Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (24)Книжкові видання та компакт-диски (39)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>U=Щ315.8$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Круль П.Ф. 
Генезис духового та ударного інструментального виконавства України: Автореф. дис... д-ра мистецтвознав.: 17.00.01 / П.Ф. Круль ; Нац. муз. акад. України ім. П.І.Чайковського. — К., 2001. — 30 с. — укp.

Простежено генезу духового та ударного музичного мистецтва в Україні та узагальнено різноманітні фактологічні дані з рукописних і друкованих першоджерел, мемуарної літератури, досліджень і публікацій з історії побуту та культури українського народу, архівних документів, що поєднують велику кількість раніше невідомих фактів. Розглянуто етапи історичного становлення та розвитку духових та ударних інструментів. Опрацьовано світовий фонд духового інструментарію. Запропоновано методику археографічного опрацювання пам'яток.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ315.7-73(4Укр) + Щ315.8-73(4Укр)
Шифр НБУВ: РА316898 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Баран Т.М. 
Концертні цимбали: історико-теоретичний та методологічно-виконавський підходи: Автореф. дис... канд. мистецтвознав.: 17.00.03 / Т.М. Баран ; НАН України. Ін-т мистецтвознав., фольклористики та етнології ім. М.Т.Рильського. — К., 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Комплексно досліджено концертні цимбали системи "Шунда", вивчено історію, теорію, побутування, будування та виконавство на них. На базі поєднання суміжних наук прикладного музикознавства, наукового мовознавства та лексикографії створено базову модель наукової цимбальної терміносистеми. Розвинуто основні принципи сучасного цимбалобудування. Із застосуванням прогресивних методів класифікації та систематики у сучасній органології подано характеристику ергономічних явищ звукотворення та задекларовано ряд фізіологічних засад, пов'язаних з основоположними для цимбалістів поняттями, зокрема - технікою удару. Розглянуто проблеми редагування спеціально написаних дя цимбалів творів, перекладної літератури та транскрипцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Щ315.8 + Щ315.042 +
Шифр НБУВ: РА325460

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського