Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (14)Книжкові видання та компакт-диски (27)
Пошуковий запит: (<.>U=П241.76$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Чабанов А.С. 
Антракноз кавуна та розробка методів створення стійких сортів: Автореф. дис... канд. біол. наук: 16.01.11 / А.С. Чабанов ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2002. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П478.1-5(4Укр) + П241.76-31(4Укр)
Шифр НБУВ: РА318839 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Ільїнова Є.М. 
Енергозберігаючі елементи технології виробництва кавуна на продовольчі та насіннєві цілі в лівобережному Лісостепу України: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.06 / Є.М. Ільїнова ; УААН. Ін-т овочівництва і баштанництва. — Х., 2005. — 19 с. — укp.

З'ясовано закономірності дії добрив як фактора оптимізації мінерального живлення рослин кавуна з урахуванням забезпеченості грунту рухомими поживними елементами для лівобережного Лісостепу України. Обгрунтовано доцільність локального застосування органічних і мінеральних добрив під час вирощування кавуна на чорноземі типовому малогумусовому важкосуглинковому. Виявлено позитивний вплив нових стимуляторів росту "Росток 2МЄ" та "Росток МЄ" на урожайність плодів і насіння. Установлено оптимальну схему розміщення рослин кавуна з урахуванням цілей їх вирощування. Показано позитивну роль дозарювання плодів кавуна стосовно посівних якостей насіння.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.76-4(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА336014

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Бритік О.А. 
Метод і результати селекції гетерозисних гібридів кавуна столового: автореф. дис.... канд. с.-г. наук: 06.01.05 / О.А. Бритік ; Селекційно-генет. ін-т - Нац. центр насіннєзнавства та сортовивчення УААН. — О., 2009. — 16 с. — укp.

Удосконалено метод селекції гетерозисних гібридів кавуна столового на фертильній основі, який передбачає використання материнських форм моноеційного типу, що вільно запилюються з батьківськими формами. Вивчено колекцію та підібрано моноеційні форми, придатні для використання в гетерозисній селекції. Виконано оцінку комбінаційної здатності вихідних форм за урожайністю, скоростиглістю та смаковими якостями плодів. Розроблено оптимальну схему розміщення батьківських форм у насінницькому посіві за умов вільного запилення для одержання високоякісного та недорогого гібридного насіня. Одержано цінну в селекційному відношенні моноеційну лінію МЛК, яку зареєстровано в Національному центрі генетичних ресурсів рослин України Інституту рослинництва ім. В.Я. Юр'єва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.76-314 +
Шифр НБУВ: РА366306

Рубрики:

      
4.

Бобось І.М. 
Підбір сортименту та агробіологічне обгрунтування елементів технології вирощування кавуна і дині в плівкових теплицях: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.01.06 / І.М. Бобось ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Наведено результати досліджень сортименту кавуна та дині й агробіологічно обгрунтовано способи їх вирощування в плівкових теплицях на сонячному обігріві в правобережному Лісостепу України. Виділено цінні сорти та гібриди за господарсько-біологічними ознаками. Відібрано новий матеріал перспективних сортозразків кавуна та дині за скоростиглістю, врожайністю, вмістом сухої розчинної речовини, стійкістю до хвороб і шкідників. Установлено тісні кореляційні зв'язки між ознаками кавуна та дині та їх інформаційну цінність. Визначено рівень економічної ефективності способів вирощування та сортів даних фруктів в плівкових теплицях. Установлено, що у дині та кавуна фенологічні фази розвитку та закладання зародкових органів проходять інтенсивно, на 5 - 6-му етапі органогенезу в розсадний період закладаються майже всі вегетативні органи майбутніх дорослих рослин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П241.76-4 + П241.77-4 +
Шифр НБУВ: РА327316

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського