методику оцінки ефективності інвестиційного проекту на основі даних аналізу накопиченого балансу відхилень попередніх тимчасових періодів. Проаналізовано динаміку кількісних та якісних параметрів, що характеризують окремі сторони діяльності організації. Досліджено кінцеву рекцію організації на зовнішні та внутрішні фактори. Для визначення стану організації запропоновано ефективну систему управління на основі моделі - карти прийняття рішень, що дозволяє уточнити режим управління, забезпечити досягнення поставленої мети з максимальним рівнем імовірності. На базі реального грошового потоку побудовано карту прийняття рішень і для виокремлених зон розраховано пераметри коректування. Параметр коректування даного часового періоду розглянуто як фінансовий резерв, дисконтований до поточного періоду. Запропоновано методику оцінки інвестиційного проекту, що дозволяє визначити параметри коректування на кожному етапі управління та оцінювати імовірність досягнення поставлених кінцевих цілей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-56-21
Шифр НБУВ: РА319335 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Борщук І.В. 
Управління портфельними інвестиціями комерційних банків в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / І.В. Борщук ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2003. — 20 с. — укp.

Розкрито зміст понять "портфельні інвестиції комерційних банків", "управління портфельними інвестиціями комерційних банків". Обгрунтовано використання головних показників для аналізу інвестиційних властивостей, визначення вартості та доходності цінних паперів, що включаються до банківського фондового портфеля, а також проаналізовано методики оцінки ризику та доходності вкладень у цінні папери. Удосконалено систему аналітичних показників для оцінки ефективності управління банківським портфелем цінних паперів. Розроблено модель системи управління даним портфелем за фазами аналізу, планування, контролю та регулювання. Запропоновано організаційну структуру відділу цінних паперів і біржової діяльності комерційного банку. Наведено шляхи удосконалення державного регулювання діяльності комерційних банків на фондовому ринку України. Запропоновано організаційно-економічний механізм державного регулювання діяльності банків на фондовому ринку, що є невід'ємною складовою економічного механізму управління портфельними інвестиціями комерційних банків. Розроблено концептуальну модель побудови інформаційної системи управління портфелем цінних паперів у комерційному банку та обгрунтовано її практичне застосування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.181.34 + У9(4УКР)0-56-21 +
Шифр НБУВ: РА323138

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Влізло Є. М. 
Формування ефективного механізму державного регулювання інвестиційного потенціалу в Україні: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / Є. М. Влізло ; Донец. держ. ун-т упр. — Донецьк, 2011. — 20 с. — укp.

Удосконалено теоретичні основи формування ефективного механізму державного регулювання інвестиційного потенціалу. Досліджено сутність інвестиційного потенціалу території та сформовано підхід до трактування даного поняття. Розроблено концепцію розвитку механізму державного регулювання інвестиційного потенціалу регіону, сформовано модель механізму державного регулювання інвестиційної діяльності. Обгрунтовано регіональний інвестиційний механізм і визначено систему інструментів управління його основних підсистем.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56-21,01
Шифр НБУВ: РА381145 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Гриб В.В. 
Моделювання процесів управління інвестиційною компанією в умовах нестабільного економічного середовища: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / В.В. Гриб ; Донец. держ. ун-т. — Донецьк, 1999. — 19 с. — укp.

Розглянуто проблеми функціонування фінансових посередників в умовах нестабільної економічної ситуації в Україні. З метою підвищення ефективності діяльності інвестиційної компанії на фондовому ринку запропоновано концепцію адаптивного підходу щодо керування інвестиційною компанією. Побудовано математичні моделі стратегічного управління портфелем цінних паперів, спрямовані на максимізацію очікуваного прибутку у довгостроковому періоді. З метою покращання привабливості інвестиційної компанії вкладникам синтезовано модель формування портфеля цінних паперів на основі теорії нечітких множин, критерієм оптимальності якої є своєчасність виконання зобов'язань перед вкладниками. Для здійснення ефективного оперативного управління інвестиційними компаніями запропоновано модель управління інвестиційним портфелем, спрямовану на мінімізацію сумарного ризику зміни прибутковості цінних паперів. Проаналізовано методи реалізації синтезованих у роботі математичних моделей та реалізовано узагальнену модель стратегічного управління портфелем цінних паперів інвестиційної компанії на прикладі інвестиційної компанії "ТЕКТ" (м. Київ).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56-210.301
Шифр НБУВ: РА307863 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Довганюк Л.В. 
Науково-методичні основи державного регулювання інвестиційної діяльності: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / Л.В. Довганюк ; Н.-д. екон. ін-т М-ва економіки та з питань європ. інтегр. України. — К., 2005. — 19 с. — укp.

Обгрунтовано зміст поняття інвестицій і показано їх взаємозв'язок з макроекономічними показниками розвитку економіки. Розглянуто питання підвищення ефективності використання інвестицій. Досліджено особливості формування механізму державного регулювання інвестиційної діяльності й обгрунтовано напрями його удосконалення. Проаналізовано роль інвестиційного чинника в економічній системі України. Висвітлено питання залучення іноземних інвестицій та відтворення основних засобів протягом 1991 - 2003 рр. Досліджено особливості економічного впровадження Плану формування та використання інвестиційних ресурсів як дієвого засобу реалізації державної інвестиційної політики, що сприяє активізації інвестиційної діяльності за рахунок використання та оптимального поєднання відповідних механізмів її державного регулювання та формування Бюджету розвитку. Здійснено рейтингову оцінку інвестиційної привабливості регіонів, галузей та суб'єктів господарювання. Проаналізовано процес лібералізації амортизаційноі політики й обгрунтовано пропозиції щодо її удосконалення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56-21,01 +
Шифр НБУВ: РА336131

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Залюбовська С.С. 
Корпоративне управління в системі підвищення інвестиційної привабливості національного господарства: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.03 / С.С. Залюбовська ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2009. — 20 с. — укp.

Визначено роль, сутність та об'єктивну необхідність розвитку корпоративного управління. Проаналізовано сучасні підходи та принципи створення та розвитку системи корпоративного управління. Досліджено ефективність корпоративного управління та його вплив на формування інвестиційної привабливості корпоративного сектора національної економіки. Встановлено специфіку становлення вітчизняного корпоративного сектора та системи корпоративного управління. Висвітлено вплив інституційних суб'єктів корпоративних відносин на розвиток системи корпоративного управління в Україні. Виявлено та систематизовано організаційно-економічні механізми управління як чинника залучення інвестицій. Обгрунтовано перспективи формування корпоративного сектора та шляхи підвищення ефективності корпоративного управління в системі підвищення інвестиційної привабливості національного господарства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56-21 + У9(4УКР)291.5-21 +
Шифр НБУВ: РА366673

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Заславська К.А. 
Управління інвестиційними ресурсами в умовах трансформації економіки: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / К.А. Заславська ; Харк. держ. екон. ун-т. — Х., 2003. — 18 с.: рис. — укp.

Розглянуто основні аспекти управління інвестиційними ресурсами підприємств з урахуванням факторів зовнішнього середовища та використанням системного підходу. Узагальнено типові переваги та недоліки використання сучасних методів фінансування інвестиційних проектів та їх залежність від джерел інвестиційних ресурсів, наведено рекомендації щодо вдосконалення складових ринкової інфраструктури. Представлено залучення іноземних інвестицій в економіку регіону за допомогою організаційно-економічного механізму управління інвестиційною діяльністю. Запропоновано кількісно-якісний підхід стосовно оцінки взаємного впливу учасників інвестиційного процесу та прогнозування наслідків економічних нововведень. Розроблено механізм формування інвестиційних ресурсів на мікрорівні та підхід щодо оцінки його ефективності з урахуванням кількісних та якісних критеріїв. Подано методику визначення методів фінансування та джерел формування інвестиційних ресурсів підприємства, яка може бути основою обгрунтування альтернатив у процесі прийняття інвестиційних рішень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56-21 +
Шифр НБУВ: РА326066

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Захарін С.В. 
Державне регулювання іноземного інвестування: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / С.В. Захарін ; НАН України. Ін-т екон. прогнозування. — К., 2002. — 17 с. — укp.

Доведено необхідність прискореного розвитку внутрішніх джерел капіталотворення з метою поступової відмови від залученням зовнішніх ресурсів як додаткового джерела капіталу. Вказано, що фондовий ринок, який у розвинутих країнах є потужним засобом використання інвестиційних ресурсів, у нашій країні є приватизаційним, та не інвестиційним елементом ринку. Обгрунтовано, що іноземний інвестор повільно реагує на застосування окремих важелів державної економічної політики (зокрема, податкових, амортизаційних, заходів щодо зайнятості), але уважно ставиться до системи пільг та гарантій захисту інвестицій. З використанням методу кореляційно-регресійного аналізу доведено існування суттєвої залежності між макроекономічною ситуацією в країні та надходженням іноземних інвестицій. Виявлено незначну залежність динаміки показників споживчого ринку та надходжень іноземних інвестицій. Це визначає бажання нерезидента розширити географію своєї присутності з використанням робочої сили, сировинних ресурсів, обладнання тощо. На основі адаптації методу стандартизації показників розроблено методику комплексної оцінки інвестиційного клімату, яка дозволяє визначити інтегральний показник інвестиційної привабливості країни (галузі, регіону тощо). Запропоновано врахування пріоритетності визначених груп показників, наведено критерії, за якими обираються чинники, що використовуються у разі оцінки інвестиційного клімату. На основі розробленої методики здійснено оцінку інвестиційного клімату галузей промисловості та регіонів для іноземного капіталу, проведено типізацію галузей промисловості та регіонів за інтегральним показником інвестиційної привабливості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-56-21
Шифр НБУВ: РА317607 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Кірнос І.О. 
Удосконалення державного регулювання інвестиційною діяльністю в регіоні: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.04 / І.О. Кірнос ; Донец. держ. акад. упр. — Донецьк, 2002. — 20 с.: рис. — укp.

Викладено результати досліджень та апробації методичних підходів щодо розробки рекомендацій по удосконаленню державного регулювання інвестиційною діяльністю у регіоні. На підставі результатів аналізу існуючих підходів щодо класифікаційних ознак інвестицій розроблено систему класифікаційних ознак, яка дозволяє охопити найголовніші напрямки її реалізації. Запропоновано формування оптимальної програми інвестиційної діяльності підприємства на основі принципу ранжування проектів за критеріями ефективності ризиковості або їх поєднання. Оптимальну інвестиційну програму у даному випадку визначено як сукупність упорядкованих інвестиційних проектів, нагромаджені інвестиційні затрати яких не перевищують наявних грошових засобів. Наведено пропозиції щодо виправлення негативних тенденцій у проблемі стимулювання іноземного інвестування в економіку України. Встановлено, що покращання ситуації можливе за умов комплексного реформування економічної політики держави у напрямку формування загальних умов розвитку цивілізованих ринкових відносин і специфічних, які стосуються залучення та використання інвестиційних ресурсів, що є прерогативою її складової - інвестиційної політики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56-21 +
Шифр НБУВ: РА324937

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Кахович О.О. 
Державне регулювання структурно-інвестиційної політики в Україні: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / О.О. Кахович ; Рада по вивч. продукт. сил України НАН України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Розроблено практичні пропозиції щодо удосконалення державного регулювання структурно-інвестиційної політики (СІП) в Україні. Проаналізовано теорію та практику формування державної СІП і визначено її особливості. Досліджено ознаки системи СІП держави за сучасних умов. Встановлено можливості державного регулювання СІП на регіональному рівні та пріоритетні напрями її розвитку. Обгрунтовано методичний підхід до розробки стратегії СІП держави у взаємозв'язку з можливим станом інвестиційного циклу. Проаналізовано інституційне та нормативно-правове регулювання інвестиційної діяльності та структурно-інвестиційні зрушення в національній економіці. Визначено засоби та розроблено принципи формування СІП в Україні. Розроблено стратегію підвищення ефективності її реалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56-21,01
Шифр НБУВ: РА373688 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Кириллов В.Д. 
Формування механізму державного регулювання інвестиційних процесів в економіці України: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / В.Д. Кириллов ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Розроблено й обгрунтовано теоретико-методологічні засади та практичні рекомендації щодо вдосконалення системи державного регулювання інвестиційних процесів в економіці України. Запропоновано модель взаємодії ринкових стимулів стосовно інвестиційного процесу, що враховує аспекти їх виникнення та сферу впливу. Удосконалено класифікацію складових механізму стимулювання даного процесу шляхом групування важелів й інструментів на ринкові, неринкові та частково-ринкові. Наведено методику оподаткування прибутку підприємств з метою стимулювання інвестиційно-інноваційного розвитку промисловості України, а також теоретико-методологічні засади формування та розвитку інвестиційної політики держави шляхом виділення пріоритетних напрямів їх розвитку. Розвинуто державний механізм фінансування пріоритетних інвестиційних проектів, що передбачає введення у формування Державного бюджету системи жорстких нормативних лімітів витрат на споживання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56-21,01 +
Шифр НБУВ: РА337268

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Колісник М.М. 
Механізми удосконалення регіонального управління інвестиційною діяльністю: автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / М.М. Колісник ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. Харк. регіон. ін-т держ. упр. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретико-прикладні аспекти вдосконалення управління інвестиційною діяльністю на регіональному рівні. Розвинуто визначення функціональної ролі даної діяльності та понять "регіон", "інвестиційний процес", "механізм державного управління". Опрацьовано й узагальнено засоби, механізми та інструменти державного управління інвестиційними процесами. Розглянуто інвестування як суспільну потребу. Грунтуючись на цьому трактуванні даного процесу, запропоновано механізми вдосконалення управління інвестиційною діяльністю регіону, а також комплекс заходів щодо їх впровадження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56-21 + У9(4УКР)212.51 +
Шифр НБУВ: РА335227

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Куліков А. І. 
Державне управління геоінвестиційними процесами в Україні: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / А. І. Куліков ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2011. — 19 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні проблеми державного управління геоінвестиційними процесами в Україні. Запропоновано парадигму транскордонного співробітництва, проаналізовано законодавчо-нормативну базу у сфері транскордонного співробітництва. Визначено місце та функцію спеціальних (вільних) економічних зон у контексті євроінтеграційних процесів. Відображено особливості управління спеціальним режимом інвестиційної діяльності в окремо взятому регіоні. Одержано сукупність наукових і практичних результатів, спрямованих на вдосконалення механізмів державного управління геоінвестиційною сферою, що мають на меті підвищення ефективності використання фінансових ресурсів у регіонах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56-21,01
Шифр НБУВ: РА380584 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Кулемзін О. В. 
Моделювання координації інвестиційних процесів регіону: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.11 / О. В. Кулемзін ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2010. — 20 с. — укp.

Розглянуто нову актуальну проблему моделювання координації інвестиційних процесів регіону. Розроблено концепцію та комплекс моделей координації інвестицій, а також методи та засоби їх реалізації за сучасних економічних умов для регіонів України. Запропоновано концепцію моделювання координації інвестиційних процесів регіону, яка забезпечує ефективне використання інвестиційних ресурсів бюджетів різних рівнів і позабюджетних коштів. Встановлено комплекс економіко-математичних моделей координації інвестиційних процесів і регіональних проектів, вдосконалено структуру системи підтримки прийняття рішень у галузі управління інвестиціями. Вдосконалено систему управління інвестиційними процесами за рахунок впровадження даної концепції та моделей, яке забезпечує підвищення економічної ефективності регіональних інвестиційних проектів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56-21
Шифр НБУВ: РА377586 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Малютін О.К. 
Управління портфельними інвестиціями в банках України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / О.К. Малютін ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2005. — 19 с. — укp.

Проаналізовано діяльність банківських установ у сфері операцій з цінними паперами. Досліджено сутність та особливості формування банком основних видів портфелів цінних паперів з урахуванням мети стратегічного інвестування та залежно від специфіки портфельного управління. Запропоновано використання еталонного показника для оцінки сукупного впливу ринкової доходності фондових інструментів, а також можливих змін портфеля цінних паперів за обсягами та структурою. Розроблено методи управління фінансовим ризиком й обгрунтовано нові методичні підходи щодо здійснення динамічного хеджування для платіжних вимог на ринку дискретного типу. Для перерозподілу ризику за умов неповного ринку запропоновано використання трансферних опціонів. Побудовано статистичну процедуру ідентифікації зовнішньої моделі по відношенню до ринку середовища за тимчасовими рядами ринкових даних з подіями-переломами тенденцій. Наведено приклад практичного застосування розробленої процедури для вирішення задачі ідентифікації макроекономічних подій, що впливають на український ринок акцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56-21 + У9(4УКР)262.292-21 +
Шифр НБУВ: РА339422

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Мерзляк А.В. 
Державне управління іноземними інвестиціями: регіональний аспект: Автореф. дис. д-ра наук з держ. управління: 25.00.02 / А.В. Мерзляк ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2003. — 36 с. — укp.

Проведено комплексний та системний аналіз аспектів державного управління іноземними інвестиціями на рівні регіону в умовах трансформації економіки, визначено основні елементи економіко-організаційного механізму залучення іноземних інвестицій та обгрунтовано їх раціональні правові форми, розроблено нові підходи до механізму управління інвестиційною діяльністю органами місцевого самоврядування. Обгрунтовано концептуальні засади внутрішнього інвестиційного потенціалу економіки промислового регіону. Запропоновано методичні підходи до аналізу інвестиційної привабливості регіону та визначення критеріїв ефективності використання іноземного капіталу в ринковій економіці. Доведено, що для створення сприятливих умов розвитку регіону необхідне запровадження в процесі адміністративної реформи спеціальних механізмів впливу органів місцевого самоврядування на вдосконалення інвестиційного законодавства, інституціональної структури інвестиційної діяльності, які б враховували регіональну специфіку. Систематизовано головні завдання регіональної влади із залучення іноземного капіталу, основні елементи економічного механізму залучення іноземних інвестицій та обгрунтовано їх раціональні правові форми. Описано концептуальну інтегровану модель залучення прямих іноземних інвестицій, що пропонується як одна з можливих моделей аналізу і прогнозування. Встановлено преспективу надходження іноземних інвестицій та інвестиційні можливості регіону, розроблено довгострокову політику державного управління інвестиційним процесом в інституціонально-ринковій трансформації економіки. Визначено можливості реальної інтеграції України в Європейський Союз.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56-21 +
Шифр НБУВ: РА328018

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Музиченко А.С. 
Науково-методичні основи державного регулювання інвестиційної діяльності: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.02.03 / А.С. Музиченко ; Наук.-дослід. екон. ін-т М-ва економіки України. — К., 2001. — 35 с. — укp.

Розкрито роль держави в регулюванні економіки, показано сутність інвестицій як економічної категорії. Висвітлено досвід державного регулювання інвестиційної діяльності в країнах з ринковою економікою. На підставі результатів аналізу стану інвестиційної діяльності в Україні, особливо в частині джерел інвестування, фінансових інвестицій та фондового ринку, обгрунтовано необхідність і функції держави в регулюванні інвестиційних процесів. Визначено цілі, принципи та засоби державного регулювання інвестиційної діяльності та розроблено загальну схему регулювання. Розглянуто засоби державної політики щодо поліпшення інвестиційної діяльності та визначено шляхи її активізації в реальному секторі економіки України. Описано особливості інвестування та розглянуто інвестиційну привабливість регіонів. Доведено необхідність соціальної спрямованості регіонального інвестування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56-21
Шифр НБУВ: РА315487 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Орлова Н.С. 
Розвиток багаторівневої системи державного регулювання інвестиційної діяльності: Автореф. дис... канд. наук з держ. управління: 25.00.02 / Н.С. Орлова ; Донец. держ. акад. упр. — Донецьк, 2004. — 20 с.: рис. — укp.

Розроблено науково-методичні засади функціонування багаторівневої системи державного регулювання інвестиційної діяльності. Розкрито суть та значення інвестицій для економічного зростання країни. Систематизовано форми та засоби державного регулювання інвестиційної діяльності на підставі аналізу зарубіжного та вітчизняного досвіду державного управління. Наведено логіко-структурну схему взаємозв'язку правового регулювання зазначеної діяльності, за якою систематизовано різні напрямки її правового забезпечення. Розроблено організаційну систему державного регулювання інвестиційної діяльності. Обгрунтовано принципи, етапи та критерії оцінки галузевої інвестиційної політики. Запропоновано інвестиційно-позиковий механізм у її структурі з використанням боргових цінних паперів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56-21 +
Шифр НБУВ: РА330042

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Остафіль О.В. 
Управління інвестиційними процесами на ринку фінансових послуг України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.03 / О.В. Остафіль ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2007. — 20 с. — укp.

Розроблено теоретичні засади та практичні рекомендації, спрямовані на вдосконалення управління інвестиційними процесами на ринку фінансових послуг України. Розкрито зміст управління інвестиційними процесами на ринку фінансових послуг. Уточнено визначення понять "фінансова послуга", "ринок фінансових послуг" і "управління інвестиційними процесами на ринку фінансових послуг". Визначено та систематизовано критерії класифікації фінансових послуг і функцій ринку цих послуг. З'ясовано учасників інвестування. Розроблено схему управління інвестиційними процесами на ринку фінансових послуг. Визначено тенденції розвитку таких світових ринків. Проаналізовано особливості інвестиційних процесів на ринку даних послуг України. Розроблено концепцію оцінки потенціалу фінансових установ. Запропоновано основні показники для визначення ефективності вкладення активів фінансових інститутів. Розглянуто зарубіжний досвід управління інвестиційними процесами та можливості його адаптації до вітчизняних умов. Обгрунтовано необхідність державного регулювання даних процесів на ринку фінансових послуг України. Визначено можливі шляхи вдосконалення управління інвестиційними процесами на цьому ринку з застосуванням перспективних інструментів мінімізації ризиків учасників інвестиційних процесів - фінансових установ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-56-21 + У9(4Укр)262.29 +
Шифр НБУВ: РА351947

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського