Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (143)Книжкові видання та компакт-диски (133)Журнали та продовжувані видання (214)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)306.751.2$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 19
Представлено документи з 1 до 19

      
1.

Аронова В.В. 
Адміністрування змін в маркетинговій діяльності підприємств м'ясопереробної галузі: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / В.В. Аронова ; Луган. нац. аграр. ун-т. — Луганськ, 2010. — 20 с. — укp.

Розглянуто особливості маркетингової діяльності (МД) підприємств м'ясопереробної галузі. Обгрунтовано елементи змін в МД даних підприємств. Визначено передумови, сутність, характеристики адміністрування змін в МД м'ясопереробних підприємств. Досліджено стан ринку продукції м'ясопереробної галузі. Вивчено проблеми, що перешкоджають їх успішному функціонуванню та визначено напрями покращання їх діяльності. Запропоновано методику щодо визначення стану МД підприємств галузі. Систематизовано комплекси операцій і визначено зміст інформаційно-аналітичного забезпечення адміністрування змін в МД цих підприємств. Побудовано алгоритм формування комплексу інформаційно-аналітичного забезпечення адміністрування змін в МД підприємств м'ясопереробної галузі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.21-211.1
Шифр НБУВ: РА370547 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Мороз С.І. 
Вдосконалення ціноутворення на м'ясо худоби і птиці сільськогосподарських підприємств: автореф. дис. канд. екон. наук: 08.00.04 / С.І. Мороз ; Дніпропетр. держ. аграр. ун-т. — Д., 2009. — 20 с. — укp.

Розроблено науково обгрунтовані теоретичні та методичні засади та практичні рекомендації щодо вдосконалення ціноутворення на м'ясо худоби та птиці сільськогосподарських підприємств. Уточнено межі застосування методів ціноутворення за видами м'яса для різних товаровиробників. Проведено комплексний аналіз стану ринку м'яса в Україні на підставі результатів проведених досліджень попиту та пропозиції з метою виявлення зовнішніх і внутрішніх чинників впливу на ціни. Формалізовано напрями використання ресурсів Інтернет у ціноутворенні. Запропоновано показники економії витрат для оцінювання ефективності використання інформаційних технологій та індексів цін для визначення перспективних ринків збуту. Створено логістичну календарно-ресурсну модель управління витратами у тваринництві. Запропоновано рекомендації щодо оптимізації структури та наповнення Інтернет-сайту виробників м'ясної сировини для різних розмірів підприємств і каналів збуту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.21-861 +
Шифр НБУВ: РА366779

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Бриштіна В.В. 
Економіко-екологічні проблеми ефективного розвитку м'ясопромислового виробництва (на матеріалах Київського регіону): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.08.01 / В.В. Бриштіна ; НАН України. Рада по вивч. продукт. сил України. — К., 2002. — 20 с. — укp.

Досліджено, узагальнено та розв'язано економіко-екологічні поблеми ефективного розвитку м'ясопромислового виробництва в період формування ринкових умов господарювання в одному з провідних регіонів агропромислової спеціалізації - Київському. Визначено та розкрито теоретико-методологічні основи раціонального економіко-екологічного розвитку м'ясопромислового виробництва за умов становлення розвинутих ринкових відносин: сутність, зміст і обгрунтування шляхів реалізації екологічної парадигми виробництва м'ясних продуктів. Проаналізовано методологічні та методичні основи економіко-екологічної ефективності розвитку м'ясного виробництва. Запропоновано інструментарій кількісного та якісного виміру динаміки його розвитку. Сформульовано основні напрями та шляхи забезпечення раціонального природокористування та екологізації розвитку м'ясопромислового виробництва в Київському регіоні на основі формування та впровадження парадигми його гармонійного функціонування, використання новітніх досягнень науки, техніки, технології та організації виробництва, формування та впровадження дійового ринкового економічного механізму управління економіко-екологічною ефективністю розвитку м'ясопромислового виробництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)306.751.2-28-07
Шифр НБУВ: РА318591 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Тарасюк Г.М. 
Економічні методи регулювання виробництва та реалізації м'ясної продукції в ринкових умовах в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Г.М. Тарасюк ; Укр. держ. ун-т харч. технологій. — К., 2001. — 19 с. — укp.

Проаналізовано сучасний стан виробництва та реалізації продукції м'ясної промисловості. Висвітлено вплив податкової, цінової, кредитної політики та інших методів регулювання на ефективність виробництва. Розроблено пропозиції щодо вдосконалення економічних методів регулювання виробництва та реалізації м'ясної продукції, запропоновано заходи для подолання спаду виробництва в галузі, підвищення ефективності виробництва та забезпечення конкурентоспроможності вітчизняних м'ясних продуктів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.2-592
Шифр НБУВ: РА315110 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Драган О.І. 
Забезпечення конкурентоспроможності підприємств м'ясної промисловості України: автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.00.04 / О.І. Драган ; Нац. ун-т харч. технологій. — К., 2008. — 34 с. — укp.

Розроблено методологічний підхід до формування системи забезпечення конкурентоспроможності підприємств. Охарактеризовано її структурні складові (підсистеми) - техніко-технологічну, соціально-трудову, організаційно-економічну, фінансово-інвестиційну, для яких розроблено конкретні заходи з підвищення конкурентоспроможності підприємств м'ясної промисловості України. Обгрунтовано операційну стратегію виробничих підрозділів підприєств за класифікаційними ознаками "виштовхуючої" та "витягуючої" виробничих систем. Розроблено комплексну програму впровадження на підприємствах м'ясної промисловості системи міжнародних стандартів з менеджменту. Удосконалено модель активізації інноваційного розвитку підприємств за умов обмежених ресурсів. Розроблено концептуальні засади стратегічного розвитку підприємств м'ясної промисловості на період до 2015 р.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.21-13 +
Шифр НБУВ: РА362104

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Кундєєва Г.О. 
Інноваційні процеси в діяльності м'ясопереробних підприємств з позиції маркетингу розвитку новацій: автореф. дис... канд. екон. наук : 08.00.04 / Г.О. Кундєєва ; Нац. ун-т харч. технологій. — К., 2009. — 21 с. — укp.

Проаналізовано роль інноваційної діяльності в розвитку вітчизняних м'ясопереробних підприємств. Розглянуто механізм розвитку новацій з позицій системної та просторової дифузії, що дозволяє вирішити проблему відтворення інновацій на підприємстві. Запропоновано алгоритм інноваційного прогнозування та методи прогнозування на окремих етапах інноваційного процесу. Висвітлено проблеми інноваційної діяльності м'ясопереробних підприємств, охарактеризовано перспективи розвитку окремих сегментів ринку ковбасних вибробів. Наведено методику прогнозування інноваційного процесу в діяльності м'ясопереробних підприємств у контексті маркетингу розвитку новацій. Визначено послідовність організаційних дій із впровадження новацій процесового та продуктового типів у виробництво із врахуванням цілей підприємства, його потенційних можливостей, зміни зовнішнього середовища, прогнозу розвитку ринкових сегментів ковбасних виробів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.21-55-211.1 +
Шифр НБУВ: РА367126

Рубрики:
  

Географічні рубрики:

      
7.

Романенко І.П. 
Маркетингове забезпечення конкурентоспроможності м'ясопереробних підприємств: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / І.П. Романенко ; Держ. вищ. навч. закл. "Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана". — К., 2008. — 20 с. — укp.

Розглянуто теоретико-методичні і прикладні основи забезпечення конкурентоспроможності м'ясопереробних підприємств на засадах маркетингу, наведено рекомендації щодо впровадження ринкових підходів в організації господарської діяльності за сучасних умов. Висвітлено тенденції та напрямки посилення конкурентної боротьби на українському ринку. Наведено класифікацію складових адаптаційного маркетингу на рівні підприємства і держави, відповідно до яких деталізовано основні шляхи підвищення конкурентоспроможності м'ясопереробних підприємств. Визначено особливості моделювання маркетингових процесів, типи моделей, що використовуються для розробки систем підтримки прийняття рішень, обгрунтовано вибір оптимального типу експертних систем з урахуванням галузевої специфіки. Охарактеризовано модель прогнозування результатів збутової діяльності м'ясопереробного підприємства за умов невизначеності та ризику навколишнього середовища для оптимізації використання маркетингового інструментарію на підприємстві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.21-13-211.1 +
Шифр НБУВ: РА361007

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Драган О.І. 
Організаційно-економічна реструктуризація підприємств м'ясної промисловості при переході до ринкової економіки: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / О.І. Драган ; Укр. держ. ун-т харч. технологій. — К., 2001. — 20 с. — укp.

Досліджено організаційно-економічну реструктуризацію підприємств м'ясної промисловості шляхом трансформації організаційної структури та вдосконалення внутрішньовиробничого госпрозрахунку. Наведено методику формування "бізнес-одиниць" на базі виробничих підрозділів на підставі корекції організаційної структури підприємства. Висвітлено показники для визначення ефективності використання сировини та матеріальних ресурсів у виробничих підрозділах і показники щодо групування підприємств і виробничих підрозділів у м'ясній промисловості. Запропоновано зміни з метою удосконалення чинної Інструкції зі статистики чисельності працівників, зайнятих у народному господарстві України під час визначення чисельності промислово-виробничого персоналу "бізнес-одиниць" і підприємств м'ясної промисловості для оптимального розрахунку продуктивності праці.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.21-31
Шифр НБУВ: РА315610 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Бакіна Т.В. 
Підвищення ефективності діяльності підприємств з виробництва та перероблення продукції птахівництва на маркетингових засадах: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Т.В. Бакіна ; Держ. вищ. навч. закл. "Держ. агроекол. ун-т". — Житомир, 2008. — 20 с. — укp.

Розроблено науково-теоретичні та практичні рекомендації щодо підвищення ефективності діяльності підприємств з виробництва та переробки продукції птахівництва на маркетингових засадах. Розкрито сутність економічної ефективності діяльності підприємств. Систематизовано принципи, що визначають основні напрями розвитку діяльності підприємств з виробництва та переробки продукції птахівництва, визначено та класифіковано чинники, що впливають на її ефективність. Розкрито особливості діяльності підприємств з виробництва та переробки продукції птахівництва у регіоні дослідження, запропоновано її соціально-економічну модель. Зроблено оцінювання маркетингового середовища діяльності підприємств з виробництва та переробки продукції птахівництва. Розроблено стратегію маркетингу й алгоритм її формування для даних підприємств.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.253-211.1 +
Шифр НБУВ: РА357069

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Олексенко Р.І. 
Підвищення конкурентоспроможності м'ясопереробних підприємств: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Р.І. Олексенко ; Харк. нац. аграр. ун-т ім. В.В.Докучаєва. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано науково-методологічні засади та практичні рекомендації щодо підвищення конкурентоспроможності м'ясопереробних підприємств. Проаналізовано та систематизовано теорії стосовно конкурентції та визначення її ролі в аграрному секторі економіки. Запропоновано визначення конкурентоспроможності продукції та конкурентоспроможності підприємства. Виявлено та систематизовано фактори конкурентоспроможності продукції та підприємства. Визначено характерні тенденції розвитку м'ясопереробних підприємств. Визначено характерні тенденції їх розвитку. Висвітлено вплив зовнішніх чинників на гостроту конкуренції м'ясопереробних підприємств. Оцінено інтенсивність даного явища. Удосконалено методичні підходи до оцінювання конкурентоспроможності даних підприємств. Визначено напрями, що формують організаційно-економічні засади забезпечення їх конкурентоспроможності. Розроблено основні напрями її підвищення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.21-13 +
Шифр НБУВ: РА360657

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Журба І.О. 
Розвиток виробництва м'ясопродуктів на підприємствах переробної промисловості: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / І.О. Журба ; Дніпропетр. держ. аграр. ун-т. — Д., 2002. — 20 с.: рис. — укp.

Вивчено закономірності та особливості економічного розвитку м'ясопереробних підприємств за умов звуження ресурсного потенціалу та розроблено теоретичні положення, методичні та практичні рекомендації стосовно подальшого зростання виробництва м'яса та продукції його переробки на засадах ринкових відносин. Розвинуто наукові та методичні положення щодо суті інтеграції та її складової, обгрунтовано доцільність створення малих м'ясопереробних підприємств на приватній чи корпоративній основі. Уточнено організаційно-економічні чинники, що впливають на ефективність діяльності м'ясопереробних підприємств. Системазовано резерви енерго- та працезаощадження у виробничих процесах галузі спеціалізованого м'ясного скотарства. Оцінено м'ясосировинні ресурси в сільгосптоваровиробників, обгрунтовано організацію інтенсивного виробництва яловичини та свинини для різних форм господарювання на селі. Запропоновано методичні підходи щодо формування виробничої функції інвестицій в основні та оборотні засоби, маркетингової діяльності в ковбасному виробництві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.2
Шифр НБУВ: РА321043

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Мазуренко О.В. 
Розвиток м'ясопродуктового підкомплексу України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / О.В. Мазуренко ; Ін-т аграр. економіки УААН. — К., 2003. — 20 с.: табл. — укp.

Визначено суть поняття організаційно-економічних напрямків розвитку м'ясопродуктового підкомплексу, яка полягає у зростанні виробництва м'яса для задоволення обсягів споживання населенням та експортних потреб. Запропоновано для економічного аналізу показник - коефіцієнт спеціалізації сільськогосподарських підприємств, районів, областей та природно-економічних зон з виробництва м'яса як відношення обсягу виробництва продукції на одиницю площі у порівнянні з даним показником в Україні або регіоні. Удосконалено методику встановлення економічних взаємовідносин між сільськогосподарськими товаровиробниками, м'ясопереробними підприємствами та торговельними організаціями шляхом визначення економічно обгрунтованих цін на живу вагу тварин і продукцію їх переробки, з урахуванням розміру роздрібних цін, що забезпечить одержання рівновеликих прибутків на рівновеликий авансований у виробництво капітал. Визначено оптимальні розміри ферм для вирощування великої рогатої худоби та свиней шляхом поєднання методів вивчення фактичної ефективності досягнутого рівня концентрації в окремих сільськогосподарських підприємствах і варіантних розрахунків. Обгрунтовано напрями розвитку інтеграційних процесів між підприємствами м'ясопродуктового підкомплексу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.2 + У9(4УКР)325.2 +
Шифр НБУВ: РА326349

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Туріца Н.А. 
Стратегічні чинники адаптації підприємств до зовнішнього середовища: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Н.А. Туріца ; Одес. держ. екон. ун-т. — О., 2009. — 20 с. — укp.

Розкрито суть поняття "адаптація". Визначено фактори зовнішнього середовища, що впливають на адаптацію підприємств м'ясопtреробної промисловості. Визначено специфіку факторів згідно з галузевими особливостями, а також вимогами вступу до СОТ. Розроблено схему впливу факторів зовнішнього та внутрішньогого середовища на процес адаптації підприємств до змін. З використанням економіко-математичних методів виявлено напрямки розвитку м'ясопереробної галузі. Розроблено організаційно-економічні заходи для подолання недоліків, наявних на підприємствах та у галузі. Запропоновано методику його оцінювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.21 +
Шифр НБУВ: РА364840

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Міхєєнко К.С. 
Стратегія економічного розвитку м'ясопереробної промисловості: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.03 / К.С. Міхєєнко ; Донец. нац. ун-т економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського. — Донецьк, 2007. — 20 с. — укp.

Досліджено питання теоретичного та методичного забезпечення формування стратегії економічного розвитку м'ясопереробної промисловості. Проаналізовано теоретичні засади управління стратегією в логічному й історичному аспектах. Розкрито сутність економічного розвитку та теоретично-методичні передумови організаційно-економічного механізму формування його стратегії. Виявлено залежність розвитку м'ясопереробної промисловості від галузевих особливостей і розроблено систему економіко-математичних моделей. Запропоновано комплекс показників, що характеризують рівень внутрішньої економічної безпеки м'ясопереробної промисловості, а також самозабезпеченості та промислової незалежності галузі. Створено модель, що дозволяє ухвалювати економічно обгрунтовані рішення про стратегію економічного розвитку м'ясопереробної промисловості, зокрема, визначати розміри та спеціалізацію виробничих об'єктів, технологію виробництва, економічну доцільність подальшої експлуатації, реконструкції або закриття діючих підприємств, а також потребу в інноваціях та інвестиціях з розподілом їх між господарюючими суб'єктами та відносні оцінки ефективності використання ресурсів. Удосконалено методику визначення інтегрального показника фінансового стану підприємств галузі та прогнозування загрози банкрутства, що дозволяє одержати узгальнювальну оцінку фінансового стану м'ясопереробної промисловості України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.2-96 +
Шифр НБУВ: РА353710

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Заремба П.О. 
Стратегія стабілізації та розвитку м'ясопереробної промисловості України: автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.00.03 / П.О. Заремба ; Донец. нац. ун-т економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського. — Донецьк, 2008. — 36 с. — укp.

Виявлено передумови, проблеми та тенденції розвитку м'ясопереробної промисловості України та її підприємств. Обгрунтовано напрями вдосконалення ланок і елементів механізму формування стратегії стабілізації та розвитку господарюючих суб'єктів цієї сфери діяльності та галузі в цілому. Обгрунтовано новий за суттю підхід до механізму формування стратегії стабілізації та розвитку підприємств даної промисловості, що є системою, яка поєднує галузь і господарюючі суб'єкти галузі, що взаємодіють. Використання цієї системи забезпечує створення передумов для одержання синергетичного ефекту. Виявлено особливості трансформаційних процесів у продовольчому комплексі країни, які перебувають у поступовому переході від споживання значної частки зарубіжної сільськогосподарської сировини до вітчизняної. Розроблено методологію та методичні підходи до формування стратегії стабілізації та розвитку підприємств м'ясопереробної промисловості. Удосконалено та розвинуто певні методи та моделі, а саме: впливу чинників зовнішнього та внутрішнього середовища на маркетингові умови розвитку підприємств галузі, використання системного підходу, вибору концепції маркетингу взаємодії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.2 +
Шифр НБУВ: РА358614

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Самойлик Ю.В. 
Стратегія управління конкурентоспроможністю підприємств м'ясопродуктового підкомплексу: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Ю.В. Самойлик ; Житомир. нац. агроекол. ун-т. — Житомир, 2010. — 20 с. — укp.

Досліджено сутність конкурентоспроможності підприємства, чинники, що визначають її рівень, розроблено модель управління конкурентоспроможністю й удосконалено підходи до оцінки конкурентоспроможності підприємств м'ясопродуктового комплексу. Проведено діагностику ефективності системи управління конкурентоспроможністю, виявлено причинно-наслідкові зв'язки, що зумовлюють рівень конкурентоспроможності підприємства м'ясо-продуктового підкомплексу Полтавщини. Досліджено кон'юнктуру ресурсних ринків і ринків збуту м'ясної продукції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.21-13-21
Шифр НБУВ: РА372632 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Черненко 
Удосконалення методів прийняття управлінських рішень на базі операційного аналізу: автореф. дис... канд. екон. наук 08.00.04 / Наталя Олександрівна Черненко ; Міжнародний ун-т бізнесу і права. — Х., 2009. — 18 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.21-210.11
Шифр НБУВ: РА368067

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Заюкова М.С. 
Фінансова стійкість та її забезпечення на підприємствах м'ясної промисловості АПК: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / М.С. Заюкова ; Ін-т аграр. економіки УААН. — К., 2003. — 19 с. — укp.

Обгрунтовано необхідність систематичного використання методології та методики оцінки і моделювання фінансової стійкості в межах фінансового менеджменту сучасного підприємства. Проведено аналіз існуючих підходів щодо трактування категорії фінансової стійкості та методик її оцінювання. Сформульовано визначення фінансової стійкості, розроблено комплексну методику її оцінювання за допомогою скорингового аналізу. З метою врахування фактора часу розроблено методику перерахунку статей балансу у порівняльний вид, що засновано на помірному підході фінансування активів. Розроблено шляхи забезпечення фінансової стійкості, представлено моніторинг фінансової стійкості суб'єкта господарювання з використанням комп'ютерної програми.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.2-93 +
Шифр НБУВ: РА327074

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Ніколаєва А.М. 
Формування стратегії досягнення конкурентних переваг підприємств м'ясної промисловості: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / А.М. Ніколаєва ; Терноп. нац. екон. ун-т. — Т., 2008. — 20 с. — укp.

Наведено результати дослідження науково-методичних положень і прикладних рекомендацій щодо формування стратегії досягнення конкурентних переваг підприємств м'ясної промисловості. Запропоновано методичні положення щодо їх аналізу й оцінювання на основі визначення макро-, мезо- та мікрочинників формування конкурентоспроможності. Розвинуто зміст термінів "конкурентна перевага", "стратегія досягнення конкурентних переваг". Сформовано класифікацію такої стратегії. Удосконалено процес формування та реалізації стратегії досягнення конкурентних переваг і методичний підхід до оцінювання конкурентоспроможності м'ясопереробного підприємства на основі визначення коефіцієнта споживчої вартості. Обгрунтовано пропозиції щодо механізму реалізації процесу стратегічного планування на основі SADT-методики, що дозволяє координувати й уточнювати процес прийняття управлінських рішень. Розроблено методичні рекомендації щодо впровадження системи якості ХАССП на підприємстві м'ясної промисловості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.751.21-13 +
Шифр НБУВ: РА360598

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського