Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (15)Книжкові видання та компакт-диски (18)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)310-372-862$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 3
Представлено документи з 1 до 3

      
1.

Давиденко О.А. 
Оцінка ефективності організаційно-технічної підготовки добудови і диверсифікації об'єктів незавершеного будівництва: Автореф. дис... канд. техн. наук: 08.06.01 / О.А. Давиденко ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 1999. — 15 с. — укp.

Головним змістом роботи є дослідження проблеми оцінки ефективності організаційно-технічної підготовки добудови і диверсифікації об'єктів незавершеного будівництва в умовах ринку нерухомості з розробкою організаційно-технічних схем підготовки, методики оцінки економічної ефективності як граничної ринкової вартості об'єктів незавершеного будівництва із застосуванням нових теоретичних та методичних підходів і апробацією на конкретних об'єктах незавершеного будівництва. Оцінка економічної ефективності ОТП добудови і диверсифікації ОНБ повинна виходити з рівноваги грошових потоків продавця і покупця за їх спільний інвестиційний цикл, приведених до моменту купівлі-продажу. Критерієм ефективності ОТП добудови і диверсифікації ОНБ при обгрунтованій сумі додаткових інвестицій покупця виступає ринкова вартість ОНБ як гранична величина, при якій дисконтовані грошові потоки продавця і покупця збігаються, в тому числі при продажі ОНБ в розстрочку на 5 років з оплатою 50 відсотків ціни зразу, а останньої суми в наступні роки з нарахуванням процентної ставки Національного банку України. Запропонована методика ОТП добудови і диверсифікації ОНБ з оцінкою і прогнозуванням її ефективності на основі розроблених моделей апробована на конкретних ОНБ м.Харкова, які пройшли аукціонний продаж, показала достовірність оцінки економічної ефективності і прогнозування ринкової вартості ОНБ на основі матриці цін без урахування і з урахуванням вартості землі. При цьому встановлено, що при фактичній ціні продажу ОНБ добудова і диверсифікація цих об'єктів залежить від кон'юнктури ринку при визначенні ставки доходності інвестицій і прогнозу довгострокової процентної ставки (дисконта). Для прогнозу останньої розроблена економіко-математична модель її довгострокової величини залежно від середньорічного рівня інфляції. Багатоваріантність оцінок ОНБ як з боку покупця, так і продавця, зокрема, в економічному ефекті і ринкової вартості ОНБ обумовили необхідність урахування конфліктної ситуації між ними на ринку нерухомості в умовах невизначеності, для вирішення якої запропонована методика пошуку рівноважної ціни ОНБ за допомогою теорії ігор та лінійного програмування.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)310-372-862

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Беркута А.В. 
Система реформування ціноутворення у будівництві України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.03 / А.В. Беркута ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт.. — К., 2002. — 20 с.: рис. — укp.

Визначено об'єктивні передумови реформування ціноутворення у будівництві. Обгрунтовано ринкову модель визначення договірних цін. Розглянуто умови врахування у вартості будівництва ризиків та інфляції. Запропоновано класифікацію ризиків, обгрунтовано їх розподіл на ризики замовника та підрядника. Розроблено методичні засади створення нормативної бази ціноутворення. Вона повинна враховувати умови будівництва, передові технології, сучасну організацію виробництва та праці, бути усередненою для визначення кошторисної вартості будівництва та індивідуальною - для визначення договірної ціни. Запропоновано шляхи переходу від нормативного до нормативно-ресурсного методу розрахунків, визначення прямих витрат на виконання робіт на підставі ресурсних елементних норм та поточних цін на ресурси. Обгрунтовано необхідність розрахунку цін на ресурси з урахуванням їх регіонального рівня, визначення договірних цін на тендерних засадах із застосуванням принципів конкуренції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)310-372-862
Шифр НБУВ: РА321299

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Герасимова О.Л. 
Удосконалення методів управління вартістю будівельних проектів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.22 / О.Л. Герасимова ; Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. — Д., 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено питання підвищення ефективності управління фінансовими ресурсами у рамках управління вартістю будівельного проекту, удосконалення методів бюджетування, моніторингу та корегування витрат. Запропоновано шляхи удосконалення процесів управління фінансовими ресурсами на різних стадіях реалізації проекту. Одержано прогнозні моделі руху фінансових ресурсів на передінвестиційній фазі його реалізації. З використанням нормативного підходу до формування собівартості будівельно-монтажних робіт розроблено методику планування фінансових ресурсів відповідно до структури рахунків витрат проекту. Удосконалено методи контролю його вартості, застосування яких дозволяє здійснювати комплексну оцінку використання фінансових ресурсів за певний часовий інтервал з урахуванням інформації за плановим і фактичним графіком виконання будівельно-монтажних робіт, бюджетних і фактичних витрат. Базуючись на аналізі вартості розроблено методику планування витрат.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)310-372-862-210.3 +
Шифр НБУВ: РА341624

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського