Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (39)Книжкові видання та компакт-диски (23)
Пошуковий запит: (<.>U=З884.1-012$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 7
Представлено документи з 1 до 7

      
1.

Білик Н.М. 
Дослідження та розробка методів достовірного визначення характеристик радіоканалів з випадково змінними параметрами: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.13 / Н.М. Білик ; Укр. НДІ зв'язку. — К., 2008. — 23 с. — укp.

Наведено розрахункові співвідношення для відображення інформаційного сигналу та його спектра на виході радіоканалу на базі одержаних взаємозв'язаних функцій, а також співвідношення, що дозволяють розрахувати та проаналізувати комплексні огинаючі інформаційного сигналу. Розроблено метод синтезу складного сигналу для імпульсного зондування радіоканалу, який має певну автокореляційну функцію та дозволяє проводити зондування, рівноцінне імпульсному зондуванню, але за цього наявний незначний пік-фактор. Створено методику вимірювання імпульсної реакції короткохвильового каналу, який передбачає використання лінійного частотно-модульованого сигналу, що дозволяє одержати вірогідні дані про стан каналу в реальному масштабі часу. Розроблено модель каналу з кінцевим числом шляхів розповсюдження для розв'язання задач оптимального прийому сигналів, переданих за каналом з параметрами, що випадково змінюються. Сформульовано правило одержання вірогідних оцінок на випадок різних моделей каналу: з частотно-селективними, часовими селективними та частотно-часовими селективними завмираннями.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.1-012 +
Шифр НБУВ: РА355771

Рубрики:

      
2.

Ананьїн О.В. 
Математичні моделі адаптивного радіоканалу зв'язку з системами ПІД-регулювання потужності передавача: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.13 / О.В. Ананьїн ; Держ. ун-т інформ.-комунікац. технологій. — К., 2006. — 16 с. — укp.

Розроблено математичні моделі адаптивних радіоканалів зв'язку з системами автоматичного регулювання потужності випромінювання передавача (АРПП) у прямому радіоканалі зв'язку, у яких для забезпечення потрібної якості систем використовуються цифрові ПІД-регулятори. Удосконалено методику параметричного синтезу цифрових ПІД-регуляторів на базі оптимізації параметрів регуляторів у замкненій системі АРПП. Розроблено ефективний засіб компенсації збуджувальних діянь у радіоканалі управління систем автоматичного регулювання потужності випромінювання передавача АРПП у прямому радіоканалі зв'язку. Представлено результати досліджень за методом математичного моделювання адаптивних радіоканалів зв'язку з цими системами, які містять цифрові ПІД-регулятори. Представлено результати порівняльного аналізу розроблених моделей адаптивних радіоканалів зв'язку з нечіткими (що працюють на базі нечіткої логіки) регуляторами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.1-012 с116 +
Шифр НБУВ: РА345451

Рубрики:

      
3.

Францевич О.М. 
Математичні моделі адаптивного радіоканалу зв'язку з системами регулювання потужності передавача на базі нечіткої логіки: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.13 / О.М. Францевич ; Держ. ун-т інформ.-комунікац. технологій. — К., 2005. — 17 с.: рис. — укp.

Розроблено математичні моделі адаптивних радіоканалів зв'язку - фазі-систем (систем з нечіткими регуляторами) автоматичного регулювання потужності передавача (АРПП). Удосконалено методику параметричного синтезу нечітких (що працюють на базі нечіткої логіки) регуляторів. З використанням запропонованої методики синтезу нечітких регуляторів в інтерактивній системі MATLAB для зазначених фазі-систем розроблено основну модель нечіткого регулятора з описом її функціонування, шляхом моделювання цих систем одержано оптимальні параметри нечітких регуляторів, за яких системи забезпечують максимальну динамічну точність і швидкодію. Наведено результати досліджень, здійснених за методом математичного моделювання адаптивних радіоканалів зв'язку з системами автоматичного регулювання потужності передавача.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.1-012 +
Шифр НБУВ: РА338428

Рубрики:

      
4.

Качур Л. М. 
Метод синтезу дискретних сигналів для підвищення абонентської ємності систем радіозв'язку з кодовим розділенням каналів: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.12.02 / Л. М. Качур ; Укр. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2010. — 21 с. — укp.

Одержав подальший розвиток метод синтезу дискретних сигналів для систем радіозв'язку з кодовим розділення каналів, який відрізняється від відомих формуванням великих ансамблів псевдовипадкових послідовностей з малими значеннями бічних викидів функції кореляції, що дозволяє без погіршення завадостійкості систем радіозв'язку суттєво підвищити абонентську ємність багатостанційного доступу. Обгрунтовано правило формування узагальнених матриць перестановки для побудови недвійкових дискретних сигналів, яке грунтується на врахуванні структурних властивостей упаковки векторного простору множиною циклічних орбіт, що дозволяє за критерієм мінімізації ймовірності перетворення двох і більше елементів в елементи однієї орбіти "повного коду" формувати великі ансамблі дискретних сигналів із покращеними властивостями. Удосконалено методику оцінки кореляційних та ансамблевих властивостей дискретних сигналів, яка відрізняється від відомих врахуванням особливостей формування великих ансамблів псевдовипадкових послідовностей, що дозволяє адекватно обирати параметри формованих дискретних сигналів і режими функціонування радіосистем з кодовим розділенням каналів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.1-012
Шифр НБУВ: РА377340 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Туманов Ю.Г. 
Оптимізація структури і ієрархічного управління формуванням сітки частот мереж радіозв'язку: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.17 / Ю.Г. Туманов ; Укр. держ. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2001. — 17 с.: рис. — укp.

Висвітлено питання розробки, оптимізації та дослідження формувачів сітки частот мереж радіозв'язку, які можуть використовуватись у нових мережах електрозв'язку, наприклад, стільникових; в оборонній техніці, зокрема, у сучасних системах протирадіостояння, де виникають задачі генерації сітки опорних частот з дуже малим кроком перебудови за частотою та малою тривалістю перехідних процесів у разі переключення з однієї частоти на іншу; забезпечення малого рівня спектральних складових; низького рівня фазових шумів; якісної розв'язки за частотою в широкому частотному діапазоні, високою точністю та стабільністю частоти тощо. Розроблено теоретичні основи побудови оптимальних структур ієрархічного керування формуванням сітки частот мереж радіозв'язку з використанням швидкодіючих систем фазової автопідстроювання частоти, а також структурні та принципові схеми ФСЧ. Досліджено основні характеристики експериментальних зразків.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.1-012.5
Шифр НБУВ: РА314560 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Войтер А.П. 
Підвищення ефективності радіомереж з пакетною комутацією методами та засобами управління доступом до радіоканалу: автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.12.02 / А.П. Войтер ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2008. — 36 с. — укp.

Удосконалено теорію радіомереж з пакетною комутацією шляхом розробки нових ефективних методів і засобів покращання основних параметрів їх функціонування на MAC рівні та забезпечення адаптації до динаміки системних параметрів у разі наявності конкурентного доступу до радіоканалу. Запропоновано методи та засоби адаптивного керування стійкістю до перевантажень, пропускною здатністю радіомереж і затримкою передачі за рахунок процедур розв'язання конфліктів, блочного резервування, варіації довжини пакетів даних. Розроблено методи локалізації конфліктів, які дозволяють оптимізувати структуру радіомережі, мінімізувати вплив прихованих абонентів на ефективність ретрансляції та забезпечити відносні пріоритети для виділеного трафіку. Створено методи та засоби ефективного використання радіоканалу для пакетних радіомереж з орбітальними ретрансляторами, які у порівнянні з відомими дозволяють підвищити пропускну здатність радіоканалу за рахунок ущільнення каналу резервування та дозавантаження каналу передачі даних. Обгрунтовано ефективність і переваги розроблених методів і засобів за допомогою математичних моделей, які дозволяють кількісно визначати основні параметри функціонування радіомереж.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.1-012 +
Шифр НБУВ: РА357051

Рубрики:

      
7.

Кирпач Л.А. 
Підвищення швидкодії систем фазового автопідстроювання за допомогою розімкнених компенсаційних каналів управління: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.12.13 / Л.А. Кирпач ; Держ. ком. зв'язку та інформатизації України, Одес. нац. акад. зв'язку ім. О.С.Попова. — О., 2004. — 19 с.: рис. — укp.

Проаналізовано шляхи зменшення перехідної складової похибки систем фазового автопідстроювання та показано, що умова інваріантності перехідної похибки застосовується у цих системах. Показано можливість досягнення квазіінваріантності перехідної похибки комбінованої системи ФАП за умов збереження порядку астатизму та різних місцезнаходжень інтегруючої ланки у замкненому контурі. Запропоновано методику синтезу оператора розімкнених компенсаційних каналів управління (РККУ) комбінованої системи ФАП за умови компенсації початкових значень повільно загасаючих компонент перехідної складової фазової похибки з урахуванням умови фізичної реалізовності оператора зв'язку. Створено методику синтезу оптимальних параметрів фізично реалізовного зв'язку за задавального діяння комбінованих систем ФАП з умови мінімізації квадратичних інтегральних оцінок. Одержано нові результати дослідження впливу умов фізичної реалізуємості оператора зв'язку на мінімум квадратичної та покращеної квадратичної інтегральної оцінок. Показано, що за наявності обмежень на квадратичні інтегральні значення швидкості та прискорення керувальної величини дані системи мають більш широкі можливості мінімізації квадратичної інтегральної оцінки, ніж системи з управлінням за відхиленням. Запропоновано методику оцінки чутливості оптимальних за швидкодією систем ФАП до варіацій параметрів об'єкта управління.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З884.1-012 +
Шифр НБУВ: РА329484

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського