Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (151)Книжкові видання та компакт-диски (114)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4Укр)374.610.3$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 25
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Мінакова С.М. 
Економіко-методичні основи реструктуризації морських торговельних портів України: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / С.М. Мінакова ; Ін-т пробл. ринку та екон.-екол. дослідж. НАН України. — О., 2009. — 16 с. — укp.

На підставі оцінювання сучасного стану та перспектив розвитку підприємств портової діяльності обгрунтовано необхідність проведення їх реструктуризації. Узагальнено досвід реструктуризації підприємств різних видів економічної діяльності. Оцінено сучасні трансформації поняття та видів реструктуризації підприємств і сформульовано їх тлумачення. Обгрунтовано методичні підходи до моделювання динаміки показників реструктуризації, до визначення загального алгоритму комплексного діагностування та показників оцінювання впливу головних зовнішніх і внутрішніх факторів на рівень фінансової стійкості. Розроблено математичну модель реструктуризації підприємств портової системи України. Обгрунтовано методичні підходи до проведення комплексного діагностування стану підприємств портової діяльності. З використанням розробленого методичного апарату проведено розрахунки, за якими підтверджено його коректність і працездатність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)374.610.3-961-31 + У9(4УКР)374.610.3-961-31
Шифр НБУВ: РА364839

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Тростянецька Е.В. 
Економіко-організаційні засади орендних відносин у морських торговельних портах: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.04 / Е.В. Тростянецька ; Одес. держ. мор. ун-т. — О., 2001. — 16 с. — укp.

Вирішено проблему підвищення економічної ефективності діяльності морських торговельних портів України за рахунок використання нових видів орендних відносин. Розглянуто теоретичну основу орендних відносин, еволюцію розвитку, особливості використання в морських портах. Обгрунтовано методичні засади використання франчайзінгу в портах. Запропоновано заходи щодо удосконалення методичних положень з розрахунку лізингових платежів з урахуванням інтересів лізингодавача і лізингоотримувача. Розроблено альтернативні варіанти організаційного забезпечення лізингових операцій шляхом створення морської лізингової компанії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)374.610.3-562.3
Шифр НБУВ: РА314680 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Наврозова Ю.О. 
Економічні засади управління якістю продукції морських торговельних портів України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.04 / Ю.О. Наврозова ; Одес. нац. мор. ун-т. — О., 2005. — 19 с.: рис. — укp.

Визначено критерії, за якими формується уявлення споживачів про якість портової продукції та послуг, а також характеристики портової діяльності, що впливають на її якість. Сформульовано основні цілі управління якістю портової продукції та розроблено комплекс заходів щодо забезпечення оптимального рівня якості даної продукції. Обгрунтовано методичні засади оптимізації її рівня за критерієм максимуму прибутку за допомогою побудови й аналізу економіко-математичних моделей. Запропоновано підхід до оцінки можливих втрат порту внаслідок "відтоку" клієнтури, незадоволеної якістю портової продукції. Розкрито суть понять "якість портової продукції", "ланцюжок якості портової продукції" та "петля якості портової продукції". Розглянуто процес формування витрат, взаємопов'язаних з якістю даної продукції та розвинуто методичні засади їх оцінки. Розвинуто механізм визначення та оцінки рівня цієї якості, який враховує групи показників, що характеризують властивості портової продукції, та значимість різних рівнів якості. Удосконалено механізм розрахунку економічного ефекту внаслідок модернізації управління якістю портової продукції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)374.610.3-823.2-21 +
Шифр НБУВ: РА338207

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Сударев В.О. 
Ефективність діяльності морського порту в логістичних системах: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.22.01 / В.О. Сударев ; Одес. нац. мор. ун-т. — О., 2007. — 20 с. — укp.

Встановлено закономірності ефективної діяльності морського порту в логістичних системах. Знайдено та порівняно оптимальний і рівноважні стани у логістичному ланцюжку, що складається з виробника продукції, декількох транспортних підприємств (зокрема, морського порту) та ринку реалізації продукції за різних варіантів конкуренції й інтеграції учасників. Обгрунтовано доцільність вертикальної інтеграції морського порту з суміжними транспортними підприємствами зі встановленням наскрізного тарифу на доставку продукції, а також з виробником продукції. Визначено оптимальний механізм встановлення знижок з портових тарифів залежно від величини вантажопотоку. Знайдено та проведено порівняння рівноваг в логістичному ланцюжку з використанням різних критеріїв оцінки діяльності морського порту - доходу, вантажообігу, рентабельності, інтенсивності прибутку на одиницю часу. Показано особливості конкуренції морських портів, що надають послуги, у порівнянні з класичною конкуренцією підприємств, що виробляють продукцію. Знайдено та проведено порівняння рівноважних й оптимальних станів у системі конкуруючих між собою морських портів, визначено ефективну поведінку морського порту у даній системі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)374.610.3-591-07 +
Шифр НБУВ: РА348634

Рубрики:
  

Географічні рубрики:

      
5.

Цабієва Т.О. 
Забезпечення сталого функціонування і розвитку морських портів України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.04 / Т.О. Цабієва ; НАН України. Ін-т пробл. ринку та екон.-екол. дослідж. — О., 2005. — 20 с. — укp.

Розроблено модель оптимального стратегічного управління капіталом морських портів, що дозволяє керувати формуванням капіталу даних портів згідно з критерієм ефективності їх функціонування та розвитку. Удосконалено класифікацію структури цього капіталу залежно від цілей управління капіталом. Наведено метод розв'язання оптимізаційного завдання формування структури капіталу морських портів, що є комбінацією ітераційного методу й методу прямого перебору параметрів. Запропоновано концепцію управління сталим функціонуванням та розвитком морських портів, що грунтується на досягненні оптимального балансу між показниками ефективності використання капіталу та показниками фінансової стабільності. Розвинуто аналітичне забезпечення процесу управління, наукові засади та методичний інструментарій аналізу управлінської інформації шляхом удосконалення методів розрахунку впливу структури капіталу на показники сталого функціонування та розвитку морських портів, а також управлінський інструментарій контролю ефективності функціонування та розвитку морських портів на базі інтеграції до системи управління капіталом морських портів систем моніторингу і контролінгу. Уточнено зміст категорій "стале функціонування й розвиток", "оптимальне управління капіталом" і суть відносин, обумовлених даними категоріями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)374.610.3 +
Шифр НБУВ: РА340519

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Щипцов А.О. 
Інтеграційні аспекти розвитку морських торговельних портів України: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / А.О. Щипцов ; Ін-т пробл. ринку та екон.-екол. дослідж. НАН України. — О., 2008. — 20 с. — укp.

З використанням розробленого підходу одержано результати теоретичних і практичних досліджень сфери стійкого позиціонування національного портового комплексу у системі міжнародної інтеграції та глобалізації за принципами мультимодальних транспортних технологій. Запропоновано механізм раціоналізації позиціонування торговельних портів на основі пріоритету конкурсного техніко-економічного рівня у межах життєвого циклу підприємства. Розроблено методи формування стратегії стійкого обслуговування транзитних вантажопотоків. Досліджено альтернативні напрямки освоєння зростаючих вантажопотоків у системі міжнародних інтермодальних сполучень, що визначають параметри розвитку портів північно-західного регіону Чорного моря.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)374.610.3 +
Шифр НБУВ: РА361384

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Колєснік І.М. 
Інтеграція України до світової економічної системи через діяльність морських портів: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / І.М. Колєснік ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2004. — 19 с. — укp.

Визначено напрямки і чинники актуалізації інтеграційної взаємодії України зі світовою економічною системою шляхом удосконалення обслуговування міжнародних морських перевезень. Розроблено методичні рекомендації щодо підвищення ефективності функціонування портів на рівні держави та окремих суб'єктів господарської діяльності. Проаналізовано сучасний стан зовнішньоторговельних відносин і розвиток портового господарства України, досліджено його участь в інтеграційних процесах світового ринку. Виявлено недоліки функціонування галузі та запропоновано шляхи їх усунення. На підставі дослідження тенценцій розвитку транспортної та економічної світової інтеграції, системи обслуговування міжнародних перевезень морськими торговельними портами, сучасного стану світового портового господаства, моделей і методів визначення ефективності зовнішньоекономічної діяльності галузевих підприємств створено новий методичний підхід щодо організації процесу маркетингу та схему стратегічного планування в морському порту. Запропоновано оригінальну методику використання концепції "інтерпорту" в портово-промислових комплексах за умов світових інтеграційних процесів. Розроблено нові методи застосування системи інформаційного забезпечення транспортної логістики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)374.610.3 +
Шифр НБУВ: РА334339

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Меркт О.В. 
Методичні засади стратегії розвитку морських торговельних портів у конкурентному середовищі: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.04 / О.В. Меркт ; Київ. нац. авіац. ун-т. — К., 2002. — 16 с. — укp.

Розглянуто стратегічні напрямки розвитку світової портової системи у XXI ст. Визначено теоретичні положення формування конкурентного середовища морських торговельних портів. Досліджено методичні основи визначення рівня конкурентоздатності морських торговельних портів і запропоновано новий підхід до його розрахунку. Проведено анкетне обстеження у морських портах і суміжних підприємствах з метою визначення пріоритетності чинників, які впливають на рівень конкурентоздатності портів. Розроблено та обгрунтовано концептуальну схему економіко-організаційного механізму конкурентної стратегії портів, охарактеризовано місце та роль маркетингу в її реалізації, сформульовано основні напрямки реалізації даного механізму.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)374.610.3
Шифр НБУВ: РА319280 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Мезіна Л.В. 
Механізм формування економічної стійкості розвитку морських торгових портів: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.04 / Л.В. Мезіна ; НАН України. Ін-т пробл. ринку та екон.-екол. дослідж. — О., 2006. — 20 с. — укp.

Розроблено теоретичні підходи та науково-методичну базу підвищення ефективності стійкого розвитку та функціонування морських торгових портів (МТП) за умов міжнародної інтеграції морського транспортного ринку. Уточнено нові тенденції функціонування світового фрахтового ринку. Виявлено особливості та здійснено класифікацію чинників розвитку національної морської транспортної системи під впливом глобальних процесів. Проаналізовано проблеми стійкого функціонування МТП України. Проведено систематизацію загальних принципів керування економічною стійкістю МТП. Обгрунтовано вибір критеріїв керування параметрами економічної стійкості МТП. Здійснено дослідження проблем і принципів формування механізму ефективного функціонування МТП за етапами життєвого циклу. Запропоновано організаційно-економічний механізм конкурентного позиціювання торгових портів в інтегрованих транспортних сполученнях. Розроблено методи ухвалення раціоналих рішень в системі стійкого розвитку. Обгрунтовано найважливіші напрями функціональної діяльності МТП у глобальному морському ринку транспортних послуг.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)374.610.3-96 +
Шифр НБУВ: РА348293

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Медведєва С.О. 
Моделі та методи управління фінансовими ризиками в діяльності морського порту: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.11 / С.О. Медведєва ; Одес. нац. мор. ун-т. — О., 2010. — 20 с. — укp.

Проаналізовано тенденції розвитку ринку морського страхування в Україні, а також сучасних математичних методів управління ризиками. Удосконалено класифікацію ризиків, що формуються у виробничої діяльності морського порту. Розроблено методики економічного обгрунтування доцільності страхування основних типів фінансових ризиків, які з'являються у виробничої діяльності морського порту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)374.610.3-93-99-21
Шифр НБУВ: РА374123 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Ландер І.Й. 
Моделювання системи масового обслуговування "Портовий флот": Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / І.Й. Ландер ; Одес. нац. мор. ун-т. — О., 2002. — 29 с. — укp.

Проведено систематизовані статистичні дослідження закономірностей основних технологічних подій і процесів виробничої інфраструктури агентської діяльності в морському торговельному порту і розроблено відповідну систему ймовірносних моделей. Запропоновано методику обгрунтування кількісного складу флоту морського торговельного порту, що базується на формальному апараті теорії масового обслуговування. Висвітлено науково обгрунтовану методологію моделювання системи масового обслуговування "Портовий флот", основна перевага якої у тому, що вона базується на особливостях марковських випадкових процесів. Розроблено економіко-математичну модель задачі оновлення флоту морського торговельного порту. Проаналізовано методичні положення оцінки ризику проекту оновлення флоту морського торговельного порту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)374.610.3
Шифр НБУВ: РА319647 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Пустова Н.В. 
Оптимізація стратегії оновлення парку портальних кранів у морських портах України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / Н.В. Пустова ; Одес. нац. мор. ун-т. — О., 2006. — 22 с. — укp.

Обгрунтовано та змодельвано оптимальну стратегію оновлення парку портальних кранів морських портів України. Встановлено адекватний критерій оптимальності термінів заміни обладнання - критерій інтенсивності прибутку. Знайдено умову оптимальності терміну експлуатації обладнання за цим критерієм. Виявлено чинники, що формують запропонований критерій, визначено їх вплив на терміни експлуатації портальних кранів. Побудовано економіко-математичну модель оптимізації стратегії оновлення парку портальних кранів морських портів України. Розглянуто можливості їх ремонту та модернізації як альтернативи списанню та заміні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)374.610.3-571.17в611 +
Шифр НБУВ: РА347799

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Немодрук Н.П. 
Організаційно-економічні засади лібералізації ціноутворення в портовій діяльності України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.04 / Н.П. Немодрук ; НАН України. Ін-т пробл. ринку та екон.-екол. дослідж. — О., 2006. — 18 с. — укp.

Досліджено проблему формування та реалізації тарифної політики в морських торговельних портах. Розглянуто економічну суть транспортного тарифу, досліджено його структуру та з'ясовано особливості класифікації транспортних тарифів. Обгрунтовано методологічні засади формування якісно нової тарифної політики, яка задовольняє вимоги сучасних транспортних перевізників, які обслуговують морські порти України. Надано методики щодо застосування нових форм і методів реалізації тарифної політики в даних портах. Запропоновано методичні підходи до моделювання цінової стратегії морських торговельних портів та визначено оптимальні пріоритети реалізації їх тарифної політики. Значну увагу приділено питанню посилення конкурентних переваг вітчизняних морських портів за умов значих коливань кон'юнктури ринку морських транспортних послуг.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)374.610.3-861 +
Шифр НБУВ: РА348390

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Ільченко С.В. 
Організаційно-економічні основи інституціонального реформування морських портів: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / С.В. Ільченко ; НАН України. Ін-т пробл. ринку та екон.-екол. дослідж. — О., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено організаційно-економічні засади та надано практичні рекомендації щодо розробки методичних положень інституціонального реформування морських портів. Проведено теоретичний і методологічний аналіз на базі методів, прийомів, принципів, системного підходу, законів і закономірностей економічного розвитку, результатів наукових робіт провідних вітчизняних і забіжних учених і фахівців з економіки транспорту, з використанням наукового інструментарію, на підставі нормативно-правових актів України, які регламентують діяльність транспорту та клієнтури у даній сфері. Розроблено методичні положення щодо формування та вибору альтернативного інституціонального реформування морських портів на базі класифікації ризиків реформування морських портів за ознакою сфери їх виникнення та орієнтацією на сфери їх виникнення, методи компенсації, розрахунків інтервальних оцінок прогнозу вантажних перевезень з використанням морських портів України, на підставі оцінювання ризику виробничої діяльності портового оператора, оцінювання ефективності проектів реформування портової діяльності, формування структури даних портів, а також реформування основних положень їх менеджменту за приватної форми власності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)374.610.3-183 +
Шифр НБУВ: РА354793

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Рощіна Н. В. 
Організаційно-економічні основи управління процесами інноваційного розвитку морських портів: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Н. В. Рощіна ; Ін-т пробл. ринку та екон.-екол. дослідж. НАН України. — О., 2010. — 20 с. — укp.

Вперше розроблено організаційно-економічні основи стратегічного управління інноваційним розвитком морських портів. Запропоновано концептуальну схему дворівневого морського інноваційного кластера як найбільш доцільну організаційно-економічну форму активізації інноваційного розвитку морських портів. Розроблено методичні положення щодо вибору інновацій за умов обмеженого фінансування стратегії інноваційного розвитку порту. Досліджено роль інноваційної діяльності у відтворенні основних фондів морських портів. Розроблено динамічні моделі відтворення парку портових перевантажувальних машин з урахуванням їх фізичного та морального зносу у випадку одного або декількох причалів, які дозволяють визначити оптимальні строки й обсяги заміни старих машин на машини інноваційного типу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)374.610.3-55-21
Шифр НБУВ: РА376546 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Белоус К.В. 
Організаційно-методичні основи формування та адаптації стратегії розвитку морського порту: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.04 / К.В. Белоус ; Одес. нац. мор. ун-т. — О., 2006. — 20 с.: рис. — укp.

Досліджено організаційно-методичні засади вибору ринкової стратегії морського порту й адаптації вибраної стратегії до перспективи умов її реалізації. З'ясовано основні тенденції розвитку світової портової системи. Визначено особливості ринку портових послуг та характерні риси процесу формування стратегії розвитку порту. Досліджено різні моделі стратегії. Розроблено їх загальну класифікацію. Проаналізовано базові стратегії відповідно до умов портового господарства України. З'ясовано основні методологічні підходи до вибору пріоритетної стратегії розвитку порту й адаптації вибраної стратегії до перспективи її реалізації. Розроблено механізм формування стратегії порту запобігального типу, а також організаційно-методичні положення його створення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)374.610.3-96 +
Шифр НБУВ: РА345148

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Мірошко В.М. 
Стратегічне планування економічного розвитку вантажних портів України: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.03 / В.М. Мірошко ; НАН України. Ін-т регіон. дослідж. — Л., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні засади стратегічного планування розвитку економіко-виробничих систем. Розглянуто методологічні проблеми стратегічного планування економічного розвитку вантажних портів. Удосконалено підходи щодо формування стратегії їх розвитку. Обгрунтовано концептуальні засади побудови механізму стратегічного прогнозування економічного розвитку вантажних портів. Проаналізовано сучасний стан портового господарства України та визначено особливості функціонування вантажних портів за сучасних умов. Наведено оцінку, обгрунтовано перспективи та визначено потенціал економічного розвитку портового господарства. Обгрунтовано методичні засади та сформовано концепцію стратегічного плану розвитку на прикладі Херсонського морського торговельного порту. Удосконалено організаційно-економічний механізм реалізації стратегії економічного розвитку вантажних портів. Здійснено прогнозування динаміки показників діяльності порту за існуючих темпів росту та за умов стимулювання збільшення вантажопотоку. Розроблено основні положення концепції програми розвитку морських портів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)374.610.3-96-23 +
Шифр НБУВ: РА353969

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Марченко В.Т. 
Стратегія зростання прибутку морських торговельних портів України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / В.Т. Марченко ; Одес. держ. екон. ун-т. — О., 2005. — 21 с.: рис. — укp.

Виявлено особливості застосування концепції стратегічного управління підприємствами, що функціонують за умов української економіки. Визначено значення морських торговельних портів (МТП) для транспортної системи України, виявлено фактори, що впливають на результати роботи МТП та формування ними певного стратегічного вибору. Проаналізовано роль зовнішнього та внутрішнього середовища, зокрема конкуренції, щодо результатів діяльності МТП, розкрито особливості формування їх прибутку. Обгрунтовано комбінований підхід до оцінки рівня ринкової активності та техніко-економічного рівня МТП, розроблено систему показників та запропоновано підхід до угрупування МТП з метою визначення конкурентних переваг їх окремих груп та обрання певної стратегії. Побудовано модель визначення оптимального за критерієм максимізації прибутку обсягу та структури вантажообігу МТП, розроблено алгоритм аналізу фінансових результатів і визначення перспективних напрямків інвестування коштів, надано рекомендації стосовно вибору партнерів під час реалізації стратегічних планів розвитку потужностей МТП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)374.610.3-864 +
Шифр НБУВ: РА338218

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Кібік О.М. 
Теорія та методологія ціноутворення в сфері портової діяльності України: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.07.04 / О.М. Кібік ; Одес. нац. мор. ун-т. — О., 2006. — 36 с. — укp.

Узагальнено існуючий досвід та вирішено теоретико-методологічні проблеми ціноутворення у сфері портової діяльності України. Виявлено сучасні тенденції господарювання національних та іноземних підприємств портової діяльності. Визначено вплив зазначених тенденцій на процеси ціноутворення. Розроблено систему чинників і цілей ціноутворення. Проаналізовано існуючі стратегії ціноутворення й обгрунтовано доцільність їх використання підприємством портової діяльності. Удосконалено механізм управління цінами, що дозволить формувати конкурентні, та зокрема цінові переваги підприємств портової діяльності України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)374.610.3-861 +
Шифр НБУВ: РА345115

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Крижановський С.В. 
Трансформація управління підприємствами портової діяльності України: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / С.В. Крижановський ; Ін-т пробл. ринку та екон.-екол. дослідж. НАН України. — О., 2008. — 19 с. — укp.

Розглянуто стан і тенденції розвитку світового портового господарства. Досліджено питання вдосконалення категорійно-понятійного апарату економіки підприємств, які здійснюють портову діяльність, а також питання реструктуризації управління такими підприємствами. Визначено перспективи розвитку їх транспортно-виробничих об'єднань, формування конкурентних переваг портового господарства України за допомогою створення морського кластеру та теоретичні засади оцінювання ефективності функціонування об'єднань підприємств і організацій портового комплексу за ринкових умов. Розроблено методологічні засади оцінювання якості його економічного стану для створення морського кластеру. Наведено результати визначення ступеня перспективності створення морського кластеру у певному приморському регіоні України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)374.610.3 +
Шифр НБУВ: РА360922

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського