Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (13)Книжкові видання та компакт-диски (9)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=Н539.56$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія: Будівництво   
1.

Бассіл Марееі Мухамед 
Ефективні рішення покрить підземних будівель з тонкостінних монолітних залізобетонних оболонок для умов Близького Сходу: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / Марееі Мухамед Бассіл ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 2003. — 23 с.: рис. — укp.

Розроблено методику розрахунку положистих куполів підземних будинків з обліком температурно-вологісних впливів і реальної роботи матеріалів. Визначено температурно-вологісні режими роботи будівельних конструкцій у субтропічному поясі за даними регіональної класифікації кліматичних зон, запропоновано розрахункові залежності річного ходу основних параметрів середовища (потенціалу вологості та температури), сформульовано межові умови задач тепло-вологопровідності. Розраховано розподіл потенціалу вологості за товщиною залізобетонних оболонок, що частіше зустрічаються у разі однобічного висихання. Запропоновано методику визначення напружень від усадки та набухання шляхом введення еквівалентних температур. Наведено методику розрахунку куполів, що дозволяє враховувати фізичну нелінійність залізобетону - тріщини та повзучість. Виявлено, що повзучість бетону істотно впливає на розподіл зусиль у системі, складеної з тонкостінного купола та масивної кільцевої балки. Розглянуто методику розрахунку покрить - оболонок підземних будинків із плоским прямокутним контуром. Розроблено кінцево-різницеву модель положистої оболонки двоякої кривизни, а також алгоритм і програму SHELL для ПК. Проведено числові дослідження температурно-усадочних напружень у залізобетонних прямокутних оболонках на прикладі розрахунку оболонки розміром 12 12 м. Доведено, що оболонка переносу у процесі зміни вологісного режиму до повного висихання, проходить стадії з більш високим рівнем напружено-деформованого стану, ніж кінцеве.Визначено "верхні" межові навантаження для різних схем розташування оболонки покриття щодо денної поверхні землі, а також габаритно-конструктивні розміри та умови на контурі. Наведено оптимальні конструктивні рішення покрить-оболонок підземних будинків. Розроблено методичні рекомендації з проектування та економічної оцінки покрить-оболонок підземних будинків для умов Близького Сходу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.56 + Н78 +
Шифр НБУВ: РА322852

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Аббасі Р. Х. 
Метод натурних випробувань плит і оболонок: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.23.01 / Р. Х. Аббасі ; Харк. нац. акад. міськ. гос-ва. — Х., 2010. — 22 с. — укp.

Розроблено малобюджетний метод випробувань тонкостінних конструкцій на дію короткочасних, тривалих і малоциклових навантажень у разі їх проведення в лабораторних, натурних і будівельних умовах. Визначено, що невід'ємною частиною методу є адаптоване та доопрацьоване технічне та програмне забезпечення. Встановлено, що основу методу складає розроблена експериментально-теоретична модель процесу деформування, яка враховує характер навантаження, що стежить, реологічні особливості матеріалів та умови навколишнього середовища. Виконано впровадження результатів роботи в практику наукових досліджень будівельних конструкцій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.4-01-07 с104 + Н539.56-01-07 с104
Шифр НБУВ: РА373471 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
3.

Яременко О.О. 
Напружено-деформований стан пошкоджених куполів та склепінь: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / О.О. Яременко ; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт. — О., 2003. — 24 с.: рис. — укp.

Досліджено задачу визначення напружено-деформованого стану та несучої здатності пошкодження купольних і зімкнутих склепінь, що дозволяє вирішувати питання, пов'язані з їх проектуванням та відбудовою. Обгрунтовано можливість опису діаграм деформування бетону та цегляної кладки єдиними залежностями. Запропоновано методику побудови діаграм-ізохрон у разі поступового навантаження, що дозволяє урахувати режим спорудження будівель. Вивчено напружено-деформований стан і несучу здатність армокам'яних стовпів у процесі позацентрового стиску, з урахуванням зміни форми епюр напружень. Визначено межі насичення арматурою стиснутої та розстягнутої зон перерізу. Удосконалено методики розрахунку підкріплених кільцевими балками куполів у разі вісесиметричного навантаження та зімкнутих склепінь у пружній постановці. Опрацьовано методику деформаційного розрахунку пошкоджених залізобетонних та армокам'яних куполів з урахуванням тріщин і нелінійного деформування матеріалів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н539.56-028.012 + Н519.5-028.012 +
Шифр НБУВ: РА324850

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського