Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (10)Реферативна база даних (546)Книжкові видання та компакт-диски (288)Журнали та продовжувані видання (37)
Пошуковий запит: (<.>U=Р698$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 38
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Чистяков Р.Б. 
Андрологічна реабілітація хворих порушеннями репродуктивної функції в умовах впливу несприятливих факторів навколишнього середовища (клініко-експериментальне дослідження): Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.06 / Р.Б. Чистяков ; Ін-т урології АМН України. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано можливість підвищення ефективності процесу реабілітації хворих з порушеннями репродуктивної функції та засоби профілактики безплідності у чоловіків. Показано доцільність застосування патогенетично спрямованої методики корекції порушень, обумовлених впливом несприятливих факторів навколишнього середовища. Розроблено й апробовано клініко-організаційну модель реабілітації хворих з порушеннями репродуктивної функції, відзначено її ефективність та медико-соціальне значення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р698.024-52 +
Шифр НБУВ: РА343812

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
2.

Тиркус М. Я. 
Внесок генетичних чинників у структуру ідіопатичного непліддя чоловіків Західного регіону України: автореф. дис. ... канд. біол. наук : 03.00.15 / М. Я. Тиркус ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н. Каразіна. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Встановлено генетичну компоненту ідіопатичного непліддя у 17,5 % чоловіків Західного регіону України з порушенням процесів сперматогенезу. Внесок хромосомних аномалій за цього складає 8,25 %, мікроделеції AZF регіону Y хромосоми детектовано у 7,25 %, у 12,04 % верифіковано чоловіче непліддя, зумовлене мутаціями гена ТРБМ - генітальну форму MB. Частота виявлення часткових делеції AZFc регіону Y хромосоми у групі чоловіків з різними формами порушення сперматогенезу та хлопчиків з крипторхізмом є суттєвою, оскільки в контрольній групі фертильних чоловіків часткових делецій AZFc регіону не виявлено. За одержаними результатами зроблено припущення, що часткові делеції AZFc регіону можуть бути генетичним маркером порушення сперматогенезу у чоловіків і тригером майбутньої інфертильності у хлопчиків з крипторхізмом. Запропоновано алгоритм поетапних цито- та молекулярно-генетичних досліджень для чоловіків з ідіопатичним непліддям за кількості сперматозоїдів у еякуляті менше 5 млн/мл.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е70*444*736.31 + Р698.024-14
Шифр НБУВ: РА377759 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
3.

Сиротенко Л.А. 
Вплив введення інгібіторів фосфодіестеразної активності у пренатальному періоді на стан репродуктивної системи самців щурів: автореф. дис. ... канд. біол. наук : 14.01.14 / Л.А. Сиротенко ; Ін-т пробл. ендокрин. патології ім. В.Я.Данилевського АМН України. — Х., 2010. — 20 с. — укp.

Вивчено наслідки пренатального введення інгібіторів різних типів фосфодієстераз на параметри соматостатевого розвитку та репродуктивну систему самців щурів. Встановлено, що причиною формування цих порушень у експериментальних тварин у разі введення в пренатальному періоді вінпоцетину та дипіридамолу є неонатальне зростання тестостерону, зумовлене накопиченням циклічного аденозинмонофосфату у гіпофізі та сім'яниках, та активація гонадотропної функції гіпофіза. Доведено, що зменшення відносної андрогенізації у неонатальних самців щурів, яким в пренатальному періоді вводили еуфілін, також сприяє порушенню пубертатогенезу та призводить до гіпофункції сім'яників у дорослому віці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р696.6-29 + Р698-29 + Р716.21-29
Шифр НБУВ: РА373320 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
4.

Сагань О.С. 
Диференційна діагностика та терапевтичне лікування еректильної дисфункції судинного генезу: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.06 / О.С. Сагань ; Держ. установа "Ін-т урології АМН України". — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено питання діагностики та лікування органічної еректильної дисфункції васкулогенного генезу. Обгрунтовано можливість комплексного використання методу реофалографії та аналізу варіабельності серцевого ритму у диференційній діагностиці органічної еректильної дисфункції васкулогенного генезу. На підставі результатів проведених досліджень визначено маркери судинної та психогенної еректильної дисфункції. Доведено можливість зменшення кількості помилково позитивних результатів на 69 % у діагностиці судинної еректильної дисфункції завдяки використанню методу реофалографії й аналізу варіабельності серцевого ритму. Обгрунтовано можливість використання багатокомпонентного трансдермального гелю з гідрофільною проксаноловою основою - носієм у лікуванні органічної (васкулогенної) еректильної дисфункції. Проведено дослідження кавернозного кровообігу за методом реофалографії та анкетування згідно зі шкалою міжнародного індексу еректильної функції до та після лікування з використанням розробленого трансдермального гелю. На підставі результатів даного дослідження підтверджено ефективність запропонованого методу в 76,6 %. Побічні ефекти зафіксовано в 16,6 % осіб.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р698 +
Шифр НБУВ: РА358117

Рубрики:

      
5.

Тріфонова Ю.П. 
Діагностика та корекція порушення чоловічої фертильності в залежності від стану вільнорадикальних процесів: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.06 / Ю.П. Тріфонова ; Ін-т урології АМН України. — К., 2005. — 18 с. — укp.

Установлено негативний вплив малих довготривалих доз радіаційного забруднення внаслідок аварії на ЧАЕС на сперматогенез чоловіків. Уперше показано лінійну залежність між кількісними та якісними змінами у показниках спермограми та віддаленістю від ЧАЕС. Виявлено, що у неплідних чоловіків і хворих на хронічний простатит рівень активності вільнорадикальних процесів достовірно вищий, ніж у здорових. Показано, що між рівнем активації вільнорадикального окиснення сперми та кількістю лейкоцитів у передміхуровій залозі існує пряма функціональна кореляційна залежність. З'ясовано особливості змін вмісту індивідуальних фосфоліпідів у неплідних чоловіків, на підставі яких зроблено висновок щодо їх участі у біохімічних механізмах розвитку олігозооспермії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р698.024-52 +
Шифр НБУВ: РА340795

Рубрики:

      
6.

Петренко В.Ю. 
Емоційні розлади у чоловіків, хворих на ішемічну хворобу серця з порушеннями сексуальної функції: автореф. дис... канд. мед. наук: 19.00.04 / В.Ю. Петренко ; Харк. мед. акад. післядиплом. освіти. — Х., 2009. — 20 с. — укp.

Вперше проведено комплексне клінічне і психодіагностичне обстеження хворих на ішемічну хворобу серця (ІХС) з порушеннями сексуальної функції. Проведено порівняльне дослідження особливостей емоційних розладів залежно від форми соматичного захворювання. Вивчено клінічну структуру сучасних форм емоційних розладів у хворих на ІХС з порушеннями сексуальної функції, виділено патопсихологічні механізми формування афективної симптоматики. Вперше показано неоднорідність емоційних розладів за формою переважаючих порушень психічної сфери. Встановлено співвідношення тривожної та депресивної симптоматики у структурі сполучених емоційно-афективних розладів і визначено ступінь їх взаємного обтяження. Розкрито роль індивідуально-типологічних особливостей і розладів емоційно-афективної сфери у формуванні клінічної синдромології у хворих на ІХС з порушеннями сексуальної функції. Розроблено концептуальні підходи до побудови патогенетично обгрунтованої системи психотерапевтичної корекції для лікування хворих на ІХС з порушеннями сексуальної функції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р410.11 + Р64-324 + Р698 +
Шифр НБУВ: РА363434

Рубрики:

      
7.

Захарян Е.Г. 
Етіотропна, патогенетична та реабілітаційна терапія хворих на постгонорейні ураження сечостатевого тракту та інші урогенітальні інфекції, ускладнені вторинним безпліддям: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.20 / Е.Г. Захарян ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Розглянуто питання підвищення ефективності лікування хворих з постгонорейними ураженнями сечостатевого тракту та іншими урогенітальними інфекціями в сполученні з вторинним безпліддям. Проаналізовано клініко-анамнестичні особливості, етіологічні фактори запального процесу, особливості спермограми, адреналової системи, вегетативного, ендокринного та імунного статусу у інфертильних чоловіків, які хворіли на гонорею, зокрема з ускладненими інфекціями, що передаються статевим шляхом (ІПСШ), хронічними запальними захворюваннями сечостатевих органів без ІПСШ. Висвітлено роль хронічної інфекції як тригерного фактора у виникненні взаємозалежних гіпоталамо-гіпофізо-гонадних змін, що формують патоспермію. Розроблено алгоритми комплексної етіопатогенетичної терапії хворих, з застосуванням антигомотоксичних препаратів "Траумель-С", "Ехінацея-композитум".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р592.969-52 + Р698.024-52 +
Шифр НБУВ: РА342258

Рубрики:

      
8.

Любарський А.В. 
Застосування етологічного методу в медичній сексології (У подружніх пар з первинною дисфункцією): Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.16 / А.В. Любарський ; Харк. ін-т удоскон. лікарів. — Х., 1999. — 18 с. — укp.

На основі принципово нового етологічного підходу до аналізу поведінки подружжя при сексуальній дисгармонії досліджено особливості їх невербальної взаємодії. Розроблено систему оцінки складних форм індивідуальної невербальної поведінки подружжя при сексуальній дисгармонії. З врахуванням виявлених закономірностей розроблено етологічно обгрунтовану систему психотерапевтичної корекції порушення сексуального здоров'я з використанням розробленого автором невербального психосексуального тренінгу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р698-57

Рубрики:

      
9.

Голоцван О.А. 
Інтегративна гештальт-терапія дезадаптивних форм порушення сексуального здоров'я: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.16 / О.А. Голоцван ; Укр. НДІ соц. і суд. психіатрії та наркології. — К., 2000. — 20 с. — укp.

З позицій системного підходу щодо діагностики порушення сексуального здоров'я досліджено ефективність різних психотерапевтичних методик (тілесно-орієнтованої терапії, гештальт-терапії, психодрами, трансактного аналізу) стосовно корекції сексуальної дезадаптації подружньої пари. Розроблено метод інтегративної гештальт-терапії на основі інтеграції технік та прийомів вказаних психотерапевтичних методів. Метод інтегративної гештальт-терапії застосовано у процесі лікування 150 подружніх пар, у яких спостерігалися різні дезадаптивні форми порушення сексуального здоров'я (соціокультурна, дезінформаційно-оціночна, сексуально-еротична, комунікативна), що дало змогу досягти високого та стійкого терапевтичного ефекту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р712.53-57 + Р698-57
Шифр НБУВ: РА310356 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
10.

Рахман 
Клінічна характеристика та терапія сексуальних порушень при параноїдній шизофренії: автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.16 / Людмила Володимирівна Рахман ; Український НДІ соціальної і судової психіатрії та наркології. — К., 2008. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р645.090-354 + Р698-5
Шифр НБУВ: РА359161

Рубрики:

      
11.

Бардов П.В. 
Лікування хронічного простатиту і простатовезикуліту, ускладнених порушеннями копулятивної та репродуктивної функцій: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.20 / П.В. Бардов ; Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Наведено результати вивчення етіологічних чинників виникнення хронічного інфекційного простатиту, на підставі яких визначено суттєве значення хламідійної, мікоуреаплазмової та змішаної (мікстінфекційної) етіології ураження передміхурової залози, досить часте поширення запального процесу на інші придаткові статеві залози (сім'яні міхурці, яєчка, придатки яєчок), що сприяє порушенню копулятивної та репродуктивної функції у хворих чоловіків. Встановлено, що порушення місцевого імунітету репродуктивного тракту та показників якісного та кількісного складу секретів придаткових статевих залоз за різних за етологічним (інфекційним) походженням хронічних простатитів мали однонаправлений характер і суттєво не відрізнялись в групах порівняння (згідно етіології ураження). Вперше проведено комплексне вивчення місцевого імунітету репродуктивного тракту, а також якісного та кількісного складу ряду показників секрету передміхурової залози, сім'яних міхурців, еякуляту в хворих на хронічний простатит. Доведено взаємозалежність характеру та ступеня виявлених патологічних змін і тяжкості клінічного перебігу захворювання, в тому числі порушень копулятивної та репродуктивної функцій у чоловіків, що має важливе діагностично-прогностичне значення та повинно індивідуалізовано враховуватись у процесі проведення комплексної терапії. Розроблено методи терапії за різних форм хронічного простатиту з урахуванням результатів всебічного обстеження, яке включає виявлення етіологічних чинників ураження, вивчення ряду показників якісного та кількісного складу секретів додаткових статевих залоз та показників локального імунітету репродуктивного тракту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р696.620.11-52 + Р698-52
Шифр НБУВ: РА321029

Рубрики:

      
12.

Стецук Є.В. 
Морфофункціональні зміни сім'яників при асептичному запаленні та корекції його трансплантацією кріоконсервованої плаценти: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.03.09 / Є.В. Стецук ; Дніпропетр. держ. мед. акад. — Д., 2007. — 19 с. — укp.

Вивчено дію підшкірної трансплантації кріоконсервованої плаценти на структурні компоненти сім'яників за фізіологічних умов та на фоні змодельованого гострого асептичного орхіту шляхом внутрішньоочеревинного введення <$Elambda>-карагінену. Показано зміни сперматогенного епітелію у сім'яниках протягом 360-ти діб у разі зазначеної трансплантації, які відбувались без патологічних порушень у структурі яєчка та виявляли активацію сперматогенезу. Доведено, що застосування підшкірної трансплантації кріоконсервованої плаценти за гострого експериментального орхіту дозволяє корегувати його перебіг шляхом скорочення альтернативних і ексудативних проявів у структурних компонентах сім'яників, а також прискорення процесів внутрішьоканальцевої репарації та проліферації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р696.610.11-29 + Р698.024-5 +
Шифр НБУВ: РА350318

Рубрики:

      
13.

Бовт М.В. 
Невротичні, особистісні і сексуальні розлади в овдовілих чоловіків без партнерки та їх психотерапевтична корекція: автореф. дис... канд. мед. наук: 19.00.04 / М.В. Бовт ; Харк. мед. акад. післядиплом. освіти. — Х., 2007. — 18 с. — укp.

Досліджено розвиток особистості, міжособистісне спілкування й сексуальне здоров'я овдовілих чоловіків без партнерки. Виявлено особливості їх сомато- та психосексуального розвитку, визначено закономірності формування характерологічних й особистісних рис, що перешкоджають успішній загальній і сексуальній комунікації. Вперше встановлено співвідношення соціогенних, психогенних, негативних соціально-психологічних і соматогенних чинників у генезі порушення сексуальної функції овдовілих чоловіків без партнерки. Доведено існування зв'язку між наявним сексуальним розладом і порушенням комунікації. Вперше виокремлено клінічні форми порушення сексуальної функції овдовілих чоловіків без партнерки та розроблено систему психотерапевтичної корекції їх психічного й сексуального здоров'я, визначено принципи та напрями профілактики самотності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р698-57 + Р64-57 + Ю948.4-82 +
Шифр НБУВ: РА354263

Рубрики:

      
14.

Гібнер С.М. 
Невротичні, особистісні й сексуальні розлади у розлучених самотніх чоловіків та їх психотерапевтична корекція: Автореф. дис... канд. мед. наук: 19.00.04 / С.М. Гібнер ; Харк. мед. акад. післядиплом. освіти. — Х., 2006. — 18 с. — укp.

Наведено характеристику особистості розлучених самотніх чоловіків, встановлено причини розлучення та чинники, що перешкоджають створенню нової сім'ї. Проведено дослідження міжособистісного спілкування та сексуального здоров'я розлучених чоловіків без партнерки. Виявлено особливості їх статевого розвитку та закономірності формування особистісних якостей, що перешкоджають успішній загальній та сексуальній комунікації. Визначено роль соціогенних, психогенних, негативних соціально-психологічних і соматогенних чинників у генезі порушення сексуальної функції й комунікативної неспроможності розлучених самотніх чоловіків. Описано клінічні форми порушення їх сексуального здоров'я та запропоновано ефективну систему психокорекції та профілактики виявлених невротичних, особистісних і сексуальних розладів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р698-57 + Ю948.43 +
Шифр НБУВ: РА345383

Рубрики:

      
15.

Стрілкова Т.О. 
Оптико-електронна система визначення параметрів руху та морфологічних портретів сперміїв: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.11.17 / Т.О. Стрілкова ; Харк. держ. техн. ун-т радіоелектрон. — Х., 2000. — 20 с. — укp.

Досліджено питання створення оптико-електронної системи визначення кінетичних і морфологічних характеристик сперміїв людини та тварин у реальному масштабі часу. Запропоновано математичну модель сигналу на виході телевізійного мікроскопа, що використовує освітлювальну систему Келера в прохідному світлі. Отримано аналітичні вирази для середнього значення сигналу, величини відношення сигнал/шум на виході телевізійного мікроскопа. Обгрунтовано застосування первинної обробки телевізійного сигналу. На базі математичної моделі визначено методики обробки телевізійних зображень у реальному масштабі часу. З урахуванням запропонованих принципів побудови оптико-електронної системи розроблено варіант її технічної реалізації. Висвітлено можливість застосування оптико-електронної системи для вивчення рухливості та морфології інших біологічних об'єктів під час проведення мікроскопії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р698-45с03
Шифр НБУВ: РА312568 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
16.

Серебровська З.О. 
Особливості вільнорадикальних процесів у спермі і крові людини при зміні морфофункціональних характеристик сперми: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.13 / З.О. Серебровська ; Ін-т фізіології ім. О.О.Богомольця НАН України. Нац. мед. ун-т ім. О.О.Богомольця. — К., 2000. — 20 с. — укp.

Досліджено особливості вільнорадикального окислення (ВРО) у спермі та крові людини внаслідок різних морфофункціональних характеристик сперми, можливостей корекції порушень ВРО, а також функціональних, біохімічних та морфологічних показників сперми та крові за допомогою періодичних гіпоксичних впливів. Встановлено, що процеси ВРО у спермі здорових людей характеризуються стабільним рівнем активності, що є необхідною умовою нормального перебігу процесів, пов'язаних із репродуктивною функцією. Вперше виявлено різницю за морфологічними та функціональними показниками сперми між чоловіками, що працюють на ЧАЕС, мешканцями Києва та Львова. Доведено, що зниження концентрації та рухливості сперматозоїдів у випадку безпліддя, а також внаслідок впливу екологічних факторів, супроводжується підивщенням інтенсивності ВРО у суцільній спермі та її фракціях. З'ясовано, що найвищий рівень від'ємної кореляції спостерігається між концентрацією рухливих сперматозоїдів та інтенсивністю хемілюмінесценції (ХЛ) спермальної плазми. Отримано нові дані про зв'язок між інтенсивністю процесів ВРО у крові та спермі людини. Встановлено, що підвищений рівень ХЛ і концентрації продуктів перекисного окислення у крові позитивно корелює з ХЛ спермальної плазми. Показано, що курс періодичної гіпоксії у працівників ЧАЕС та у мешканців Києва призводить до зниження рівня ВРО крові, а також до позитивних змін показників сперми.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р698-1
Шифр НБУВ: РА309566 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
17.

Гусейнов В.А. 
Особливості екскреторно-токсичного безпліддя при хронічному простатиті бактеріальної, трихомонадної, хламідійної і бруцельозної етіології (клініко-експериментальне дослідження): Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.06 / В.А. Гусейнов ; Ін-т урології АМН України. — К., 2004. — 27 с. — укp.

Проаналізовано особливості патогенезу екскреторно-токсичного безпліддя у чоловіків під час хронічного бактеріального простатиту, трихомоніазу, хламідіозу, бруцельозу. Визначено взаємозв'язок патоспермії з нейрогуморальними та імунними порушеннями, печінковим і нирковим комлексом. Досліджено особливості патогенезу екскреторно-токсичного безпліддя залежно від етіології, що виявляються в різному ступені залучення органів і систем у патологічний процес. Відзначено, що зміни спермограми олігоастенотератозооспермії різної виразності є загальними для даного захворювання. Доведено, що хронічний простатит (бактеріальної, хламідійної, трихомонадної, бруцельозної) етіології призводить до зниження запліднювальної здатності еякуляту у результаті сполученого порушення складових репродуктивної функцій: гепотобіліарної системи, ендокринного статусу та розвитку вторинного імунодефіциту. Розроблено трьохетапне обстеження та лікування хворих на екскреторно-токсичне безпліддя, зокрема, діагностика та припинення запального процесу зі санацією статевих органів, діагностика і корекція всіх складових репродуктивної функції, стимуляція сперматогенезу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р712.54-3 + Р696.016-3 + Р715.016-3 + Р698.024-3 +
Шифр НБУВ: РА342492

Рубрики:

      
18.

Підгорна О.В. 
Особливості каріотипу подружніх пар з репродуктивними розладами різного походження: Автореф. дис... канд. біол. наук: 03.00.15 / О.В. Підгорна ; Ін-т гігієни та мед. екології ім. О.М.Марзеєва АМН України. — К., 2004. — 21 с.: табл. — укp.

Охарактеризовано особливості змін каріотипу подружніх пар з репродуктивними розладами різного походження серед населення Київського регіону, виявлено 3,8 % хромосомних аномалій та 19,5 % випадків варіантів хромосом. Результати дослідження систематизовано за етіологією репродуктивних розладів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р712.54-3 + Р698.024-3
Шифр НБУВ: РА330601

Рубрики:

      
Категорія: Біологічні науки   
19.

Холодкова О. Л. 
Особливості патогенезу порушень морфофункціонального стану репродуктивної системи самців та самок експериментальних тварин та їх корекція за допомогою регенеративних технологій: автореф. дис. ... д-ра мед. наук : 14.03.04 / О. Л. Холодкова ; Одес. держ. мед. ун-т. — О., 2010. — 36 с. — укp.

Досліджено особливості патогенезу порушень репродуктивної системи у самців і самок експериментальних тварин за токсичного ураження. З'ясовано найбільш чутливі до впливу доксорубоміцину гідрохлорида та нітриту натрія структури-мишені, що залучені в регуляцію та функціонування репродукції. Виявлено, що у самок найбільш уразливими є структури гіпоталамуса, а у самців - гонади. Теоретично обгрунтовано та відпрацьовано нові методи корекції токсичного ураження репродуктивної системи з застосуванням гранулоцитарного фактору росту та мезенхімальних прогеніторних клітин. Показано естрогеноподібний ефект екстракту сої, збагаченого ізофлавонами сої, за умов оваріоектомії. Встановлено позитивні ефекти цитокінової та клітинної терапії за оваріоектомії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Е60*736.3-64 + Р712-29 + Р698-29
Шифр НБУВ: РА376199 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

      
20.

Мірошников Я.О. 
Особливості розладів ерекції судинного генезу: методи їх діагностики та лікування: Автореф. дис... канд. мед. наук: 14.01.06 / Я.О. Мірошников ; Ін-т урології та нефрології АМН України. — К., 2000. — 21 с. — укp.

Досліджено еректильну дисфункцію (ЕД) судинного (зокрема, венозного) генезу. Під спостереженнями протягом 4-х років знаходились 445 пацієнтів з еректильною дисфункцією судинного генезу. З метою вивчення специфічних патогенетичних факторів і клінічних аспектів, притаманних різним типам розладів кавернозної гемодинаміки, пацієнтів було поділено на 2 клінічні групи: з артеріогенною ЕД (180 чоловік) та ЕД з венозним компонентом. Створено робочу класифікацію корпоральної веноокклюзивної дисфункції (КВОД). Описано новий клінічний синдром - синдром венозної дефіцитарності (СВД). Сформовано новий погляд на КВОД як окремий прояв СВД. Розроблено дві патогенетичні методики корекції ЕД (Патент України та Заявка на винахід). Ефективність розробленої трикомпонентної суміші становить 77 %, системної корекції метаболізму NO - 85 %. Проведено порівняльний аналіз ефективності різних методів лікування ЕД судинного генезу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р698-3
Шифр НБУВ: РА311592 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського