Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (274)Книжкові видання та компакт-диски (262)Журнали та продовжувані видання (18)
Пошуковий запит: (<.>U=Х829(4УКР)0$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 34
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Соловйова Ю. О. 
Організаційно-правові засади здійснення податкового контролю в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Ю. О. Соловйова ; Відкритий міжнар. ун-т розв. людини "Україна". — К., 2011. — 20 с. — укp.

Проведено систематизацію принципів податкового контролю, яка враховує особливості цього виду контрольної діяльності. Проаналізовано основні проблеми правового статусу органів Державної податкової служби України на сучасному етапі розвитку податкового законодавства, зарубіжний досвід діяльності органів податкового контролю та розглянуто можливість його використання в Україні. Досліджено види, форми та методи податкового контролю. Викладено пропозиції щодо внесення змін і доповнень до Податкового кодексу України та інших нормативно-правових актів, що регулюють механізм здійснення податкового контролю та правовий статус органів Державної податкової служби України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)0
Шифр НБУВ: РА382573 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Мандриченко О. В. 
Аудиторська діяльність в Україні: фінансово-правовий аспект: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / О. В. Мандриченко ; Держ. НДІ МВС України. — К., 2011. — 21 с. — укp.

Висвітлено історичні передумови зародження та становлення аудиторської діяльності. Визначено сутність аудиторської діяльності в системі фінансового контролю, її функції, запропоновано авторське її трактування. Розкрито співвідношення поняття "аудиторська діяльність" з такими поняттями, як: "аудиторський контроль", "недержавний фінансовий контроль", "аудит", "інші аудиторські послуги". Наведено авторське визначення фінансового аудиту. Сформульовано перелік послуг, що можуть спільно проводитися з аудитом, та тих, проведення яких одночасно з аудитом не допускається. Проведено класифікацію аудиту за видами (ініціативний, передбачений законодавством, обов'язковий) та формами (вступний, попередній, поточний, наступний), з'ясовано співвідношення понять "аудит, передбачений законодавством" та "обов'язковий аудит". Розроблено пропозиції щодо розширення вимог до кандидатів, які мають намір займатися аудиторською діяльністю. Визначено напрями регулювання аудиторської діяльності. Розглянуто особливості страхування професійної відповідальності аудиторів. Обгрунтовано необхідність внесення змін і доповнень до чинного законодавства України, закрема, Закону України "Про аудиторську діяльність" та інших нормативно-правових актів, що суттєво вплинуть на розвиток аудиторської діяльності та захист інтересів користувачів фінансової звітності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)0 + Х819(4УКР)071
Шифр НБУВ: РА384162 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Головенко О. Д. 
Публічні фінанси як об'єкт правової охорони: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / О. Д. Головенко ; Держ. НДІ М-ва внутр. справ України. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано шляхи адаптації інститутів фінансової й адміністративної відповідальності до сучасних соціальних та економічних реалій. Надано загальну характеристику органів державної влади, що беруть участь у забезпеченні правової охорони публічних фінансів (ПФ) за умов адміністративної реформи та суттєвої зміни фінансового законодавства. Досліджено суть та інституційні ознаки фінансово-правової відповідальності за порушення у сфері ПФ. Розкрито роль і значення адміністративної відповідальності за правопорушення у даній сфері, визначено її місце по відношенню до фінансової відповідальності. Розкрито роль адміністративного судочинства у забезпеченні правової охорони ПФ. Проаналізовано порушення норм фінансового законодавства загалом і в інституційному контексті з метою дослідження їх як предмета розгляду адміністративних справ, визначено особливості предметного складу фінансових публічно-правових спорів. Вирішено завдання з пошуку оптимальних засобів підвищення ролі й ефективності адміністративного судочинства у сфері забезпечення практики Європейського суду з прав людини для адмінісртативного судочинства України в процесі розв'язання спорів, що виникають у сфері ПФ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)0 + Х819(4УКР)072.89
Шифр НБУВ: РА386202 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Косинський Р. В. 
Фінансовий контроль у системі державного управління господарськими процесами: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / Р. В. Косинський ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2011. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Досліджено теоретичні та методологічні положення та прикладні засади здійснення фінансового контролю (ФК) господарської діяльності в системі державного управління. Визначено сутність і роль цього контролю в системі державного управління, розглянуто види та принципи здійснення, розкрито форми та методи реалізації функції державного ФК в державному управлінні. Проведено оцінювання нормативно-правового забезпечення діяльності органів ФК, встановлено вплив механізмів реалізації функції контролю державного управління на ефективність заходів ФК в Україні. Висвітлено досвід релізації організаційних і правових механізмів державного ФК у зарубіжних країнах та особливості їх адаптації в Україні. Визначено основні шляхи удосконалення правового забезпечення державного ФК в Україні й основні напрями розвитку системи внутрішнього ФК в державному управлінні господарською діяльністю згідно з міжнародними стандартами, внесено пропозиції щодо реорганізації системи державного ФК в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.8 + Х829(4УКР)0
Шифр НБУВ: РА385215 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Касьяненко Л. М. 
Процесуальна фінансово-правова теорія: становлення і розвиток: автореф. дис. ... д-ра юрид. наук : 12.00.07 / Л. М. Касьяненко ; Нац. ун-т держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2011. — 38 с. — укp.

Визначено особливості фінансово-правового процесу, його принципи, стадії, подано загальну характеристику видів фінансово-правового процесу та визначено його місце у системі права. Розглянуто особливості процесуальних норм фінансового права та проведено класифікацію фінансово-процесуальних норм і фінансово-процесуальних правовідносин. Здійснено порівняльно-правовий аналіз особливостей застосування фінансово-процесуальних норм в Україні та інших державах. Вказано на необхідність створення в Україні фінансових судів з урахуванням європейських моделей принципів судового захисту, оскільки вони є дієвими. Запропоновано до вже існуючих інститутів фінансового права додати ще один інститут - фінансово-правовий процес, який у перспективі переросте у фінансове процесуальне право як його підгалузь.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)129 + Х829(4УКР)01
Шифр НБУВ: РА379935 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Радько Д. В. 
Адміністративно-правові відносини за участю фінансових компаній: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Д. В. Радько ; Запоріз. нац. ун-т. — Запоріжжя, 2011. — 20 с. — укp.

Висвітлено особливості фінансових компаній (ФК) як суб'єктів адміністративного права. З'ясовано сутність та ознаки адміністративно-правових відносин за участю ФК. Охарактеризовано проблеми розмежування адміністративних та інших правовідносин, що виникають у діяльності ФК. Визначено критерії класифікації адміністративно-правових відносин за участю ФК. Розроблено схему нормативно-правових актів, за допомогою яких здійснюється регулятивний вплив на діяльність ФК. Проаналізовано охоронні адміністративно-правові відносини за участю ФК, їх значення та особливості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)129 + Х829(4УКР)01
Шифр НБУВ: РА381773 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Губіна Г.Л. 
Правове регулювання державного фінансового контролю за діяльністю з морського страхування (фінансово-правовий аспект): автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Г.Л. Губіна ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Сформульовано поняття державного фінансового контролю в галузі морського страхування, визначено його сутність і принципи. Обгрунтовано систему органів, які уповноважені здійснювати державний фінансовий контроль за діяльністю з морського страхування, види, форми та методи їх контрольної діяльності. Розглянуто публічно-правові засади регулювання та фінансового контролю договірних відносин у морському страхуванні. Визначено шляхи удосконалення контролю за діяльністю українських страхових організацій щодо морського транспорту, вантажів, які перевозяться морським транспортом, та відповідальності морських перевізників як об'єктів державного фінансового контролю.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)211.942 + Х819(4УКР)071 + Х829(4УКР)0
Шифр НБУВ: РА374027 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Стреляний В. І. 
Правове регулювання поточного фінансового контролю за додержанням порядку проведення готівкових розрахункових операцій: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / В. І. Стреляний ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2010. — 19 с. — укp.

Досліджено правову характеристику інституту поточного фінансового контролю за додержанням порядку проведення готівкових розрахункових операцій. Проаналізовано правове регулювання контролю за додержанням порядку проведення готівкових розрахункових операцій, визначено його правову природу, предмет та об'єкт контролю, його методи та методичні прийоми. Встановлено місце контролю за додержанням порядку проведення готівкових розрахункових операцій в системі фінансового контролю України. Розглянуто стадії контролю за додержанням порядку проведення готівкових розрахункових операцій та процесуальні особливості їх здійснення. Розкрито питання щодо оптимізації взаємодії органів державної податкової служби з органами внутрішніх справ за здійснення контролю у сфері обігу готівки. Розроблено ряд пропозицій щодо внесення змін і доповнень у чинне та перспективне законодавство.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)0 + У9(4УКР)261.8
Шифр НБУВ: РА377744 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Ковальчук А. Ю. 
Правове регулювання фінансового контролю, що здійснюється правоохоронними органами: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / А. Ю. Ковальчук ; М-во внутр. справ України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено проблеми організаційно-правового забезпечення механізму фінансового контролю, визначено сутність та ступінь участі у ньому правоохоронних органів. Встановлено, що контроль за фінансами покладений як на низку контролюючих органів, які спеціально створені в державі, так і на правоохоронні органи. Визначено коло правоохоронних органів, які у своїй діяльності активно застосовують методи фінансового контролю, але не є контролюючими органами, спеціально створеними в державі для встановлення режиму законності та фінансової дисципліни. Зазначено про необхідність залучення деяких правоохоронних органів. Охарактеризовано контрольні повноваження правоохоронних органів у сфері державних фінансів, форми та методи. Проаналізовано міжнародні нормативно-правові документи, запропоновано шляхи гармонізації правової бази України щодо здійснення фінансового контролю з міжнародними стандартами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)0 + Х819(4УКР)071
Шифр НБУВ: РА373594 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Саєнко М. І. 
Правове регулювання державного контролю у сфері фінансових послуг в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / М. І. Саєнко ; Дніпропетр. держ. ун-т внутр. справ. — Д., 2010. — 20 с. — укp.

Комплексно проаналізовано загальнотеоретичні та практичні питання, пов'язані з правовим регулюванням державного контролю у сфері фінансових послуг. Розглянуто питання реалізації повноважень спеціальних суб'єктів такого контролю. Проаналізовано поняття "послуга", "фінансова послуга", "державний контроль". Визначено поняття та види суб'єктів державного контролю у сфері фінансових послуг. Розкрито особливості контрольно-наглядової діяльності різних органів. Висвітлено правове регулювання контрольної діяльності у галузі фінансових послуг у зарубіжних країнах. Вдосконалено державний контроль у сфері фінансових послуг в Україні. Запропоновано зауваження та пропозиції щодо вітчизняного законодавства, яке регулює відносини у сфері фінансових послуг.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)071 + Х829(4УКР)0-9
Шифр НБУВ: РА376797 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Павленко М. В. 
Правові засади банківського контролю в Україні: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / М. В. Павленко ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Досліджено поняття банківського контролю, охарактеризовано його цілі, завдання, принципи та функції, розглянуто механізм банківського контролю й організаційно-правові форми банківського контролю. Запропоновано посилити роль внутрішньобанківського аудиту, створити спеціальні підрозділи внутрішнього контролю. Сформульовано конкретні пропозиції та рекомендації щодо внесення змін до законів України "Про банки та банківську діяльність", "Про Національний банк України", "Про правовий режим надзвичайного стану", "Про аудиторську діяльність", низки підзаконних нормативно-правових актів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)129 + Х829(4УКР)0
Шифр НБУВ: РА373584 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Іванцов В. О. 
Адміністративно-правові засоби протидії правопорушенням в галузі фінансів: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / В. О. Іванцов ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Проаналізовано теоретичні та практичні питання застосування адміністративно-правових засобів протидії правопорушенням в галузі фінансів, проблеми вдосконалення адміністративної діяльності у даній сфері. Окреслено коло суспільних відносин в галузі фінансів, які становлять об'єкт адміністративно-правового регулювання. Визначено перелік адміністративних правопорушень в галузі фінансів і здійснено їх характеристику. Досліджено сутність, особливості та види даних засобів. Охарактеризовано адміністративно-запобіжні заходи, заходи адміністративного припинення та відповідальності, які застосовуються з метою протидії правопорушенням в галузі фінансів. Визначено напрями вдосконалення правових засад і практики їх застосування уповноваженими органами. Сформульовано пропозиції щодо внесення змін і доповнень до низки нормативних актів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)0 + Х819(4УКР)072.89
Шифр НБУВ: РА377548 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Дюкарєв В. П. 
Адміністративно-правовий статус Державного комітету фінансового моніторингу України: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / В. П. Дюкарєв ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

З'ясовано місце й особливості Державного комітету фінансового моніторингу України у системі органів виконавчої влади, розкрито сутність та структуру його адміністративно-правового статусу, до елементів якого віднесено цілі, завдання, функції, компетенцію, організаційно-структурний блок, відповідальність. Охарактеризовано правові засади діяльності Державного комітету фінансового моніторингу України, уточнено його завдання, функції, організаційну структуру, компетенцію та повноваження. Удосконалено етапи реалізації повноважень Державного комітету фінансового моніторингу України щодо протидії легалізації доходів. З'ясовано особливості реалізації адміністративно-правового статусу Державного комітету фінансового моніторингу України у взаємодії з іншими суб'єктами адміністративного права. Визначено групи перспективних форм взаємодії Державного комітету фінансового моніторингу України з іншими державними та недержавними суб'єктами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)129 + Х829(4УКР)0
Шифр НБУВ: РА375826 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Ящищак О. Р. 
Державне регулювання ринку фінансових послуг в Україні: організаційно-правовий аспект: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / О. Р. Ящищак ; НАН України, Ін-т держави і права ім. В.М. Корецького. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Проаналізовано законодавство України та законодавства деяких зарубіжних країн і визначено поняття ринку фінансових послуг, проведено класифікацію фінансових послуг. Визначено поняття "фінансове посередництво", висвітлено його специфічні ознаки. Проведено аналіз правового статусу фінансових установ в Україні й обгрунтовано необхідність створення правових передумов для універсальних фінансових установ. Досліджено окремі елементи механізму правового регулювання надання фінансових послуг. Досліджено систему та повноваження державних органів у сфері регулювання діяльності фінансових установ, запропоновано шляхи перерозподілу владних повноважень фінансових регуляторів. Досліджено правовий статус саморегулівних організацій на ринку фінансових послуг.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)129 + Х829(4УКР)01
Шифр НБУВ: РА376316 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Стаднік Г. В. 
Державна виконавча служба України як суб'єкт публічної фінансової діяльності: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Г. В. Стаднік ; Нац. ун-т держ. податк. служби України. — Ірпінь, 2010. — 20 с. — укp.

Висвітлено сутність та особливості публічної фінансової діяльності й участі у ній Державної виконавчої служби (ДВС) України як органу загальної компетенції. Запропоновано теоретичні підходи до визначення фінансово-правового статусу ДВС. Розглянуто роль та особливості участі виконавчої служби у процесі мобілізації доходів до Державного бюджету України, проаналізовано інституційні ознаки доходів, які надходять від діяльності ДВС, розкрито фінансово-правові аспекти виконавчого збору. Розкрито особливості участі ДВС у процесі розподілу та витрачання фінансових ресурсів, надано правову характеристику джерел фінансування ДВС, проаналізовано порядок розподілу та використання бюджетних ресурсів органами даної служби. Визначено нормативно-правові підстави та практичні аспекти дотримання фінансової дисципліни посадовими особами ДВС. Надано рекомендації щодо вдосконалення чинного законодавства України стосовно участі ДВС у публічній фінансовій діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)113.01 + Х829(4УКР)0
Шифр НБУВ: РА376755 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Пробко І.Б. 
Провадження у справах про порушення законодавства з фінансових питань: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / І.Б. Пробко ; Львів. держ. ун-т внутр. справ. — Л., 2009. — 20 с. — укp.

Комплексно досліджено юрисдикційну діяльність контрольно-ревізійної служби, органів внутрішніх справ, судів загальної юрисдикції у справах про порушення законодавства з фінансових питань. Застосовано системний підхід до вивчення форм і методів адміністративно-процесуальної діяльності у провадженні у справах про порушення законодавства з фінансових питань. Проаналізовано механізм внутрішньої та зовнішньої організації як комплексу спеціальних заходів, засобів і способів, що мають юридичний зміст і скеровані на підвищення ефективності діяльності контрольно-ревізійної служби, органів внутрішніх справ у провадженні у справах про порушення законодавства з фінансових питань. Сформульовано пропозиції щодо вдосконалення нормативно-правового регулювання адміністративно-юрисдикційної діяльності у фінансовій сфері органів контрольно-ревізійної служби та органів внутрішніх справ, засад їх взаємодії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)0 + Х819(4УКР)072.8 +
Шифр НБУВ: РА367531

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Зайцев В.М. 
Удосконалення фінансового контролю в системі державного управління: автореф. дис...канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / В.М. Зайцев ; Акад. муніцип. упр. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Визначено зміст, роль та місце функції фінансового контролю у соціальному управлінні. Показано історичний ракурс у процесі його розвитку, починаючи з 1918 р., виділено три основні етапи. Проаналізовано стан і запропоновано напрями розвитку науково-методичного забезпечення фінансового контролю. Визначено систему правового регулювання фінансового контролю в Україні, яка базується на законах та інших нормативно-правових актах, що забезпечують правове регулювання відносин фінансового контролю в країні. Охарактеризовано елементи системи державного фінансового контролю, що відповідають європейській методології: внутрішній контроль, внутрішній аудит, гармонізація на центральному рівні внутрішнього контролю та внутрішнього аудиту. Наведено основні методи управління пакетами акцій підприємств, які закріплені у власності держави.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)0 + Х819(4УКР)129 +
Шифр НБУВ: РА367270

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Старовойтова 
Кримінально-правова протидія порушенням законодавства України про фінансовий моніторинг: автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.08 / Юлія Геннадіївна Старовойтова ; НАН України; Інститут держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2009. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)0 + Х881.9(4УКР)117
Шифр НБУВ: РА367040

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Іванський А.Й. 
Фінансова-правова відповідальність в сучасній Україні: теоретичне дослідження: автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.07 / А.Й. Іванський ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2009. — 36 с. — укp.

Досліджено загальнотеоретичні питання стосовно державного примусу та юридичної відповідальності як базових категорій фінансово-правової відповідальності. Розкрито принципи та функції фінансово-правової відповідальності, її взаємозв'язок з іншими видами юридичної відповідальності та відмінність від них. Увагу приділено розмежуванню адміністративної та фінансово-правової відповідальності. Досліджено презумпції та фікції у сфері фінансово-правової відповідальності. Розкрито зміст фінансового правопорушення, фінансово-правової санкції, процесуальної форми фінансово-правової відповідальності, підстав і порядку звільнення від притягнення та несення фінансово-правової відповідальності. Наведено класифікацію фінансових правопорушень і фінансово-правових санкцій. Доведено стадійність цього виду юридичної відповідальності. Запропоновано конкретні напрямки вдосконалення законодавства про фінансово-правову відповідальність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х829(4УКР)07 +
Шифр НБУВ: РА364443

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Буткевич С.А. 
Адміністративно-правовий статус державного комітету фінансового моніторингу України: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / С.А. Буткевич ; Дніпропетр. держ. ун-т внутр. справ. — Д., 2009. — 20 с. — укp.

Досліджено проблеми визначення адміністративно-правового статусу Державного комітету фінансового моніторингу України, створення ефективної системи заходів для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансування тероризму. Проведено історико-правове дослідження процесу становлення Державного комітету фінансового моніторингу України від департаменту у складі Міністерства фінансів України до самостійного органу виконавчої влади. Проведено порівняльно-правовий аналіз законодавства деяких країн, яке регулює діяльність підрозділів фінансових розвідок щодо запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму. Наведено пропозиції щодо удосконалення адміністративно-правового статусу Державного комітету фінансового моніторингу України та системи заходів щодо запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, і фінансуванню тероризму. Обгрунтовано шляхи покращання взаємодії Державного комітету фінансового моніторингу з іншими державними та правоохоронними органами, а також міжнародними організаціями у даній сфері.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011.18 + Х829(4УКР)0 + Х883.9(4УКР)711.176 +
Шифр НБУВ: РА362725

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського