Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (5)Реферативна база даних (102)Книжкові видання та компакт-диски (177)Журнали та продовжувані видання (288)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)212.86$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
1.

Сабат В.І. 
Інформаційні технології семантичного захисту інформації в системах документообігу: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / В.І. Сабат ; Держ. ком. зв'язку та інформатизації України, НАН України . Держ. НДІ інформ. інфраструктури. — Л., 2005. — 20 с.: рис. — укp.

Розроблено метод побудови семантичного словника для автоматизованої системи документообігу, який передбачає присвоєння кожному слову документа інтерпретаційного розширення з базової предметної області інтерпретації та надає можливість визначати величини семантичної значущості окремих слів у текстах документів. Обгрунтовано та запропоновано поняття про семантичну несуперечність та семантичну повноту речень тексту документів з використанням семантичного словника та визначенням семантичної значущості слів у контексті фраз документа, що забезпечує можливість побудови семантичних аналізаторів для автоматизованих систем документообігу. Запроваджено характеристики семантичних властивостей фрагментів тексту документа (семантичну значущість слів та фраз; міру семантичної суперечності між компонентами, або фрагментами документа; семантичну узгодженість між окремими фразами; рівень таємності, міру безпосередньої доступності та період актуальності документа), які забезпечують можливість визначити наявні в них семантичні загрози. Розроблено математичні моделі семантичних загроз, які існують в автоматизованій системі документообігу, з контролем і врахуванням змін величин семантичних параметрів, що дає змогу визначати тип загрози, обчислювати поточні значення її величини та розв'язувати задачу оперативного управління захистом документів. Запропоновано нові методи реалізації інформаційних технологій для автоматизованих систем документообігу з використанням компонент захисту документів на підставі семантичного аналізу, контролю та корекції інформації, що гарантує необхідну протидію семантичним небезпекам.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)212.86 ф12 +
Шифр НБУВ: РА338089

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Палеха Ю.І. 
Культура діловодства в сучасних установах України: становлення, технологія, організація, керування: Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.10 / Ю.І. Палеха ; Держ. ком. арх. України; Укр. НДІ арх. справи та документознавства. — К., 2005. — 18 с. — укp.

Вперше в українському документознавстві культуру діловодства установи розглянуто як комплексне явище, від рівня якого залежить ефективність виконання установою її профільних завдань. Виокремлено складові культури діловодства в установі й науково обгрунтовано чинники, що забезпечують досконалий рівень культури діловодства за сучасних умов. Розроблено модель організації служби діловодства в установі. Встановлено вимоги щодо кваліфікаційних рівнів працівників служби діловодства установи у контексті формування їх професійної та інформаційної культури.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)212.86 +
Шифр НБУВ: РА336794

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Сайед Мохаммад Таухід Сіддікі 
Моделі і інформаційна технологія інтелектуальної обробки даних при створенні пакетів ділової документації: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / Сайед Мохаммад Таухід Сіддікі ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2009. — 20 с. — укp.

Розроблено моделі й інформаційну технологію створення пакетів ділової документації, яка базується на методах інтелектуальної обробки даних. Як математичний апарат для моделювання процесів обробки текстових даних у документах використано теорію категорій. Проаналізовано властивості категорій і можливості предикатних категорій для представлення текстової інформації. Введено інтерпретацію категорії у термінах алгебрах предикатів - предикатну категорію. Розглянуто випадки - категорію з об'єктами та безоб'єктну категорію. Показано, що ядро лінійного логічного оператора можна розглядати як знання або правила одержання знань, а лінійний логічний оператор - як механізм здійснення запиту для одержання нових знань. Показано застосування предикатних категорій для формалізації даних, представлених за допомогою логічних моделей. Досліджено властивості добутку морфізмів. Функціонування логічної моделі представлення знань відтворено у вигляді послідовності відображень і категоріальних діаграм. Удосконалено засоби інтелектуальної обробки даних, які грунтуються на застосуванні теорії категорій і логічних мереж. Запропоновано алгебричну модель ідентифікації документів типу "лист-запит". Виділено формальні ознаки документа такого типу, визначено області їх зміни. Розглянуто основні типи документів і побудовано структуру логічної мережі документа за типом товару. Розроблено програмний комплекс розв'язання рівнянь алгебри предикатів для реалізації одержаних логічних мереж.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: З970.41-015 + У9(4УКР)212.86 ф12 +
Шифр НБУВ: РА363562

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
4.

Білова Т.Г. 
Моделі та інформаційна технологія процесів документообігу в системах організаційного управління: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / Т.Г. Білова ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2009. — 19 с. — укp.

Розроблено моделі та інформаційні технології для управління процесами документообігу у межах створення систем електронного документообігу (СЕД). Розроблено та реалізовано метод аналізу та синтезу динамічної моделі СЕД на базі математичного апарата мереж Петрі. Наведено модель інформаційно-мультиплексних відношень між елементами СЕД на базі математичного апарата алгебри логіки. Вдосконалено теоретико-множинну модель документа з урахуванням особливостей організаційно-розпорядчої діяльності та на її базі розроблено дворівневу модель процесу документообігу, що відображає процес перетворення інформаційних параметрів документів. Запропоновано та реалізовано інформаційну технологію управління процесами документообігу на базі розроблених моделей і методів, що дозволило знизити трудомісткість на 23 % і скоротити час виконання процесів документообігу на 9 %.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)212.86ф121 +
Шифр НБУВ: РА364455

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Стратієнко Н.К. 
Моделі, алгоритми та інформаційна технологія управління функціонуванням та розвитком регіональних відділень страхового фонду документації України: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / Н.К. Стратієнко ; Харк. держ. політехн. ун-т. — Х., 2000. — 20 с. — укp.

За результатами аналізу діяльності регіональних науково-виробничих відділень (РНВВ) Страхового фонду документації України (СФДУ) визначено цілі функціонування РНВВ, на їх підставі сформовано критерії функціонування та розвитку регіональних відділень у рамках дворівневої розподіленої системи СФДУ. Розроблено моделі та алгоритми управління функціонуванням РНВВ в процесі поточного планування, два типи моделей управління розвитком РНВВ, алгоритми управління розвитком РНВВ для задач динамічного та бульового квадратичного програмування, інформаційну технологію управління функціонуванням та розвитком РНВВ. Результати дослідження реалізовано у вигляді системи підтримки прийняття рішень на рівні РНВВ у ході поточного та середньострокового планування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)212.86в612
Шифр НБУВ: РА310840 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Вайсруб Н.В. 
Розробка способу автоматичного моделювання бінарних зображень, які сформовані відрізками прямих: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.06 / Н.В. Вайсруб ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2009. — 19 с. — укp.

Наведено характеристики бінарних зображень, сформованих відрізками прямих, значення яких доцільно використовувати під час моделювання. Визначено множини та міру невизначеності, досліджено властивості введених об'єктів і розглянуто їх використання для моделювання знаків. Запропоновано нову математичну модель знаку бінарного зображення, сформованого відрізками прямих, формалізовано поняття валідної моделі, обгрунтовано ознаку валідності моделі для автоматичного формування такої моделі заданого знаку, яка припускає генерацію знаків, однойменних з початковим. Запропоновано здійснювати розпізнавання знаків за валідними моделями. Розроблено інструментальні засоби автоматичного моделювання та розпізнавання бінарних зображень, сформованих відрізками прямих. Зазначено: проведена апробація системи свідчить про те, що запропонований спосіб розпізнавання за валідними моделями дозволяє підвищити якість розпізнавання в середньому на 16,1 % в порівнянні з існуючими аналогами. Проведено апробацію програмного забезпечення на ЗАТ "ДонецькСталь" - Металургійний завод" і в страховій компанії "СПІЧ і К" з метою підвищення ефективності функціонування підсистеми розпізнавання у складі системи електронного документообігу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)229.0-211.853 + У9(4УКР)212.86ф121 +
Шифр НБУВ: РА367753

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського