Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (15)Книжкові видання та компакт-диски (19)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)300-131.1$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 6
Представлено документи з 1 до 6

      
1.

Саврас І.З. 
Велике підприємництво в умовах ринкової трансформації економіки України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / І.З. Саврас ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2004. — 20 с. — укp.

З'ясовано сутність великого підприємництва та запропоновано його наукове визначення. Розроблено класифікацію критеріїв та функцій великих підприємств. Досліджено еволюцію наукових концепцій їх розвитку. Виділено закономірності функціонування великих підприємств у різних економічних системах. Здійснено комплексний аналіз великого вітчизняного підприємництва й охарактеризовано особливості його розвитку. Обгрунтовано необхідність державної підтримки та запропоновано заходи щодо удосконалення механізму регулювання діяльності великих підприємств. Наведено рекомендації, спрямовані на покращення умов їх функціонування та розвитку у період складних економічних трансформацій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-131.1 + У9(4УКР)301 +
Шифр НБУВ: РА334433

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Фанг Мочінь 
Економічна та соціальна оцінка розвитку підприємництва в промисловості: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.01 / Фанг Мочінь ; Нац. техн. ун-т "Харк. політехн. ін-т". — Х., 2006. — 19 с. — укp.

Здійснено теоретичне обгрунтування та розроблено методичні рекомендації щодо удосконалення системи оцінки та підвищення ефективності функціонування промислових малих і середніх підприємств (МСП) Китаю та України за умов державної підтримки. Визначено сутність підприємництва, уточнено його зміст з урахуванням сучасних умов. Досліджено особливості проведення реформ у Китаї та Україні, виявлено їх концептуальні та змістові розбіжності, які обумовили суттєве зростання результативності МСП у Китаї та практичного занепаду даного сектору в Україні. Наведено характеристику китайського менеджменту, показано можливості впровадження його окремих підходів в Україні. Виконано порівняльний аналіз стратегій розвитку, систем оподаткування та особливостей формування системи менеджменту в обох державах. Визначено основні фактори, що стимулюють розвиток МПС в Китаї та Україні. Запропоновано систему показників для оцінки діяльності МПС на галузевому та регіональному рівнях. Розроблено методику вибору напрямів фінансування МПС за рахунок державних і регіональних бюджетних коштів. Обгрунтовано заходи щодо підвищення ефективності функціонування МПС у Китаї та Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-131.1-09 + У9(5КИТ)300-131.1-09 +
Шифр НБУВ: РА343962

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Ягорлицький В.А. 
Мотиваційний механізм підприємництва в промисловому комплексі: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.01 / В.А. Ягорлицький ; НАН України. Ін-т пробл. ринку та екон.-еколог. дослідж. — О., 2002. — 21 с. — укp.

Розглянуто питання оцінки стану підприємницького середовища в промисловому комплексі України, виявлено тенденції формування мотиваційного механізму підприємницької діяльності, стабільності промислових підприємств. Висвітлено окремі теоретичні та прикладні проблеми вдосконалення організаційно-економічного механізму підприємництва. Проаналізовано тенденції та закономірності розвитку підприємництва в промисловому комплексі, напрямки його мотивації. Наведено методику розробки механізму щодо посилення мотивації підвищення стабільності промислових підприємств. Запропоновано критерії оцінки стабільності підприємницької діяльності, визначено межу стабільності та банкрутства підприємств, обгрунтовано критерії оцінки майна промислових фірм.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)300-131.1
Шифр НБУВ: РА318810 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Свінарьова Г.Б. 
Організаційно-економічне забезпечення функціонування підприємницької ланки у промисловому секторі економіки: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.01 / Г.Б. Свінарьова ; Ін-т пробл. ринку та екон.-екол. дослідж. НАН України. — О., 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Досліджено теоретичні підходи до організаційного керування діяльністю підприємницької ланки, визначено основні поняття та категорії процесу керування та його аналітичного забезпечення. Виявлено роль управлінського аналізу в цьому процесі. Розроблено концепцію динамічного керування для підприємницької ланки, що складається з організаційних і економічних заходів щодо забезпечення її функціонування. Сформовано алгоритм проведення управлінського аналізу, адаптований під конкретні цілі системи управління об'єкта дослідження, на базі уточненої класифікації управлінського аналізу. Розроблено методику критеріального добору показників, засновану на матричних методах. Проаналізовано можливість використання сучасних математичних методів інтегральної оцінки функціонування підприємницької ланки в промисловості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-131.1 +
Шифр НБУВ: РА326195

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Самойлова І.А. 
Особливості становленння та розвитку підприємства в умовах трансформаційної економіки: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.01.01 / І.А. Самойлова ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2001. — 18 с. — укp.

Доведено, що головною відмінністю соціально-економічного відродження підприємництва в Україні є деформований характер підприємницького середовища, яке склалося до початку ринкових реформ та було ускладнене сучасними негативними явищами в економіці. На підставі результатів аналізу галузевої динаміки, зміни шляхів, форм, інтенсивності становлення сучасного підприємництва виявлено його специфіку в Україні. Обгрунтовано, що пріоритетність розвитку приватного або державного підприємництва залежить від конкретних цілей та масштабів виробництва, які визначають ефективність тієї або іншої форми підприємницької діяльності. Доведено необхідність посилення регулювальної ролі держави в становленні підприємництва в транзитивному суспільстві. Запропоновано рекомендації щодо використання історичного досвіду становлення та розвитку промислового підприємництва в Україні другої половини XIX - початку XX ст. для сучасних умов.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)0-131.1 + У9(4Укр)300-131.1
Шифр НБУВ: РА316868 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Коваленко О.М. 
Стратегічне управління підприємницькою діяльністю в промисловому виробництві: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.01 / О.М. Коваленко ; НАН України. Ін-т пробл. ринку та екон.-екол. дослідж. — О., 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Розвинуто концепцію стратегічного керування підприємницькою діяльністю в промисловому секторі економіки України. Набули розвитку чинники впливу на роботу суб'єкта господарювання, на більш повне використання його потенціалу. Сформульовано та обгрунтовано механізм упровадження до практики підприємницької діяльності стратегічного керування та його основної центральної підсистеми - стратегічного планування. Розроблено та обгрунтовано елементи механізму стратегічного керування підприємницькою діяльністю на базі використання інструментарію контролінгу в системі керування інвестиційними процесами в промисловому виробництві. Запропоновано алгоритм використання цього інструментарію, що дає змогу застосовувати методи стратегічної та оперативної діагностики та оцінити ефективність стратегії промислового виробництва. Наведено рекомендації щодо оцінки інвестиційної привабливості суб'єкта господарювання, які дають змогу потенційному інвестору оцінити ефективність інвестиційної стратегії та сформувати портфель інвестицій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)300-131.1-21 +
Шифр НБУВ: РА325271

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського