Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (4)Реферативна база даних (1011)Книжкові видання та компакт-диски (1135)Журнали та продовжувані видання (1271)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4Укр)31$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 125
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Штефан З.Б. 
Аналіз ефективності використання виробничого потенціалу будівельно-монтажних організацій (на матеріалах корпорації "Укрбуд"): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.04 / З.Б. Штефан ; Терноп. акад. нар. госп-ва. — Т., 1999. — 19 с. — укp.

Досліджено види потенціалів, їх зміст, структуру і роль у виробничому процесі, теоретично обгрунтовано поняття "виробничий потенціал" будівельно-монтажних організацій, розкрито проблеми його використання в ринкових умовах господарювання. Розроблено науково обгрунтовані положення з удосконалення методології, методики і організації економічного аналізу будівельно-монтажних організацій. Запропоновано методику аналізу впливу виробничого потенціалу на строки будівництва об'єктів, собівартість і фінансові результати господарської діяльності, визначено шляхи підвищення ефективності використання виробничого потенціалу підрядних будівельно-монтажних організацій України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)310-64

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Чертков О.Ю. 
Будівельно-інжинірингові фірми як основа модернізації організації будівництва: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.08 / О.Ю. Чертков ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2007. — 19 с. — укp.

Розроблено науково-теоретичне обгрунтування діяльності будівельно-інжинірингових фірм як інноваційної бази підготовки й організації будівельного виробництва. Провідним параметром організаційно-технологічних моделей організації будівництва обрано "індекс стандарту якості", за допомогою якого оцінено якість проектних рішень, готовність інвестора та команди проекту до його впровадження, порівняльну конкурентоспроможність виконавців - як основу додержання організаційно-технологічних, вартісних параметрів проекту в процесі виконання будівельно-монтажних робіт. Обгрунтовано можливість використання результатів наукового дослідження для розробки раціональних варіантів структур будівельно-інжинірингових фірм, зниження трудомісткості виконання аналітичних робіт передінвестиційної фази, а також забезпечення наочності у розробці варіантів організації будівництва, підвищення маневреності у підготовці, упорядкування та використання ресурсів інвестора.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)311-56 +
Шифр НБУВ: РА354484

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Рудь К.М. 
Вдосконалення системи управління витратами будівництва як фактор зниження його собівартості: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.03 / К.М. Рудь ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Розглянуто питання розробки цілісної методології управління витратами на всіх етапах реалізації інвестиційного проекту. Особливу увагу приділено розробці методики виявлення та встановлення системного взаємозв'язку між економічними елементами витрат і елементами організаційної структури, а також методиці групування витрат за економічними елементами. Розроблено якісну (нормативну) модель групування витрат. Наведено методику оптимізації елементів витрат на базі динамічного програмування. Запропоновано методичні рекомендації практичного використання методології управління витратами залежно від організаційної структури управління будівництвом, а також методи управління витратами на етапі формування кошторисних і фактичних показників собівартості будівельної продукції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)310-862
Шифр НБУВ: РА318216 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Паливода К.В. 
Грошові ресурси та фінансові механізми капітального інвестування у житлове будівництво: автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.08 / К.В. Паливода ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2010. — 38 с. — укp.

Досліджено еволюцію інвестиційного процесу під впливом сутнісних змін грошей і розроблено механізми формування грошово-фінансових ресурсів на житлове будівництво. З'ясовано, що інвестиції втратили матеріальну основу та набули ірраціональних характеристик. Доведено, що матеріальну сутність зберігають капітальні інвестиції як вкладення у нарощування національного багатства. Показано, що можливість створення грошей зробила емісію інвестиційним джерелом. Доведено, що мобілізація власних інвестиційних коштів та їх спрямування у житлове будівництво здатні забезпечити стабільне економічне зростання в Україні, внутрішній ринок збуту для національного виробника, зайнятість працездатного населення та знизити зовнішньоекономічну залежність економіки. Обгрунтовано оптимальні механізми акумуляції грошових ресурсів та їх спрямування на будівництво житла в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)315.441.20-56
Шифр НБУВ: РА372473 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Любаров В.М. 
Державна політика щодо стратегії розвитку галузі (на прикладі підприємств будівельних матеріалів та житлового будівництва): Автореф. дис... канд. наук з державного управління: 25.00.05 / В.М. Любаров ; Укр. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Визначено й обгрунтовано нові методичні підходи до впровадження державної політики щодо стратегії розвитку підприємств галузі житлового будівництва та будівельних матеріалів. Досліджено можливість визначення оптимальних варіантів упровадження економічної політики в будівельній галузі та вирішення житлової проблеми в Україні. Обгрунтовано комплекс методик для виконання нової функції управління "обгрунтування державної стратегії розвитку галузі". Проаналізовано перспективу галузевого ринку до 2010 р., складено прогноз попиту на житло для визначення стратегії розвитку галузі та запропоновано нові методичні підходи до прогнозування платоспроможного попиту на сегментації ринку. Використано досвід зарубіжних країн за умов перехідної економіки та реформування управління галуззю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.2-21 + У9(4УКР)315.441.2-21
Шифр НБУВ: РА312255 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Ігнатенко А. В. 
Державна стратегія формування комерційних концесій в національному господарстві України: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / А. В. Ігнатенко ; ВР України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано доцільність використання комерційної концесії (франчайзингу) для розвитку малого та середнього бізнесу в будівельній галузі, а також впорядкування конкурентної ситуації на будівельних ринках, підвищення якості будівельної продукції та надання послуг. Визначено фактори, які характеризують специфічні франчайзингові ризики та проведено їх врахування в контексті аналізу прибутковості новостворених франчайзингових об'єднань в галузі будівництва та будівельних матеріалів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)310 + У9(4УКР)292.4
Шифр НБУВ: РА375991 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Воробйов 
Державне управління інвестиційною діяльністю в будівництві: автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / Андрій Володимирович Воробйов ; Гуманітарний ун-т "Запорізький ін-т держ. та муніципального управління". — Запоріжжя, 2007. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)310-56-21,01
Шифр НБУВ: РА353302

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Кизилов Г.І. 
Діагностика підприємницького ризику та прогнозування тенденцій його чинників у будівництві (на прикладі спеціалізованих будівельних підприємств): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.03 / Г.І. Кизилов ; Харк. держ. акад. міськ. госп-ва. — Х., 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Зазначено, що підприємницький ризик пов'язано з відхиленням від цілей функціонування та розвитку будівельних підприємств. Обгрунтовано доцільність його узагальненої оцінки за сучасних трансформаційних умов на підставі тестування фінансового стану. Визначено проблеми практичного використання методів нейтралізації підприємницького ризику на будівельних підприємствах. Ідентифіковано критерії скорочення обсягів будівельних робіт і прибутку. На базі рангових кореляційних експертних оцінок установлено ранги критеріїв за суттєвістю впливу. Побудовано ієрархію методів діагностики ризику. Запропоновано механізм ранньої діагностики його неплатоспроможності з адаптацією теореми Байєса. Розроблено методику прогнозування критеріїв неплатоспроможності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)310 +
Шифр НБУВ: РА325589

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Винник Т.М. 
Діагностування реструктуризаційних процесів у будівельній галузі: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Т.М. Винник ; Терноп. нац. техн. ун-т ім. І.Пулюя. — Т., 2010. — 20 с. — укp.

Удосконалено економічний зміст поняття "реструктуризація". Диференційовано напрямки та сучасні способи реструктуризації залежно від мети. Надано економічну характеристику будівельної галузі й її інвестиційної привабливості. Визначено життєвий цикл будівельної галузі. Удосконалено модель реалізації реструктуризації з виділенням адитивних етапів. Виявлено зовнішні та внутрішні фактори впливу на ефективність реструктуризаії. Розроблено модель оцінювання реструктуризаційних процесів будівельних підприємств на основі нечіткої логіки та лінгвістичного моделювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)311-961-31
Шифр НБУВ: РА374108 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Чалий І.Г. 
Довірче управління майном в системі житлового будівництва: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / І.Г. Чалий ; Харк. нац. акад. міськ. госп-ва. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

На базі концептуально-методичного узагальнення управління майном у житловому будівництві розроблено концептуальні засади інформаційно-аналітичного забезпечення довірчого управління майном у системі житлового будівництва. Проаналізовано існуючі схеми інвестування в нерухомість на ринку первинного житла. Запропоновано алгоритм проектування інтегрального рейтингу надійності забудовника за умов застосування механізмів довірчого управління. Систематизовано фінансові показники оцінювання управителів фонду фінансування будівництва. Вдосконалено інформаційно-аналітичне забезпечення учасників схем довірчого управління майном у житловому будівництві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)315.441.20-21 +
Шифр НБУВ: РА364867

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Євдоченко О.М. 
Економетричні та організаційні основи управління ціною будівельного контракту: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.03 / О.М. Євдоченко ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Розроблено економетричну модель, що взаємопов'язує прийнятну для інвестора ціну будівельного контракту з організаційними, технологічними та вартісними параметрами виконання будівельно-монтажних робіт згідно з проектом за умов обов'язкового врахування можливих варіацій цих параметрів. На базі запропонованої моделі створено методику формування ціни будівельного контракту, яка дозволяє інвестору зробити вибір раціональної схеми ціноутворення за будівельним контрактом, що підлягає розгляду під час аналізу тендерних пропозицій. Відзначено, що програмний комплекс, що супроводжує методику, забезпечує системне проектування, інтерактивний моніторинг планів, досягнення стабільного навчального ефекту, інтеграцію стадій проектування та реалізації проектів. Для забезпечення процесів ціноутворення у будівництві запропоновано проекти реорганізації відповідних елементів та підсистем у структурах управління будівельних і будівельно-інвестиційних організацій. У запропонованих проектах поєднано переваги традиційних і матричних моделей управління.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)310-861-210.301 +
Шифр НБУВ: РА340284

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Лагутіна З. В. 
Економічна безпека державного інвестування будівництва об'єктів: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / З. В. Лагутіна ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2011. — 19 с. — укp.

Встановлено, що поняття "економічна безпека" адаптоване до будівельного проекту, що реалізується з залученням державних інвестицій, з урахуванням специфіки його операційної системи, змісту фаз і стадій інвестиційного циклу. Управління будівництвом на засадах забезпечення економічної безпеки державних інвестицій реалізують три моделі. Модель "Об'єкт ідентифікатор" обгрунтовує економічну доцільність участі або неучасті держави як інвестора в організації інвестування будівельних проектів. Модель "Бюджет-підряд-інвест" забезпечує вимоги держави як інвестора в процесі будівництва, через контроль використання інвестицій за їх освоєння організаціями-учасниками в процесі виконання проектно-пошукових, будівельно-монтажних і спеціальних робіт. Модель "Будальтернатива" - призначена для відбору, на багатокритеріальній основі, задовільного для держави варіанту ресурсно-календарної моделі управління будівництвом. Розроблено та впроваджено в практику рішення з організації тимчасових структур, які призначені для взаємодії інвестора з провідним виконавцем в процесі підготовки інвестування та реалізації будівельних проектів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.531.21 + У9(4УКР)310-56-995
Шифр НБУВ: РА381002 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Закорко О.П. 
Економічна діагностика і оцінка господарської діяльності у стратегічному управлінні будівельними організаціями: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.03 / О.П. Закорко ; Київ. держ. техн. ун-т буд-ва і архіт. — К., 1999. — 20 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано відносну автономність економічної діагностики і оцінки як специфічної функції стратегічного управління, виділення структурно-функціональних стратегічних напрямків діяльності будівельних організацій, цілеспрямована система економічних показників, що описують ефективність господарювання по цих напрямках з урахуванням особливостей макро- та мікрооточення; розроблено механізм економічної діагностики і оцінки за критерієм оптимальності як відстані або зваженої відстані з використанням відповідної економіко-математичної моделі; розроблено методику економічної діагностики і оцінки, алгоритм, програму її реалізації, відповідні методичні рекомендації. Запропоновано робочу схему автоматизованого робочого місця економіста-аналітика будівельної організації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)311-21

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Рижакова Г.М. 
Економічна діагностика та багатокритеріальна оптимізація портфелю будівельних інвестицій: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.03 / Г.М. Рижакова ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Розроблено інноваційні теоретичні засади економічної оцінки, формування раціонального складу та ресурсно-календарного планування портфеля будівельних інвестицій. Відзначено, що запропоновані інноваційні економічні моделі оцінки та оптимізації складу портфеля інвестицій забезпечують раціональну структуру джерел фінансування, належний рівень фінансової стійкості інвестора та задовільний рівень приросту ліквідних активів проектів у складі портфеля, а також високу прибутковість і надійність їх виконавців. На базі одержаних наукових результатів розроблено методику економічного обгрунтування процесів управління реальними інвестиціями та програмний комплекс "Поетапна економічна діагностика та формування раціонального портфеля інвестицій".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)310-56 +
Шифр НБУВ: РА345510

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Глєбова Ю.С. 
Економічна ефективність реконструкції і нового будівництва комплексів по вирощуванню молодняку великої рогатої худоби: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Ю.С. Глєбова ; Харк. нац. аграр. ун-т ім. В.В. Докучаєва. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

Визначено економічну ефективність вирощування молодняку великої рогатої худоби на м'ясо за умов реконструкції та нового будівництва тваринницьких комплексів. Теоретично обгрунтовано засади підвищення економічної ефективності реконструкції та нового будівництва тваринницьких комплексів з вирощування молодняку великої рогатої худоби на м'ясо. Визначено вартість реконструкції та нового будівництва тваринницьких приміщень і комплексів для утримання молодняку великої рогатої худоби. Встановлено економічну ефективність реконструкції комплексів з вирощування молодняку великої рогатої худоби молочних і комбінованих порід. Встановлено економічну ефективність нового будівництва тваринницьких комплексів на 3 000 скотомісць залежно від конструкційних рішень основних виробничих приміщень. Визначено точку беззбитковості вирощування молодняку великої рогатої худоби на м'ясо у разі реконструкції та нового будівництва тваринницьких комплексів. Проведено оцінювання ефективності вирощування молодняку великої рогатої худоби на м'ясо залежно від джерел та умов фінансування реконструкції та нового будівництва тваринницьких комплексів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)321, 952.2 + У9(4УКР)315, 325, 2 +
Шифр НБУВ: РА369662

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Марчук Т.С. 
Економічна оцінка конкурентноздатності будівельних організацій: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Т.С. Марчук ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2010. — 17 с. — укp.

Розглянуто узагальнувальну модель обчислення показника рівня конкурентоспроможності будівельного підприємства, з урахуванням зовнішніх і внутрішніх важелів забезпечення конкурентоспроможності, на основі використання двоїстих оцінок, побудовано та впроваджено економічні моделі, що відображають вплив факторів виробництва на показники рівня конкурентоспроможності будівельної організації й обгрунтуванням вибору оптимальних управлінських рішень для досягнення бажаних економічних результатів будівельної організації. Створено науково-практичний інструмент пошуку резервів зростання конкурентоспроможності будівельної організації та підняття рівня її іміджу як надійного партнера по забезпеченню її зобов'язань в інвестиційному процесі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)311-13
Шифр НБУВ: РА372028 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Лисов І.В. 
Економічна стратегія багатопрофільних будівельно-комерційних об'єднань в умовах ринку: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.03 / І.В. Лисов ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 1999. — 20 с. — укp.

Робота присвячена розв'язанню актуальних наукових проблем, що стосуються економічної діяльності багатопрофільних будівельно-комерційних об'єднань, функціонування яких розглядається як один з чинників подолання структурної кризи в будівельному комплексі та інвестиційній сфері в цілому. Теоретично обгрунтовано економічну концепцію діяльності багатопрофільних будівельно-комерційних об'єднань та принципи формування їх стратегії, що враховують специфіку діяльності таких об'єднань в інвестиційному середовищі. Розроблені економіко-математична модель стратегії вкладень, методика і алгоритм багатокритеріальної оптимізації її параметрів є інструментом науково-практичного обгрунтування ефективного розподілу економічних ресурсів між господарськими суб'єктами (дочірніми фірмами) та напрямами діяльності об'єднання. Подані проектні рішення по вдосконаленню організаційних структур даних об'єднань, які сприяють ефективній координації управління, узгодженню економічних інтересів між дочірніми фірмами об'єднання, підготовці і втіленню ефективної економічної стратегії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)311

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Скакун В. А. 
Економічний інструментарій регулювання бізнес-процесів будівельних підприємств: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / В. А. Скакун ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2011. — 22 с. — укp.

Досліджено методологічні підходи до діагностики та реструктуризації системи економічного регулювання бізнес-процесів будівельних підприємств, спрямованих на стабілізацію їх економічного розвитку. Запропоновано визначення поняття "бізнес-процесу будівельного підприємства" та виконано декомпозицію бізнес-процесів у будівництві. Визначено головні компоненти управління будівельними підприємствами, які дозволяють покращити їх оргструктуру й узгодити процеси нижчого порядку з головними цілями. Вдосконалено аутсорсинговий механізм оптимізації фінансових процесів і потоків підрядних будівельних підприємств за умов жорстких обмежень на ресурси та терміни виконання робіт зі зведення житлових будівель, а також розраховано оптимальний розмір авансового платежу. Запропоновано новий підхід до управління фінансовими потоками у разі аутсорсингу за допомогою засобів теорії нечітких множин. Виявлено типові недоліки в адмініструванні бізнес-процесів результативних і нерезультативних будівельних підприємств, на підставі яких визначено основні напрями та рівень поглиблення процесної реструктуризації будівельних підприємств. Проведено детермінантний факторний аналіз рентабельності операційної діяльності в цілому по галузі. Встановлено кількісні характеристики основного бізнес-процесу, які відповідають порогу збереження прийнятної цінності та дозволяють підвищити розмір авансового платежу замовнику у порівнянні з економічно оптимальним рівнем.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)311-21
Шифр НБУВ: РА382138 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Бєлєнкова О.Ю. 
Економічний механізм розвитку будівельного підприємства за критерієм приросту власного капіталу: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / О.Ю. Бєлєнкова ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2008. — 18 с. — укp.

Розкрито суть економічного механізму розвитку як способу цілеспрямованого впливу на економічні параметри операційної, інвестиційної, фінансової діяльності підприємства. З'ясовано суть складових механізму, а саме: головний критерій, упорядкований процес розвитку, сукупність конкретних економічних задач. Головним критерієм є темпи зростання власного капіталу у межах 5 - 15 %. Створено моделі як складові механізму, а саме: приросту власного капіталу залежно від збільшення чистої виручки й операційного прибутку; впливу окремих статей балансу на виручку та собівартість реалізованої продукції; впливу частки відрахувань у фонди соціального розвитку підприємства та професійності персоналу на прибуток; оцінювання якості балансу; імітаційну модель економічного механізму розвитку будівельного підприємства у формі ділової гри.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)311 +
Шифр НБУВ: РА359858

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Колонтаєвський О.П. 
Економічні методи управління діяльністю виробничого персоналу дорожньо-будівельних підприємств: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / О.П. Колонтаєвський ; Харк. нац. акад. міськ. госп-ва. — Х., 2008. — 21 с. — укp.

Обгрунтовано необхідність управління діяльністю персоналу за допомогою збалансованої системи результатів. Установлено, що результати діяльності виробничого персоналу підприємств мають прояв за виробничої, соціальної, економічної, педагогічної та психологічної форм. Удосконалено систему управління діяльністю виробничого персоналу шляхом введення додаткових функцій. Удосконалено методичний підхід до встановлення норм праці робітників дорожніх підприємств. Розроблено методичний підхід до оцінки надійності виробничого персоналу. Запропоновано алгоритм планування результатів діяльності персоналу, базуючись на ситуаційному обгрунтуванні норм праці машиністів дорожніх машин з використанням збалансованої системи показників діяльності персоналу. Запропоновано систему стимулів для підвищення ефективності процесу стимулювання виробничого персоналу дорожніх підприємств; систему стимулювання, яка базується на визначенні найбільш значущих для працівників мотивів, а також для розробки адекватних їм стимулів. Удосконалено систему оплати праці, яка передбачає врахування всіх результатів праці робітників за допомогою наведеної моделі безтарифної системи оплати праці. Запропоновано погодження мотиваційного механізму з бізнес-стратегією дорожнього підприємства шляхом каскадування збалансованої системи показників до рівня конкретних виконавців з метою усвідомлення останніми мотивів до досягнення оперативних цілей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)315.373-640-21 +
Шифр НБУВ: РА355760

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського