Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (5)Реферативна база даних (498)Книжкові видання та компакт-диски (610)Журнали та продовжувані видання (4482)
Пошуковий запит: (<.>U=Х8(4УКР)-3$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 46
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Погорелов Є.В. 
Кодифікаційна діяльність в правовій системі України (загально-теоретичний аспект): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / Є.В. Погорелов ; Ун-т внутр. справ. — Х., 2000. — 18 с. — укp.

Досліджено загальнотеоретичні та загальнометодологічні питання комплексного аналізу кодифікаційної діяльності у правовій системі України. Особливу увагу приділено дослідженню форм удосконалення законодавства, кодифікації як формі систематизації та удосконалення законодавства. Проаналізовано загальнотеоретичні аспекти системи права і системи законодавства як методологічного підгрунтя кодифікаційної діяльності в Україні. З ураховуванням накопиченого у юридичній науці та практиці досвіду стосовно розробки відповідних проблем, подано новий рівень їх теоретичного осмислення й узагальнення, формулювання рекомендацій щодо оптимізації кодифікаційного процесу в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х8(4УКР)-31 + Х002.3
Шифр НБУВ: РА309971 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
2.

Погребняк С.П. 
Колізії у законодавстві України та шляхи їх переборення: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / С.П. Погребняк ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2001. — 19 с. — укp.

Теоретично досліджено колізії у законодавстві, їх співвідношення з іншими юридичними явищами, види колізій та процес запобігання їм, подолання та усунення. Різновиди колізій пов'язано з проблемами дії нормативно-правових актів у часі, ієрархічною структурою законодавства, поділом норм права на загальні та спеціальні. Проаналізовано шляхи попередження, подолання та усунення колізій. Сформульовано пропозиції щодо зменшення колізійності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х8(4УКР)-30
Шифр НБУВ: РА314363 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Грищенко А.В. 
Правовий закон: питання теорії та практики в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / А.В. Грищенко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 18 с. — укp.

Визначено поняття правового закону, його суть, зміст та юридичні ознаки. Сформульовано принципи правового закону. Наголошено на особливому соціальному значенні нормативності правового закону, як регулюючої системи, за допомогою якої може бути досягнуто постійне відтворення у суспільному житті загальнолюдських цінностей та ідей. Сформульовано мету правового закону, яка полягає в реалізації об'єктивності права в суб'єктивну форму його вираження, адекватну суверенній волі всього народу та науково обгрунтованим началам. В контексті вимог Конституції України акцентовано увагу на взаємовпливі правового закону та держави, необхідності реалізації дії принципу верховенства права через підпорядкування держави положенням Конституції та правовим законам України. Запропоновано ієрархію правових законів за ознаками фундаментальності норм, ступенем розкриття конституційних принципів, повноти волевиявлення народу, особливості процедури прийняття та приналежності до національної системи законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.01 + Х001.01 + Х8(4УКР)-30
Шифр НБУВ: РА321009

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
4.

Меленко С.Г. 
Консолідація як вид систематизації нормативно-правових актів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / С.Г. Меленко ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Вивчено проблеми консолідації як виду систематизації нормативно-правових актів. Проведено огляд й аналіз фундаментальних положень та дискусійних питань даної тематики. Розкрито поняття консолідації як окремого виду систематизації нормативно-правових актів, розглянуто співвідношення консолідації з іншими видами систематизації, досліджено процес її використання в різних світових системах права. Визначено послідовність проведення консолідаційних робіт, досліджено значення консолідації в процесі формування та розвитку норми, інституту та галузі права.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.30 + Х8(4УКР)-31
Шифр НБУВ: РА320283 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
5.

Рогач О.Я. 
Кодифікаційні акти в системі законодавства України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / О.Я. Рогач ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2003. — 19 с. — укp.

Сформульовано визначення кодифікаційного акту (КА) та доведено, що дані акти володіють кваліфікованими ознаками, які виокремлюють їх у відносно уособлену, самостійну групу нормативно-правових актів і наділяють їх авторитетом особливої, підвищеної юридичної сили щодо звичайних нормативних актів, які видаються даним органом державної влади. Обгрунтовано необхідність прийняття, зміни та доповнення КА кваліфікованою більшістю (2/3) голосів конституційного складу Верховної Ради України. Досліджено значення ознак, властивостей, вимог та юридичної природи даних актів як засобу обгрунтування їх самостійного характеру, визначення особливостей, місця КА у системі законодавства та їх ролі у механізмі правового регулювання, визначення шляхів підвищення ефективності законодавства та удосконалення кодифікації у майбутньому. Визначено принципи ієрархічного підпорядкування КА у межах горизонтальної, вертикальної та державно-організованої структури законодавства. Доведено, що Звід законів є результатом систематизації законодавства як родового комплексного поняття, яке поєднує у собі риси кодифікації, інкорпорації та консолідації, а не базується на правилах конкретної форми систематизації законодавства. Наведено пропозиції щодо необхідності одночасного прийняття кодифікаційних і підзаконних нормативних актів, спрямованих на їх виконання, пакетом, що надасть можливість підвищити ступінь єдності та несуперечливості законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х8(4УКР)-31 +
Шифр НБУВ: РА323349

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Дутка Г.І. 
Закон у системі нормативно-правових актів України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / Г.І. Дутка ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2003. — 18 с. — укp.

Теоретично досліджено роль закону в системі нормативно-правових актів незалежної України в контексті положень чинної Конституції України, тенденцій розвитку законотворчості в європейских, зокрема постсоціалістичних, країнах та формування правової держави. Зазначено щодо необхідності відрізняти "Закон" від суміжних понять "законодавчий акт", "законодавство". Виявлено, що найбільш суттєвим критерієм правового закону є невідчужувані та невід'ємні права людини. Досліджено проблему предмета закону. Зазначено, що у процесі будівництва незалежної правової людини в Україні відбулися зміни у сферах і напрямках законодавчого регулювання. На підставі їх аналізу констатовано, що предмет регулювання закону не є безмежним, він визначається сферою правового регулювання та має певні межі, обумовлені принципом розподілу влади. Розглянуто проблему співвідношення принципів верховенства права та верховенства закону. На підставі аналізу Конституції стверджено, що вона, закріплюючи принцип верховенства права, послідовно проводить принцип верховенства закону в системі нормативних актів. Принцип верховенства закону відображає корінний принцип демократизму - належність влади та її здійснення безпосередньо народом та через представницькі органи влади. Підкреслено, що підвищенню ефективності законодавчого регулювання та укріпленню принципу верховенства закону в системі нормативних актів сприяє більш чітка ієрархія законів. Запропоновано внести зміни до Конституції України та визначити статус видів законів за їх юридичною силою: Конституція, конституційні закони, органічні закони, звичайні закони. Розглянуто питання про колізії в законах. Надано їх поняття, визначено причини колізій законів, розглянуто шляхи і способи їх розв'язання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.31 + Х8(4УКР)-31 +
Шифр НБУВ: РА325749

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
7.

Михайлович Д.М. 
Офіційне тлумачення закону: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / Д.М. Михайлович ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2003. — 19 с. — укp.

Проаналізовано фактори, що викликають необхідність тлумачення нормативних приписів. Сформульовано мету тлумачення закону та запропоновано логічний алгоритм її досягнення. Подано визначення поняття офіційного тлумачення закону, репрезентовано його основні ознаки, стадії та види. Охарактеризовано співвідношення офіційного та доктринального тлумачення. Висвітлено поняття, юридичну природу, загальні та специфічні ознаки, функції та види актів офіційного тлумачення, акцентовано увагу на особливостях їх дії у часі, просторі та щодо кола осіб.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.5 + Х8(4УКР)-320.3 +
Шифр НБУВ: РА324691

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
8.

Граціанов А.І. 
Процес систематизації та уніфікації законодавства і розвиток правової системи України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / А.І. Граціанов ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2004. — 18 с. — укp.

Наведено визначення поняття, змісту, форм, видів та етапів систематизації й уніфікації законодавства, розглянуто їх вплив на розвиток правової системи України. Висвітлено співвідношення між видами систематизації, а також проаналізовано вплив уніфікації на нормативний матеріал, визначено місце та роль цих процесів у суспільстві та державі. Розкрито значення систематизації й уніфікації законодавства, проаналізовано шляхи удосконалення структури законодавства, процеси підготовки та прийняття законів, створення дієвих механізмів їх реалізації, удосконалення юридичних підходів, відображення національною правовою системою прогресивних тенденцій правового розвитку. Досліджено процес уніфікації юридичних термінів, а також вплив спеціальної юридичної термінології та мови закону на стиль нормативно-правових актів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х8(4УКР)-31 +
Шифр НБУВ: РА331965

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Пронюк Н.В. 
Національне законодавство і його роль у демократичних перетвореннях в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / Н.В. Пронюк ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2004. — 18 с. — укp.

Розглянуто особливості перехідного періоду від тоталітаризму до демократії, а також передумови утвердження демократичного політичного режиму в Україні. Обгрунтовано взаємозалежність демократії та законодавства, процесів демократизації і становлення національного законодавства. Відзначено, що за умов суспільних перетворень законодавство є базою, інструментом їх здійснення, відіграє головну роль у формуванні інститутів громадянського суспільства та правової держави, інтеграції України до європейського та світового співтовариства. Проаналізовано основні етапи, тенденції та закономірності в історії становлення законодавства України, що регламентує нові демократичні принципи та інститути. Зауважено, що сучасне національне законодавство є нестабільним, суперечливим, що перешкоджає демократичним змінам у суспільстві. Значну увагу приділено потребам удосконалення законотворчості, подолання колізій, систематизації, підвищення ефективності законодавства, імплементації норм міжнародного права й гармонізації українського законодавства з європейськими стандартами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х8(4УКР)-30 + Х2(4УКР)64 + Х001.01 +
Шифр НБУВ: РА328707

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
10.

Матвєєва Л.Г. 
Юридична природа та місце офіційних інтерпретаційних актів у правовій системі України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / Л.Г. Матвєєва ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Розглянуто систему та класифікацію офіційних актів тлумачення права, а також запропоновано нову класифікацію. Досліджено питання щодо ознак інтепретаційних актів, їх юридичної чинності, співвідношення з іншими видами правових актів. Сформульовано систему вимог до уніфікації інтерпретаційних актів. Висвітлено аспект розрізнення правотворчої та правозастосовчої інтерпретації права. Зроблено висновок, що у системі актів офіційної інтерпретації є наявною особлива група актів правотворчого тлумачення, до якої належать акти вищих судових установ України. Показано, що акти правозастосовчого тлумачення можуть бути використані як самостійні правові акти.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.5 + Х8(4УКР)-383 +
Шифр НБУВ: РА337505

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
11.

Хаустова М.Г. 
Національна правова система за умов розбудови правової демократичної державності в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / М.Г. Хаустова ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2005. — 19 с. — укp.

Вперше здійснено загальнотеоретичне дослідження особливостей формування та розвитку національної правової системи за умов розбудови правової демократичної держави в Україні. Висвітлено історію формування концепції її становлення та функціонування. Визначено юридичні ознаки, сутність й особливості структурної організації правової системи суспільства. Розглянуто питання співвідношення поняття правової системи з іншими суміжними поняттями. Вперше розглянуто співвідношення понять "правова система" та "правова реальність". На підставі аналізу різних типологій правових сімей встановлено, що національну правову систему України потрібно вважати правовою системою перехідного типу, наближеного до романо-германської правової сім'ї. Уточнено місце національної правової системи України серед інших правових систем сучасності та визначено основні напрямки її подальшого розвитку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.6 + Х8(4УКР)-30 + Х999 +
Шифр НБУВ: РА339890

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
12.

Кагадій М.І. 
Юридична практика в правовій системі України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / М.І. Кагадій ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2005. — 16 с. — укp.

Комплексно досліджено юридичну практику як елемент правової системи України. Сформульовано та розкрито суть поняття юридичної практики. Визначено критерії класифікації та види юридичної практики. Розглянуто зміст юридичної практики правоохоронних і судових органів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.5 + Х8(4УКР)-383 +
Шифр НБУВ: РА341278

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
13.

Горбунова Л.М. 
Підзаконні нормативно-правові акти: організаційно-правові питання забезпечення законності: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Л.М. Горбунова ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2005. — 21 с. — укp.

Проаналізовано проблеми реалізації конституційного принципу законності у сфері нормотворчої діяльності органів виконавчої влади в Україні. Визначено сутність, особливості та місце підзаконних нормативно-правових актів у національній системі джерел права та розроблено пропозиції щодо оптимізації забезпечення їх законності шляхом удосконалення діяльності органів юстиції України з державної реєстрації та правової експертизи даних актів. Досліджено нормотворчий аспект законності як визначальний принцип формування підзаконної системи правового регулювання в Україні та нормотворчої діяльності органів виконавчої влади. Узагальнено основні види порушень вимог законності у процесі розробки, погодження, прийняття та звернення до виконання підзаконних нормативно-правових актів. Наведено пропозиції щодо удосконалення законодавчого регулювання та практики діяльності у даній галузі державного управління.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х8(4УКР)-320 +
Шифр НБУВ: РА336784

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Євграфова Є.П. 
Формування системи національного законодавства (деякі питання теорії і практики): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / Є.П. Євграфова ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2005. — 21 с. — укp.

Розкрито суть терміна "національне законодавство", обумовленого законами, рішеннями та окремими висновками Конституційного Суду, чинними декретами уряду України. Розкрито призначення законодавства як форми права (у ліберально-легістському розумінні права), відмінність категорій форми та структури права, форми та джерела права, а також їх природний взаємозв'язок. Зазначено, що джерелом законодавства є право, а джерелом права - народ (його воля, вільне волевиявлення). Установлено та проаналізовано засади формування системи національного законодавства, запропоновано їх наукову класифікацію. Обгрунтовано висновок щодо визнання системи права категорією науки, досягнення якої є одним з джерел права, завдяки чому використовуються у законотворчому процесі та формуванні системи законодавства. Усі галузі законодавства є рівноправовими і відображають певну систему правових норм. Розглянуто найбільш впливові фактори (чинники) формування системи національного законодавства, їх роль, взаємодію та протидію. Наведено пропозиції щодо проведення в Україні повної систематизації та кодифікації законодавства, особливо його економічного та соціального блоків, розробки проекту Зводу законів України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х8(4УКР)-31 +
Шифр НБУВ: РА339347

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Чорнолуцький Р.В. 
Проблеми правосуб'єктивності осіб у колізійному праві України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / Р.В. Чорнолуцький ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2006. — 20 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження проблем правосуб'єктивності фізичних та юридичних осіб у колізійному праві України. На підставі аналізу доктринальних досліджень, вітчизняного та зарубіжного законодавства, норм міжнародного приватного права та міжнародних договорів, а також матеріалів міжнародної практики визначено сутність феномену юридичної категорії правосуб'єктності осіб у відносинах конфліктного правопорядку, ускладнених "іноземним елементом", яка охоплюється поняттями "правоздатність" і "дієздатність". Простежено еволюцію інституту правоздатності, визначено правовий статус фізичних та юридичних осіб. Наведено характеристику структурних елементів цивільної правосуб'єктності. Виявлено розходження щодо обсягу правоздатності іноземних та українських громадян. Розглянуто колізійні проблеми правоздатності іноземних громадян. Показано недоліки цивільного законодавства, пов'язані з проблемою правоздатності фізичних осіб. Визначено роль особистого статуту та теорії національності під час визначення правоздатності та дієздатності юридичних осіб. Досліджено особливості врегулювання правосуб'єктності юридичних осіб у колізійному праві України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)01 + Х8(4УКР)-320.3 + Х930.1 +
Шифр НБУВ: РА345373

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
16.

Пушняк О.В. 
Категорія "час" у правовому вимірі: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / О.В. Пушняк ; Нац. юрид. акад. ім. Я.Мудрого. — Х., 2006. — 20 с. — укp.

Розглянуто взаємопов'язані з правовою системою форми часу, зокрема, календарний, соціальний, правовий час. Значну увагу приділено правовому часу як особливій формі соціального часу, утворюваній явищами правової діяльності, розкрито її зміст, значення. Зазначено щодо наявності об'єктивного та суб'єктивного часу. Досліджено проблеми темпорально-правового регулювання та своєчасності. Здійснено аналіз певних питань чинності права у календарному часі. Досліджено календарну та фактичну (негайну, зворотну, перспективну, ультраактивну (темпоральну дію правових норм. З'ясовано особливості дії норм міжнародних договорів, які є частиною національного законодавства. Сформульовано теоретичні положення, практичні висновки та рекомендації стосовно досліджуваних питань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.31 + Х8(4УКР)-320.2 +
Шифр НБУВ: РА344756

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
17.

Богачова 
Законотворчий процес в Україні: проблеми вдосконалення: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / Олена Вікторівна Богачова ; Інститут законодавства Верховної Ради України. — К., 2006. — 24 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х8(4УКР)-30
Шифр НБУВ: РА354060

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Сивий Р.Б. 
Приватне право в системі права України: поняття, критерії виокремлення, структура: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / Р.Б. Сивий ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2006. — 16 с. — укp.

Розкрито сутність, закономірності конституювання, виокремлення та структурування приватного права України. Встановлено критерії виокремлення та сутнісні ознаки приватного права як самостійної галузі об'єктивного права. Сформульовано визначення поняття приватного права, з'ясовано співвідношення між категоріями "приватне право" та "цивільне право". Проаналізовано структуру системи приватного права України. Наведено детальну характеристику предмета та метода приватного правового регулювання, запропоновано визначення юридичної рівності як конститутивної ознаки приватного права. Розроблено пропозиції щодо удосконалення чинного законодавства України у сфері регулювання приватного права.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.56 + Х8(4УКР)-31 + Х839(4УКР)-03 +
Шифр НБУВ: РА348136

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
19.

Осауленко А.О. 
Нормативна конструкція ретроспективної юридичної відповідальності в публічному праві сучасної України: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.01 / А.О. Осауленко ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2007. — 18 с. — укp.

Досліджено запропоновану правову категорію нормативної конструкції ретроспективної юридичної відповідальності у публічному праві України. Сформульовано визначення нормативної конструкції зазначеної відповідальності, охарактеризовано її структурні елементи. Розкрито особливості процесуальної форми притягнення до юридичної відповідальності, співвідношення санкцій правових норм і зазначеної відповідальності, ваємозв'язок останньої з державним примусом і охарактеризовано принцип індивідуалізації юридичної відповідальності. Наведено пропозиції щодо вдосконалення вітчизняного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002.8 + Х8(4УКР)-30 +
Шифр НБУВ: РА350462

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
20.

Гусарєв С.Д. 
Юридична діяльність: методологічні та теоретичні аспекти: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.01 / С.Д. Гусарєв ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2007. — 35 с. — укp.

Розроблено основні положення теорії юридичної діяльності. Висвітлено методологічну базу досліджень явища даної діяльності, сучасні підходи до визначення поняття "юридична діяльність". Визначено цю діяльність як вид правової діяльності, що здійснюється на відповідному професійному рівні юристами. З'ясовано її структурно-функціональну характеристику, проаналізовано певні складові елементи змісту. Розглянуто сферу практичної діяльності юристів, взаємопов'язаної з вирішенням конкретних юридичних справ. Визначено види юридичної роботи, основні завдання, принципи, функції. Розглянуто юридичну діяльність у прикладному аспекті, зважаючи на стан розвитку правової системи України. Обгрунтовано безпосередність зв'язку типологічних ознак цієї системи з особливостями здіснення дослідженої діяльності. Проаналізовано найважливіші проблеми здійснення певних видів юридичної роботи, а також шляхи їх усунення. Показано можливі перспективи розвитку юридичної професії Україні, базуючись на характері розвитку національної правової системи. Значну увагу приділено особливостям здійснення юридичної діяльності за умов окремих типів національних правових систем.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х002 в + Х8(4УКР)-30 +
Шифр НБУВ: РА348690

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського