Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (4)Книжкові видання та компакт-диски (5)
Пошуковий запит: (<.>U=П063.6$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 2
Представлено документи з 1 до 2

      
1.

Мардімасова 
Особливості еколого-меліоративного стану осушуваних земель Київської області за різних умов їх використання: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.02 / Олена Олександрівна Мардімасова ; УААН; Інститут гідротехніки і меліорації. — К., 2009. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П063.6(4УКР-4КИЇ)
Шифр НБУВ: РА365759

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Турчина К.П. 
Оцінка агромеліоративного стану осушуваних дерново-глейових карбонатних грунтів Західного Полісся України: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.02 / К.П. Турчина ; УААН, Ін-т гідротехніки і меліорації. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Розроблено методики оцінювання агромеліоративного стану осушуваних дерново-глейових карбонатних грунтів. Для оцінювання впливу опадів і сум активних температур на продуктивність сільськогосподарських культур проведено регресійний аналіз даних за опадами та продуктивності сільськогосподарських культур. На підставі дослідження режиму РГВ і вологості осушуваних дерново-глейових карбонатних грунтів встановлено, що на режим вологості даних грунтів суттєво впливають рівень грунтових вод і метеорологічні умови. Виявлено, що продуктивність сільськогосподарських культур залежить від показників, які характеризують родючість грунту, зокрема, вмісту гумусу, гранулометричного складу, рівноважної щільності, вмісту макро- та мікроелементів. Розроблено методику інтегрованого оцінювання агромеліоративного стану осушуваних дерново-глейових карбонатних грунтів Західного Полісся, в якій враховано метеорологічні та меліоративні умови формування урожаю, екологічну стійкість, рівень родючості грунту та деградаційні процеси. Проаналізовано результати регресійного аналізу даних за врожайністю кукурудзи на силос і вмісту в осушуваному дерново-глейовому карбонатному грунті обмінного та необмінного калію, встановлено залежність між даними показниками.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П034.133-2(4УКР) + П063.6(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА363533

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського