Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (20)Книжкові видання та компакт-диски (17)
Пошуковий запит: (<.>U=Н581.131$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
Категорія: Транспорт   
1.

Кожушко В.П. 
Моделювання споруд на автомобільних дорогах для оцінки їх напружено-деформованого стану: Автореф. дис... д-ра техн. наук: 05.23.01 / В.П. Кожушко ; Харк. нац. автомоб.-дорож. ун-т. — Х., 2007. — 30 с. — укp.

Розроблено розрахункові моделі конструкцій, що контактують та не контактують з грунтом з урахуванням особливостей деформування матеріалу, повзучості, реологічних процесів, що відбуваються у грунті, здійснено експериментальну перевірку теоретичних положень. Розроблено комбіновані моделі грунту у вигляді вінклерівського шару на лінійно-деформівній півплощині й на лінійно-деформівній чвертьплощині. Проаналізовано роботу різних тунельних обробок прямокутного обрису з урахуванням їх взаємодії з грунтом. Запропоновано метод розрахунку довгих смуг і балок (півнескінченних, нескінченних, шарнірно-з'єднаних і ступінчатих) на грунтовій основі. Розроблено метод розрахунку жорстких і гнучких підпірних стінок. Показано можливість використання методу розрахунку смуг на пружній вінклерівській основі для розрахунку огорожі на мостах і дорогах, прогінних будов і плит перекриттів. Запропоновано метод розрахунку фундаментів на просадочних і набухаючих грунтах, зокрема з урахуванням реологічних процесів. Проаналізовано роботу балкових, плитних, плитно-ребристих і ребристих прогінних будов мостів за різних дефектів будівництва або експлуатації. Розроблено метод розрахунку тонких пластин без ребер або підкріплених ребрами за різних граничних умов. Створено метод розрахунку смуг з урахуванням нелінійності роботи залізобетону та прогінних будов з урахуванням повзучості. Показано можливість використання усереднених схем для розрахунку нерегулярних прогінних будов. Запропоновано методику розрахунку дерев'яних прогінних будов і ортотропного настилу металевих прогінних будов. Складено програми розрахунку прогінних будов і фундаментів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: О112.03-022.8 + Н581.131 + Н5-028 +
Шифр НБУВ: РА348859

Рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
2.

Бугаєва С.В. 
Обгрунтування методики розрахунку тонкостінних конструкцій, взаємодіючих з грунтовим середовищем з урахуванням пружнопластичних властивостей їх матеріалів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / С.В. Бугаєва ; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт. — О., 1999. — 17 с. — укp.

На основі теорії пластичної течії із зміцненням, що базується на принципі максимуму Мізеса, побудовано математичну модель сумісної роботи гнучкої підпірної стінки і грунтового масиву, яка враховує пружні та пластичні деформації. Розроблено ітераційний алгоритм та програму з метою реалізації нової математичної моделі у розрахунках гнучких стінок, що взаємодіють з грунтовим середовищем. Запропоновано методику оцінки точності та швидкості сходження ітераційного процесу, застосованого у розробленому алгоритмі. На основі стендових випробувань на моделі тонкостінних підпірних споруд встановлено закономірності взаємодії гнучкої підпірної стінки з грунтовим середовищем відповідно до жорсткості стінки, податливості анкерних опор, навантаження та інших чинників.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н112.6-022 + Н581.131
Шифр НБУВ: РА308518 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
  

      
Категорія: Будівництво   
3.

Бугаєва І.Г. 
Пружнов'язкопластичний розрахунок підпірних конструкцій спільно з деформуємим середовищем: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.01 / І.Г. Бугаєва ; Одес. держ. акад. буд-ва та архіт.. — О., 2002. — 21 с. — укp.

Експериментально та теоретично обгрунтовано метод спільного розрахунку підпірних споруд та взаємодіючого з ними грунту з урахуванням пружнов'язкопластичних властивостей їх матеріалів. Основні рівняння одержано на основі теорії пластичної течії, яка базується на принципі максимуму Мізеса. Розроблено алгоритм і програмний комплекс, які дозволяють виконувати спільний розрахунок споруди та взаємодіючого з нею грунту, не розбиваючи на два незалежних розрахунки за граничними станами на міцність та жорсткість. Запропонований метод розрахунку більш повно враховує реальну роботу споруд і дозволяє оцінювати напружено-деформований стан конструкції та грунту, який взаємодіє з нею, за складного навантаження.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н581.131-028.02
Шифр НБУВ: РА319123 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського