Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (6)Реферативна база даних (3022)Книжкові видання та компакт-диски (2755)Журнали та продовжувані видання (93)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4Укр)301$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 463
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Веретенникова Г.Б. 
Формування фінансових стратегій промислових підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Г.Б. Веретенникова ; Харк. нац. екон. ун-т. — Х., 2005. — 21 с. — укp.

Проаналізовано суть та уточнено визначення поняття фінансової стратегії підприємства. Визначено основні фактори, що впливають на процес формування стратегії. Запропоновано принципи формування фінансових стратегій, уточнено послідовність його етапів. Проаналізовано ефективність використання економічних ресурсів на макро-, мезо- і мікрорівнях в Україні. Обгрунтовано доцільність комплексного аналізу їх застосування у процесі формування фінансових стратегій промислових підприємств. Розроблено методичний підхід, базуючись на тривимірній матриці, побудованій за критеріями використання матеріальних, фінансових і трудових ресурсів суб'єктів господарювання. Наведено систему показників вибору виду фінансових стратегій, адекватних існуючим умовам господарювання промислових стратегій. Розроблено методичні рекомендації щодо оцінювання якості реалізації фінансових стратегій на базі операцій математичної логіки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-93 +
Шифр НБУВ: РА337274

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Самойленко С.М. 
Формування трудового потенціалу суб'єктів господарювання: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.09.01 / С.М. Самойленко ; Харк. нац. екон. ун-т. — Х., 2005. — 18 с. — укp.

Обгрунтовано доцільність розгляду трудового потенціалу підприємства як сукупності внутрішніх можливостей працівників. Виявлено та досліджено фактори, що впливають на трудовий потенціал суб'єктів господарювання. Узагальнено та доповнено функціональні обов'язки кадрових служб, що необхідно для забезпечення привабливих умов праці. Запропоновано механізм комплексної оцінки результатів праці робітників та інтегральний показник, на підставі якого є можливим робити висновки щодо укомплектування підприємства висококваліфікованим персоналом та підвищення ефективності його роботи. Розроблено критерії оцінки ефективності роботи кадрової служби суб'єкта господарювння та методичний підхід до формування трудового потенціалу, який передбачає обгрунтування чисельності персоналу за критерієм забезпечення повноти виконання функціональних обов'язків з метою визначення розміру витрат на стимулювання трудової діяльності працівників.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-640 +
Шифр НБУВ: РА339111

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Царенко Н.В. 
Формування та розподіл витрат на корпоративну культуру промислового підприємства: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Н.В. Царенко ; Східноукр. нац. ун-т ім. В.Даля. — Луганськ, 2010. — 19 с. — укp.

Розкрито сутність понять "корпоративна культура", "корпоративна культура промислового підприємства". Визначено складники корпоративної культури промислового підприємства. Досліджено роль витрат на корпоративну культуру сучасних промислових підприємств. Проведено угрупування витрат, необхідних для формування, підтримки та розвитку корпоративної культури. Розглянуто джерела відшкодування витрат на корпоративну культуру. Висвітлено вибір інструментарію щодо визначення переваг і рівня корисності заходів корпоративної культури. Розроблено методику щодо формування та розподілу витрат на корпоративну культуру промислового підприємства, використання якої дозволяє упорядкувати заходи корпоративної культури, установити рівень їх корисності та рівень фінансування витрат на них.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-642.11
Шифр НБУВ: РА372015 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Хом'як О.В. 
Формування та регулювання інтегрованих корпоративних систем: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / О.В. Хом'як ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2001. — 20 с.: рис. — укp.

Розглянуто теоретичні, практичні та організаційні питання інтеграційного процесу в організаційно-економічній структурі перехідної економіки України. Розроблено концепцію, яка визначає основні умови та шляхи становлення, розвитку та напрями діяльності інтегрованих корпоративних систем (ІКС) щодо формування раціональної економічної структури, активізації інвестиційної діяльності та реалізації цільових програм. З'ясовано роль ІКС, як різноманітних форм об'єднань різних типів товариств, у вирішенні проблем формування раціональної структури економіки. Запропоновано механізм проведення реструктуризації та інтеграції підприємств у сучасний період на засадах еволюційної економічноі теорії, яка передбачає п'ять послідовних етапів організаційно-економічних трансформацій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)232 + У9(4УКР)301-436.3
Шифр НБУВ: РА314141 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Крейдич І. М. 
Формування та реалізація інвестиційної політики розвитку промислових підприємств: автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.04 / І. М. Крейдич ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2010. — 39 с. — укp.

Наведено результати дослідження теоретико-методологічних підходів, науково-практичних положень і особливостей формування та реалізації інвестиційної політики розвитку промислових підприємств. Перебудова економічних процесів, зумовлена фінансово-економічною кризою, переорієнтація суспільної думки та перегляд постулатів інвестиційної діяльності формують нову парадигму інвестиційного мислення, яка докорінно переорієнтовує інвестиційну політику промислових підприємств на нову ідеологію. Теоретичне та науково-практичне дослідження з урахуванням даних парадоксальних змін і комплементарно-асоціативних посилань засновків інституціонально-інформаційної економіки дозволило сформулювати методологічні засади формування та реалізації інвестиційної політики розвитку промислових підприємств. Удосконалено концепцію зрівноважувальної дії механізмів стимулювання інвестиційної діяльності за умов ресурсних обмежень і переходом до стійкого економічного зростання. Розроблено процедури формування адекватної реальним виробничо-господарським процесам системи прогнозних показників прямих іноземних інвестицій та інвестицій в основний капітал, методи їх обчислення, що засновано на результатах побудови адитивної моделі, яка враховує економічну сезонність інвестиційних потоків, підсилюваних деструктивним впливом ресурсних обмежень, і сприяє підвищенню ефективності реалізації інвестиційної політики підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-56
Шифр НБУВ: РА376231 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Гольдфарб А.Г. 
Формування та збереження трудового потенціалу промислових підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.09.01 / А.Г. Гольдфарб ; Харк. нац. екон. ун-т. — Х., 2005. — 20 с.: рис. — укp.

Досліджено питання щодо розробки ефективних рішень, спрямованих на управління трудовим потенціалом промислових підприємств. Обгрунтовано доцільність розглядати даний потенціал як сукупність внутрішніх можливостей працівників і зовнішніх умов їх реалізації. Виявлено та досліджено фактори, що впливають на трудовий потенціал господарюючих суб'єктів. Узагальнено світовий досвід управління персоналом промислових підприємств і запропоновано певні функціональні обов'язки кадрових служб з метою забезпечення привабливих умов праці. Розроблено систему показників оцінки рівня розвитку трудового потенціалу, а також інтегральний показник. Визначено критерії оцінки експертним шляхом. Розроблено механізм формування трудового потенціалу промислового підприємства та методичний підхід щодо збереження трудового потенціалу у промисловості, що базується на побудові та формалізації багатофакторної моделі, яка відображає вплив факторів на результативний показник для наявності зацікавленості працівників у результатах особистого трудового внеску.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-640 +
Шифр НБУВ: РА337822

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Терлецька Ю.О. 
Формування та впровадження ефективної системи антикризового менеджменту на підприємствах: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Ю.О. Терлецька ; Ужгород. нац. ун-т. — Ужгород, 2008. — 23 с. — укp.

Розроблено теоретико-методологічні та прикладні засади формування ефективної системи антикризового менеджменту на підприємствах за умов ринкової трансформації економіки. Запропоновано нову версію практичного інструментарію діагностики кризових ситуацій на підприємстві. Обгрунтовано пропозицію щодо створення на промислових підприємствах відокремленої структурної одиниці (відділу кризового попередження). Запропоновано варіанти побудови управлінської структури, адекватної превентивному антикризовому менеджменту. Удосконалено модель прогнозування кризи промислового підприємства, яка базується на використанні найперших ознак виникнення загрози розвитку кризових процесів. Запропоновано інструменти удосконалення антикризового управління на підприємстві. Розроблено концептуальні засади системи превентивного антикризового управління й антикризової діагностики підприємства. Виявлено, що зарубіжні методики розпізнавання криз на підприємствах і сучасного передбачення банкрутства не придатні для застосування на практиці за умов ринкової трансформації економіки України внаслідок специфіки її формування та особливостей функціонування підприємств, а також відмінностей у макроекономічному розвитку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-97-212.1 +
Шифр НБУВ: РА356006

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Синиця Т.В. 
Формування та використання трудового потенціалу промислового підприємства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.09.01 / Т.В. Синиця ; Харк. держ. екон. ун-т. — Х., 2004. — 20 с. — укp.

Розроблено теоретичні засади, методичні підходи та рекомендації щодо вдосконалення формування та використання трудового потенціалу промислового підприємства. Визначено суть поняття "трудовий потенціал" та запропоновано класифікації факторів формування й використання трудового потенціалу. Детально проаналізовано його структурні зрушення на підприємствах України та зміни складових елементів. Обгрунтовано визначення трудового потенціалу як об'єкта реінжинірингу. Запропоновано вдосконалення процесу використання трудового потенціалу за допомогою методології реінжинірингу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-64 +
Шифр НБУВ: РА330147

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Пархоменко О. П. 
Формування та використання оборотного капіталу промислових підприємств в умовах ринку: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / О. П. Пархоменко ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2011. — 18 с. — укp.

Запропоновано класифікаційну ознаку для визначення груп оборотного капіталу, що не приносять економічної вигоди та вимагають прийняття управлінських рішень. Розроблено концептуальний підхід до формування та використання оборотного капіталу, який враховує ринкові умови господарювання промислових підприємств. Визначено індикатори ефективності формування та використання оборотного капіталу за допомогою матриці зв'язку показників фінансово-господарської діяльності. Удосконалено підхід до комплексного оцінювання впливу дебіторської заборгованості на структуру оборотного капіталу. Розроблено рекомендації щодо визначення розміру оборотного капіталу за його складовими. Запропонована модель оптимізації оборотного капіталу побудована на основі показника ефективності його формування та використання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-572
Шифр НБУВ: РА379839 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Чайкова О.І. 
Формування стратегії розвитку торговельної діяльності промислового підприємства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.05 / О.І. Чайкова ; Харк. держ. ун-т харчування та торгівлі. — Х., 2006. — 19 с. — укp.

Розроблено теоретичні положення та методичний інструментарій формування стратегії розвитку торговельної діяльності промислового підприємства. Розкрито економічну сутність поняття "торговельна діяльність промислового підприємства". Визначено форми здійснення торговельної діяльності промислових підприємств, показано їх переваги та недоліки. Виявлено фактори зовнішнього та внутрішнього середовища, що впливають на торговельну діяльність промислових підприємств. Запропоновано методичний інструментарій формування стратегії розвитку торговельної діяльності промислових підприємств, що спрямований на оптимізацію показників її ефективності та враховує прогнозну інформацію про зовнішнє та внутрішнє середовище, оцінку потенційного попиту та моделі оптимізації планів розвитку. Удосконалено метод оцінки потенційного попиту на продукцію. Розроблено економіко-математичну модель оптимізації планів розвитку торговельної діяльності промислового підприємства, спрямовану на максимізацію прибутку та доходу від реалізації продукції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301 + У9(4УКР)421.21 +
Шифр НБУВ: РА348211

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Данилюк А.І. 
Формування системи управління трудовим потенціалом промислового підприємства: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / А.І. Данилюк ; Приазов. держ. техн. ун-т. — Маріуполь, 2008. — 19 с. — укp.

Обгрунтовано концепцію формування системи управління трудовим потенціалом промислового підприємства та напрями її вдосконалення. Уточнено суть категорій "праця" та "трудовий потенціал" з урахуванням сучасних умов економіки. Розроблено комплексну структурну модель даного потенціалу. Визначено принципи та систему мотивації інноваційної активності людських ресурсів підприємства шляхом ефективного використання економічних і соціальних резервів розвитку його трудового потенціалу. Запропоновано модель стимулювання цього розвитку на базі удосконаленої тарифної політики підприємства. Розвинуто методичний підхід до оцінювання трудового потенціалу підприємства у межах стратегічного управління та систему чинників, використання якої забезпечує активну трудову діяльність людини, творче відношення до результатів своєї праці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-640-21 +
Шифр НБУВ: РА361618

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Козуб О.В. 
Формування системи управління промисловими підприємствами на засадах контролінгу: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / О.В. Козуб ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2009. — 20 с. — укp.

Визначено, що для більшості українських підприємств контролінг зрозумілий як допоміжна технічна функція, яка обслуговує процес створення та прийняття управлінських рішень. Удосконалено структуру управління підприємством на основі формування служби контролінгу, яка є функціонально виокремленим напрямом у його роботі та дає змогу оптимізувати діяльність інших економічних служб з аналітичних позицій. Розроблено концептуальний підхід щодо формування внутрішньої структури та складу служби контролінгу, який базується на поетапному його впровадженні, оптимальний склад якої включає: начальника контролінгового відділу, контролера-технолога, контролера-аналітика та контролера інформаційних систем. Узагальнено й охарактеризовано основні етапи впровадження підсистеми оперативного контролінгу, де відображено весь необхідний обсяг робіт, який повинен бути здійснений у ході реалізації кожного з етапів. Розроблено конкретні рекомендації з реалізації проекту впровадження підсистеми оперативного контролінгу в управління діяльністю підприємств і розраховано економічний ефект від упровадження системи контролінгу на підприємстві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-21 +
Шифр НБУВ: РА366402

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Слободянюк Н. О. 
Формування системи управління нематеріальними активами промислових підприємств: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Н. О. Слободянюк ; Приазов. держ. техн. ун-т. — Маріуполь, 2010. — 20 с. — укp.

Запропоновано дефініцію нематеріальних активів як об'єкта управління. Систематизовано класифікацію нематеріальних активів (НМА), надано нову ознаку - НМА за можливістю комерційного використання, розширений об'єкт управління активами. Вдосконалено метод аналізу НМА підприємства й оцінювання ефективності їх використання з урахуванням джерел їх походження. Розроблено варіанти та способи комерціалізації інтелектуальної власності у складі НМА. Узагальнено та доповнено класифікацію управлінських рішень у сфері менеджменту НМА. Розглянуто комплексну систему управління НМА промислових підприємств, а також структуру механізму управління НМА промислових підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-572-21
Шифр НБУВ: РА374812 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Каланджи І.А. 
Формування системи стратегічного маркетингу на промислових підприємствах: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / І.А. Каланджи ; Приазов. держ. техн. ун-т. — Маріуполь, 2005. — 20 с. — укp.

Розкрито суть економічного поняття "стратегічний маркетинг". Визначено місце та роль стратегічного маркетингу в діяльності промислових підприємств, основні тенденції його розвитку. Висвітлено проблеми та напрями адаптування вітчизняних товаровиробників за ринкових умов. Проаналізовано причини недостатньої ефективності маркетингової діяльності на підприємствах за сучасних умов. Обгрунтовано необхідність впровадження системи менеджменту якості за сучасних ринкових умов. Розроблено системи методичного забезпечення функціонування маркетингу на вітчизняних підприємствах. Запропоновано методи аналізу задоволеності споживачів для оцінки рівня відповідності маркетингової діяльності підприємства ринковим умовам.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-211.1 +
Шифр НБУВ: РА339689

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Пасенко Н.С. 
Формування системи мотивації праці персоналу підприємства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.09.01 / Н.С. Пасенко ; Харк. держ. екон. ун-т. — Х., 2004. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Висвітлено теоретичні і методичні проблеми формування системи мотивації праці персоналу підприємства. Запропоновано удосконалене визначення даної системи та її складових, здійснено аналіз розвитку систем мотивації праці на вітчизняних і зарубіжних підприємствах. На підставі поділу учасників процесу виробничої діяльності на групи носіїв інтересів запропоновано метод оцінювання рівня мотивації праці кожної з виділених груп. Виявлено вплив факторів мотивації праці на ефективність діяльності підприємства. За допомогою визначення часткових характеристик рівня якості системи мотивації праці побудовано його латентний показник, що враховує інтереси різних груп їх носіїв на підприємстві. Запропоновано методичні засади формування системи оплати праці та встановлено верхню межу витрат на стимулювання працівників.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-640 +
Шифр НБУВ: РА329597

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Хтей Н.І. 
Формування системи логістичного обслуговування клієнтів промислового підприємства в ланцюгу поставок: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Н.І. Хтей ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2007. — 24 с.: рис. — укp.

Науково обгрунтовано та розроблено теоретичні та методичні засади формування системи логістичного обслуговування клієнтів промислового підприємства у сфері поставок. Розкрито роль обслуговування споживачів в управлінні поставками, розкрито суть, з'ясовано елементи та показники системи логістичного обслуговування у діяльності промислового підприємства. Обгрунтовано роль цього обслуговування у формуванні партнерських стосунків з клієнтами. Визначено напрями маркетингової оцінки системи логістичного обслуговування. Надано способи й ознаки сегментування ринку у дослідженні даної системи, а також суть її оцінки. Класифіковано стратегії логістичного обслуговування у взаємозв'язку з конкурентними стратегіями промислового підприємства. Розроблено методичні положення щодо вибору стратегії даного обслуговування клієнтів. Запропоновано положення щодо обгрунтування оптимального рівня та розробки стандартів логістичного обслуговування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-591 +
Шифр НБУВ: РА348501

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Мала 
Формування системи керівництва на промислових підприємствах: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Н.Т. Мала ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2005. — 22 с. — укp.

Обгрунтовано теоретичні положення та методичні рекомендації щодо удосконалення класифікації типів керівників і стилів керівництва, розроблено симультативну модель керівної діяльності. На підставі використання існуючих підходів щодо формування стилів керівництва запропоновано моделі мотиваційної, цілеспрямованої та комунікативної поведінки керівника, а також його взаємодії з підлеглими. Розроблено методичні підходи щодо дослідження мотиваційної поведінки керівника. Вперше визначено фази циклу взаємодії керівника з підлеглими (депресія, рецесія, пожвавлення, пік) та формалізовано її динаміку з урахуванням зовнішніх та внутрішніх факторів впливу. Проаналізовано існуючі підходи щодо оцінювання керівників, розроблено статистичну модель керівної діяльності з урахуванням економічних показаників промислового підприємства. Запропоновано нову систему оцінювання рівня ефективності трудової діяльності керівника на підставі використання таких критеріїв, як індивідуальні здібності та особистісні якості, авторитет, особливості співпраці з колективом та якість виконання службових обов'язків. Відзначено, що використання розробленої методики дає можливість об'єктивно оцінити професіоналізм та рівень знань керівника, знайти індивідуальний підхід щодо поліпшення показників його діяльності, а також удосконалити стиль керівництва та методи менеджменту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-212.14 +
Шифр НБУВ: РА341284

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Борзенков С.В. 
Формування системи внутрішньовиробничої логістики підприємства з безперервним характером виробництва: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / С.В. Борзенков ; Східноукр. нац. ун-т ім. В.Даля. — Луганськ, 2004. — 22 с. — укp.

З метою удосконалення руху потоків матеріальних, інформаційних, фінансових та енергетичних ресурсів розроблено логістичну концепцію управління внутрішньовиробничими потоками промислового підприємства з безперервним характером виробництва, яка передбачає перехід до гнучких, мобільних і зручних у використанні комплексних планів, що дозволяють швидко здійснювати необхідні корегування з урахуванням природних, економічних, технологічних умов, що змінюються. Запропоновано систему управління ресурсами підприємства на підставі зниження його витрат за рахунок координації та інтеграції функціонування всіх підрозділів і раціонального використання внутрішньо-виробничих логістичних потоків. Створено нові принципові підходи щодо побудови логістичної стратегії управління внутрішньовиробничими потоками промислового підприємства, що грунтуються на застосуванні стратегічного тактичного плану використання всіх наявних матеріальних ресурсів промислового підприємства з урахуванням виявлених маркетингових пріоритетів розвитку. Удосконалено економіко-математичну модель "витрати - випуск" на підставі застосування повністю злагодженого та збалансованого планування випуску продукції на основі забезпечення безперервного процесу виробництва потрібними ресурсами встановленого обсягу у необхідні проміжки часу. Наведено оцінку впливу стану логістичних потоків на результати фінансово-господарської діяльності підприємства з метою скорочення потенціальних виробничих витрат.Визначено закономірності виникнення синергічного ефекту внутрішньовиробничої логістичної системи промислового підприємства з безперервним характером виробництва на базі гармонізації суперечливих економічних інтересів її окремих складових.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-21 +
Шифр НБУВ: РА334099

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Гнедов К.М. 
Формування системи інвестування підприємств в умовах ринкових відносин: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / К.М. Гнедов ; Донец. держ. ун-т економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського. — Донецьк, 2003. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Розглянуто питання взаємодії промислових підприємств і кредитних установ регіону за умов ринкових відносин. Проаналізовано стан інвестиційних ресурсів, оцінено діяльність кредитної установи (комерційного банку) як важливого інвестиційного інституту, що сприяє ефективному функціонуванню підприємств, які співробітничають з ним. Розроблено та реалізовано на практиці в "Ікар-банку" рекомендації зі створення автоматизованої системи інвестиційного обслуговування підприємств "комерційний банк - підприємство". Дана система забезпечує здійснення оперативного контролю за дотриманням умов кредитних договорів, розрахунку комплексних показників діяльності банку та підприємства для прийняття рішень щодо забезпечення їх ефективної інвестиційної взаємодії. Запропоновано створення структури на рівні облдержадміністрації для координації дій між органами регіонального управління, комерційними банками та промисловими підприємствами з метою забезпечення виконання програм економічного розвитку регіону та стимулювання банків стосовно вкладення засобів в інвестиційні та інноваційні проекти підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-56 +
Шифр НБУВ: РА326043

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Берест М. М. 
Формування санаційної стратегії підприємства в сучасних умовах господарювання: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / М. М. Берест ; Харк. нац. екон. ун-т. — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Наведено теоретичне обгрунтування та розроблено методичне забезпечення (МЗ) формування санаційної стратегії (СС) промислового підприємства (ПП), що функціонує за умов кризи, з урахуванням високого ступеня мінливості його зовнішнього та внутрішнього середовища. Розкрито зміст санації та санаційної стратегії. Розроблено МЗ діагностики станів середовищ функціонування підприємства, що враховує глибину кризових явищ у його діяльності та доступність фінансових ресурсів для проведення санації. Описано алгоритмічну модель формування матриці СС ПП і розкрито їх економічний зміст, процедуру формування СС підприємтва на підставі концепції збалансованої системи показників. Сформовано індивідуальні стратегічні карти та розроблено збалансовану систему показників для досліджуваних підприємств машинобудівної галузі, що функціонують за умов кризи. Подано сценарії реалізації санації з використанням методу когнітивного моделювання та доцільні сценарії санації для досліджуваних підприємств за умови ресурсних обмежень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-932.1-21
Шифр НБУВ: РА377781 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського