Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (54)Книжкові видання та компакт-диски (35)Журнали та продовжувані видання (3)
Пошуковий запит: (<.>U=Р11(4УКР)442.861$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Носкова Г.П. 
Клініко-епідеміологічна характеристика синдрому жорстокого поводження з дітьми на моделі Одеського регіону: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.10 / Г.П. Носкова ; Одес. держ. мед. ун-т. — О., 2009. — 18 с. — укp.

Вивчено епідеміологію, клінічні особливості, фактори ризику синдрому жорстокого поводження з дітьми, а також психологічні проблеми та питання психологічної підтримки дітей, постраждалих від насильства. Показано зв'язок синдрому жорстокого поводження з дітьми з соціально-економічним станом родини, особистістю батьків і особистістю дитини. Проаналізовано психологічні проблеми та аспект психологічної реабілітації дітей - жертв жорстокого поводження. Запропоновано засіб прогнозування ризику синдрому жорстокого поводження з дітьми з використанням рівняння логістичної регресії. Обгрунтовано профілактичні заходи щодо зменшення кількості випадків синдрому жорстокого поводження з дітьми.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)442.861 + Ю956-994-06-734 + Ю956-998 + Ю948.4-82 +
Шифр НБУВ: РА364708

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  
  

      
2.

Паламар І.В. 
Медико-соціальна характеристика інвалідності дітей з хворобами нервової системи та удосконалення регіональної системи її профілактики і реабілітації: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.02.03 / І.В. Паламар ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2007. — 24 с. — укp.

Висвітлено проблему дитячої інвалідності, яка є однією з найгостріших не лише в охороні здоров'я, але й у соціальній політиці суспільства. На підставі проведених досліджень здійснено комплексне вивчення проблеми щодо стану та динаміки дитячої інвалідності Вінницької області за період 1994 - 2002 рр., її розповсюдженості та структури, причин, вікових і територіальних особливостей. Охарактеризовано медико-соціальні контингенти дітей-інвалідів з хворобами нервової системи, умови їх життя та стан здоров'я. Проведено порівняльний аналіз серед мешканців міської та сільської місцевості. З використанням факторного аналізу визначено провідні медико-біологічні, медико-організаційні та соціальні ризик-чинники, які мали місце в групі дітей з дитячим церебральним паралічем. Встановлено основні проблеми існуючої системи реабілітації дітей-інвалідів з хворобами нервової системи. Удосконалено та впроваджено науково-обгрунтовану регіональну, міжгалузеву систему довготривалої (від народження до зрілого віку), комплексної реабілітації таких дітей. Показано, що впровадження системи розроблених заходів дозволило покращити показники якості життя дітей-інвалідів, а також знизити показник інвалідності дітей від хвороб нервової системи на 30%, від дитячого церебрального паралічу - на 35%.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)339.61 + Р11(4УКР)442.861 +
Шифр НБУВ: РА349633

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Коляденко Н.В. 
Обгрунтування та розробка системи медико-соціальної реабілітації дітей із порушеннями психічного здоров'я: автореф. дис... д-ра мед. наук: 14.02.03 / Н.В. Коляденко ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2009. — 40 с. — укp.

Вивчено фактори, які впливають на формування психічного здоров'я дітей. Обгрунтовано та розроблено якісно нову систему медико-соціальної реабілітації дітей з порушеннями психічного здоров'я. Установлено роль факторів фізичного, соціального та духовного здоров'я та розвитку психічних захворювань у дитячому віці. З урахуванням параметрів функціонального діагнозу визначено фактори, що відіграють провідну роль у формуванні порушень психічного здоров'я дітей. Розроблено та впроваджено способи лікування, реабілітації, психотерапії як елементи системи медико-соціальної реабілітації дітей з порушеннями психічного здоров'я. Підтверджено його покращання завдяки впровадженню запропонованих результатів лікування зазначених захворювань. Обгрунтовано та розроблено якісно нову систему медико-соціальної реабілітації дітей з порушеннями психічного здоров'я на базі цілісного трихотомічного розуміння людської особистості, комплексного мультидисциплінарного підходу з урахуванням параметрів функціонального діагнозу та вікових психофізіологічних особливостей дитини, що забезпечує позитивний вплив на показники якості лікувально-реабілітаційних послуг.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р11(4УКР)442.861 +
Шифр НБУВ: РА362709

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського