Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (5)Книжкові видання та компакт-диски (6)
Пошуковий запит: (<.>U=З970.222-01$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Дрозд Ю.В. 
Методи та пристрої для виконання вертикальних арифметичних операцій: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.05 / Ю.В. Дрозд ; Одес. держ. політехн. ун-т. — О., 2000. — 19 с. — укp.

Розроблено багаторівневу модель виконання операції вертикального додавання, що підсумовує кількість одиниць паралельного коду з використанням способів перекладу чисел із однієї системи числення до іншої. Визначено операції ділення кількості та упорядкування одиниць, а також способи їх виконання на рівнях моделі. Запропоновано методи проектування пристроїв для упорядкування та ділення кількості одиниць, а також вертикального додавання. Дані методи дозволяють оцінювати відомі рішення та одержувати нові, що перевищують відомі за швидкодією та/або витратами обладнання. Результати роботи використано для розробки арифметичного блоку системи цифрової обробки сигналів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.222-01 + З973.44-018
Шифр НБУВ: РА309686 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Ібрагім С.А. 
Паралельна реалізація генетичних алгоритмів для задач теорії розкладів, заданих на перестановках: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.02 / С.А. Ібрагім ; Харк. нац. ун-т радіоелектрон. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено моделі задач упрядкування, заданих на перестановках, розвинуто методи їх розв'язання, близькі до оптимального. Задачі теорії розкладів у своїй більшості можуть бути зведені до задач, заданих на перестановках. Як правило, ці задачі є NP-повними. Тому для їх розв'язання запропоновано модифікацію генетичних алгоритмів, а для одержання більш точних розв'язків - метод, побудований як комбінація методу гілок і меж та генетичного алгоритму, що дозволяє одержувати розв'язки задачі з заданою точністю. Для підвищення швидкодії розробленого методу запропоновано його паралельну версію та реалізацію на кластерних комп'ютерних системах. На підставі одержаних результатів створено пакет прикладних програм побудови навчального розкладу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: В173.124 + З970.222-01 +
Шифр НБУВ: РА352418

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського