Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (13)Книжкові видання та компакт-диски (13)
Пошуковий запит: (<.>U=П661-61$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 5
Представлено документи з 1 до 5

      
1.

Гавриляк В.В. 
Взаємозв'язок показників обміну речовин у крові гірськокарпатських овець (закарпатський тип) з ростом, структурою, хімічним складом і фізичними параметрами вовни: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 03.00.04 / В.В. Гавриляк ; УААН. Ін-т біології тварин. — Л., 2001. — 18 с. — укp.

Вивчено взаємозв'язок метаболічного та тиреоїдного профілю крові овець української гірськокарпатської породи з ростом вовни, її структурною організацією та фізико-хімічними параметрами. З'ясовано вплив на ці показники таких факторів, як вік, фізіологічний стан організму, сезон і умови утримання. Встановлено зв'язок тиреоїдних гормонів у плазмі крові з річним ростом вовни, який у різні періоди року проявляється по-різному. Виявлено зміни у тиреоїдному статусі овець, пов'язані з фізіологічним станом організму. Встановлено корелятивний зв'язок між рівнем у крові окремих компонентів обміну речовин, особливо білкового та ліпідного, та інтенсивністю відростання вовни. Значну кореляцію спостережено між темпами відростання вовнових волокон і вмістом у крові загального білка, альбумінів, глобулінів і активністю аланінамінотрансферази.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П661-612.5 + Е60*690.11*725.381.1
Шифр НБУВ: РА315154 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
2.

Дереш О.М. 
Використання вітчизняного генофонду порід для підвищення м'ясної та вовнової продуктивності овець в умовах західного лісостепу України: автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.01 / О.М. Дереш ; Херсон. держ. аграр. ун-т. — Херсон, 2008. — 19 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано та показано на практиці доцільність використання баранів-плідників асканійської м'ясо-вовнової породи овець з кросбредною вовною для підвищення генетичного потенціалу північнокавказької м'ясо-вовнової породи. Проведено комплексне оцінювання продуктивних якостей і біологічних особливостей чистопородних і помісних овець за асканійським кросбредом. У порівняльному аспекті охарактеризовано основні господарсько-корисні ознаки овець даних популяцій, а також взаємозв'язок між основними селекційними ознаками. Установлено, що використання у селекційному процесі баранів-плідників асканійського кросбредного типу, а також за різних варіантів схрещування з матками північнокавказької м'ясо-вовнової породи сприяє підвищенню у помісного молодняку живої маси, м'ясної, вовнової продуктивності в усі вікові періоди, що дозволяє збільшити виробництво продукції вівчарства та підвищити рентабельність галузі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П661-61(4УКР) + П661-31(4УКР) +
Шифр НБУВ: РА356104

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Калиниченко О.О. 
Ефективність використання асканійських кросбредних баранів на матках дніпропетровського типу асканійської м'ясо-вовнової породи з кросбредною вовною: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.01 / О.О. Калиниченко ; УААН. Ін-т тваринництва. — Х., 2003. — 19 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано та практично реалізовано можливість використання асканійських кросбредних баранів на вівцях дніпропетровского типу з метою підвищення генетичного потенціалу популяції овець. Вивчено корелятивні зв'язки основних селекціонованих ознак овець даного типу та нащадків асканійських кросбредів з типом завитка вовни під час народження. Установлено, що за показниками вовнової продуктивності кращими були ярки та баранчики з середнім та крупним завитками. Визначено варіанти підбору баранів до маток для одержання нащадків з однотипною вовною бажаного типу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П661-61 +
Шифр НБУВ: РА325731

Рубрики:

      
4.

Чігірьов В.О. 
Продуктивні і біологічні особливості овець цигайської породи та їх помісей при різних варіантах схрещування з асканійськими кросбредами: Автореф. дис... канд. с.-г. наук: 06.02.01 / В.О. Чігірьов ; Херсон. держ. аграр. ун-т. — Херсон, 2001. — 21 с.: рис. — укp.

Викладено теоретичний і практичний матеріал про удосконалення продуктивних і племінних якостей овець цигайської породи методом схрещування. Встановлено, що введення в селекційний процес плідників асканійського кросбредного типу та використання їх в різних варіантах схрещування сприяє підвищенню живої маси та м'ясної, вовної, молочної продуктивності помісей. З'ясовано, що помісі різних генерацій (генотипів) характеризуються міцною конституцією, добре адаптуються до умов півдня України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П661-61-334.3
Шифр НБУВ: РА314229 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
5.

Кудрик Н.А. 
Селекційна оцінка продуктивних якостей та біологічні особливості багатоплідного типу асканійської каракульської породи: автореф. дис. ... канд. с.-г. наук : 06.02.01 / Н.А. Кудрик ; Херсон. держ. аграр. ун-т. — Херсон, 2010. — 17 с. — укp.

Проведено комплексне оцінювання продуктивних якостей і біологічних особливостей асканійського породного типу багатоплідних каракульських овець у закритій популяції. Наведено результати використання як покращувачів генофонду баранів-плідників цього типу у різних регіонах України для створення нової асканійської каракульської породи овець. Вперше доведено, що асканійський породний тип багатоплідних каракульських овець характеризується підвищеною плодючістю, бажаними смушковими якостями, високими показниками швидкості росту, молочної, м'ясної та вовнової продуктивності, позитивним взаємозв'язком основих селекційних ознак, достатнім рівнем їх мінливості, що дозволяє ефективно вести подальшу селекційно-племінну роботу у досліджуваній популяції, сприяє якісному покращенню каракульського вівчарства в Україні та формуванню його конкурентоспроможності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: П661-334 + П661-61
Шифр НБУВ: РА371754 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського