Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (98)Книжкові видання та компакт-диски (85)Журнали та продовжувані видання (9)
Пошуковий запит: (<.>U=П072-98$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
1.

Солових А.Є. 
Відновлення бронзових втулок сільськогосподарської техніки нанесенням антифрикційних композиційних електролітичних покриттів на основі міді проточним способом: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.11 / А.Є. Солових ; Кіровоград. держ. техн. ун-т. — Кіровоград, 1999. — 16 с. — укp.

Розглянуто питання технології відновлення бронзових втулок електролітичними композиційними покриттями на основі міді проточним способом. Основною метою досліджень було підвищення довговічності бронзових втулок сільськогосподарської техніки нанесенням самозмащувальних композиційних електролітичних покриттів. Поставлена мета була досягнута завдяки теоретичному дослідженню процесів транспортування частинок дисперсної фази до катоду, їх осадження на поверхні і зарощування металом. Експериментальними дослідженнями було доведено, що процес осадження суттєво інтенсифікується при використанні тангенціальної подачі електроліта - суспензії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072-983,022

Рубрики:

      
2.

Мартиненко О.Д. 
Відновлення деталей сільськогосподарської техніки методом електроіскрової обробки: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.11 / О.Д. Мартиненко ; Харк. держ. техн. ун-т сіл. госп-ва. — Х., 2001. — 20 с. — укp.

Розроблено технологічні параметри відновлення деталей сільськогосподарської техніки. Визначено ефективні матеріали анода (що містять хром) для відновлення деталей різноманітного призначення. Рекомендовано здійснювати попередню термічну обробку деталей (відпал) для зняття наклепу та попередньої хіміко-термічної обробки. Висвітлено математичну модель, що описує вплив параметрів обробки та вміст компонентів анода на якість шару, що нарощується. На основі комплексних досліджень оцінено кінетику зміни хімічного складу протягом часу за умов нарощування шару. Запропоновано розрахункову схему процесу утворення нерівностей та шорсткості. Визначено залежність впливу струму іскрового розряду на діаметр одиничної лунки. Вивчено закономірності розподілу та склад фаз хімічних елементів по глибині та периметру шару, що нарощується.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072-98
Шифр НБУВ: РА312818 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Тіхонов О.В. 
Відновлення кулачкових муфт електроконтактним приварюванням присадного матеріалу з одночасним формоутворюючим осаджуванням: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.11 / О.В. Тіхонов ; Харк. держ. техн. ун-т сіл. госп-ва. — Х., 2001. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано та досліджено відновлення кулачкових муфт, які використовуються у сільськогосподарських машинах, комбайнах, тракторах та обладнанні тваринницьких ферм, методом електроконтактного приварювання присадного матеріалу з одночасним формоутворювальним осаджуванням. За даною технологією здійснено компенсацію зношеного шару за рахунок перерозподілу металу в заданому профілі кулачка, збережено первинні властивості на його робочій поверхні. Теоретично обгрунтовано цикл відновлення кулачкових муфт розробленим методом. Оцінено розподіл теплоти між електродами у момент проходження зварювального та підігрівального імпульсів струму. Отримано рівняння теплового балансу для різних стадій відновлення деталі, завдяки чому оцінено значення величин зварювального та підігрівального струмів. Для здійснення технологічного процесу проведено модернізацію діючого зварювального обладнання, розроблено комплект нових вимірювальних приладів для контролю параметрів відновлення та оперативного регулювання процесу обробки. Детально розглянуто оптимальну конструкцію осаджувального електрода з виїмкою визначеної ширини та глибини на торцевій поверхні залежно від типорозміру кулачкової муфти, запропоновано матеріал і конструкцію формувальної насадки на електрод. Встановлено, що зазначена технологія не впливає на зміни структури робочої поверхні кулачка. Після обробки розподіл хімічних елементів і фазовий склад деформованої поверхні не змінюються.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072-98
Шифр НБУВ: РА312813 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Варума Аріфа 
Відновлення та зміцнення деталей сільськогосподарських машин газопорошковим направленням кераміко-металевих покрить: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.11 / Варума Аріфа ; Кіровогр. держ. техн. ун-т. — Кіровоград, 1999. — 18 с. — укp.

Дисертація присвячена питанням розробки технології відновлення та зміцнення деталей робочих органів сільськогосподарських машин композиційними кераміко-металевими покриттями, нанесеними газопорошковим наплавленням. Проведено теоретичний аналіз окремих етапів газопорошкового наплавлення покриттів з механічної суміші металевих та керамічних порошків. Експериментальні дослідження процесу газопорошкового наплавлення композиційних покрить, отриманих на базі самофлюсуючих порошків на основі заліза та карбіду хрому, вивчення їх структури та властивостей показали підвищену довговічність покрить в порівнянні з традиційними матеріалами. Розроблено технологічний процес відновлення лапи культиватора газопорошковим наплавленням кераміко-металевих покрить.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072-982,022

Рубрики:

      
5.

Сторожук М.В. 
Відновлення та зміцнення деталей сільськогосподарської техніки лазерною наплавкою порошковими сумішами: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.11 / М.В. Сторожук ; Кіровогр. держ. техн. ун-т. — Кіровоград, 1999. — 17 с. — укp.

Містяться теоретичні дослідження лазерного наплавлення порошковими сумішами на основі заліза. Встановлені аналітичні параметри проведення лазерного наплавлення в залежності від технологічних параметрів. Викладена методика та порядок проведення експериментів, описані їх результати. Визначено взаємозв'язок між структурними характеристиками наплавлених шарів та фізико-механічними характеристиками відновлених деталей. Розроблена технологія зміцнення і відновлення деталей сільськогосподарської техніки лазерним наплавленням. Наведені дані з економічної ефективності запропонованої технології.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072-982,022

Рубрики:

      
6.

Лапенко Т.Г. 
Розробка технології відновлення деталей сільськогосподарської техніки вібраційним деформуванням: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.11 / Т.Г. Лапенко ; Харк. держ. техн. ун-т сіл. госп-ва ім. П.Василенка. — Х., 2004. — 20 с. — укp.

Запропоновано та апробовано методику оцінки ступеня завантаженості машин з визначенням їх надійності, зокрема тих, що використовуються у складі сільськогосподарського механізованого комплексу (трактора, сільськогосподарської машини, автомобіля). Теоретично й експериментально обгрунтовано технологічний процес відновлення деталей, який забезпечує зменшення впливу ступеня завантаженості машин. Встановлено залежність характеру та рівня напружень, що виникають по перерізу деталі під час її відновлення та експлуатації від припуску, який надається на обробку у процесі вібраційного деформування. Виявлено закономірності впливу припуску, параметрів робочого інструменту та деталей, амплітуди коливань на рівень зусилля обробки та ступінь деформації. Визначено залежність між зносом деталі та необхідним припуском для її відновлення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072-983 +
Шифр НБУВ: РА331947

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського