Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (41)Книжкові видання та компакт-диски (21)
Пошуковий запит: (<.>U=Р569.423-59$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
1.

Новіков С.П. 
Вплив перфторану на функції легень, гемодинаміку та кисневий статус у післяопераційному періоді у хворих онкоторакального профілю: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.30 / С.П. Новіков ; Дніпропетр. держ. мед. акад. — Д., 2006. — 20 с. — укp.

Розглянуто питання поліпшення результатів лікування хворих онкоторакального профілю шляхом обгрунтування та впровадження нової технології інтраопераційної інфузійно-трансфузійної терапії (ІТТ) з використанням перфторану та рефортану на підставі вивчення післяопераційних змін зовнішнього дихання, центральної гемодинаміки та кисневого статусу організму. Наведено результати аналізу клінічного матеріалу, що дозволило провести диференційований вибір оптимального варіанту ІТТ залежно від висхідного рівня респіраторних порушень. Доведено, що у онкохірургічних хворих без вентиляційних порушень перед операцією є доцільним одноразове введення рефортану в дозі 5 мл/кг під час лобектомії. Використання плазмозамінника з функцією переносу кисню перфторану в дозі 1,5 мл/кг у складі ІТТ є доцільним у онкохірургічних хворих з передопераційною вентиляційною дихальною недостатністю (ВДН) I та II ступенів. У хворих з висхідною ВДН III ступеня оптимальним варіантом ІТТ є інтраопераційне застосування перфторану в дозі 3 мл/кг.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.423-59 +
Шифр НБУВ: РА341592

Рубрики:

      
2.

Ходак А.С. 
Ефективність систематичної медіастинальної лімфодисекції у хворих на рак легені: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.07 / А.С. Ходак ; Харк. мед. акад. післядиплом. освіти. — Х., 2008. — 19 с. — укp.

Вивчено ефективність медіастинальної лімфодисекції у лікуванні хворих на рак легені на базі комплексного оцінювання основних клінічних, патоморфологічних і молекулярно-біологічнічих даних. З метою підвищення радикалізму у хворих на рак легені була застосована систематична медіастинальна лімфодисекція, виконання якої не вплинуло на структуру післяопераційних ускладнень, однак вона супроводжується збільшенням порушень серцевого ритму та підвищує імовірність емпієми плеври. На підставі результатів дослідження видалених лімфатичних вузлів за допомогою моноклональних антитіл до цитокератинів додатково виявлено у 21 % хворих метастази раку, що підтверджує доцільність виконання обов'язкової медіастинальної лімфодисекції. У 28,6 % хворих на рак легені, яким були виконані радикальні операції, у кістковому мозку з використанням світлової мікроскопії та моноклональних антитіл до цитокератинів виявлено поодинокі ракові клітини. За результатами вивчення віддалених результатів лікування таких хворих показано значне зменшення частоти інтраторакальних рецидивів у хворих, яким була виконана систематична медіастинальна лімфодисекція, та встановлено вірогідне підвищення їх трирічної виживаності з 47,6 % до 62,9 %. З'ясовано, що наявність поодиноких ракових клітин у кістковому мозку є поганим прогностичним фактором, тому що всі хворі, у яких вони були виявлені, померли у перші 3 роки після операції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.423-59 +
Шифр НБУВ: РА361465

Рубрики:

      
3.

Михайлович Ю.Й. 
Обгрунтування доцільності застосування периопераційної схеми антибіотикопрофілактики з метою попередження післяопераційних ускладнень у хворих на рак легень та рак проксимального відділу шлунка: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.07 / Ю.Й. Михайлович ; АМН України. Ін-т онкології. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Розглянуто вплив злоякісної пухлини бронхів і проксимального відділу шлунка на зміну бактеріальної флори в екосистемах легень і шлунка. Висвітлено ефективність застосування периопераційної та післяопераційної антибіотикопрофілактики цефотаксимом. Здійснено оцінку швидкості темпів зниження рівня ендогенної інтоксикації залежно від антибіотикотерапії. Встановлено, що наявність і розвиток злоякісної пухлини легень і шлунка спричинює якісні та кількісні зміни у мікробних популяціях вищезгаданих органів, формування локальних запальних вогнищ. Застосування периопераційної схеми антибіотикопрофілактики цефотаксимом у режимі монотерапії зменшує частоту післяопераційних ускладнень, підвищує ефективність хірургічного лікування хворих на рак легень і рак проксимального відділу шлунка. Доведено, що застосування периопераційної схеми антибіотикопрофілактики сприяє більш швидкому зниженню рівня ендогенної інтоксикації у прооперованих хворих онкоторакального профілю у порівнянні з післяопераційною схемою антибіотикопрофілактики. Запропоновано удосконалену схему протибактеріальної терапії, ефективну фармакологічну дозу цефотаксиму, а також методику визначення коефіцієнта інтоксикації "К" як критерія для визначення темпів зниження рівня ендогенної інтоксикації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.423-59 + Р569.433.2-59
Шифр НБУВ: РА319310 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Ткач А.А. 
Обгрунтування оригінального оперативного доступу при хірургічному та комбінованому лікуванні місцево-поширеного раку легені: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.07 / А.А. Ткач ; Вінниц. нац. мед. ун-т ім. М.І.Пирогова. — Вінниця, 2002. — 20 с.: рис. — укp.

Оцінено безпосередні та віддалені результати лікування хворих на рак легені та обгрунтовано доцільність впровадження розширено-комбінованих операцій з двобічною системною лімфодисекцією середостіння та ад'ювантною телегаматерапією до практики лікування місцево-поширеного раку легені. Експериментально обгрунтовано хірургічну адекватність стернотомно-торакотомного доступу для виконання двобічної системної лімфодисекції середостіння та комбінованих операцій з приводу місцево-поширеного раку легені. Сконструйовано апарат для зшивання кісткової тканини та експериментально вивчено новий оптимальний метод для надійної репозиції груднини після стернотомії. Досліджено вплив телегаматерапії на консолідацію грудної кістки після стернотомії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.423-59 +
Шифр НБУВ: РА321666

Рубрики:

      
5.

Верещако Р.І. 
Реконструктивна хірургія раку легень: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.03 / Р.І. Верещако ; Київська медична академія післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 1999. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.423-59

Рубрики:

      
6.

Тимрук-Скоропад К.А. 
Фізична реабілітація чоловіків після лобектомії та пульмонектомії у післяопераційному періоді: Автореф. дис... канд. наук з фіз. виховання і спорту: 24.00.03 / К.А. Тимрук-Скоропад ; Львів. держ. ун-т фіз. культури. — Л., 2007. — 21 с.: рис. — укp.

Розроблено програму фізичної реабілітації та методичі підходи до її індивідуалізації у чоловіків після лобектомії та пульмонекомії у післяопераційний період. Визначено вплив розробленої програми фізичної реабілітації на функціональний стан системи зовнішього дихання, загальний фізичний стан і рівень основних аспектів якості життя чоловіків, коли було виконано лобектомію та пульмонектомію з приводу раку легень, за післяопераційного періоду. Досліджено проблему фізичної реабілітації після торакальних хірургічних втручань на базі аналізу й узагальнення літератури з проблеми фізичної реабілітації хворих на рак легень, соціологічних методів, медико-біологічних методів (інструментальних фізіометричних, атропометрії), методів математичної статистики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р569.423-59 +
Шифр НБУВ: РА350691

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського