Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (148)Книжкові видання та компакт-диски (71)Журнали та продовжувані видання (11)
Пошуковий запит: (<.>U=Ч239$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Чекмарьова Л.О. 
Веб-сайт обласної державної адміністрації України як документально-інформаційна система: засади функціонування, структура, зміст: автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.10 / Л.О. Чекмарьова ; Держ. ком. арх. України, Укр. НДІ архів. справи та документознавства. — К., 2008. — 19 с. — укp.

Досліджено нормативно-правові засади формування, структуру, функції веб-сайтів обласних державних адміністрацій (ОДА) як документально-інформаційних систем, спрямованих на вдосконалення якості та результативності діяльності цих органів, інформаційну відкритість, розвиток демократичних засад суспільства. З'ясовано зміст інформаційних ресурсів ОДА, документальну складову, структуру веб-сайтів, засоби забезпечення громадян, органів державної влади й інших організацій й установ вірогідною інформацією щодо виконання певних функцій ОДА, правовими аналітичними матеріалами, надання послуг і залучення громадян до участі в державному управлінні, охорони їх конституційних прав через систему веб-ресурсів ОДА. Встановлено розвиток ініціативи ОДА у формуванні масивів історико-культурної інформації з метою соціокультурного впливу на духовний, освітній, науковий і культурний розвиток суспільства. Охарактеризовано веб-сайт як цілісну документально-інформаційну систему, виділено її загальні функції (інформаційно-кумулятивну, соціально-комунікаційну, загальнокультурну) та спеціальні (управлінську, правову, джерелознавчу). Уточнено певні аспекти розвитку змісту документальних та інших інформаційних ресурсів сайтів ОДА, що може бути використано під час формування оптимальної моделі цих сайтів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч245 + Ч239.9 +
Шифр НБУВ: РА363866

Рубрики:

      
2.

Уманський Ю.В. 
Інформаційне забезпечення системи державного управління: автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / Ю.В. Уманський ; Клас. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2008. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано теоретичні засади інформаційного забезпечення системи державного управління на підставі виявлення суперчностей на шляху ефективних комунікацій у процесі демократизації. Визначено роль маркетингу послуг і комунікаційного менеджменту в інформаційному забезпеченні системи державного управління, розроблено теоретичні засади державної інформаційної політики. Проаналізовано стан використання інформаційних технологій в організації інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності органів державного управління. Розроблено концепцію формування інформаційного простору державного управління. Визначено можливості застосування нових засобів інформаційного забезпечення систем державного управління. Розроблено схеми розвитку основних інформаційних ресурсів і використання Інтернет-маркетингу в системі державного управління.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х819(4УКР)011ф + Ч239.9:Х8 +
Шифр НБУВ: РА358409

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
3.

Васюк О.В. 
Інформаційно-бібліографічне забезпечення юристів в умовах формування правової держави: Автореф. дис... канд. пед. наук: 07.00.08 / О.В. Васюк ; Київ. нац. ун-т культури і мистец. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Розкрито зміст основних понять "документний потік з правознавства", "бібліографічна інформація з правознавства" та "система інформаційно-бібліографічних ресурсів з правознавства"). Проаналізовано документний потік з правознавства, виявлено його типово-видовий склад. З'ясовано закономірності концентрації-розпорошення публікацій у даній галузі. Проаналізовано інформаційні потреби юристів за умов формування правової держави, а також систему інформаційно-бібліографічних ресурсів з правознавства, що складається з підсистем перспективної, поточної та ретроспективної бібліографічної інформації. Запропоновано шляхи для удосконалення системи забезпечення інформаційно-бібліографічними джерелами галузі правознавства за сучасних умов.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч735.22:Х + Ч239.9:Х + Х8(4УКР)ф2 +
Шифр НБУВ: РА325428

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
4.

Мриглод О.І. 
Компоненти інформаційної системи підтримки рішень для наукових періодичних видань: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / О.І. Мриглод ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2009. — 20 с. — укp.

Висвітлено проблеми удосконалення та розробки методів і компонент інтелектуального опрацювання даних для синтезу ефективних інформаційних систем моніторингу та підтрими прийняття рішень у роботі з науковими періодичними виданнями. Запропоновано метод інтелектуального аналізу даних про публікації у науковому виданні, що базується на теорії складних мереж і дозволяє об'єктивно оцінити його основну тематичну наукову спрямованість і рівень інтегрованості у міжнародну наукову спільноту. Наведено метод розширеного інформаційного пошуку близьких за тематикою авторів або публікацій у рамках наукового періодичного видання. Побудовано імітаційну модель опрацювання надісланих матеріалів у редакції наукового періодичного видання, яка дозволяє виявити характерні особливості у формі розподілу термінів очікування статей до друку. Розроблено метод аналізу роботи редакційної колегії наукового видання, що базується на теорії систем масового обслуговування та використовує дані, доступні безпосередньо з публікацій видання, який дозволяє оцінити ефективність і режим роботи редколегії та виявити наявність етапу незалежного рецензування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч239.9:Ч617.167.2 +
Шифр НБУВ: РА367420

      
5.

Дерлеменко В.В. 
Система розповсюдження сільськогосподарської науково-технічної інформації в Україні: створення вітчизняної концептуальної моделі: Автореф. дис... д-ра пед. наук: 07.00.08 / В.В. Дерлеменко ; Харк. держ. акад. культури. — Х., 2005. — 44 с. — укp.

Уведено до наукового обігу бібліотекознавства нові ідеї та поняття. Визначено етапність розвитку й основні фактори інтеграції та інформатизації, що впливають на якість національної системи розповсюдження сільськогосподарської науково-технічної інформації (СРСНТІ). Шляхом порівняльного аналізу виявлено загальне та специфічне у існуючих галузевих моделях США, Великої Британії та Росії та запропоновано концептуальну модель Національної СРСНТІ. Наведено концепцію розвитку Національної СРСНТІ, яка базується на комп'ютерних і телекомунікаційних технологіях, "клієнтоцентрованій" парадигмі та передбачає використання конструктивного принципу доступу до інформації "в будь-який час та в будь-яке місце". Визначено структуру СРСНТІ та її основні підсистеми, їх функції, системотвірні рівні внутрішньої та зовнішньої інтеграції підсистем. Науково обгрунтовано систему інформаційних ресурсів, продуктів і послуг, нові форми та методи розповсюдження сільськогосподарської науково-технічної інформації в Україні за умов інформатизації. Запропоновано критерії оцінки цієї діяльності. Доведено, що у новому інформаційно-галузевому середовищі бібліотеки збережуть їх провідне значення у компонентній структурі Національної СРСНТІ, формуючи основну ресурсну базу системи. Обгрунтовано теоретичні засади формування корпоративного довідково-інформаційного фонду СРСНТІ та напрямів його інтеграції в інформаційно-галузеве середовище. Запропоновано теоретичні й організаційні підходи до формування системи галузевої підготовки та перепідготовки бібліотечно-інформаційних кадрів в Україні як бази для реалізації стратегії "навчання протягом життя".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Ч239.9:П + Ч738.819:П + П.ф(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА336013

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського