Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (20)Книжкові видання та компакт-диски (16)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=П241.67$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Шабетя О.М. 
Вихідний матеріал для створення гетерозисних гібридів баклажанів: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.05 / О.М. Шабетя ; Ін-т рослинництва ім. В.Я.Юр'єва УААН. — Х., 1999. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.67-314 гетерозис

Рубрики:

      
2.

Монтвід П.Ю. 
Онтогенетична пристосованість гібридів $Eroman bold {F sub 1 } баклажана, перетворювальна функція мейозу і спектр генотипової мінливості в $Eroman bold {F sub 2 }: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.15 / П.Ю. Монтвід ; Селекц.-генет. ін-т - нац. центр насіннєзнавства та сортовивчення УААН. — О., 2004. — 16 с.: табл. — укp.

Для баклажана виявлено особливості розподілу хіазм з урахуванням якісних відмінностей, а також атипових бівалентів, у межах репродуктивної системи рослини. Визначено, що сумарна частота хіазм, частота інтерстиціальних хіазм, а також кількість атипових бівалентів у межах першого бутона у низькопристосованих гібридів вищі, ніж у високопристосованих. Зауважено, що установлений ефект спостерігається за умов: оптимальних, конкуренції та зниженого водозабезпечення. Відзначено, що відмінності між гібридами з високою та низькою онтогенетичною пристосованістю за наведеними показниками за екстремальних умов у разі порівняння об'єднаних даних для бутонів трьох ярусів є неістотними. Зниження цього показника відбувається від вільного кінця (верхівки) до основи пиляка і спостерігається за оптимальних і екстремальних умов середовища. Для баклажана уперше виявлено існування відмінностей між гібридами з різною онтогенетичною пристосованістю за частотою порушень мейозу.частота основних порушень на стадіях другого поділу мейозу значно вища, ніж у високопристосованих. Визначено відмінності за електрокінетичними властивостями клітинних ядер залежно від ступеня онтогенетичної притосованості гібридів <$Eroman F sub 1> за умов конкуренції та зниженого водозабезпечення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.67-31 +
Шифр НБУВ: РА329706

Рубрики:

      
3.

Щетина С.В. 
Технологічна оцінка окремих елементів вирощування баклажана при краплинному зрошенні у Правобережному Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.06 / С.В. Щетина ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2007. — 20 с. — укp.

Вивчено сортимент вітчизняних й інтродукованих сортів і гібридів. Оцінено ефективні технологічні елементи вирощування баклажана за умов Правобережного Лісостепу України за краплинного зрошення. Установлено позитивний вплив садіння розсади у другій декаді травня. Доведено, що тимчасові тунельні укриття з покриттям поліетиленовою плівкою здійснюють кращий ефект у порівнянні з укриттям під агроволокном. Доведено, що вирощування баклажана за умов Правобережного Лісостепу України є економічно вигідним. Коефіцієнт біоенергетичної ефективності має значення залежно від досліджуваних питань 0,89 - 1,92.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.67-4(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА348425

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Слєпцов Ю.В. 
Удосконалення технології вирощування баклажана в гідропонних зимових теплицях: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.06 / Ю.В. Слєпцов ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2001. — 17 с. — укp.

Встановлено, що гібриди іноземної селекції - Адона, Солара, Боніка, у порівнянні з контролем, відрізняються високою енергією росту та формують більшу вегетативну масу. У період плодоношення за кількістю генеративних органів і продуктивністю вони значно перевищують сорт Алмаз, особливо це стосується гібрида Адона. На досліджуваних субстратах рослини відрізнялися за характером росту та продуктивністю, проте за біохімічним складом на перліті вміст нітратів менший і в обох варіантах він не перевищує гранично допустимої межі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.67-455
Шифр НБУВ: РА313224 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського