Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (71)Книжкові видання та компакт-диски (89)Журнали та продовжувані видання (22)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(5КИТ)8$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Сюй Лін Ши 
Організаційно-економічні умови залучення іноземних інвестицій у вільні економічні зони: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / Сюй Лін Ши ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2002. — 18 с. — укp.

Досліджено загальне економічне становище в Китаї та Україні. Визначено напрямки та відмінні риси трансформування зовнішньоекономічної діяльності та її розвитку за умов переходу до ринкової економіки. Обгрунтовано напрямки створення структури підприємницької бази для залучення іноземних інвестицій в Україну; розглянуто проблеми організації, умови залучення іноземних інвестицій у вільні економічні зони (ВЕЗ) в Україні та формування їх привабливості для потенційних інвесторів. Проаналізовано функціонування ВЕЗ у Китаї, розроблено пропозиції щодо організації роботи на початковому етапі створення таких зон у Донецькій області. Обгрунтовано рекомендації щодо удосконалення організаційно-економічного механізму функціонування ВЕЗ. Запропоновано модель багаторівневого інфраструктурного комплексу, застосування якої сприятиме вирішенню проблеми іноземного інвестування в Україні. Розроблено модель організації малої спільної зони виробничого розвитку та торговельного комплексу за участю української та китайської сторін на території СЕЗ "Донецьк" для забезпечення активної інвестиційної діяльності іноземних підприємців. Наведено напрямки формування привабливості для потенційних інвесторів з урахуванням специфіки Донецького регіону. Обгрунтовано доцільність створення у Китаї тематичного інформаційного центра та його агенцій з метою одержання достовірної інформації про потенційних інвесторів, шляхи та можливості залучення їх коштів у промисловість Донецького регіону. Виявлено основні принципи та закономірності інвестиційної діяльності в ВЕЗ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-56 + У9(4Укр)81 + У9(5Кит)81 + У9(4Укр-4Дон)81
Шифр НБУВ: РА319137 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Макогін З. Я. 
Розвиток українсько-китайських економічних відносин з позиції стратегічного партнерства: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.02 / З. Я. Макогін ; Львів. нац. ун-т ім. І. Франка. — Л., 2011. — 21 с.: рис., табл. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні аспекти розвитку відносин стратегічного партнерства між Україною та Китаєм під впливом глобалістських процесів. Проаналізовано критеріальні підходи до визначення рівня стратегічного партнерства, виявлено місце КНР у зовнішній політиці України. Висвітлено основні тенденції та проблеми торговельно-економічної та інвестиційної співпраці обох країн, виявлено вітчизняні товари, що найбільш конкурентоспроможні на китайському ринку. На основі регресійного аналізу сформульовано висновок про можливості збільшення виробничих потужностей в Україні у разі легального надходження на вітчизняний ринок товарів з Китаю, що пояснюється дешевизною продукції, яку згодом використовують вітчизняні підприємства у виробничому процесі. Доведено, що "тіньовий" китайський експорт є чинником "пригнічення" національного товаровиробника текстильної галузі. Наведено рекомендації щодо удосконалення двосторонніх відносин і механізмів залучення китайського капіталу. Проведено прогностичне оцінювання структури й обсягів торгівлі між Україною та Китаєм.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)80 + У9(5КИТ)80
Шифр НБУВ: РА384610 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Лю Сяоінь 
Роль вільних економічних зон у формуванні ринкового господарства (на прикладі Китаю): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / Лю Сяоінь ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Розкрито теоретичні положення, які характеризують суть, види, принципи та особливості функціонування вільних економічних зон (ВЕЗ) в Китаї та їх вплив на ринкове реформування національної економіки. Обгрунтовано висновок, що ВЕЗ складають в Китаї територіальний "полігон" випробування ринкових принципів, передову лінію трансформаційних процесів та інтеграції економіки Китаю у світове господарство. Запропоновано різноманітні шляхи трансформації командної економіки. Виділено та проаналізовано теоретичні підходи різних шкіл китайської економічної думки, викладено авторське бачення китайської моделі ринкової трансформації суспільства, яка визначається політичною стабільністю, стратегією градуалізму, поступовістю в територіальному та функціональному аспектах. Розглянуто історію виникнення ВЕЗ та їх класифікацію відповідно до ступеня інтегрованості у світову економіку, за галузевою приналежністю, формою власності, економічною мотивацією та функціональною діяльністю. Проаналізовано цілі створенння ВЕЗ в Китаї, об'єднані у три великі блоки, економічний, соціальний і науково-технічний. Визначено дві моделі фінансування діяльності та їх провідну роль у забезпеченні відкритості економіки, залучення іноземних інвестицій, науково-технічної модернізації, вирівнюванні регіональної неоднорідності, стабільності економічного зростання, скороченні безробіття та підвищенні рівня доходів населення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(5КИТ)81
Шифр НБУВ: РА320980

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Ван Пен 
Трансформація торговельних відносин України з КНР в умовах глобалізації світової економіки: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.02 / Ван Пен ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Проаналізовано теоретико-методологічні аспекти передумов становлення й особливостей розвитку зовнішньоторговельних відносин у глобальному економічному просторі. Описано механізм реалізації міжнародних торговельних відносин КНР та України. Досліджено особливості формування зовнішньоторговельних зв'язків між двома державами за весь період їх взаємодії - з часу встановлення дипломатичних відносин до сьогодення. Визначено основні напрями трансформації міжнародних торговельних відносин КНР й України. Розкрито специфіку використання організаційно-економічних форм здійснення взаємної торгівлі та вартісних інструментів у процесі регулювання торговельних відносин між КНР та Україною. Визначено виробничу та соціальну ефективність зовнішньої торгівлі між КНР та Україною. Розглянуто основні моделі та виділено пріоритетні напрями подальшого розвитку зовнішньоторговельних відносин між двома країнами за умов глобалізації світової економіки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У584.30 + У9(4УКР)843 + У9(5КИТ)843 +
Шифр НБУВ: РА355978

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
5.

Яо Фен 
Формування пріоритетних напрямів економічного співробітництва між КНР та Україною: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.02 / Яо Фен ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2008. — 18 с. — укp.

Проаналізовано теоретико-методологічні аспекти розвитку процесу міжнародного економічного співробітництва, його суть і основні форми. Розкрито напрями посилення конкурентоспроможності держав світової спільноти як фактора розвитку двосторонньої співпраці. Проведено комплексний аналіз методів оцінювання основних напрямів розвитку світогосподарських зв'язків. Визначено етапи розвитку господарських відносин між КНР і Україною. Розроблено алгоритм визначення пріоритетів міжнародного економічного співробітництва, обгрунтовано перспективні сфери розвитку господарської взаємодії між двома країнами. Оцінено економічну ефективність функціонування господарських зв'язків між КНР і Україною. Розроблено й обгрунтовано стратегію розвитку пріоритетних напрямів економічного співробітництва між ними.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)80 + У9(5КИТ)80 +
Шифр НБУВ: РА359820

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського