Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (19)Книжкові видання та компакт-диски (18)
Пошуковий запит: (<.>U=Х2(4УКР)5-623$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Цибуленко Л.О. 
Діяльність органів самоврядування Одеси, Миколаєва. Херсона щодо формування і розвитку муніципальної земельної та виробничої власності в кінці ХІХ - на початку ХХ століття: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / Л.О. Цибуленко ; Дніпропетр. нац. ун-т. — Д., 2001. — 19 с. — укp.

Досліджено етапи становлення муніципального землеволодіння та організацію громадським управлінням системи землекористування, вплив на ці процеси формування транспортної мережі на Півдні України та участь в ньому міського самоврядування. Висвітлено механізми розвитку муніципального підприємства (скотопереробного, енергетичного, водопостачального, транспортного та ін. комплексів). Простежено розвиток муніципальної власності та роботу самоврядування в даній сфері за умов політичних трансформацій 1917 - 1920 рр.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4Укр7)52-536 + Х2(4Укр)5-623.131
Шифр НБУВ: РА315905 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Борисевич С.О. 
Законодавче регулювання поземельних відносин та його соціальні наслідки для Правобережної України (1793 - 1886 роки): автореф. дис... д-ра іст. наук: 07.00.01 / С.О. Борисевич ; Ін-т історії України НАН України. — К., 2009. — 36 с. — укp.

Розглянуто історію законодавчого регулювання поземельних відносин у Правобережній Україні, яка починається з приєднання краю в 1783 р. до Російської імперії та закінчується започаткуванням чиншової реформи 1886 р. Проаналізовано еволюцію законодавчих норм, зумовлених політичними, соціально-економічними й етнічними особливостями регіону, які впливали на характер поземельних відносин. Акцентовано увагу на законодавчому регулюванні змін різноманітних форм володіння державними маєтками, орендних відносин, функціонування інституцій конфіскації, секвестру, заборони, опіки, застави, оцінки, продажу й успадкування нерухомого майна в державному та приватному іпотечному кредитуванні, а також у розмежуванні земельних угідь, які здійснювались російською владою в напрямі спрощення й уніфікації. Простежено соціальні наслідки еволюції поземельних відносин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4УКР)47-21 + Т3(4УКР)51-21 + Х2(4УКР)5-623.131 +
Шифр НБУВ: РА367927

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського