Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (75)Книжкові видання та компакт-диски (47)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)262.10-56$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
1.

Вовчак О.Д. 
Державне регулювання банківської інвестиційної діяльності в Україні: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.02.03 / О.Д. Вовчак ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2006. — 38 с.: рис. — укp.

Розкрито суть і структуру банківських інвестицій. Узагальнено та систематизовано теоретичні підходи до їх класифікації. Розглянуто сучасний стан, специфіку, чинники та фінансові інструменти банківської інвестиційної діяльності в Україні. Досліджено функції національного банківського інвестування. Обгрунтовано необхідність і напрями державного регулювання даної діяльності. Проаналізовано причини, масштаби, межі та наслідки іноземного банківського інвестування. Обгрунтовано доцільність і перспективи створення в Україні структурних підрозділів іноземних банків, спеціалізованих інвестиційних банків, фінансових супермаркетів і банківських холдингів. Розроблено методичні підходи до оцінювання ефективності банківської інвестиційної діяльності з використанням економіко-математичних методів. Досліджено джерела та механізми формування банківських інвестиційних ресурсів і шляхи їх оптимізації. Обгрунтовано необхідність створення єдиної системи оцінки ризиків і на її основі та з використанням теорії ризик-менеджменту - державної системи управління інвестиційною безпекою банків. Висвітлено міжнародний досвід державного регулювання банківської інвестиційної діяльності та можливості його адаптації до умов сучасної банківської діяльності в Україні. Визначено концептуальні засади розвитку та шляхи вдосконалення державного регулювання банківської інвестиційної діяльності в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-56-21,01 +
Шифр НБУВ: РА344139

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Василенко Д.В. 
Диверсифікація інвестиційної діяльності банків: автореф. дис... канд. екон. наук : 08.00.08 / Д.В. Василенко ; Держ. вищ. навч. закл. "Київ. нац. екон. ун-т ім. В. Гетьмана". — К., 2009. — 20 с. — укp.

Вирішено теоретичні і практичні проблеми формування банківського інвестиційного портфеля на засадах диверсифікації. Уточнено та доповнено визначення понять "банківські інвестиції", "інвестиційний ризик" і "диверсифікація інвестицій". Визначено роль диверсифікації в загальній системі управління інвестиційною діяльністю банку. Досліджено інвестиційні ризики й обгрунтовано доцільність урахування ризику недостатньої диверсифікації. Сформульовано пропозиції щодо удосконалення інструментарію та напрямів диверсифікації інвестиційної діяльності банку шляхом включення до банківського інвестиційного портфеля міжнародних інвестицій, об'єктів нерухомості й альтернативних активів, що дозволяє забезпечити оптимальне співвідношення ризику та доходності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-56-43 +
Шифр НБУВ: РА366884

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Лєонов С.В. 
Інвестиційний потенціал банківської системи: методологія формування та використання: автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.08 / С.В. Лєонов ; Укр. акад. банк. справи НБУ. — Суми, 2010. — 39 с. — укp.

Розроблено теоретико-методологічні засади формування та використання інвестиційного потенціалу банківської системи (ІПБС). Визначено сутність, призначення та специфіку ІПБС, здійснено його структуризацію, формалізовано функції, принципи, специфічні особливості та системні властивості. Виокремлено фактори, які обумовлюють провідне місце ІПБС у механізмі розширеного відтворення ВВП. Визначено концептульні засади оцінювання ІПБС, виокремлено оціночні рівні та межі, формалізовано та структуровано умови їх досягнення. Удосконалено методичні підходи до обгрунтування взаємозв'язку характеристик функціонування банківської системи, фондового ринку та ВВП, формалізовано екзо- та ендогенні чинники формування та використання ІПБС, на підставі кластерного та дискримінантного аналізу виділено найбільш релевантні для України, удосконалено науково-методичні підходи до врахування передбачуваних циклічних коливань у розвитку економіки у процесі формалізації моделі структури фінансового ринку. Розроблено новий підхід щодо визначення оптимального рівня конкуренції у банківській системі й оцінювання її стійкості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-56
Шифр НБУВ: РА371739 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Паласевич М. Б. 
Регулювання банківської інвестиційної діяльності в Україні: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / М. Б. Паласевич ; Ін-т регіон. дослідж. НАН України. — Л., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні складові регулювання банківської інвестиційної діяльності. Проаналізовано інструменти регулювання даної діяльності, яке здійснюється державою, банками та ринком. Визначено сутність та форми банківської інвестиційної діяльності, види й особливості банківських інвестиційних продуктів. Розглянуто взаємодію державних і ринкових регуляторів банківського інвестиційного бізнесу. Виявлено особливості та чинники розвитку банківської інвестиційної конкуренції. Досліджено та класифіковано методи контролю за інвестиційними ризиками банків. Запропоновано шляхи вдосконалення державного регулювання банківської інвестиційної діяльності. Розроблено концепцію механізму саморегулювання такої діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-56-21
Шифр НБУВ: РА371841 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Кльоба Л.Г. 
Управління банківською інвестиційною діяльністю в Україні: автореф... канд. екон. наук . 08.00.08 / Л.Г. Кльоба ; НАН України. Ін-т регіон. дослідж. — Львів, 2008. — 21 с. — укp.

Досліджено суть і види банківських інвестицій. Проаналізовано принципи, функції та методи управління банківською інвестиційною діяльністю. Визначено умови та чинники розвитку управління даною діяльністю в Україні. Виявлено й обгрунтовано форми взаємодії банківських і страхових установ на ринку фінансово-інвестиційних послуг. Одним з основних напрямів створення ефективної системи управління банківською інвестиційною діяльністю запропоновано використання процесного підходу, в межах якого використовується концепція реінжинірингу бізнес-процесів, основою якої є оптимізація даних процесів. Доведено, що перспективним напрямом та інструментом удосконалення управління банківською інвестиційною діяльністю є створення фінансово-інвестиційного супермаркету - кластеру (системи), що включає банк, а також страхові, інвестиційні, консалтингові, лізингові, юридичні, маркетингові, аудиторські та інші фірми - ділові партнери банку. Запропоновано схему взаємодії фінансово-інвестиційного супермаркету з іноземним інвестором та вітчизняним підприємством, яку можна розглядати як механізм сприяння залучення банком та його діловими пратнерами іноземних інвестицій в національну економіку. Обгрунтовано шляхи вдосконалення управління інвестиційною діяльністю банку, а саме: розвиток фінансових супермаркетів, застосування системи збалансованих показників в управлінні банківським інвестуванням.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-56-21 +
Шифр НБУВ: РА358933

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Стечишин Т. Б. 
Фінансові інструменти в інвестиційній діяльності банків: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / Т. Б. Стечишин ; Терноп. нац. екон. ун-т. — Т., 2011. — 20 с. — укp.

Розглянуто економічну сутність фінансових інструментів і наведено основні підходи до їх класифікації. Надано перелік інвестиційних фінансових інструментів, які використовують під час проведення банківських інвестицій. Досліджено роль фінансового ринку як специфічної сфери обігу фінансових інструментів і структуризовано його відповідно до об'єктів, які перебувають в обігу на цьому ринку. Розроблено практичні пропозиції щодо вдосконалення діяльності банків з використанням фінансових інструментів та висвітлено напрямки покращання структури інвестиційного департаменту банківської установи. Визначено основні методи мінімізації інвестиційних ризиків банку та шляхи активізації інвестиційної діяльності банків під час застосування фінансових інструментів і побудовано економіко-математичну модель формування оптимального інвестиційного портфеля фінансових інструментів з метою максимізації прибутку банківської установи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.10-56
Шифр НБУВ: РА380896 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського