Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (250)Книжкові видання та компакт-диски (215)Журнали та продовжувані видання (480)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)272.22$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 26
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Ріппа М.Б. 
Державне пенсійне забезпечення в Україні та шляхи його розвитку: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.08 / М.Б. Ріппа ; Держ. вищ. навч. закл. "Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана". — К., 2007. — 19 с. — укp.

Розкрито сутність, роль та функції державного пенсійного забезпечення, визначено його місце в системі соціального захисту населення. Проаналізовано розвиток багаторівневої системи державного пенсійного забезпечення в контексті економічних теорій трудової вартості та добробуту. Розглянуто процеси формування та використання фінансових ресурсів Пенсійного фонду України, наведено оцінку його діяльності, висвітлено позитивні здобутки та недоліки й охарактеризовано основні етапи розвитку. Обгрунтовано напрями удосконалення державного пенсійного забезпечення з урахуванням сучасних світових тенденцій та розроблено актуарну модель оцінки основних інструментів впливу на процес його реформування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)272.22 +
Шифр НБУВ: РА352805

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Белінська О.Г. 
Державне управління видатками пенсійного фонду України: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / О.Г. Белінська ; Укр. акад. держ. упр. при Президентові України. — К., 2003. — 20 с. — укp.

На підставі аналізу та узагальнення теоретичних положень сучасної економічної науки щодо функцій і ролі держави в соціально-ринковій економіці обгрунтовано необхідність запровадження трирівневої пенсійної системи в Україні. Відзначено, що фінансову звітність Пенсійного фонду України перетворено за накопичувальним методом обліку для одержання більш реалістичного уявлення про його фінансовий стан. Розроблено схему управління Пенсійним фондом та його видатками у контексті проведення адміністративної реформи. Удосконалено методику здійснення фінансового аналізу діяльності Пенсійного фонду України. У процесі виконання аналізу діючої та запропонованої пенсійних систем України набуло подальшого розвитку використання моделі PROST для прогнозування розвитку даної системи. Запропоновано послідовність проведення пенсійної реформи: створення комп'ютерних систем, баз даних і адміністративних механізмів, необхідних для підвищення ефективності та дієвості солідарної системи; побудову фінансової моделі з метою обчислення очних оцінок і керування збиранням внесків та виплатою пенсій у цій системі; її реформування з метою забезпечення актуарного балансу та створення надлишку коштів для фінансування накопичувальної системи; удосконалення адміністративних процедур у солідарній системі; розробку законодавчо-нормативної бази накопичувальної системи пенсійного забезпечення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)6 + У9(4УКР)272.22 +
Шифр НБУВ: РА325746

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Макаренко О.М. 
Державне управління пенсійним забезпеченням осіб похилого віку в Україні: автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.01 / О.М. Макаренко ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України, Харк. регіон. ін-т держ. упр. — Х., 2009. — 19 с. — укp.

Встановлено суттєві ознаки еволюції державного управління соціальним захистом населення, його історичні та соціальні передумови. З'ясовано, що вплив загальноосвітніх тенденцій та розбудова соціальної держави призведуть до розподілу навантаження щодо соціального захисту населення між державою й інституціями громадянського суспільства. Проаналізовано структурно-функціональні особливості пенсійної системи в Україні та забезпеченння потреб людей літнього віку на місцевому рівні, що дає підстави для висновку щодо необхідності грунтовного вивчення потреб непрацездатного населення та громадського обговорення змін у системі пенсійного забезпечення. Обгрунтовано, що реформування соціального захисту та пенсійної системи мають здійснюватись на засадах поєднання принципу всезагальності та комплексності з індивідуалізацією, гнучкістю та багаторівневістю форм їх реалізації, створення умов для диверсифікації джерел доходів особи та забезпечення можливості розвитку в будь-якому віці. Визначено шляхи удосконалення державної політики у сфері соціального захисту та пенсійного забезпечення. Запропоновано нову модель пенсійної системи, яка поєднує обов'язкові державні та добровільні недержавні складові, грунтується на принципах розподілу, накопичення та надає можливість вибору пенсійної програми.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У010.451 + У9(4УКР)272.22 +
Шифр НБУВ: РА366654

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
4.

Ткач В.О. 
Інституціональні перетворення пенсійної системи України в умовах трансформації світової економіки: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / В.О. Ткач ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2006. — 19 с. — укp.

Розкрито сутність та основи пенсійного забезпечення за умов трансформації світової економіки, а також основи реформування пенсійної системи України та теоретичні засади державного регулювання процесів її реформування. Проаналізовано європейські та англо-американські системи пенсійного забезпечення, механізм пенсійного страхування як складову системи пенсійного забезпечення в свті та систему його регулювання. Визначено передумови реформування пенсійної системи. Розроблено напрями удосконалення управління структурою недержавного пенсійного забезпечення, наведено прогноз діяльності недержавних пенсійних фондів на вітчизняних та міжнародних інвестиційних ринках, викладено напрямки удосконалення системи захисту пенсійних активів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У527.222 + У9(4УКР)272.22 +
Шифр НБУВ: РА347531

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
5.

Березіна С.Б. 
Методи прогнозування надходжень і витрат на пенсійне забезпечення в залежності від динаміки і розподілення ВВП: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / С.Б. Березіна ; Наук.-дослід. екон. ін-т М-ва економіки України. — К., 2000. — 17 с. — укp.

Роботу присвячено розробці методів прогнозування надходжень коштів і витрат на пенсійне забезпечення відповідно до динаміки і розподілення валового внутрішнього продукту та створення на цій базі науково обгрунтованих основ реформування пенсійної системи. Визначено причини та наслідки кризи в пенсійному забезпеченні України, зроблено аналіз існуючих систем пенсійного забезпечення. Запропоновано методи прогнозування надходжень і витрат на пенсійне забезпечення разом з динамікою макроекономічних показників та здійснено їх формалізований опис. Розроблено основні напрямки та заходи щодо вдосконалення пенсійного забезпечення у напрямку збалансованості надходжень і виплат пенсій та допомог на перспективу до 2010 року.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)272.22
Шифр НБУВ: РА308287 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Ковальова Н.М. 
Механізм державного регулювання інвестиційної діяльності пенсійних фондів: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / Н.М. Ковальова ; НДЕІ М-ва економіки України. — К., 2005. — 18 с. — укp.

Досліджено теоретичні, методичні та практичні питання державного регулювання інвестування активів капіталізованих пенсійних фондів. Проаналізовано концептуальні підходи та найбільш важливої тенденції у сфері інвестування пенсійних активів у світі та надано конкретні рекомендації для становлення регулювання інвестиційної діяльності Накопичувального та недержавних пенсійних фондів в Україні. Визначено та науково обгрунтовано основні напрями удосконалення механізму державного регулювання пенсійних фондів за умов зростання темпів розвику економіки України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)272.22-56-21,01 +
Шифр НБУВ: РА340131

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Луговенко Н.В. 
Механізм державного управління запровадженням накопичувальної системи пенсійного забезпечення в Україні: Автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / Н.В. Луговенко ; Нац. акад. держ. упр. при Президентові України. Харк. регіон. ін-т держ. упр. — Х., 2007. — 20 с. — укp.

Проаналізовано та відокремлено механізм державного управління обов'язковою нагромаджувальною системою від механізму державного управління добровільною нагромаджувальною системою. Розроблено практичні рекомендації щодо організаційно-адміністративного забезпечення функціонування Накопичувального фонду як головного суб'єкта нагромаджувальної системи в Україні. Виявлено та класифіковано чинники, які стримують процеси запровадження нагромаджувальної системи пенсійного забезпечення в Україні. З'ясовано роль, функції та принципи державного управління у процесах формування та запровадження обов'язкової такої системи. Розроблені принципи адаптовані до українських реалій. Обгрунтовано ставлення структурної побудови механізму державного управління запровадженням системи пенсійного забезпечення в Україні. На цьому грунтується припущення, що механізм державного управління запровадженням системи пенсійного забезпечення потребує вдосконалення щодо введення складової регулювання та нагляду за діяльністю Накопичувального фонду. Досліджено економічну природу пенсійних активів у аспекті їх участі у структурі інвестиційного капіталу з метою розробки основних складових механізму їх захисту. Розроблено та теоретично обгрунтовано інноваційні заходи державного управління у період запровадження нагромаджувальної пенсійної системи в Україні. Запропоновано механізм державного управління запровадженням даної системи, обгрунтовано структуру державного управління, розроблено механізм удосконалення діяльності Накопичувального фонду, визначено засоби реалізації основних завдань державного управління у цій сфері. Визначено пріоритетні напрямки захисту та контролю коштів нагромаджувальної системи пенсійного забезпечення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х879(4УКР)61 + У9(4УКР)272.22-21,01 +
Шифр НБУВ: РА349627

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Абубекерова А.З. 
Механізм ефективного фінансування пільгових пенсій в Україні: автореф. дис... канд. екон. наук : 08.00.08 / А.З. Абубекерова ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2009. — 16 с. — укp.

Наведено результати дослідження проблем ефективного механізму фінансування пільгових пенсій в Україні. Досліджено теоретичні аспекти й організаційні умови функціонування механізму пенсійного забезпечення в Україні та проаналізовано чинний в Україні механізм фінансування пільгових пенсій. Розроблено концепцію механізму їх ефективного фінансування на базі професійної пенсійної системи. Розвинуто комплекс інструментів оцінювання ефективності пенсійної системи України. Вдосконалено метод розрахунку диференційованого відсотка відрахувань до професійної пенсійної системи. Визначено критерії оцінювання та проведено класифікацію шкідливого виробництва за ступенем важливості для суспільства та можливістю ліквідувати джерела шкідливості. Апробовано й оцінено запропоновані заходи щодо формування механізму ефективного фінансування пільгових пенсій на базі ВАТ "МК "Запоріжсталь".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)272.229.8 + У9(4Укр)261.553 +
Шифр НБУВ: РА364874

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Новікова І.В. 
Механізм управління ефективністю корпоративних пенсійних програм: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.08 / І.В. Новікова ; Держ. вищ. навч. закл. "Укр. акад. банк. справи Нац. банку України". — Суми, 2007. — 20 с. — укp.

Удосконалено теоретичні та методологічні положення формування та функціонування корпоративної пенсійної програми та механізму управління її ефективністю. Досліджено економіко-організаційні умови формування, інфраструктурне та законодавче забезпечення управління корпоративними пенсійними програмами, проаналізовано особливості їх реалізації та функціонування. Описано механізм управління ефективністю корпоративних пенсійних програм. Вперше розроблено й апробовано модель створення та функціонування компанії з адміністрування недержавних пенсійних фондів. Наведено рекомендації щодо підвищення ефективності корпоративних пенсійних програм. Визначено основні напрями забезпечення фінансової стійкості корпоративних пенсійних програм. Розроблено систему контролінгу управління недержавним пенсійним фондом. Досліджено ефективність розміщення пенсійних активів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)272.22 +
Шифр НБУВ: РА335192

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Дороніна І. І. 
Міжнародна інституційна гармонізація інвестиційної діяльності (на прикладі пенсійних фондів): автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.02 / І. І. Дороніна ; Київ. нац. екон. ун-т ім. В. Гетьмана. — К., 2010. — 19 с. — укp.

Розглянуто теоретичні засади функціонування фінансових інститутів у сучасній інституційній структурі світового фінансового ринку. Досліджено передумови міжнародної інституційної гармонізації пенсійного забезпечення та міжнародні особливості інвестиційної діяльності пенсійних фондів. Визначено вплив фінансових систем на становлення та функціонування фінансових інститутів країн світу. Проведено порівняльний аналіз інституційного формування пенсійних фондів у країнах з різним рівнем економічного розвитку та з різними типами фінансових систем. Доведено, що проходження етапів інституціоналізації пенсійного забезпечення відбувається швидше в країнах з розвиненими фінансовими ринками або в тих країнах, де їх розвиток є випереджальним. Досліджено проблеми формування та функціонування пенсійних фондів в Україні та проведено їх оцінювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У580-56 + У582.722.2 + У9(4УКР)272.22
Шифр НБУВ: РА377097 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
11.

Прокопович С.В. 
Моделювання гнучкої стратегії пенсійного страхування в умовах нестаціонарного середовища: Автореф. дис. канд. екон. наук: 08.03.02 / С.В. Прокопович ; Харк. держ. екон. ун-т. — Х., 2002. — 19 с.: рис. — укp.

Запропоновано концепцію моделювання гнучкої стратегії пенсійного страхування за умов нестаціонарного середовища, на базі якої розроблено комплекс механізмів, що дозволяють проаналізувати та передбачити динамічні зміни зовнішніх і внутрішніх характеристик системи пенсійного страхування. Сформовано стратегію, яка гнучко реагує та запобігає впливу дестабілізувальних чинників. Розроблено комплекс економіко-математичних моделей системи пенсійного страхування та її зовнішнього середовища, який дозволяє проводити імітаційні експерименти, прогнозувати розвиток системи на базі сценарного підходу, виокремити найбільш суттєві й впливові чинники, формувати найбільш пріоритетні напрямки впливу на економічні, соціальні та демографічні внутрішні та зовнішні характеристики системи як складові стратегії розвитку системи пенсійного страхування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)272.22 в611
Шифр НБУВ: РА321231

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Брильов С.І. 
Моделювання управління системою пенсійного забезпечення у регіоні (на прикладі Запорізької області): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / С.І. Брильов ; Дніпропетровський держ. ун-т. — Д., 1998. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)272.22-21-в611 + У9(4УКР-4ЗАП)272.22-21-в611

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Ботвиновська 
Обов'язкове соціальне пенсійне страхування: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.08 / Олена Леонідівна Ботвиновська ; Національний науковий центр "Інститут аграрної економіки" УААН. — К., 2009. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)271.22 + У9(4УКР)272.22
Шифр НБУВ: РА366007

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Лазебна М.В. 
Організаційно-економічний механізм державного регулювання діяльності недержавних пенсійних фондів: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / М.В. Лазебна ; Н.-д. екон. ін-т М-ва економіки та з питань європ. інтегр. України. — К., 2004. — 18 с. — укp.

Розглянуто теоретичні, методичні та практичні питання формування державної політики в сфері діяльності недержавних пенсійних фондів, розкрито їх економічну сутність та викладено концептуальні підходи до організації державного регулювання їх діяльності. Проаналізовано економічні передумови впровадження недержавного пенсійного забезпечення в Україні. Описано організаційно-економічний механізм державного регулювання діяльності недержавних пенсійних фондів та визначено основні напрями його розвитку з урахуванням особливостей перехідної економіки. Наведено рекомендації щодо впровадження схем пільгових пенсій у систему недержавних пенсійних фондів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)272.22-21 +
Шифр НБУВ: РА329670

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Казак О. О. 
Організаційно-економічний механізм забезпечення пенсійної реформи в Україні: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / О. О. Казак ; Полтав. нац. техн. ун-т ім. Ю. Кондратюка. — Полтава, 2011. — 20 с. — укp.

Розкрито сутність понять "соціальний захист", "пенсійне забезпечення", "пенсійне страхування", "пенсійна система" та їх роль у формуванні сучасних механізмів соціального захисту населення. Визначено фактори формування національної моделі пенсійної системи та здійснено їх групування. Досліджено досвід реформування пенсійних систем у різних країнах і виявлено їх загальні особливості. Розроблено організаційно-економічний механізм впровадження загальнообов'язкового накопичувального рівня шляхом створення недержавних пенсійних фондів за регіональною ознакою. На прикладі Полтавщини запропоновано напрями інвестування пенсійних коштів, що можуть бути акумульовані регіональним недержавним пенсійним фондом.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)272.22
Шифр НБУВ: РА382792 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Зайчук Б.О. 
Організаційно-економічний механізм побудови в Україні трирівневої системи пенсійного забезпечення: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / Б.О. Зайчук ; Наук.-дослід. екон. ін-т М-ва економіки та з питань європ. інтеграції України. — К., 2002. — 17 с. — укp.

Розроблено організаційно-економічний механізм побудови в Україні трирівневої системи пенсійного забезпечення та створено на цій базі основи її реформування, за умов ринкових відносин, подано їх формалізований опис. Визначено причини та наслідки кризи в пенсійному забезпеченні України. Проаналізовано існуючі системи пенсійного забезпечення в розвинених країнах і в країнах з перехідною економікою. Визначено напрями та запропоновано заходи щодо реформування системи пенсійного забезпечення у напрямку підвищення його стійкості та ефективності. Наведено пропозиції щодо введення персоніфікованого обліку внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, а також щодо переходу до впровадження накопичувальної пенсійної системи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)272.22
Шифр НБУВ: РА318545 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Кульков Ю. А. 
Організаційно-економічний механізм розвитку системи пенсійного забезпечення в Україні: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / Ю. А. Кульков ; Класич. приват. ун-т. — Запоріжжя, 2011. — 20 с. — укp.

Розроблено багатофакторну модель визначення оптимального рівня середнього розміру пенсії. Розглянуто теоретико-методологічні аспекти запровадження системи пенсійного забезпечення. Розроблено нові методичні підходи щодо реформування системи пенсійного забезпечення України, які полягають у наближенні системи пенсійного забезпечення до страхового принципу її побудови шляхом поступового переходу до накопичувальної схеми формування пенсійних фондів. Запропоновано рекомендації, що дозволяють удосконалювати механізм впровадження трирівневої системи пенсійного забезпечення населення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)272.22
Шифр НБУВ: РА382783 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Соломка О.М. 
Пенсійне забезпечення в системі соціального захисту населення: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / О.М. Соломка ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2006. — 18 с. — укp.

Розроблено методологічні засади подальшого реформування системи пенсійного забезпечення. Розкрито зміст даної категорії як системи інститутів і механізмів їх взаємодії. Показано, що національні моделі пенсійного забезпечення відрізняються різноманітністю інститутів. Доведено, що за сучасних умов України найбільш сприятливою є змішана, багаторівнева пенсійна система. Виявлено й охарактеризовано систему протиріч пенсійного забезпечення у трансформаційній економіці, які знижують ефективність її реформування. Запропоновано рекомендації щодо подальшого реформування пенсійної системи в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)272.22 +
Шифр НБУВ: РА345937

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Папієв М.М. 
Реформування пенсійної системи в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.09.01 / М.М. Папієв ; НАН України. Ін-т демографії та соц. дослідж. — К., 2004. — 22 с. — укp.

Розглянуто теоретико-методологічні та прикладні проблеми реформування вітчизняної пенсійної системи. Запропоновано основні напрями подальшого розвитку системи пенсійного забезпечення в Україні. Обгрунтовано необхідність удосконалення організаційно-економічного механізму підвищення трудових доходів для збільшення надходження коштів до страхових фондів. Визначено організаційно-інституційні принципи побудови механізму управління системою загальнообов'язкового державного пенсійного страхування в Україні. Здійснено багатоваріантний прогноз доходів і витрат досліджуваної системи на солідарному та загальнообов'язковому накопичувальних рівнях.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)272.22 +
Шифр НБУВ: РА333954

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Якимов А.І. 
Розвиток системи пенсійного забезпечення в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / А.І. Якимов ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2005. — 20 с. — укp.

Досліджено закономірності розвитку та шляхи удосконалення системи пенсійного забезпечення в Україні, визначено чинники її пріоритетності в структурі соціальної політики держави. Наведено оцінку ефективності пенсійного забезпечення за двома основними критеріями - рівнем економічного розвитку та станом демократичних свобод. Уточнено суть пенсійного забезпечення як економічної категорії та визначено його роль у соціальному захисті населення. Проведено науково-критичний аналіз вітчизняних і зарубіжних теорій щодо формування механізмів успішного функціонування системи пенсійного забезпечення та наведено оцінку світового досвіду їх удосконалення. Досліджено особливості взаємозв'язку між чинниками економічного зростання та рівнем пенсійного забезпечення, проаналізовано специфіку впливу на розвиток пенсійної системи неформальних інституцій і визначено імовірні джерела фінансування перехідного процесу від солідарних до накопичувальних методів обчислення пенсій. Проаналізовано ефективність і специфіку національної системи пенсійного забезпечення й обгрунтовано перспективні напрямки її удосконалення. Охарактеризовано соціальні та економічні чинники негативного впливу на функціонування пенсійної системи в Україні. Запропоновано нові додаткові критерії класифікації пенсій і розроблено практичні рекомендації щодо поліпшення організаційно-економічного забезпечення пенсійної системи в Україні. Запропоновано ефективні варіанти побудови оптимальної стратегії фінансового планування та формування особистого пенсійного капіталу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)272.22 +
Шифр НБУВ: РА335818

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського