Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (26)Книжкові видання та компакт-диски (31)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=У010.295.75$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 4
Представлено документи з 1 до 4

      
1.

Сухань В. О. 
Антиінфляційна політика в системі макроекономічного регулювання в умовах ринкової трансформації: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.01 / В. О. Сухань ; Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна. — Х., 2009. — 15 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.75 + У526.268.1 + У9(4УКР)262.681
Шифр НБУВ: РА370456 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
2.

Черничко С.Ф. 
Державне регулювання інфляційних процесів в перехідних економіках: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / С.Ф. Черничко ; Ужгород. нац. ун-т. — Ужгород, 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено проблеми та перспективи застосування інструментів антиінфляційного регулювання як форми державного регулювання економіки України. Теоретично обгрунтовано доцільність застосування інструментів даної форми державного регулювання економіки з метою стабілізації соціально-економічного розвитку країни, а також покращення кількісних та якісних характеристик економічного зростання. Значну увагу приділено вивченню досвіду діяльності у даній сфері країн з розвинутою економікою та деяких постсоціалістичних країн. Визначено й охарактеризовано основні елементи реформування механізму грошово-кредитного та бюджетно-податкового регулювання економіки України. Проаналізовано теоретичні та практичні підходи щодо антиінфляційного регулювання як складової частини механізму державного регулювання економіки, зокрема розглянуто актуальні економічні, соціальні, політичні та національні проблеми. На підставі результатів системного аналізу впливу окремих інфляційних чинників на усталення темпів економічного зростання України запропоновано нові підходи щодо удосконалення механізму їх державного регулювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.75 + У9(4УКР)262.681-21 +
Шифр НБУВ: РА345409

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
3.

Гоголадзе Н.Г. 
Моделювання та оптимальне керування процесами трансформування відношень власності і інфляції: Автореф. дис... канд. техн. наук: 01.05.04 / Н.Г. Гоголадзе ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Розроблено математичну модель процесу трансформування відношень власності у вигляді системи диференціальних рівнянь і модель процесу інфляції у вигляді різницевого рівняння другого порядку. Запропоновано алгоритми оптимального керування із застосуванням узагальненого методу множників Лагранжа та методу динамічного програмування. Виконано комп'ютерне моделювання алгоритмів керування та наведено оптимальні траєкторії руху процесів на заданому часовому інтервалі із урахуванням обмежень на змінні. Розроблено систему підтримки прийняття рішень з відкритою архітектурою для керування обраними макроекономічними процесами, яка побудована на базі даних математичних моделей та алгоритмів оптимальнного керування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.253.3в611 + У010.295.75в611 +
Шифр НБУВ: РА323829

      
4.

Зимовець В.В. 
Процентна ставка та інфляція у перехідній економіці України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / В.В. Зимовець ; НАН України. Ін-т економіки. — К., 1998. — 16 с. — укp.

Розглядаються питання взаємодії процентної ставки і темпів інфляції в перехідній економіці України. Узагальнено існуючі теоретичні підходи, проведено їх перевірку на статистичних даних за групами країн. Процентну ставку розглянуто як індикатор ступеню розвитку грошової системи. Встановлено щільність і форму зв'язку реальної процентної ставки з динамікою грошових агрегатів, валютного курсу, реального ВВП. Запропоновано методики визначення впливу процентної політики на ставки мікрорівня, діапазону припустимих коливань облікової ставки в умовах обмеженості грошових ресурсів. Встановлено залежність динаміки реальної процентної ставки на всіх рівнях від тривалості фінансової стабільності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.295.75

Рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського