Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (133)Книжкові видання та компакт-диски (164)Журнали та продовжувані видання (11)
Пошуковий запит: (<.>U=Х883.9(4УКР)73$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 28
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Литвинов О.М. 
Адміністративно-територіальна координація діяльності суб'єктів профілактики злочинів в Україні на місцевому рівні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.М. Литвинов ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2002. — 20 с. — укp.

Розглянуто організаційно-правові та процедурні аспекти координації як особливі за типом управління профілактикою злочинів за сучасних умов в Україні. Досліджено методологічні, загальноправові, процесуальні та процедурні засади управління профілактикою злочинів. Проаналізовано питання правового стану, тенденцій розвитку системи координації профілактики злочинів на відповідному адміністративно-територіальному рівні. Висвітлено проблеми організації та прийняття, реалізації та контролю за виконанням спільних узгоджених управлінських (координаційних) рішень суб'єктів профілактики злочинів. Сформульовано рекомендації та пропозиції щодо оптимізації роботи системи управління профілактикою злочинів за сучасних умов на всіх рівнях. Досліджено методологічні проблеми визначення ефективності координації профілактики злочинів, а також ефективності координаційної діяльності окремого органу в межах координаційного рішення. Запропоновано певні прикладні прийоми та засоби вимірювання й оцінки ефективності координаційної діяльності щодо профілактики злочинів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)73 + Х819(4УКР)112.011.02
Шифр НБУВ: РА320304 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Квітка Я.М. 
Попередження адміністративних правопорушень серед неповнолітніх: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / Я.М. Квітка ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано положення про те, що неповнолітні як суб'єкти опіки та піклування , володіють ознаками, які дозволяють виокремити їх в особливу соціальну групу. Проаналізовано положення щодо попередження правопорушень серед неповнолітніх у міжнародних правових актах і національному законодавстві. Досліджено особливості формування системи елементів адміністративно-правового статусу неповнолітнього та визначено його поняття, як сукупність юридичних прав та обов'язків підлітків у суспільстві, реалізація яких забезпечується економічними, правовими та організаційними гарантіями. Доведено існування адміністративної делікатності неповнолітніх як самостійного явища та структурної частини делікатності у цілому. Запропоновано класифікацію форм і методів діяльності органів внутрішніх справ (міліції) щодо попередження адміністративної делікатності неповнолітніх з використанням ЕОМ. Розглянуто діяльність державних органів, створених відповідно до Закону України "Про органи і служби у справах неповнолітніх та спеціальні установи для неповнолітніх" та наведено конкретні пропозиції щодо удосконалення законодавчих актів, що регламентують їх діяльність. Розроблено комплексну програму, що передбачає скоординовану діяльність установ різної відомчої підпорядкованості та громадських формувань щодо попередження правопорушень неповнолітніх (на адміністративній одиниці).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)52 + Х883.9(4УКР)73 +
Шифр НБУВ: РА322148

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Сахарова О.Б. 
Попередження органами внутрішніх справ злочинів, що вчиняються на ринку цінних паперів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / О.Б. Сахарова ; Нац. юрид. акад. України ім. Я. Мудрого. — Х., 2003. — 18 с. — укp.

Проаналізовано систему державних органів, які в межах своїх повноважень та компетенції здійснюють регулювання та контроль за діяльністю на ринку цінних паперів (РЦП) України, а також законодавчого регулювання цього ринку на предмет виявлення проблемних питань у системі державного регулювання та контролю за РЦП. Виділено специфічні та загальні криміногенні детермінанти, які обумовлюють вчинення злочинів на РЦП, виявлено причини, які породжують злочини, та умови, що сприяють їх вчиненню. Визначено наявні тенденції діяльності учасників РЦП, які мають криміногенний характер. З'ясовано типові способи вчинення злочинів під час випуску та обігу цінних паперів, а також структуру злочинності на РЦП. Вивчено та проаналізовано організацію та практику роботи органів внутрішніх справ, а саме, Державної служби боротьби з економічною злочинністю та управлінь боротьби з організованою злочинністю, щодо попередження та виявлення злочинів у сфері РЦП. З'ясовано можливості застосування в Україні відповідних норм міжнародно-правових актів, а також врахування кримінального законодавства зарубіжних країн щодо відповідальності за злочини на РЦП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)211.121.12 + Х881.9(4УКР)117 + Х883.9(4УКР)73 +
Шифр НБУВ: РА323718

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Омельченко О.Є. 
Процесуальна діяльність слідчого по попередженню злочинів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.Є. Омельченко ; Нац. акад. внутр. справ України. — К., 2004. — 15 с. — укp.

Розкрито суть і правову природу процесуальної профілактичної діяльності слідчого. Визначено її особливості на досудових стадіях кримінального процесу та запропоновано критерії оцінки ефективності цієї діяльності. На підставі норм чинного законодавства та проекту КПК України досліджено межі виявлення обставин, які сприяли вчиненню злочинів, що входять до предмету доказування. Охарактеризовано структуру та зміст подання про усунення причин і умов, які сприяли вчиненню злочинів. Обгрунтовано шляхи подолання перешкод, що негативно впливають на процес формування у слідчого внутрішнього переконання у процесі складання подання про усунення причин і умов, які сприяли вчиненню злочинів. З'ясовано систему процесуального контролю за здійсненням профілактичних заходів, зумовлених кримінально-процесуальними відносинами у зв'язку з поданням слідчого. Наведено пропозиції до чинного Кримінально-процесуального кодексу та проекту нового КПК України щодо процесуальної діяльності слідчого щодо попередження злочинів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)73 + Х891.9(4УКР)7-97 +
Шифр НБУВ: РА328718

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Поволоцька С.Г. 
Діяльність органів внутрішніх справ по профілактиці правопорушень серед неповнолітніх (адміністративно-управлінське дослідження): Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / С.Г. Поволоцька ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Розвинуто теоретико-правові засади профілактики правопорушень серед неповнолітніх, систему її суб'єктів, місце та роль у ній органів внутрішніх справ. Значну увагу приділено характеристиці організаційно-правових засад профілактичної діяльності даних органів у зазначеній сфері, а саме: охарактеризовано її форми та методи, форми взаємодії органів внутрішніх справ з іншими суб'єктами профілактики, проаналізовано досвід зарубіжних країн, визначено можливості його використання в Україні. Сформульовано основні напрямки удосконалення організаційно-правових засад діяльності органів внутрішніх справ України в сфері профілактики правопорушень серед неповнолітніх.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)52 + Х883.9(4УКР)73 + Х819(4УКР)112.011.013.31 +
Шифр НБУВ: РА339521

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Борідько О.А. 
Криміналістична профілактика як структурний елемент методики розслідування злочинів: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / О.А. Борідько ; Нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Здійснено комплексне дослідження теоретичних і практичних проблем криміналістичної профілактики злочинів за сучасних умов. На підставі аналізу соціально-діяльнісної детермінації та інформаційно-гносеологічних витоків соціальної профілактики антисуспільних явищ обгрунтовано та розкрито поняття, суть, а також розвинуто наукові засади вчення про криміналістичну профілактику злочинів, уточнено її роль, предмет, завдання та методи. З'ясовано значимість теоретичних положень криміналістичної профілактики злочинів як структурного елементу методики розслідування певних видів злочинів. Розглянуто сучасні форми та напрямки профілактичної діяльності. Узагальнено практичний досвід організації та здійснення профілактичної діяльності органами внутрішніх справ і слідчими підрозділами, зокрема, запропоновано шляхи удосконалення цієї діяльності та розроблено пропозиції щодо її вдосконалення. Обгрунтовано необхідність внесення змін до кримінально-процесуального законодавства щодо профілактики злочинів, а також уточнення змісту певних законодавчих норм.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х883.9(4УКР)73 + Х883.9(4УКР)73 + Х883.9(4УКР)73
Шифр НБУВ: РА338400

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Комаров В.А. 
Діяльність центрів зв'язків з громадськістю органів внутрішніх справ України щодо зміцнення правопорядку та профілактики правопорушень: організаційно-правові питання: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / В.А. Комаров ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2006. — 20 с. — укp.

На підставі аналізу чинного законодавства України визначено організаційно-правові засади діяльності центрів зв'язків з громадськістю (ЦЗГ) органів внутрішніх справ (ОВС) України щодо зміцнення правопорядку та профілактики правопорушень. Проаналізовано сучасний стан правопорядку та висвітлено завдання ОВС щодо боротьби з правопорушеннями. Охарактеризовано етапи розвитку правових засад взаємодії ОВС з засобами масової інформації, населенням у боротьбі з правопорушеннями. Досліджено правовий статус ЦЗГ, їх місце та роль у системі ОВС. Наведено напрямки діяльності ЦЗГ щодо зміцнення правопорядку та профілактики правопорушень, розкрито організаційно-правові засади діяльності ЦЗГ щодо формування громадської думки для ефективного функціонування ОВС країни.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.010.28 + Х883.9(4УКР)73 +
Шифр НБУВ: РА342775

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Бабенко А.М. 
Запобігання органами внутрішніх справ незаконному культивуванню наркотиковмісних рослин: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / А.М. Бабенко ; Акад. адвокатури України. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Проведено дослідження кримінально-правових і кримінологічних аспектів запобігання незаконному культивуванню наркотиковмісних рослин. Встановлено закономірності виникнення даного асоціального явища, наведено його кримінологічну характеристику, показано взаємозв'язок з наркотизацією суспільтва та вплив на стан правопорядку. Створено типовий портрет особи, яка займається незаконним посівом та вирощуванням наркотиковмісних рослин. Виявлено причини та умови, які обумовлюють існування даного виду наркозлочинності. Запропоновано шляхи запобігання незаконному культивуванню наркотиковмісних рослин. Розроблено пропозиції щодо підвищення ефективності діяльності правоохоронних органів, спрямованої на запобігання незаконному культивуванню наркотиковмісних рослин. Наведено рекомендації щодо удосконалення відповідних статей вітчизняного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)123 + Х883.9(4УКР)73 +
Шифр НБУВ: РА351032

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Колб О.Г. 
Установа виконання покарань як суб'єкт запобігання злочинам: автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.08 / О.Г. Колб ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2007. — 32 с. — укp.

Вперше проведено дослідження проблеми запобігання вчинення злочинів засудженими в установах виконання покарань (УВП). Розкрито сутність поняття, види та детермінанти злочинності у місцях позбавлення волі, встановлено їх діалектичний зв'язок з явищами загальної злочинності в Україні. Зроблено висновок, що питання боротьби зі злочинністю в УВП мають вирішувати не лише підрозділи Державної кримінально-виконавчої служби України, а й інші правоохоронні структури, насамперед ОВС. Визначено об'єктивний потенціал сил і засобів впливу на засуджених в УВП. Запропоновано змінити роль і місце УВП у системі суб'єктів профілактики злочинів, для яких за сучасних умов відводяться другорядні функції у протидії злочинності (вирішення питань працевлаштування колишніх засуджених, влаштування їх до будинків-інтернатів та інших патронажних установ, зокрема, медичних, а також їх ресоціалізації). Зроблено висновок про необхідність здійснення лише на законних підставах правообмеження щодо засуджених з метою запобігання вчиненню ними злочинів. Виявлено, що регулювання даних питань на рівні підзаконних нормативних актів за сучасних умов не відповідає вимогам Конституції України, в якій визначено правовий статус засуджених. Обгрунтовано необхідність розширення та впровадження альтернативних покарань і підвищення рівня загальної й індивідуальної профілактики злочинів в УВП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х884.9(4УКР)14 + Х883.9(4УКР)73 +
Шифр НБУВ: РА353708

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Тарнавська Н.П. 
Профілактична діяльність вихователя приймальника-розподільника для неповнолітніх МВС України та психологічні засади її удосконалення: Автореф. дис... канд. психол. наук: 19.00.06 / Н.П. Тарнавська ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2007. — 18 с. — укp.

Показано можливості застосування психологічних знань у діяльності вихователів приймальників-розподільників для неповнолітніх (ПРН) МВС України. З метою підвищення ефективності профілактичної діяльності з попередження правопорушень неповнолітніх обгрунтовано вимоги до особистості вихователя приймальника-розподільника для неповнолітніх (ПРН). Встановлено психологічні особливості профілактичної діяльності вихователя ПРН за умов короткотривалого перебування неповнолітніх у ПРН. Розроблено методику вивчення діяльності вихователя ПРН, створено його професіограму та психограму відповідно до визначених критеріїв професійнозначущих якостей. Розглянуто психологічні особливості неповнолітніх, які утримуються у ПРН, як специфічні обставини, що визначають подальшу спрямованість діяльності вихователя. Здійснено функціонально-психологічний аналіз змісту та умов діяльності вихователя ПРН, охарактеризовано сучасний стан її правового регулювання. Обгрунтовано шляхи оптимізації й удосконалення профілактичної діяльності з попередження правопорушень неповнолітніми, як специфічного прояву прикладного застосування психологічних знань для конкретного напряму діяльності вихователя у системі органів внутрішніх справ. Визначено напрями та запропоновано моделі профілактики правопорушень серед неповнолітніх. Розглянуто особливості психологічної допомоги неповнолітнім, які вчинили протиправні дії. Обгрунтовано необхідність удосконалення системи психолого-педагогічної підготовки та врахування вимог до особистості вихователя ПРН у процесі професійного відбору педагогів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ю947.1-734 + Ю947.3 + Х883.9(4УКР)73 +
Шифр НБУВ: РА349935

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
11.

Зінич В.М. 
Дільничний інспектор міліції як суб'єкт профілактики правопорушень: організаційно-правовий аспект: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / В.М. Зінич ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Розглянуто діяльність дільничного інспектора міліції як суб'єкта профілактичної діяльності. Досліджено практичну діяльність підрозділів міліції України, поліцейських структур зарубіжних країн, що здійснюють профілактичну діяльність. Проаналізовано міжнародний досвід, міжнародно-правові акти, нормативно-правові акти України, які визначають організаційно-правові засади профілактичної діяльності служби дільничних інспекторів міліції, наведено рекомендації щодо вдосконалення їх профілактичної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.013.4 + Х883.9(4УКР)73 +
Шифр НБУВ: РА350632

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Мірошниченко С.С. 
Головні напрямки діяльності органів прокуратури України з попередження організованої злочинності: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / С.С. Мірошниченко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2007. — 21 с. — укp.

Досліджено проблему запобігальної діяльності органів прокуратури стосовно організованої злочинності. Надано розгорнуту характеристику соціальної суті цієї діяльності, визначено систему, розроблено її принципи, а також з'ясовано основні напрямки цієї діяльності. З урахуванням специфіки зазначених напрямків висвітлено основні питання її організаційного забезпечення. Досліджено інформаційно-аналітичне та наукове забезпечення запобігальної діяльності. Наведено результати аналізу й узагальнення практики останньої, її кримінологічного прогнозування, планування та координації, а також міжнародного співробітництва органів прокуратури та критерії оцінки ефективності запобігальної діяльності органів прокуратури щодо організованої злочинності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х891.9(4УКР)62 + Х883.9(4УКР)73 + Х883.9(4УКР)2 +
Шифр НБУВ: РА352009

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Федоренко О.І. 
Підготовка майбутніх працівників органів внутрішніх справ до соціальної та виховної роботи з підлітками: автореф. дис... д-ра пед. наук: 13.00.04 / О.І. Федоренко ; Луган. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — Луганськ, 2008. — 44 с. — укp.

Визначено теоретичні, методологічні та правові засади підготовки майбутніх працівників органів внутрішніх справ (ОВС) до соціальної та виховної роботи з підлітками. Проаналізовано закордонний досвід підготовки поліцейських і особливості їх роботи щодо профілактики правопорушень підлітків. Розроблено критерії, показники та рівні готовності майбутніх працівників міліції до зазначеної роботи. Проаналізовано проблему правопорушень підлітків. Обгрунтовано та створено класифікацію категорій підлітків, що потребують соціальної та виховної роботи працівників правоохоронних органів, обгрунтовано її модель. Розроблено й експериментально перевірено модель підготовки майбутніх працівників ОВС до соціальної та виховної роботи з підлітками. Визначено зміст підготовки, етапи здійснення, методи, форми й умови її ефективної реалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч312р + Ю983.620.2-81 + Х819(4УКР)112.01р + Х883.9(4УКР)73 +
Шифр НБУВ: РА360944

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
14.

Пустовіт О.В. 
Запобігання органами внутрішніх справ легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / О.В. Пустовіт ; Акад. адвокатури України. — К., 2008. — 20 с. — укp.

На підставі вивчення оновленого кримінального й антилегалізаційного законодавства України та практики його застосування комплексно досліджено кримінально-правові та кримінологічні аспекти запобігання органами внутрішніх справ легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом. Розкрито зміст і генезис інституту легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, у вітчизняному законодавстві. Наведено кримінально-правову характеристику легалізації злочинних доходів, розроблено пропозиції щодо удосконалення ст. 209 КК України з метою підвищення ефективності її застосування. Розкрито сутність легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом, як виду злочинності, визначено його детермінанти, створено типовий портрет злочинця. Встановлено місце і роль органів внутрішніх справ у запобіганні та протидії легалізації злочинних доходів. Обгрунтовано пропозиції щодо удосконалення діяльності органів внутрішніх справ і встановлення їх взаємодії з іншими правоохоронними структурами у сфері протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117.6 + Х883.9(4УКР)711.176 + Х883.9(4УКР)73 +
Шифр НБУВ: РА356161

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Халецький А.В. 
Державний механізм попередження економічної злочинності в забезпеченні національної безпеки: автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / А.В. Халецький ; Донец. держ. ун-т упр. — Донецьк, 2008. — 20 с. — укp.

Розроблено теоретичні та практичні рекомендації щодо вдосконалення державного механізму запобігання економічної злочинності. Визначено теоретичні та методологічні засади державного механізму управління національною безпекою. Проаналізовано стан економічної безпеки та загрози даній безпеці. Розкрито механізм запобіжного впливу на економічну злочинність, удосконалено організаційно-правовий механізм державного управління національною безпекою створенням Центру експертизи її стану при Апараті Голови облдержадміністрації як підгрунтя міжвідомчої взаємодії, інформаційного обміну та незалежної експертизи у захисті національних інтересів та забезпеченні економічної безпеки держави.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х881.9(4УКР)117 + Х883.9(4УКР)73 +
Шифр НБУВ: РА356085

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Ковальова О.В. 
Діяльність служби дільничних інспекторів міліції щодо попередження насильства в сім'ї: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / О.В. Ковальова ; Харк. нац. ун-т внутр. справ. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Розкрито сутність насильства в сім'ї та роль служби дільничних інспекторів міліції у його попередженні. Проаналізовано форми та методи діяльності служби дільничних інспекторів міліції щодо попередження насильства в сім'ї, аспекти взаємодії даної служби з органами виконавчої влади, місцевого самоврядування та іншими підрозділами органів внутрішніх справ щодо попередження насильства в сім'ї. Запропоновано основні напрямки удосконалення діяльності служби дільничних інспекторів з даної проблеми, наведено пропозиції щодо внесення конкретних змін і доповнень до законодавства України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.013.4 + Х883.9(4УКР)73 +
Шифр НБУВ: РА361502

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Халимон С.І. 
Запобігання злочинам серед осіб, які перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / С.І. Халимон ; Дніпропетр. держ. ун-т внутр. справ. — Д., 2008. — 20 с. — укp.

Розкрито суть поняття та проаналізовано зміст запобігання злочинам серед осіб, які перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції. Розроблено пропозиції для досконалення вітчизняного кримінального та кримінально-виконавчого законодавства щодо запобігання злочинам, вчиненим працівниками цієї інспекції. Узагальнено кримінологічну характеристику осіб, які перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції. Вивчено особистісні ознаки особи рецидивіста. Досліджено причини й умови вчинення рецидивних злочинів зазначеними особами. Розроблено науково обгрунтовані рекомендації щодо впливу на причини й умови вчинення нових злочинів серед осіб, які перебувають на обліку в кримінально-виконавчій інспекції, а також покращання профілактичної роботи з такими особами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х884.9(4УКР)19 + Х883.9(4УКР)73 +
Шифр НБУВ: РА356816

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Гуріна Д.П. 
Експертна профілактика: становлення та перспективи розвитку: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.09 / Д.П. Гуріна ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 16 с. — укp.

Досліджено становлення, сучасний стан і перспективи розвитку експертної профілактики (ЕП). Розкрито окремі аспекти сутності ЕП, проведено аналітичний огляд її становлення та функціонування. Описано форми реалізації ЕП. Проаналізовано профілактичну діяльність експертів у деяких видах досліджень, встановлено їх компетенцію щодо вирішення питань профілактичного характеру. Визначено взаємозв'язок профілактики й експертного прогнозування. Розглянуто перспективи розвитку ЕП, надано рекомендації щодо її удосконалення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х893.9(4УКР)413 + Х883.9(4УКР)73 +
Шифр НБУВ: РА367789

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Бездольний М.Ю. 
Адміністративно-правові засади діяльності органів внутрішніх справ щодо протидії корупції: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.07 / М.Ю. Бездольний ; Харк. нац. ун-т внутріш. справ. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

Визначено адміністративно-правові засади діяльності органів внутрішніх справ щодо протидії корупції, наведено науково-обгрунтовані пропозиції та рекомендації щодо їх усунення. З'ясовано сутність корупції як соціального явища, запропоновано уточнення законодавчого визначення поняття корупуції та корупційних діянь, охарактеризовано державно-правовий механізм протидії корупції. Наведено аналіз системи адміністративно-правового регулювання діяльності органів внутрішніх справ щодо протидії корупції, уточнено їх завдання, функції та компетенція щодо протидії корупції. Подано характеристику системи адміністративно-правоивх заходів цих органів щодо протидії корупції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)072.8 + Х883.9(4УКР)73 + Х883.9(4УКР)711.27 +
Шифр НБУВ: РА367915

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Гусєва К.А. 
Нормативно-правове забезпечення запобігання злочинам міліцією України: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / К.А. Гусєва ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2009. — 17 с. — укp.

Розроблено системну модель нормативно-правового забезпечення запобігання злочинам міліцією України. Наведено пропозиції щодо удосконалення законодавчого та відомчого нормативно-правового регулювання діяльності міліції у даній сфері. Проаналізовано чинне законодавство та підзаконні нормативно-правові акти органів державної влади, а також відомчі нормативні акти Міністерства внутрішніх справ України з питань запобігання злочинам, висвітлено досвід міліції України щодо організації профілактичної діяльності. Розкрито кримінологічну роль законодавства та інших нормативно-правових актів, що функціонують у сфері запобігання злочинам. Розроблено пропозиції щодо удосконалення системи нормативно-правового регулювання запобігання злочинам. Обгрунтовано необхідність створення правових та організаційно-управлінських механізмів забезпечення дії законодавчих і відомчих нормативно-правових актів у сфері запобігання злочинам міліцією України, розроблено критерії обліку й оцінювання результатів діяльності її служб і підрозділів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)112.011.02 + Х883.9(4УКР)73 +
Шифр НБУВ: РА368893

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського