Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (28)Книжкові видання та компакт-диски (32)Журнали та продовжувані видання (2)
Пошуковий запит: (<.>U=П545.183$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
1.

Гіска В.В. 
Використання екструдованого насіння амаранту в складі комбікормів для молодняку свиней: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.02 / В.В. Гіска ; УААН. Ін-т тваринництва. — Х., 2002. — 14 с. — укp.

Досліджено динаміку зміни вмісту азотистих речовин, жирів і вуглеводів у насінні амаранту внаслідок технологічної обробки, вивчено його поживну цінність. Включення екструдату амаранту до комбікормів сприяє підвищенню середньодобових приростів маси поросят на 3,9 - 11,0 % і забезпечує зниження витрат кормів на 3,0 - 11,1 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П65-44-451.83 + П545.183
Шифр НБУВ: РА318965 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Чудновець А.Я. 
Гігієнічні особливості та основні закономірності формування мікробного забруднення виробничого середовища підприємств комбікормової промисловості: Автореф. дис... канд. біол. наук: 14.02.01 / А.Я. Чудновець ; Ін-т медицини праці АМН України. — К., 2001. — 18 с. — укp.

Проведено комплексні гігієнічні дослідження, спрямовані на вивчення біологічних шкідливостей у комбікормовому виробництві, а саме: контамінацію виробничого середовища, кормів та їх інгредієнтів мікроорганізмами; особливостей формування мікробного пейзажу у виробничих приміщеннях залежно від потужності підприємства, технологічного обладнання, сировинного матеріалу, пори року, а також дослідження в установленні спектра токсиноутворювальних мікроміцетів у повітрі виробничого середовища, в сировині та готовій продукції. Вивчено продукування мікотоксинів найбільш поширеними штамами грибів. Визначено роль мікроорганізмів та їх токсинів у формуванні професійних захворювань. Встановлено, що мікроорганізми, їх спори та токсини, які широко контамінують виробниче середовище комбікормових підприємств, можуть негативно впливати на здоров`я та самопочуття працівників даної галузі, а також служити ризиком у виникненні професійних захворювань робітників. Розроблено та запропоновано санітарно-гігієнічні заходи щодо зниження мікробного забруднення виробничого середовища комбікормових підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П545.183-28 + Р11(4УКР)71
Шифр НБУВ: РА314628 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
3.

Сивик Т.Л. 
Екпериментальне обгрунтування ефективності використання в годівлі сільськогосподарських тварин протеїново-мінеральної добавки із гіпергалинного зоофітопланктону: Автореф. дис... д-ра с.-г. наук: 06.02.02 / Т.Л. Сивик ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2003. — 39 с.: рис. — укp.

Наведено результати теоретичного та експериментального досліджень стосовно використання у складі комбікормів для свиней, курей, великої рогатої худоби та овець у різних дозах протеїново-мінеральної домішки з гіпергалинного зоофітопланктону (ПМДГЗ) Приазов'я. Поглиблено вивчено амінокислотний, жирнокислотний, вітамінний і мінеральний склад ПМДГЗ, визначено її загальну енергетичну поживність. Експериментально обгрунтовано доцільність і ефективність використання під час вирощування та відгодівлі свиней протеїново-мінеральної домішки з опрісненого зоофітопланктону та розроблено технологію її приготування. Запропоновано з метою підвищення біологічної цінності, економії зернових компонентів, кухонної солі та вітамінно-мінеральних преміксів та здешевлення комбікормів використовувати як місцеві сировинні ресурси, домішку в дозах від 3 % до 21 % з урахуванням виду та статевовікової групи тварин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П545.12 + П545.183 +
Шифр НБУВ: РА324148

Рубрики:

      
4.

Супрун-Крестова О.Ю. 
Технологія кормових добавок з використанням нетрадиційної сировини: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.18.02 / О.Ю. Супрун-Крестова ; Нац. ун-т харч. технологій. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Науково обгрунтовано доцільність застосування нетрадиційної сировини (відходів переробки шавлії, кропу, м'яти, ісопу, лофанту) як компонентів для виробництва кормових домішок і комбікормів. Визначено технологічні властивості та хімічний склад відходів переробки зазнчених ефіроолійних культур. Встановлено зміни вмісту антипоживних речовин у процесі екструзійної обробки нативного насіння сої. Показано доцільність виробництва екструдованих кормових сумішей на основі зернової сировини (ячменю, кукурудзи, пшениці) та насіння сої. Досліджено вплив екструзійної обробки на технологічні властивості та хімічний склад кормових зернових сумішей. Запропоновано технологію виробництва кормових домішок з використанням нетрадиційної сировини: відходів переробки шавлії, кропу, м'яти, ісопу, лофанту. Вивчено зміни якості екструдованих кормових сумішей у процесі зберігання. Розроблено нормативно-технічну документацію на одержану екструдовану кормосуміш. Розраховано очікуваний економічний ефект від використання нових рецептів комбікормів з введенням до їх складу екструдованих кормових сумішей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П545.183 + Л824-3 +
Шифр НБУВ: РА340004

Рубрики:

      
5.

Бордун Т.В. 
Удосконалення технології виробництва комбікормів для домашніх тварин: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.18.01 / Т.В. Бордун ; Одес. нац. акад. харч. технологій. — О., 2010. — 19 с. — укp.

Удосконалено технологію виробництва вологих комбікормів для домашніх тварин (кішок, кошенят і котів). Науково обгрунтовано вибір компонентів і рецепти вологих комбікормів для цих тварих з урахуванням їх фізіологічних особливостей та віку. Вперше обгрунтовано доцільність використання та склад жирових композицій для виготовлення вологих комбікормів для домашніх тварин. Теоретично й експериментально обгрунтовано новий спосіб виробництва вологих комбікормів для кішок, кошенят і котів шляхом екструдування, подрібнення та просіювання суміші зернових компонентів, очищення та подрібнення суміші незернових компонентів, створення жирових композицій та введення бланшованих овочів у м'ясну та рибну сировину з утворенням консервованої паштетної маси, який дозволяє одержувати вологі комбікорми підвищеної кормової цінності. Вивчено хімічний склад, фізичні та функціональні властивості екструдованих сумішей зернових компонентів і вологих комбікормів у вигляді паштетної маси, встановлено вплив їх водо- та жароутримувальної здатності на структуру та якість вологих комбікормів. Науково обгрунтовано режим стерилізації вологих комбікормів для кішок, кошенят і котів, який забезпечує необхідну летальність і мікробіологічну стабільність консервованого продукту. Вперше визначено показники мікробіологічної якості вологих комбікормів під час зберігання, науково обгрунтовано можливість використання вологих комбікормів, вироблених за розробленими рецептами й удосконаленою технологією, у годівлі лабораторних і домашніх тварин. Розроблено проект нормативної документації на нові види вологих комбікормів для кішок, кошенят і котів "Комбікорми для кішок вологі", а запропоновані рецепти та технологія увійшли до збірника "Інноваційні розробки Одеської національної академії харчових технологій". Проведено промислову апробацію удосконаленої технології виробництва вологих комбікормів для кішок, кошенят і котів на підприємстві ТОВ "Кит Плюс" (Одеса).

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П545.183
Шифр НБУВ: РА370378 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
6.

Ревенко Ю.І. 
Удосконалення технологічного процесу і агрегату для приготування комбікормів в умовах господарств: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.05.11 / Ю.І. Ревенко ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2007. — 22 с.: рис. — укp.

Досліджено проблему зменшення ресурсозатрат та підвищення якості приготування комбікормів за умов сільськогосподарських підприємств шляхом удосконалення технологічного процесу і засобів його здійснення. За результатами комплексної оцінки варіантів сформульовано раціональні принципи компонування комбікормових агрегатів, обгрунтовано їх ресурсоощадні типорозміри та визначено умови узгодження пропускної здатності технологічних елементів. Одержано рівняння для розрахунку маси та моменту інерції молотка змінних параметрів, зрівноваженого щодо удару відносно осі його підвісу. Обгрунтовано раціональну конструктивно-технологічну схему комбікормового агрегата та визначено параметри молоткової дробарки-змішувача зернових компонентів для цього агрегата). Удосконалено рішення стосовно структури комбікормового агрегата та молоткового подрібнювача-змішувача за дотримання зоотехнічних вимог щодо якості приготування комбікормів, що забезпечує підвищення продуктивності у 1,8 - 2,0 разів без зміни встановленої потужності приводу, а питомих експлуатаційних затрат - зниження на 26 % у порівнянні з існуючими агрегатами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П072.91 + П545.183 +
Шифр НБУВ: РА350819

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського