Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (1)Реферативна база даних (213)Книжкові видання та компакт-диски (192)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)301-93$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 37
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Лівошко Т.В. 
Вплив економічної інформації та планування господарської діяльності підприємства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Т.В. Лівошко ; Приазов. держ. техн. ун-т. — Маріуполь, 2006. — 20 с. — укp.

Розроблено модель фінансового плану на базі механізму створення додаткової оперативної інформації з урахуванням впливу на економічну інформацію податкового обліку у процесі господарської діяльності підприємства. Адаптовано інформаційні системи для перетворення оперативної інформації на показники фінансового стану підприємства. Визначено вплив галузевих особливостей формування собівартості продукції на економічну інформацію підприємства. Запропоновано модель визначення показника рентабельності сукупного капіталу, що використовує механізм ув'язки показників аналізу двох основних форм звітності, а саме: балансу та звіту про фінансові результати. Обгрунтовано шляхи подолання кризового стану підприємства на основі фінансового планування з урахуванням усіх видів діяльності, що допоможе впровадити механізм стабілізації фінансових показників на майбутнє й одержати додатковий прибуток. Запропонований метод дає можливість самостійно планувати основні показники діяльності, спрощує систему організації планування на підприємстві та знижує кризовість фінансового стану.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У052.9(4УКР)230.1-149.3 ф12 + У9(4УКР)301-93-23 ф12 +
Шифр НБУВ: РА346684

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Кость Я. О. 
Діагностика фінансово-господарської діяльності промислового підприємства: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Я. О. Кость ; Нац. техн. ун-т України "Київ. політехн. ін-т". — К., 2011. — 20 с. — укp.

Сформульовано теоретичні основи реалізації діагностики фінансово-господарської діяльності підприємства. Обгрунтовано структуру та визначено особливості процесу діагностики, її роль в системі управління фінансово-господарською діяльністю. Реалізовано за матеріалами автомобілебудівних підприємств України математико-статистичну модель, штучну нейронну мережу та графоаналітичну модель діагностики, що базуються на адаптації ситуативного підходу. Запропоновано шляхи вдосконалення стратегії реалізації діагностики фінансово-господарської діяльності підприємства, а саме: побудовано алгоритм реалізації стратегії фінансово-господарської діяльності на підставі результатів діагностики, визначено напрями використання результатів діагностики для підвищення ефективності прийняття управлінських рішень, обгрунтовано пропозиції із вдосконалення системи контролю та моніторингу фінансово-господарської діяльності підприємства в процесі діагностики.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-93-21
Шифр НБУВ: РА379640 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Погосова М. Ю. 
Діагностування фінансової безпеки промислового підприємства: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.08 / М. Ю. Погосова ; Ун-т банк. справи Нац. банку України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Наведено основні результати дослідження теоретичних і практичних аспектів управління фінансовою безпекою підприємств машинобудування. Розроблено компонентний склад механізму діагностування безпеки підприємства як суб'єкта фінансових відносин, методичне забезпечення якого базується на комплексній діагностиці стану його фінансової безпеки та передбачає визначення її рівня для суб'єктів мікро-, мезо- та макросередовища. Запропоновано методику визначення ймовірності зміни/збереження рівня фінансової безпеки підприємницької одиниці за рахунок наявного запасу міцності, сформованого за умов динаміки загроз зовнішнього та внутрішнього середовища її функціонування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-93-995
Шифр НБУВ: РА374700 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Ящук Д.В. 
Економіко-математичні методи та моделі діагностики банкрутства українських підприємств: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.11 / Д.В. Ящук ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено проблеми кризового стану, неплатоспроможності та банкрутства українських підприємств та причини їх виникнення. Вивчено світовий та вітчизняний досвід розробки методів та моделей, які дозволяють проводити діагностику фінансової кризи на підприємствах та оцінювати ймовірність їх банкрутства. Визначено переваги та недоліки існуючих методів та моделей у контексті придатності їх для застосування на практиці. Проведено експериментальне тестування ряду проаналізованих методів та моделей на вибірці за українськими промисловими підприємствами з метою оцінити їх придатність щодо діагностики фінансової кризи та банкрутства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-932.1 в611
Шифр НБУВ: РА373319 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Сокиринська І.Г. 
Економічна діагностика та управління фінансовим забезпеченням підприємства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / І.Г. Сокиринська ; Нац. металург. акад. України. — Д., 2004. — 20 с. — укp.

Удосконалено форми та методи формування та управління фінансовим забезпеченням підприємства. Теоретично обгрунтовано необхідність і доцільність застосування економічної діагностики в процесі управління підприємством та запропоновано методологію її здійснення на прикладі створення моделі економічної діагностики фінансового забезпечення підприємства. Доведено, що застосування даної методики, створеної на базі логіко-класифікаційної моделі, сприяє підвищенню якості управлінських рішень щодо економічної діяльності підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-93-21 +
Шифр НБУВ: РА330584

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Коломієць Н.І. 
Економічні та організаційно-правові механізми запобігання банкрутству підприємницьких структур: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Н.І. Коломієць ; НАН України. Ін-т регіон. дослідж. — Л., 2006. — 17 с. — укp.

Удосконалено теоретичні положення та розроблено методичні рекомендації щодо оцінки кризового стану підприємств, визначено стратегічні напрями запобігання їх банкрутству. Обгрунтовано концептуальні вимоги щодо побудови організаційно-економічного механізму запобігання банкрутству вітчизняних підприємств, які, на відміну від існуючих, передбачають комплексну оцінку впливу макро- та мікрофакторів на результати господарювання з урахуванням їх прогнозних змін у перспективі. Удосконалено методичні підходи щодо вибору стратегії запобігання банкрутству на підставі результатів оцінки фінансового стану підприємств, потенційних можливостей їх розвитку з урахуванням змін у ринковому середовищі. Запропоновано форми та методи посилення ролі та відповідності регіональних і місцевих органів влади у забезпеченні умов ефективного функціонування малого бізнесу. Розроблено теоретичні засади правового забезпечення ефективної діяльності підприємницьких структур на базі реструктуризації інституту банкрутства, внесення змін у чинне законодавство України та посилення ролі громадських організацій.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-932.1 +
Шифр НБУВ: РА344451

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Карман З.М. 
Методичне забезпечення розвитку фінансових ресурсів промислового підприємства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / З.М. Карман ; Харк. нац. екон. ун-т. — Х., 2005. — 20 с. — укp.

Удосконалено теоретичні засади та методичне забезпечення розвитку фінансових ресурсів промислових підприємств та стратегічного управління ними. Узагальнено теоретичні положення процесу розвитку взагалі та розвитку фінансових ресурсів підприємства зокрема. Розкрито суть поняття розвитку фінансових ресурсів. Виявлено особливості використання джерел і методів фінансування у процесі функціонування та розвитку промислових підприємств. Розроблено концептуальні положення стратегічного управління розвитком фінансових ресурсів даних підприємств за сучасних умов господарювання. Досліджено стан і основні тенденції використання та розвитку фінансових ресурсів на макро-, мезо-, і мікроскопічному рівнях в Україні. Розроблено узагальнений методичний підхід до визначення фінансової стійкості підприємства. Удосконалено класифікацію стратегій фінансування активів підприємства на базі введення понадагресивного типу. Розроблено методичний підхід до кількісного визначення рівня фінансової прозорості промислових підприємств. Обгрунтовано доцільність створення та функціонування відділу фінансового розвитку промислового підприємства та створено його узагальнену організаційну структуру.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-93 +
Шифр НБУВ: РА340537

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Нусінов В.Я. 
Методологічні основи оцінки економічних результатів промислового виробництва: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.07.01 / В.Я. Нусінов ; НАН України. Рада по вивч. продукт. сил України. — К., 1998. — 32 с. — укp.

Дисертація присвячена методологічним і прикладним проблемам економічної оцінки результатів виробництва та вибору на їх основі стабілізаційних антикризових управлінських рішень в промисловості у взаємозв'язку з теорією та практикою ринкової трансформації системи господарювання в Україні. Встановлено, що найбільш доцільно оцінку економічних результатів діяльності підприємств виконувати комплексно, з урахуванням зміни їх фінансового стану. Розроблено методологію і методику оцінки фінансового стану промислових підприємств на базі нормативів їх зобов'язань. Обгрунтовано теоретичні і прикладні аспекти економічної оцінки стабілізаційних заходів щодо усунення поточної неплатоспроможності промислового підприємства, а також інвестицій на базі імітаційного моделювання його грошових потоків. Розроблено відповідну імітаційну модель руху грошових потоків підприємства, визначено систему показників для оцінки здійснення інвестицій та антикризових управлінських рішень з урахуванням особливостей періоду трансформації до ринкової економіки, запропоновано формули визначення цих показників. Основні результати дисертаційної роботи реалізовані на практиці при розробленні стратегічних напрямків виведення з кризи гірничорудних підприємств Кривбасу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-93

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Бавін Є.В. 
Механізм оподаткування прибутку і ефективність функціонування промислових підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / Є.В. Бавін ; НАН України. Ін-т економіки пром-сті. — Донецьк, 2005. — 18 с. — укp.

Визначено шляхи удосконалення механізму оподаткування прибутку та підвищення ефективності його регулювального впливу на функціонування промислових підприємств. Досліджено теоретичні засади оподаткування прибутку підприємств, класифіковано чинники, що визначають використання податку на прибуток підприємства у складі системи оподаткування. Проаналізовано механізм оподаткування прибутку підприємств в Україні. Обгрунтовано принципи побудови та сформовано економіко-математичну модель впливу податку на прибуток на функціонування промислових підприємств і доходи бюджету. Розроблено рекомендації щодо удосконалення механізму оподаткуваня прибутку підприємств та наведено пропозиції щодо внесення відповідних змін і доповнень до чинного законодавства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413.871 + У9(4УКР)301-93 +
Шифр НБУВ: РА334570

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Сердюк-Копчекчі Ю.В. 
Механізм управління фінансовим потенціалом промислових підприємств: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.08 / Ю.В. Сердюк-Копчекчі ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2008. — 20 с. — укp.

На теоретичному, методологічному та практичному рівнях розроблено механізм управління фінансовим потенціалом промислових підприємств. Визначено умови їх стійкого розвитку на базі підвищення ефективності використання фінансового потенціалу. З застосуванням системного підходу розроблено концепцію механізму управління фінансовим потенціалом промислових підприємств, елементами якого є моделі діагностики, моніторингу й оцінки структурної динаміки фінансового потенціалу, що дозволяють сформувати стратегічний вектор стійкого розвитку промислових підприємств, спрямованого на зниження трудомісткості управлінських робіт, підвищення обсягу продукції, зниження витрат ресурсів в основному виробництві. Запропоновано напрямки вдосконалення інформаційної системи обліку в управлінні фінансовим потенціалом промислових підприємств, які забезпечують цей процес релевантною інформацією з оперативних аналітичних звітів, що особливо важливо для промислових підприємств, які намагаються ефективно використовувати фінансові ресурси за умов консолідуємого управління їх фінансовим потенціалом. Механізм управління фінансовим потенціалом даних підприємств має універсальне застосування для різних об'єктів управління. Використання його моделей дозволяє підвищувати ефективність функціонування виробничих систем за умов ринкових відносин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-93-21 +
Шифр НБУВ: РА358053

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Мандра В.В. 
Моделювання системи оперативного управління кредитами і платежами великого промислового комплексу: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / В.В. Мандра ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено особливості оперативного управління платежами та короткостроковими кредитами у системі фінансового менеджменту великого промислового комплексу. Розроблено концептуальну модель системи оперативного управління платежами та короткостроковими кредитами великого промислового комплексу, що забезпечує підвищення ефективності його фінансово-економічної діяльності завдяки формалізації процесів прийняття рішень, їх оперативності, точності та вірогідності, а також несуперечності та наочності аналітичної інформації, яка надається для прийняття управлінських рішень. Створено економіко-математичі моделі ведення договорів, розрахунку бюджетів, ефективного планування платежів, розрахунку моменту часу залучення кредиту, його розміру та вибору організації, що кредитує, розрахунку рейтингу підприємства. Запропоновано структуру інформаційно-аналітичної системи підтримки прийняття рішень, найважливіше значення в якій має експертна система оцінки рейтингу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-93-210.301 +
Шифр НБУВ: РА345113

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Яструбецька Л.С. 
Організаційно-економічний механізм управління грошовими потоками промислових підприємств України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / Л.С. Яструбецька ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2006. — 20 с. — укp.

Здійснено пошук шляхів удосконалення організації управління грошовими потоками на промислових підприємствах України. Удосконалено понятійний апарат, класифіковано грошові потоки та систематизовано чинники та ризики, що впливають на їх формування. Розкрито зміст і структуру організаційно-економічного механізму управління грошовими потоками підприємств і досліджено основні теоретико-методологічні й практичні проблеми його реалізації у практичній діяльності вітчизняних промислових підприємств. Розроблено інструменти стратегічного аналізу ефективності управління грошовими потоками даних підприємств, методику розрахунку страхового резерву грошових коштів з урахуванням ризиків. Запропоновано організаційно-економічні заходи підвищення рівня розрахунково-платіжної дисципліни підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-93-21 +
Шифр НБУВ: РА342221

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Звершховський В.І. 
Організаційно-економічний механізм формування капіталу промислових підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / В.І. Звершховський ; Європ. ун-т. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні, методичні й організаційні засади формування капіталу промислових підприємств. Представлено трансформацію визначень поняття "капітал" відповідно до об'єктивних процесів розвитку економічних систем та фундаментальних економічних законів. Розглянуто чинники ефективності формування та використання капіталу підприємств з урахуванням специфіки машинобудівної галузі. За результатами виконаного моделювання кількісного впливу найістотніших чинників прибутковості підприємств машинобудування визначено носії інтересів прибутковості підприємства як генератори адаптивних змін організаційно-економічного механізму управління капіталом. Запропоновано субституційно-логістичну концепцію управління капіталом, яка передбачає врахування мінімізації до повної відмови від зміни структури пасивів з метою залучення додаткових коштів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-93 +
Шифр НБУВ: РА348314

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Жамойда О.А. 
Організація бюджетування промислових підприємств в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / О.А. Жамойда ; Донец. держ. ун-т економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського. — Донецьк, 2004. — 18 с. — укp.

Розроблено концепцію системи організації бюджетування промислових підприємств України у вигляді інформаційних потоків цієї системи, що дає змогу цілісно представити процес даного бюджетування, з'ясувати рівні прийняття управлінських рішень, мінімізувати трансакційні витрати та реорганізувати систему управління підприємством у цілому. На практичному прикладі розглянуто процес адаптації уніфікованих форматів операційних бюджетів підприємства до особливостей його господарської діяльності. Представлено уніфіковану модель інформаційного наповнення прогнозного балансу підприємства, що враховує показники його бюджетів. Розроблено комплексну універсальну багатогалузеву, інтегровану в межах єдиної облікової системи підприємства модель організації системи бюджетування промислових підприємств України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-93 +
Шифр НБУВ: РА329958

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Замасло О.Т. 
Організація управління оподаткуванням на промислових підприємствах України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / О.Т. Замасло ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2004. — 20 с. — укp.

Запропоновано шляхи удосконалення організації управління оподаткуванням на промислових підприємствах України та на державному рівні. Уточнено термінологічний апарат, класифіковано податкове планування та систематизовано фактори, що впливають на податковий потенціал промислових підприємств. Праналізовано динаміку, тенденції податкових надходжень до бюджету, запропоновано економіко-математичну модель їх прогнозування, з використанням якої можна визначити основні напрямки організації управління оподаткуванням на макроекономічному рівні. Розроблено проектну організаційну структуру управління оподаткуванням на підприємстві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413.3 + У9(4УКР)301-93-21 +
Шифр НБУВ: РА331244

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Бєлікова О.Ю. 
Промислові підприємства в системі функціонування фондового ринку (на прикладі промислових підприємств Донбасу): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / О.Ю. Бєлікова ; НАН України. Ін-т економіки пром-сті. — Донецьк, 2000. — 24 с. — укp.

Розроблено економічні методи щодо подальшого розвитку вторинного обороту фондового ринку. Розглянуто історичні етапи та особливості становлення акціонерних промислових підприємств в Україні. Виявлено роль фондового ринку у системі взаємодії з промисловими суб'єктами. Проаналізовано стан ринку цінних паперів в Україні та інформаційне забезпечення вітчизняного фондового сегмента. Подано рекомендації щодо вдосконалення вторинного розміщення акцій промислових суб'єктів. Сформульовано принципи запропонованої методики розміщення акцій другої емісії. Розроблено галузеву технологію розміщення акцій і правову основу її впровадження. Визначено роль інвестиційного посередника у процесі реалізації галузевої технології та ефективність запропонованого шляху вдосконалення вторинного розміщення акцій промислового підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.295 + У9(4УКР)301-93 + У9(4УКР55)262.295 + У9(4УКР55)301-93
Шифр НБУВ: РА307868 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
17.

Міночкіна О.М. 
Розвиток системи податкового регулювання діяльності промислових підприємств в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / О.М. Міночкіна ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2006. — 22 с.: рис. — укp.

Розроблено теоретичні засади, методичні підходи та рекомендації щодо вдосконалення системи податкового регулювання промислових підприємств за умов реформування податкової системи України. На підставі аналізу й узагальнення основних теоретичних положень висвітлено суть, принципи податкового регулювання. Розкрито суть поняття "податкова система", розглянуто принципи управління оподаткуванням, систему податкового менеджменту. Проведено системний аналіз діяльності підприємств. Досліджено податкову систему як підсистему економічної системи держави, вказано, що система управління оподаткуванням є підсистемою державного регулювання економікою країни. Розвинуто теорію менеджменту у аспекті податкового менеджменту. Здійснено аналіз існуючих підходів до розробки системи податкового регулювання діяльності підприємств з використанням теорії життєвого циклу підприємства. Розроблено методику побудови життєвого циклу промислового підриємства та його управління, яка базується на визначенні та використанні запропонованих показників рівня життєвого циклу підприємства, коефіцієнта стабільності даного циклу. Створено методику планування діяльності державної податкової служби країни на прикладі підрозділів податкового аудиту юридичних осіб. Зазначено, що запропонована методика визначення рейтингу промислового підприємства є універсальним підходом до управління податковим регулюванням на різних рівнях: від підприємства до державного рівня. Наведено методику сумісного використання різних моделей для одержання найбільш повних даних про життєвий цикл промислового підприємства на різних етапах його діяльності. Наведено методичні рекомендації для складання плану податкових перевірок підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.413.3 + У9(4УКР)301-93 +
Шифр НБУВ: РА343541

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Черкасова Т.О. 
Синтез системи фінансового менеджменту територіально-розподіленого виробничого підприємства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / Т.О. Черкасова ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2004. — 20 с. — укp.

З використанням сучасних проектних методів розроблено концепцію гнучкої системи фінансового менеджменту, яка дає змогу досягти оптимальної координації діяльності розгалужених підрозділів та інтеграції інформаційного простору підприємства. На базі запропонованої концепції синтезовано комплекс механізмів управління фінансами, зокрема механізм управління інформаційними потоками договірної діяльності. Удосконалено механізм фінансового менеджменту на основі управління зовнішніми та внутрішніми факторами господарських проектів. Побудовано концептуальну модель системи управління виконавською дисципліною персоналу. Розвинуто підходи до оцінки характеристик стану проекту впровадження системи управління якістю та запропоновано схему аналізу податкового навантаження, з урахуванням якої здійснюється вибір стратегії фінансового менеджменту підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-93-121.1
Шифр НБУВ: РА330779

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Єрмошкіна О.В. 
Система управління фінансовими потоками промислового підприємства: автореф. дис. ... д-ра екон. наук: 08.00.08 / О.В. Єрмошкіна ; Ін-т економіки пром-сті НАН України. — Донецьк, 2009. — 31 с. — укp.

Обгрунтовано нову концепцію системно-потокового підходу до управління фінансовими потоками промислового підприємства. Висвітлено сутність фінансових потоків і фінансових ресурсів, удосконалено їх класифікацію. Встановлено базові параметричні характеристики фінансових потоків. Досліджено рух фінансових потоків і сформовано концептуальну модель управління фінансовими потоками. Розроблено систему управління фінансовими потоками, модель стратегічного управління фінансовими потоками, систему їх обслуговування. Визначено чинники, що впливають на ефективність функціонування системи обслуговування фінансових потоків. Удосконалено організаційно-економічний механізм управління фінансовими потоками. Запропоновано напрями вдосконалення регулювання фінансових потоків між пов'язаними особами на макрорівні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-93-21 +
Шифр НБУВ: РА369572 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Денис О.Б. 
Соціально-економічні механізми управління акціонерним капіталом: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / О.Б. Денис ; НАН України. Ін-т регіон. дослідж. — Л., 2004. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні засади управління акціонерним капіталом та розроблено нові методичні підходи щодо створення соціально-економічних механізмів його реалізації. Досліджено особливості функціонування акціонерного капіталу та визначено чинники, що впливають на формування соціально-економічних механізмів управління. Проаналізовано сучасний стан управління акціонерним капіталом на промислових підприємствах України. Висвітлено зарубіжний досвід управління акціонерним капіталом. Обгрунтовано оптимальні принципи організації ефективної взаємодії учасників управління акціонерним капіталом. Розроблено методичні рекомендації щодо побудови механізму емісії акцій. Визначено напрямки оптимізації дивідендної політики на вітчизняних акціонерних підприємствах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)301-93-21 +
Шифр НБУВ: РА334708

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського