Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (14)Реферативна база даних (1566)Книжкові видання та компакт-диски (1170)Журнали та продовжувані видання (115)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4Укр)0-96$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 71
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Тютюнникова С.В. 
Формування доходів населення в умовах ринкової трансформації економіки інверсійного типу: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.01.01 / С.В. Тютюнникова ; Харк. держ. ун-т. — Х., 1999. — 37 с. — укp.

Запропонована і реалізована нова концепція формування доходів населення в перехідній економіці на основі методології аналізу розділено-сумісних відносин. Розкрито природу і зміст категорії "розділено-сумісний доход". Розроблено і запропоновано математичну абстрактно-інтервальну модель оптимізації сукупних доходів населення. Визначено напрямки і резерви руху реальної структури доходів до оптимальної. Введено в науковий обіг функції доходів: добробуту, мотиваційну і соціальну. Проведено багаторівневий аналіз оплати праці: на рівні найманого робітника, фірми, держави. Показано процес становлення розділено-сумісних відносин в організації оплати праці в транзитивній економіці. Обгрунтована двоєдина категорія "доход - ціль" - "доход - результат". Проведено аналіз особливостей формування доходів від трудової діяльності, власності, підприємництва. Показано роль соціалізованих доходів. Виявлено і охарактеризовано основні тенденції їх становлення в перехідній економіці. Розроблено практичні рекомендації з вдосконалення державної політики регулювання доходів населення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-969.52

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Швець С.М. 
Методичні основи короткострокового прогнозування валової доданої вартості: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / С.М. Швець ; Н.-д. екон. ін-т . — К., 1999. — 20 с. — укp.

Дисенртацію присвячено проблемам короткострокового прогнозування макроекономічних показників в умовах перехідної економіки України. В дисертаційній роботі розроблена методика прогнозування валової доданої вартості (ВДВ) в галузях економіки на короткостроковий період, яка грунтується на методології систами національних розрахунків в поєднані з методами багатофакторного прогнозування і виробничої функції. На основі розроблених методичних положень складено короткостроковий прогноз ВДВ в галузях промисловості і валового внутрішнього продукту на 1998 рік по місяцям.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-96в611.219

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Третяк І.О. 
Передумови та стратегія економічного зростання в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / І.О. Третяк ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2000. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано передумови та стратегію економічного зростання в Україні на основі комплексного підходу до розв'язання теоретичних та практичних питань економічного зростання, сформовано на основі розгляду історично перехідних форм економічних відносин, синтезу наукового досвіду різних економічних шкіл щодо розв'язання проблем економічного розвитку та зростання з точки зору доцільності та пріоритетності його використання. Провідною теоретико-методичною засадою розв'язання проблеми економічного зростання визначено механізм економічного зростання, що розкриває закономірності взаємозв'язку параметрів макроекономічного середовища та інноваційно-інвестиційної активності економічних суб'єктів господарювання на мікрорівні. Наведено пропозиції щодо застосування позитивного досвіду країн Центральної та Східної Європи для макроекономічного зростання в Україні. Розроблено стратегію економічного зростання України, в складі якої важливе значення приділено активному державному регулюванню процесів політико-правового, соціально-економічного та науково-технічного розвитку, здійсненню структурної перебудови економіки України та генезису ринкових виробничих відносин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-96
Шифр НБУВ: РА310241 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Казнова М.І. 
Фінанси соціальної сфери в період переходу економіки України до ринкових відносин: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / М.І. Казнова ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Досліджено методологічні та організаційні основи системи фінансування соціальної сфери в Україні. Обгрунтовано роль і місце соціальної сфери в економіці держави, у створенні ВВП. Розроблено модель фінансового забезпечення соціальної сфери на основі узагальнення досвіду країн з розвинутою ринковою економікою у галузі соціальної політики. Визначено специфіку використання комерційного розрахунку на підприємствах соціальної інфраструктури. Обгрунтовано підхід до реального визначення тарифів на послуги соціальної сфери, в процесі якого мінімізовано частку прибутку. Запропоновано звільнити підприємства соціальної інфраструктури від низки податків, а бюджетні асигнування виділяти у формі субвенцій та субсидій. Оцінено можливості розширення форм бюджетного фінансування. Подано рекомендації щодо формування структури ціни на послуги соціальної сфери.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)49-93 + У9(4УКР)0-968
Шифр НБУВ: РА311173 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Мельник 
Економічний механізм реструктуризації господарства регіону: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.10.01 / Лариса Михайлівна Мельник ; НАН України; Рада по вивченню продуктивних сил України. — К., 2000. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-961-31 + У9(4Укр-4Рів)0-961-31
Шифр НБУВ: РА317188

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Янукович В.Ф. 
Управління розвитком інфраструктури великого промислового регіону: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.10.01 / В.Ф. Янукович ; НАН України. Ін-т екон.-прав. дослідж. — Донецьк, 2000. — 37 с. — укp.

Розглянуто основні проблеми формування і розвитку інфраструктури промислового регіону, управління інфраструктурою. Обгрунтовано поняття "промислового регіону" та "інфраструктури регіону" як сукупності галузей невиробничої, головним чином соціальної сфери, що обслуговують галузі матеріального виробництва, забезпечують задоволення матеріально-побутових і культурних потреб населення. Визначено принципи регіонального управління економікою, напрямки реструктуризації господарського комплексу регіону. Наведено галузевий склад інфраструктури. Інфраструктура регіону - визнаний об'єкт управління з боку регіональних і місцевих органів, за стан і розвиток якого, передусім, саме вони несуть відповідальність перед суспільством. Обгрунтовано принципи управління інфраструктурою регіону, окремі напрямки і форми управління. Проаналізовано наслідки реструктуризації господарських комплексів, шляхи подолання негативних соціальних наслідків реструктуризації, висвітлено окремі напрямки і форми управління. На підставі реального досвіду розглянуто теорію та практику створення спеціальних економічних зон і територій пріоритетного розвитку. Розкрито поняття "територій пріоритетного розвитку" як однієї з форм вирішення питання забезпечення зайнятості, залучення інвестицій у міста і райони, які їх потребують. Обгрунтовано рекомендації щодо адекватного правового забезпечення управління інфраструктурою регіону.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-961-312
Шифр НБУВ: РА308102 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Ставицький А.В. 
Прогнозування основних статей платіжного балансу України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / А.В. Ставицький ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Проведено динамічний кореляційний аналіз основних статей платіжного балансу України для визначення можливої структури його моделі. Розроблено та проведено індексний аналіз, який дозволяє на підставі даних зовнішньої торгівлі та валютних курсів визначити реальні зміни в економіці. Здійснено прогноз щодо основних статей платіжного балансу за допомогою 12 відомих, розроблених і модифікованих статистичних методів, що базуються на аналізі часових рядів. Узагальнено методику використання експертних оцінок для підвищення точності статистичних методів, прикладом чого є модель прогнозування у разі зміни економічних ситуацій. Визначено найкращі методи та запропоновано шляхи їх реалізації для прогнозування основних статей платіжного балансу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-969.5в611
Шифр НБУВ: РА315884 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Макара О.В. 
Макроекономічне короткострокове прогнозування динаміки ВВП з урахуванням впливу соціальних факторів: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / О.В. Макара ; НАН України. Ін-т екон. прогнозування. — К., 2001. — 17 с. — укp.

Обгрунтовано необхідність і актуальність короткострокового економічного прогнозування в процесі прийняття управлінських рішень. Досліджено соціальну сферу економіки України в перехідний період, ситуацію на ринку праці, проблеми попиту та споживання. Удосконалено методику оцінки соціальної захищеності та економічної кон'юнктури шляхом побудови спеціальних композиційних індексів. Розроблено кілька моделей короткострокового прогнозування валового внутрішнього продукту, які враховують композиційні індекси та базуються на методології системи національних розрахунків. Проаналізовано результати прогнозу та встановлено основні фактори економічного зростання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-961-230.38
Шифр НБУВ: РА316976 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Тарлопов І.О. 
Валовий внутрішній продукт України: структура та тенденції відтворення: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / І.О. Тарлопов ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Доведено, що перехід до ринкових відносин в Україні спричинив необхідність впровадження системи національних рахунків у вітчизняну статистичну практику для об'єктивного відображення процесів і результатів діяльності країни за нових економічних умов. Встановлено, що у структурі валового внутрішнього продукту (ВВП) за витратами та доходами не створено умов для економічного зростання. Зазначено, що структура ВВП не сприяє стабілізації темпів його росту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-961
Шифр НБУВ: РА316057 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Віторт Т.В. 
Інвестиції та економічне зростання: взаємозв'язок у перехідній економіці: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / Т.В. Віторт ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2002. — 16 с.: мал. — укp.

Доведено, що високий рівень тезаврації коштів спричинив погіршання рівноваги пропозиції та попиту на інвестиційні ресурси. Виявлено, що у процесі приватизації державного майна частина заощаджень перетворюється на непродуктивні вкладення. Запропоновано періодизацію інвестування за умов перехідної економіки. Відзначено, що метою перехідної економіки повинен бути стійкий розвиток у межах сучасного світового погляду на цю концепцію. Доповнено типологізацію економічного зростання такими видами, як експортоорієнтоване та імпортозамінне. Визначено, що на перехідному етапі соціо-інституційні умови стають фактором, який зумовлює дію усіх інших факторів економічного зростання. Наведено систему причин найближчого та віддаленого порядків, які впливають на економічне зростання, інвестиції та взаємозв'язок між ними. З'ясовано можливість існування зворотної залежності між інвестиціями та економічним зростанням за умов ринкової трансформації інверсійного типу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-56 + У9(4УКР)0-96 +
Шифр НБУВ: РА321430

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Меламед М.Я. 
Структура валового внутрішнього продукту України за категоріями доходу: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / М.Я. Меламед ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2002. — 19 с.: рис. — укp.

Досліджено теорію та методологію первинного розподілу валового внутрішнього продукту (ВВП) за доходами як чинника ефективного устрою економіки та справедливості існуючого соціального порядку. Сформульовано критерії його відповідності інтересам підтримки економічного зростання та рівноваги з боку факторів попиту світовим структурним закономірностям, паритету цін та купівельної спроможності валюти. З використанням стандартного категоріального апарату системи національної рахунків і міжгалузевого балансу, альтернативних авторських класифікацій та розрахунків проаналізовано особливості формування первинних доходів в економіці України з кінця 1980-х рр., їх зв'язок з національними заощадженнями та нагромадженням капіталу. Доведено вирішальний влив недосконалості інституційних відносин на утворення розподільчих диспропорцій, визначено шляхи їх подолання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-961
Шифр НБУВ: РА320979

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Орловська А.Б. 
Раціоналізація структури виробництва як фактор економічного зростання в умовах переходу України до ринку: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / А.Б. Орловська ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2002. — 20 с. — укp.

На підставі аналізу еволюції економіки України запропоновано критерії стосовно оцінки рівня раціональності структури вітчизняної економіки. Визначено зв'язок наявної в країні структури виробництва з торговельною стратегією держави. Виявлено основні макроекономічні чинники змін у галузевій структурі вітчизняної економіки та вплив даних змін на її динаміку у 1990-х рр. Окреслено основні напрямки формування сприятливого макроекономічного середовища в Україні та розроблено конкретні рекомендації щодо раціоналізації структури виробництва у вітчизняній економіці як джерела прискорення її зростання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-961-31
Шифр НБУВ: РА319704 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Сокіл В.В. 
Державне регулювання реструктуризації господарських комплексів шахтарських міст України: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр: 25.00.04 / В.В. Сокіл ; Укр. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Запропоновано критерії віднесення міських населенних пунктів до категорії монофункціональних міст. Наведено підходи до визначення пріоритетів розвитку шахтарських міст за умов реструктуризації їх економіки, розкрито механізм формування вугільних територіально-виробничих комплексів, що виступають системоутворювальними елементами шахтарських міст. Визначено пріоритетні напрями реструктуризації економіки міст, запропоновано перспективну стратегію їх розвитку. Встановлено визначальну роль місцевих органів влади під час здійснення господарської реструктуризації. Уточнено зміст понять реструктуризація господарського компалексу міста, монофункціональне шахтарське місто. Розроблено модель державного регулювання економіки шахтарського міста, обгрунтовано доцільність запровадження спеціального режиму інвестиційної діяльності на його території.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-961-31-21
Шифр НБУВ: РА318721 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Кондиріна А.Г. 
Науково-методичні основи регулювання кон'юнктури споживчого ринку України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / А.Г. Кондиріна ; Наук.-дослід. екон. ін-т М-ва економіки та з питань європ. інтеграції України. — К., 2002. — 16 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано та визначено поняття "економічна кон'юнктура". Проаналізовано та узагальнено літературу з питань вивчення економічної кон'юнктури, а також досліджено сучасний стан економіки України та кон'юнктуру споживчого ринку в Україні. Запропоновано методи оцінки податкового навантаження держави на суб'єкти господарської діяльності. Розроблено визначальні положення формування товаронасиченої збалансованості вітчизняного споживчого ринку за рахунок введення механізмів підвищення платоспроможного попиту населення та розширення попиту та пропозиції товарів за сучасних макроекономічних умов України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-967
Шифр НБУВ: РА318817 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Дзюба Н.В. 
Первісне нагромадження капіталу в умовах постсоціалістичної економіки: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / Н.В. Дзюба ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2002. — 16 с. — укp.

З використанням синергетичного методу дослідження доведено еволюційну закономірність первісного нагромадження капіталу за умов постоціалістичної економіки, розкрито його суть, передумову та зв'язок з іншими трансформаційними процесами. Розглянуто еволюцію методів первісного нагромадження капіталу відповідно з виділеними етапами цього процесу в екноміці України. Досліджено вплив первісного нагромадження капіталу на формування в економіці України передумов розвитку економічної системи ринкового типу. Сформульовано пропозиції щодо завершення процесу первісного нагромадження капіталу та перетворення його на виробниче нагромадження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-96
Шифр НБУВ: РА319245 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Кушнір Л.Л. 
Регіоналізація економічних процесів як закономірність розвитку ринкового господарства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / Л.Л. Кушнір ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2002. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні аспекти регіоналізації соціально-економічних процесів у сучасному ринковому господарстві. Визначено базисні принципи державного регулювання регіонального розвитку, що забезпечують необхідний макроекономічний вплив на зростання країн з транзитивною економікою. Розроблено алгоритм диференціного характеру та регіональної спрямованості еволюції ринкового господарства. Обгрунтовано теоретичні положення про необхідність цілеспрямованої поляризації регіонального розвитку з метою формування додатних мультиплікаційних та акселеративних ефектів у національному господарстві. Запропоновано нові принципи теоретичного розв'язання системної проблеми макроекономічного зростання транзитивної економіки, грунтуючись на регіональному підході. Удосконалено концепцію регіонального розвитку національної економіки за умов трансформаційних перетворень, визначено вплив регіональних факторів на корегування динаміки макроекономічних процесів протягом тривалого періоду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-96
Шифр НБУВ: РА318988 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Іванов С.Є. 
Структурний аналіз і прогнозування економічного зростання в умовах реформування національного господарства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / С.Є. Іванов ; НАН України. Ін-т економіки пром-сті. — Донецьк, 2002. — 19 с. — укp.

Визначено роль і місце структурного аналізу у складі засобів і методів економічного аналізу та економіко-математичного моделювання. Виявлено особливості розрахунку кінцевого продукту на базі показників валового суспільного продукту та валового внутрішнього продукту. Розглянуто та удосконалено використання функціональних моделей з метою прогнозування економічного зростання, виконано відповідні розрахунки. Викладено умови впровадження методів параметричного програмування цільових функцій та запропоновано методику оптимізації даного зростання у загальному вигляді. Сформовано схему розширеного відтворення з найбільш оптимальними темпами зростання валового суспільного продукту та кінцевого споживання. Розроблено методику оцінки ефективності економічного зростання у цілому, а також структурного аналізу та прогнозування зазначеного зростання залежно від конкретних задач і цільових функцій, що базуються на врахуванні дійових складових розвитку національного господарства, дозволяють оптимізувати структурні параметри економічного зростання та використовувати основні принципи планування та регулювання економіки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-96-23
Шифр НБУВ: РА321049 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Козуб Д.А. 
Перехідні процеси в економіці індустріального типу: зміст та методи структурування: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / Д.А. Козуб ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н. Каразіна. — Х., 2002. — 18 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні аспекти багатокритеріального структурування економічної системи. Проаналізовано роль трансакційних витрат ринкового та неринкового характеру, визначено можливості відображення їх у прикладній моделі. Обгрунтовано необхідність застосування чотирирівневої системи економічних моделей з використанням мікроімітаційного підходу. Установлено, що низька частка доданої вартості свідчить про відповідне реагування економіки України на вплив дестабілізуючих факторів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010 + У9(4Укр)0-961-31
Шифр НБУВ: РА317123 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
19.

Ходжаян А.О. 
Макроекономічне регулювання сукупного попиту: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / А.О. Ходжаян ; НАН України. Ін-т екон. прогнозування. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Досліджено динаміку та структуру сукупного попиту та пропозиції в Україні, стан відтворювальних пропорцій, тенденції кінцевого споживання та заощадження домашніх господарств, а також зовнішніх і внутрішніх факторів формування сукупного попиту. Визначено фактори, що негативно впливають на формування даного попиту. Доведено, що для створення базисних передумов економічної стабілізації необхідно забезпечити нормальні співвідношення у прибутковості різних галузей економіки. Для характеристики процесів відтворення з урахуванням численних питань міжгалузевих зв'язків і пропорцій запропоновано до використання макропоказники сукупного попиту, що базуються на основі міжгалузевого балансу. Визначено, що головні мотиваційні механізми його формування закладені у динаміці кінцевого споживання домашніх господарств, їх схильності до споживання та заощадливості. Обгрунтовано роль сучасної держави у макроекономічному регулюванні, здійсненні бюджетно-податкової та грошової політик, стимулюванні сукупних попиту та пропозицій у контексті формування ефективної структури економіки та активізації інвестиційних процесів. Зазначено, що у процесі визначення стратегії зовнішньоекономічного розвитку необхідним є врахування зв'язку валютно-курсової політики з тенденціями формування даного попиту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.21 + У9(4УКР)0-967 +
Шифр НБУВ: РА323977

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
20.

Сохецька А.В. 
Інституційні фактори економічного зростання в умовах переходу України до ринку: Автореф. дис. канд. екон. наук: 08.01.01 / А.В. Сохецька ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2003. — 20 с.: табл. — укp.

Досліджено проблеми становлення та впливу інституційного середовища на економічне зростання в умовах перехідної економіки України. Уточнено визначення поняття "інститут" та з'ясовано механізм розвитку інститутів, що здійснюється шляхом пристосування поведінки, способу мислення людей до зміни умов розвитку національної економіки. Обгрунтовано положення про залежність розвитку соціально-економічної системи від інституційної будови суспільства. Проаналізовано моделі економічного зростання провідних шкіл та напрямків світової економічної думки з широким застосуванням методології, що базується на використанні економіко-математичного апарату дослідження. З'ясовано причини формування неефективного інституційного середовища у директивно-плановій економіці. Досліджено стратегію інституційних реформ у країнах з перехідною економікою, виявлено кількісні параметри впливу даних факторів на економічне зростання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)0-96 +
Шифр НБУВ: РА328079

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського