Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (182)Книжкові видання та компакт-диски (321)Журнали та продовжувані видання (9)
Пошуковий запит: (<.>U=Х932.21$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 27
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Єдинак Т.С. 
Державне регулювання та контроль операцій з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічній діяльності: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / Т.С. Єдинак ; Гуманіт. ун-т "Запоріз. ін-т держ. та муніцип. упр.". — Запоріжжя, 2007. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано теоретичні засади та розроблено практичні рекомендації стосовно вдосконалення державного регулювання та контролю зовішньоекономічних операцій з давальницькою сировиною за умов євроінтеграційних процесів України. Визначено суть державного регулювання та контролю таких операцій у контексті забезпечення національної безпеки України. Проведено аналіз державного регулювання операцій з давальницькою сировиною та визначено його основні історичні еволюційні етапи, тенденції розвитку таких операцій, а також вплив конкретних інструментів державного регулювання на ці процеси. Проаналізовано чинну законодавчу та методичну базу з регулювання та контролю операцій з давальницькою сировиною, визначено недоліки та надано пропозиції для їх усунення. Розроблено концептуальну модель розвитку державного регулювання зазначених операцій за умов євроінтеграції. Визначено шляхи підвищення ефективності їх державного контролю. Наведено рекомендації щодо вдосконалення законодавчо-нормативної бази регулювання зовнішньоекономічних операцій з давальницькою сировиною в Україні. Розроблено пропозиції стосовно вдосконалення державного регулювання та контролю цих операцій у зовнішньоекономічній діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)120.03 + Х932.211.12(4УКР) + У9(4УКР)80-553 +
Шифр НБУВ: РА351753

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Амджан Санад Тумалла Сауд 
Договір купівлі-продажу у міжнародному приватному праві: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / Амджан Санад Тумалла Сауд ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2003. — 20 с. — укp.

Проведено історико-правове й порівняльне дослідження договору купівлі-продажу в міжнародному приватному праві, у праві України та Йорданії. Значну увагу приділено аналізу джерел приватного права, що регулюють купівлю-продаж, питанням міжнародного приватного права у праві України та Йорданії, а також у різноманітних правових системах: у англосаксонській і романській, у тому числі французькій та німецькій. Досліджено нові форми купівлі-продажу й питання можливості імплементації цих форм в українське право й у право Йорданії. Проаналізовано форми відповідальності за порушення правил про купівлю-продаж.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х932.211.12 +
Шифр НБУВ: РА326011

Рубрики:

      
3.

Андрущенко Л.В. 
Державно-правове регулювання страхування у сфері зовнішньоекономічної діяльності: автореф. дис... канд. юрид. наук : 12.00.07 / Л.В. Андрущенко ; Київ. нац. ун-т внутр. справ. — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено державно-правове регулювання страхування у сфері зовнішньоекономічної діяльності. Визначено зміст поняття, принципи, операції, ризики та специфіку страхування у зовнішньоекономічній сфері. Розглянуто певні види страхових правопорушень та розкрито суть інституту перестрахування у сфері зовнішньоекономічної діяльності. Виокремлено групи факторів, що впливають на ефективність регулювання діяльності на вітчизняному страховому ринку. Наведено висновки, пропозиції та рекомендації щодо підвищення ефективності державно-правового регулювання у даній сфері. Висвітлено комплекс теоретико-методологічних і практичних питань щодо основних напрямків подальшого розвитку національного законодавства, яке регулює відносини у сфері страхування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)212.112 + Х932.212.1 + Х932.211.12
Шифр НБУВ: РА358972

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
4.

Бабіч І.В. 
Договір переробки давальницької сировини: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / І.В. Бабіч ; НДІ приват. права і підприємництва Акад. прав. наук України. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Комплексно досліджено відносини, які виникають за договором переробки давальницької сировини. Визначено поняття, правову природу договору зазначеної переробки, а також його місце у системі цивільно-правових договорів. Розглянуто правову природу та зміст діяльності виконавця з переробки давальницької сировини. Значну увагу приділено дослідженню предмету договору та умовам даного договору. Визначено правову характеристику суб'єктного складу аналізованого договору. Зазначено щодо особливостей давальницької сировини та підрядного характеру договору. Проведено аналіз змісту договору переробки давальницької сировини як правовідносин та визначено наслідки невиконання або неналежного виконання обов'язків сторін за договором. Обгрунтовано наукові теоретичні та практичні рекомендації щодо вдосконалення законодавчого врегулювання відносин за договором переробки давальницької сировини.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х832.116.1 + Х839(4УКР)211.61 + Х932.211.12 +
Шифр НБУВ: РА344887

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
5.

Богун В.П. 
Правове регулювання розрахунків в іноземній валюті у зовнішньоекономічних відносинах: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.04 / В.П. Богун ; НАН України. Ін-т екон.-прав. дослідж. — Донецьк, 2001. — 20 с. — укp.

Вперше проведено цілісний аналіз законодавчого та договірного регулювання розрахунків у іноземній валюті за експортно-імпортними господарськими операціями; процес розрахунків проаналізовано не як просто банківську операцію, а як достатньо складний механізм, правове регулювання якого базується на органічному поєднанні публічно-правових і приватно-правових засад. Висвітлено роль і значення нормативного та договірного регулювання розрахунків. Обгрунтовано необхідність широкого впровадження в систему розрахунків за зовнішньоекономічними операціями їх документних форм, що виступають як складні (спеціальні) юридичні конструкції, опосередковані багатосторонніми правовідносинами, які не укладаються в рамки традиційних (простих) цивільно-правових договорів, а також сучасних розрахунково-кредитних інструментів (факторинг, форфейтинг). Сформульовано визначення поняття "іноземна валюта". Запропоновано ряд конкретних пропозицій щодо вдосконалення національного законодавства про розрахунки у сфері зовнішньоекономічних відносин, які можна використовувати у законотворчому процесі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х932.212.2
Шифр НБУВ: РА313078 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Васильєва В.А. 
Правове регулювання відносин за договором консигнації: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / В.А. Васильєва ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2000. — 19 с. — укp.

Досліджено правову природу договору, з'ясовано його правову сутність та місце у системі договорів. Проаналізовано основні елементи договору, права та обов'язки сторін за даної договірної конструкції, відповідальності контрагентів у разі невиконання умов договору, а також сформульовано істотні умови договору консигнації. Розглянуто особливості даної договірної конструкції. Запропоновано конкретні наукові рекомендації та пропозиції щодо законодавчого врегулювання відносин за договором консигнації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)211.816 + Х932.211.12(4УКР)
Шифр НБУВ: РА310333 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Виноградова Г.В. 
Міжнародне приватно-правове регулювання іноземного інвестування в позиковій формі в Україні: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / Г.В. Виноградова ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2002. — 17 с. — укp.

Вивчено особливості іноземного позикового інвестування як самостійної форми інвестування у сфері зовнішньоекономічної діяльності та сформульовано визначення поняття іноземного позикового інвестування. Висвітлено правову природу договорів, що укладаються у сфері іноземного інвестування в позиковій формі. З'ясовано зміст інвестиційних позикових/кредитних договорів, їх ознаки. Розглянуто порядок реєстрації таких договорів. Визначено напрями матеріально-правового регулювання договірних відносин іноземного позикового інвестування за законодавством України. Проаналізовано питання колізійного регулювання відносин, що складаються на підставі інвестиційних позикових/кредитних договорів з "іноземним елементом". Розроблено пропозиції, спрямовані на вдосконалення нормативно-правового регулювання відносин у сфері іноземного інвестування, здійснюваного в позиковій формі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х932.212.2 + Х839(4УКР)212.3
Шифр НБУВ: РА321728

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
8.

Григоров О.М. 
Концесійні угоди: правова природа та особливості правового регулювання: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / О.М. Григоров ; Київ. ун-т ім. Т.Шевченка. Ін-т міжнар. відносин. — К., 2000. — 26 с. — укp.

Досліджено правову природу сучасних концесійних угод. Проаналізовано особливості сучасного та перспективного правового регулювання інвестиційних правовідносин між державою-реципієнтом та іноземним інвестором у рамках концесійної угоди. Надано сучасне трактування поняття концесійної угоди, правового статусу її об'єктів і суб'єктів, розкрито структурні та класифікуючі особливості цього різновиду інвестиційних угод. Відповідну увагу приділено аналізу механізму концесійних угод у міжнародно-договірній практиці України на двосторонньому, регіональному та універсальному рівнях. Висвітлено особливості механізму "суброгації" в сучасних інвестиційних правовідносинах. Розкрито суттєві елементи "квазіміжнародного" характеру концесійних угод за участю держави-реципієнта.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)211.3 + Х932.211.12(4УКР)
Шифр НБУВ: РА310227 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Діковська І.А. 
Договір повітряного чартеру у міжнародному приватному праві: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / І.А. Діковська ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Досліджено правову природу договору повітряного чартеру, класифіковано договори повітряного чартеру, визначено правовідносини з іноземним елементом. Сформульовано основні теоретичні положення договору повітряного чартеру у міжнародному приватному праві. Проаналізовано особливості правового становища учасників чартерного перевезення, визначено права й обов'язки сторін договору повітряного чартеру. Обгрунтовано висновки про особливості цивільної відповідальності під час виконання повітряних чатрерних перевезень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х932.212.05
Шифр НБУВ: РА319065 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
10.

Добідовська Я.О. 
Правові аспекти лібералізації міжнародних повітряних перевезень: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / Я.О. Добідовська ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2005. — 21 с. — укp.

Досліджено правові аспекти лібералізації міжнародних повітряних перевезень. Здійснено комплексний аналіз розвитку правового регулювання надання комерційних прав, змісту та меж застосування лібералізаційного підходу у разі укладання двосторонніх і багатосторонніх догорів про повітряне сполучення, а також правових засад здійснення міжнародних перевезень між Україною та країнами-членами ЄС, перспектив розвитку їх подальшої лібералізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.415 + Х932.212.05 +
Шифр НБУВ: РА337565

Рубрики:

      
11.

Кужко О.С. 
Договір транспортного експедирування: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / О.С. Кужко ; НДІ приват. права та п-ва Акад. прав. наук України. — К., 2008. — 19 с. — укp.

Розкрито сутність і значення договору транспортного експедирування за сучасних умов, визначно його ознаки й особливості. Проведено теоретичний аналіз зобов'язань, які виникають у процесі укладання, зміни або припинення договору транспортного експедирування, встановлено відповідальність за його порушення. Розроблено пропозиції щодо удосконалення правового регулювання транспортно-експедиторських відносин у цивільному законодавстві України. Наведено цивільно-правову характеристику договору транспортного експедирування, проаналізовано його співвідношення з іншими подібними явищами. Розроблено проект Правил про транспортно-експедиторську діяльність, обгрунтовано пропозиції щодо удосконалення чинного цивільного законодавства України у сфері її регулювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)211.9 + Х932.212.0 +
Шифр НБУВ: РА360082

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
12.

Куницька О.М. 
Підвищення ефективності роботи митного терміналу при виконанні міжнародних вантажних автомобільних перевезень: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.22.01 / О.М. Куницька ; Нац. трансп. ун-т. — К., 2006. — 18 с. — укp.

Розроблено методичні засади удосконалення роботи митного терміналу під час виконання міжнародних вантажних автомобільних перевезень шляхом представлення митного терміналу мережею масового обслуговування. Установлено закономірності його функціонування в міжнародних вантажних автомобільних перевезеннях з урахуванням впливу обсягів перевезень, кількості вантажних модулів і часу обороту на експлуатаційні показники. Розроблено аналітичні й імітаційні моделі функціонування митного терміналу у міжнародних вантажних автомобільних перевезеннях. Розроблено методику вибору дисципліни обслуговування з пріоритетами на митному терміналі. Запропоновано модель функціонування митного терміналу в міжнародних вантажних перевезеннях у класі мереж масового обслуговування з урахуванням стохастичного характеру потоку вимог.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х932.212.06 +
Шифр НБУВ: РА344740

Рубрики:

      
13.

Літінас І. 
Правове регулювання відносин України та ЄС у сфері здійснення інвестицій: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.11 / І. Літінас ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2000. — 19 с. — укp.

Розглянуто становлення та розвиток правового механізму співпраці України та Європейського Союзу (ЄС) у сфері інвестиційної діяльності. Досліджено його юридичну природу та визначено основні напрямки удосконалення у світлі еволюційних положень Угоди про партнерство та співробітництво. З'ясовано способи регулювання інвестиційною діяльністю у відносинах між Україною та ЄС. Охарактеризовано основні елементи механізму міжнародно-правового регулювання інвестиційної діяльності між Україною та ЄС. Проаналізовано особливості міжнародного договірного механізму. Особливу увагу приділено характеру та структурі інвестиційного механізму співробітництва між Україною та ЄС у галузі інвестиційної діяльності. Висвітлено форми та способи зближення національного законодавства України у галузі інвестиційної діяльності з правом ЄС.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х932.212.2(4УКР) + Х915.232.5-94(4УКР)
Шифр НБУВ: РА310102 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Мілаш В.С. 
Правові особливості захисного застереження як умови зовнішньоекономічного договору: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / В.С. Мілаш ; Нац. юрид. акад. України ім. Ярослава Мудрого. — Х., 2003. — 19 с. — укp.

Визначено, що особливостями захисного застереження, як умови зовнішньоекономічного договору, є функціональне призначення та юридична техніка побудови зазначеної договірної умови, а також кваліфікаційні ознаки обставин, що вводять їх у дію. Детально охарактеризовано ці особливості та надано відповідні визначення. Значну увагу приділено найбільш важливим передумовам використання захисного застереження. Існуючі у міжнародному комерційному обігу захисні застереження зведено до єдиної класифікації, а також охарактеризовано правове значення цієї умови у змісті зовнішньоекономічного договору. Досліджено найбільш розповсюджені у договірній сфері захисні застереження (форс-мажорне, про ускладнюючі обставини та адаптаційно-цінового характеру). Сформульовано пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства у сфері укладення зовнішньоекономічних договорів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х932.211.120.6 + Х932.211.120.6 + Х932.211.120.6
Шифр НБУВ: РА323726

Рубрики:

      
15.

Мельничук Т.В. 
Організовані форми злочинної діяльності у зовнішньоекономічній сфері: кримінологічне дослідження: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.08 / Т.В. Мельничук ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2009. — 20 с. — укp.

Охарактеризовано злочинну діяльніть у зовнішньоекономічній сфері як самостійний кримінологічний і економіко-правовий феномен. Проаналізовано її форми та види, виявлено детермінаційні механізми розвитку. Сформульовано визначення організованої злочинної діяльності у зовнішньоекономічній сфері як системи взаємопов'язаних злочинних, а також супутніх перед- і посткримінальних діянь, психологічно детермінованих спільним мотивом і спрямованих на одержання прибутків від здійснення незаконних зовнішньоекономічних операцій. Наведено практичні рекомендації щодо вдосконалення соціально-економічних, правових і організаційних заходів протидії організованій злочинній діяльності у зовнішньоекономічній сфері на національному та міжнародному рівнях.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х916.881.5 + Х932.211.12(4УКР) + Х883.9(4УКР)2 +
Шифр НБУВ: РА361955

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
16.

Молодико К.Ю. 
Гарантії фінансових установ як засіб цивільно-правового захисту прав та інтересів учасників цивільних відносин: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / К.Ю. Молодико ; НДІ приват. права і підприємництва Акад. прав. наук України. — К., 2007. — 19 с. — укp.

Проведено дослідження процесу виникнення гарантій фінансових установ як нового унікального способу забезпечення виконання зобов'язань у сфері міжнародної торгівлі, розглянуто основні етапи його поступової імплементації національними системами різних країн світу. Проаналізовано взаємовплив зобов'язань із гарантії, зобов'язань із договорів про надання гарантії та забезпечених гарантією зобов'язань. Розглянуто існуючі в чинному матеріальному праві України колізії щодо правового регулювання гарантійних відносин, а також випадки суперечності підзаконних актів щодо гарантій чинним законам України. Наведено пропозиції щодо внесення змін до чинного законодавства з метою усунення виявлених недоліків. Доведено об'єктивну невідворотність збільшення обсягу гарантійних операцій за участю фінансових установ як з підстави зацікавленості суб'єктів господарювання у розвитку прискорених механізмів захисту їх інтересів, так і з підстави можливості та доцільності заміни засобів адміністративного примусу держави на механізми правового регулювання економічного характеру. Досліджено особливості застосування гарантій фінансових установ для забезпечення інтересів публічного характеру, доведено їх цивільно-правовий характер. Наведено пропозиції щодо розширення сфер правового регулювання, в яких доцільно застосовувати такі гарантії для забезпечення публічного інтересу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х832.081 + Х932.211.120.6 +
Шифр НБУВ: РА351326

Рубрики:

      
17.

Онищенко Г. В. 
Довічні правовідносини з іноземним елементом: автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.03 / Г. В. Онищенко ; Київ. нац. ун-т ім. Т. Шевченка. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Визначено поняття та характерні риси довірчих правовідносин з іноземним елементом, встановлено їх місце серед інших правовідносин, які відносяться до предмету міжнародного приватного права, проаналізовано основні джерела, які застосовуються до регулювання таких відносин у країнах континентального та загального права. Запропоновано способи кваліфікації довірчих конструкцій, а також досліджено проблеми встановлення змісту іноземного права та застосування його судом до регулювання таких відносин. Особливу увагу приділено судовій практиці вирішення спорів, які виникають з довірчих правовідносин з іноземним елементом, сформованій у країнах загального права.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)114.01 + Х932.211.12(4УКР)
Шифр НБУВ: РА375587 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Полатай В.Ю. 
Правове регулювання інвестиційної діяльності: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.04 / В.Ю. Полатай ; НАН України. Ін-т екон.-прав. дослідж. — Донецьк, 2000. — 18 с. — укp.

Досліджено економіко-правову природу господарсько-правових відносин, що є за своєю суттю інвестиційними. Подано визначення основних понять. Інвестиційну діяльність розглянуто як господарсько-правову, комплексну діяльність, яка включає елементи різних правовідносин, а також різні елементи правового регулювання. Визначено об'єктивний склад і висвітлено питання взаємодії суб'єктів і необхідних умов для здійснення даної діяльності. Обгрунтовано галузеву належність зазначеної діяльності. Проаналізовано форми здійснення інвестиційної діяльності. Значну увагу приділено необхідності внесення змін та доповнень до чинного законодавства України, а також прийняття Господарського (Комерційного) кодексу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)212.3 + Х932.212.2
Шифр НБУВ: РА310107 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
19.

Порфір'єва О.К. 
Уніфікація правового регулювання умов зовнішньоекономічних контрактів у міжнародному приватному праві: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / О.К. Порфір'єва ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2000. — 20 с. — укp.

Досліджено тенденції та проблеми уніфікації у сфері правового регулювання зовнішньоекономічних контрактів у міжнародному приватному праві. Визначено поняття уніфікації та його правову характеристику, запропоновано класифікацію форм уніфікації. Проаналізовано основні напрямки здійснення уніфікації. Розглянуто проблему інституту автономії волі сторін зовнішньоекономічного контракту. Досліджено питання встановлення національності юридичних осіб у міжнародних уніфікованих актах. Певну увагу приділено специфіці використання електронної форми контрактів. Сформульовано пропозиції стосовно вдосконалення чинного законодавства України щодо регулювання зовнішньоекономічних контрактів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х932.211.12
Шифр НБУВ: РА309374 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
20.

Семеняка В.В. 
Цивільно-правове регулювання страхування в сфері космічної діяльності: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / В.В. Семеняка ; НАН України. Ін-т держави і права ім. В.М.Корецького. — К., 2004. — 20 с. — укp.

Розглянуто цивільно-правові проблеми страхування у сфері космічної діяльності, виявлено існуючі у вітчизняній юридичній науці та законодавстві недоліки. Обгрунтовано наукові положення та пропозиції щодо вдосконалення правового регулювання страхових відносин. Досліджено цивільно-правовий зміст поняття страхування та форми страхування ризиків космічної діяльності, встановлено суб'єкти страхового зобов'язання та їх статус. Визначено правову природу договірних відносин з обов'язкового страхування, встановлено їх особливості в сфері космічної діяльності. Запропоновано наукову класифікацію договорів страхування, встановлено її критерії. Розглянуто цивільно-правові аспекти перестрахування космічних ризиків з урахуванням досвіду зарубіжних країн. Обгрунтовано необхідність змін та доповнень до чинного законодавства України про страхову діяльність.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)212.1 + Х932.212.1 + Х912.55 +
Шифр НБУВ: РА329176

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського