Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (50)Книжкові видання та компакт-диски (51)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)310-56$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 15
Представлено документи з 1 до 15

      
1.

Воробйов 
Державне управління інвестиційною діяльністю в будівництві: автореф. дис... канд. наук з держ. упр.: 25.00.02 / Андрій Володимирович Воробйов ; Гуманітарний ун-т "Запорізький ін-т держ. та муніципального управління". — Запоріжжя, 2007. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)310-56-21,01
Шифр НБУВ: РА353302

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Лагутіна З. В. 
Економічна безпека державного інвестування будівництва об'єктів: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / З. В. Лагутіна ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2011. — 19 с. — укp.

Встановлено, що поняття "економічна безпека" адаптоване до будівельного проекту, що реалізується з залученням державних інвестицій, з урахуванням специфіки його операційної системи, змісту фаз і стадій інвестиційного циклу. Управління будівництвом на засадах забезпечення економічної безпеки державних інвестицій реалізують три моделі. Модель "Об'єкт ідентифікатор" обгрунтовує економічну доцільність участі або неучасті держави як інвестора в організації інвестування будівельних проектів. Модель "Бюджет-підряд-інвест" забезпечує вимоги держави як інвестора в процесі будівництва, через контроль використання інвестицій за їх освоєння організаціями-учасниками в процесі виконання проектно-пошукових, будівельно-монтажних і спеціальних робіт. Модель "Будальтернатива" - призначена для відбору, на багатокритеріальній основі, задовільного для держави варіанту ресурсно-календарної моделі управління будівництвом. Розроблено та впроваджено в практику рішення з організації тимчасових структур, які призначені для взаємодії інвестора з провідним виконавцем в процесі підготовки інвестування та реалізації будівельних проектів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.531.21 + У9(4УКР)310-56-995
Шифр НБУВ: РА381002 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Рижакова Г.М. 
Економічна діагностика та багатокритеріальна оптимізація портфелю будівельних інвестицій: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.03 / Г.М. Рижакова ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Розроблено інноваційні теоретичні засади економічної оцінки, формування раціонального складу та ресурсно-календарного планування портфеля будівельних інвестицій. Відзначено, що запропоновані інноваційні економічні моделі оцінки та оптимізації складу портфеля інвестицій забезпечують раціональну структуру джерел фінансування, належний рівень фінансової стійкості інвестора та задовільний рівень приросту ліквідних активів проектів у складі портфеля, а також високу прибутковість і надійність їх виконавців. На базі одержаних наукових результатів розроблено методику економічного обгрунтування процесів управління реальними інвестиціями та програмний комплекс "Поетапна економічна діагностика та формування раціонального портфеля інвестицій".

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)310-56 +
Шифр НБУВ: РА345510

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Сидорченко Т.Ф. 
Інвестиційне забезпечення розвитку будівельного комплексу регіону: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.10.01 / Т.Ф. Сидорченко ; НАН України. Ін-т регіон. дослідж. — Л., 2005. — 20 с. — укp.

Висвітлено теоретичні, методичні та прикладні аспекти інвестиційного забезпечення розвитку будівельного комплексу регіону та обгрунтовано напрями удосконалення їх використання. Проведено аналіз розвитку інвестиційних процесів в Україні. Визначено економічну сутність інвестицій та їх провідну роль за умов трансформаційної економіки. Розглянуто особливості сучасного тлумачення змісту таких понять, як інвестиційна діяльність, інвестиційний процес та інвестиційний ринок. З урахуванням зарубіжного досвіду обгрунтовано методичні підходи та напрямки регулювання інвестиційної діяльності та фактори активізації їх впливу в регіоні. Сформульовано визначення сфери капітального будівництва як передумови ефективного розвитку інвестиційного ринку регіону. Запропоновано введення його додаткової ланки - інвестиційно-будівельного комплексу як сукупності виробничих і невиробничих галузей, включаючи управління, що забезпечують здійснення інвестиційної діяльності у формі капітальних вкладень у регіональних межах, а також успішну реалізацію державної політики у житловій сфері. Наведено методичні рекомендації щодо впровадження відповідних заходів та інструментів підвищення ефективності використання інвестиційних ресурсів регіону з урахуванням можливостей будівельного комплексу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР)683.1 + У9(4УКР)310-56 +
Шифр НБУВ: РА334865

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Подольський Р.Ю. 
Інтеграція будівельного комплексу України до світового господарства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.05.01 / Р.Ю. Подольський ; Донец. нац. ун-т. — Донецьк, 2005. — 20 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано та розроблено методичні підходи щодо шляхів інтеграції будівельного комплексу України до світового господарства. Наведено рекомендації стосовно удосконалення процесу управління іноземними інвестиційними ресурсами. Досліджено роль і значення інтеграційних процесів за сучасних умов господарювання. Висвітлено організаційний механізм інтеграційних перетворень та надано характеристику особливостей управління іноземними інвестиціями на підприємствах будівельного комплексу України. Оцінено дієвість реалізації інтеграційних процесів у національній економіці, проаналізовано вплив макрофакторів зовнішнього ринкового середовища на ступінь інвестиційної привабливості даного комплексу. Проаналізовано ефективність функціонування будівельних організацій України, здійснено діагностування управління факторами внутрішньофірмового середовища на зазначених підприємствах. На підставі результатів дослідження запропоновано комплекс показників для розрахунку ступеня інвестиційної привабливості, використаний у розробленому механізмі її оцінки, а також методичний підхід щодо підвищення ефективності процесу управління іноземними інвестиційними ресурсами на підприємствах будівельного комплексу України за умов його інтеграції до світового господарства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)310-56 +
Шифр НБУВ: РА337066

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Якимчук І.М. 
Інтеграція витрат як фактор ефективності інвестицій: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.03 / І.М. Якимчук ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2003. — 20 с.: рис. — укp.

Розроблено нову модель управління інтегрованими витратами за умов трансформації економіки. Запропоновано новий науковий підхід до узагальнення та обгрунтування витратного механізму перетворення будівельних інвестиційних затрат на поточні видатки зведення об'єктів, яке надає економічні вигоди, виражені додатковими фізичними інвестиційними спорудами та прибутком протягом життєвого циклу їх експлуатації. Наведено методику й алгоритм калькулювання кошторисних витрат для їх розрахунків, аналізу та контролю у будівельному виробництві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)310-56-862
Шифр НБУВ: РА326832

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Попельнюх Н.О. 
Математичне та комп'ютерне моделювання двовимірних задач розподілу ресурсів проекту: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.22 / Н.О. Попельнюх ; Харк. держ. техн. ун-т буд-ва та архіт. — Х., 2008. — 19 с. — укp.

Змодельовано та досліджено задачі управління ресурсами проекту за точних вихідних даних з похибкою. Досліджено області припустимих розв'язків задач та їх властивості. Розроблено ідеалізовану оптимізаційну математичну модель задачі розміщення прямокутників у смузі з урахуванням можливості їх розриву як основу моделювання задачі дослідження. Побудовано математичну модель задачі розподілу ресурів інвестиційно-будівельного проекту за точних вихідних даних, що оптимізує їх використання за рахунок можливості розриву некритичних робіт у часі за фіксованого критичного шляху. Побудовано математичну модель задачі розподілу ресурсів проекту за вихідних даних, заданих з похибкою, зумовленою нестабільністё його оточення. Для розв'язання задач розроблено модифікації методу гілок і меж, які передбачають врахування специфіки поставлених задач. Створено методику розподілу ресурсів проекту з використанням методу гілок і меж, що відрізняється від відомих урахуванням можливості розриву некритичних робіт проекту в межах їх резервів часу та за умови фіксованості критичного шляху. Для реалізації поставлених оптимізаційних задач розподілу ресурсів та складання календарних план-графіків виконання робіт розроблено оригінальний програмний продукт.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)310-56 в611 +
Шифр НБУВ: РА360884

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Степурін І.М. 
Оптимізація рішень в управлінні інвестиційними проектами: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.22 / І.М. Степурін ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2002. — 19 с. — укp.

Розроблено основні напрямки удосконалення техніко-економічного обгрунтування інвестиційних проектів, а також методи вибору оптимальних управлінських рішень щодо інвестиційних проектів за умов перехідного періоду країни до ринку. На підставі системного аналізу запропоновано схему взаємодії підсистем, в яких наведено методи розв'язання управлінських задач: вибір дійсних значень критерію ефективності проектів, оптимізація розподілу інвестицій за проектами, визначення прогнозів основних техніко-економічних показників інвестиційних проектів, визначення оптимальної інвестиційної стратегії підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)310-56-21
Шифр НБУВ: РА317590 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Бугрова О.О. 
Підвищення ефективності будівництва на засадах проектного ланцюжка вартості: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.03 / О.О. Бугрова ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Вперше у науковий обіг введено поняття "проектний ланцюжок вартості", що передбачає послідовне набуття проектом цінності у процесі його реалізації. Визначено теоретичні принципи перманентного управління ефективністю проекту від моменту його ініціювання до повного завершення (закриття). Проведено дослідження процесу управління ефективністю як складової частини проектного менеджменту. Відзначено, що на відміну від попередніх підходів, які концентрувались лише (або насамперед) на питаннях оцінки ефективності з урахуванням ризиків нову концепцію сформульовано для всієї системи проектного менеджменту, де оцінка набуває значення як засіб обгрунтованого управління. Здійснено органічну інтеграцію управління проектною ефективністю у проектний менеджмент загалом. Вперше сформульовано основні положення теорії динаміки ефективності проекту, формалізовано зміну впливу факторів ризику на ефективність будівельного проекту на різних етапах його життєвого циклу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)310-56 +
Шифр НБУВ: РА339392

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
Категорія: Будівництво   
10.

Уваров П.Є. 
Принципи інтегрованого організаційно-технологічного проектування інвестиційно-будівельної діяльності: автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.08 / П.Є. Уваров ; Придніпр. держ. акад. буд-ва та архіт. — Д., 2008. — 19 с. — укp.

Досліджено проблему підвищення ефективності реалізації проектів під час створення та впровадження в різні сфери інвестиційно-будівельної діяльності систем комплексного організаційно-технологічного проектування об'єктів будівництва на базі методології системної інтеграції інтелектуальних мереж і взаємодії організацій-учасників. Проаналізовано проблематику розвитку проектної систмології за умов трансформацій ринкової економіки. Розвинуто теоретичні принципи та методи інтегрованого організаційно-технологічного проектування об'єктів будівництва як системної методології їх створення, розвитку й управління ними у межах повного життєвого циклу зі скороченням строків освоєння інвестицій та їх окупності. На підставі аналізу та синтезу взаємозв'язків проектних процесів і комплексів робіт організаційно-технологічних циклів запропоновано методику наскрізного інтегрованого організаційного проектування. Удосконалено методику моделювання оптимізації параметрів проекту-об'єкта будівництва на мікро- та макрорівнях, що дозволить ефективніше використати ресурси за встановлених замовником строків будівництва або інтенсивності використання ресурсів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Н6-6 + У9(4УКР)310-56 +
Шифр НБУВ: РА361418

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
11.

Сімак С. В. 
Розвиток системи державного управління інвестиційно-будівельним комплексом України: автореф. дис. ... канд. наук з держ. упр. : 25.00.02 / С. В. Сімак ; Чорномор. держ. ун-т ім. П. Могили. — Миколаїв, 2011. — 20 с. — укp.

Узагальнено теоретичні підходи щодо управління інвестиційно-будівельним комплексом України (ІБК), визначено його сутність та обгрунтовано методичні основи формування стратегії розвитку даного комплексу. Досліджено чинники, які впливають на формування та розвиток системи державного управління ІБК, проаналізовано існуючу практику реалізації даного управління. Розроблено концептуальні засади моніторингу системи державного управління ІБК, що базуються на оцінці її ефективності на основі матричної моделі, критерії якої сформовані за принципами адаптивності, комплексності, ефективності, балансу інтересів. Подано рекомендації щодо удосконалення системи державного управління ІБК. Наведено критерії ефективності системи державного управління житловою сферою в короткостроковій перспективі. Запропоновано методичні підходи до розробки стратегій розвитку ІБК.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)310-56-21
Шифр НБУВ: РА382570 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Вахович І.В. 
Система економічних методів оптимізації будівництва: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.03 / І.В. Вахович ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2004. — 19 с.: рис. — укp.

Сформульовано необхідні властивості загальної календарної моделі будівництва об'єктів підприємницького проекту, яка дає змогу використовувати всі переваги календарної побудови діаграм загальної потреби підприємницького проекту в інвестиціях, кредиті, відсотках за кредит, завантаження спеціалізованих будівельних організацій, критеріїв ефективності капітальних інвестицій. Визначено єдиний критерій ефективності капітальних інвестицій, що замінює групу існуючих. Розроблено методику розрахунку та нормативи параметрів статистичної моделі організації зведення окремого об'єкта для групи житлових будинків. Запропоновано принципи побудови кредитної лінії, які забезпечують суттєву економію плати за кредит. Розроблено новий показник ефективності кредитної лінії - строк окупності кредиту. Доведено необхідність відмови від першочерговості сплати боргу за відсотками за кредит.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)310-56 в61 +
Шифр НБУВ: РА330280

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Стеценко С.П. 
Узгодження ліквідності будівельних об'єктів та платоспроможності інвестора: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / С.П. Стеценко ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2008. — 19 с. — укp.

Розроблено моделі прийняття рішень з оцінки та вибору альтернатив процесу організації інвестування будівельних проектів на новій багатокритеріальній основі, що забезпечує задовільні для організації-інвестора вимоги платоспроможності, ліквідності активів і прибутковості будівельних проектів у процесі їх впровадження. Для забезпечення інвестору (кредитору) проекту вірогідної та економічно-обгрунтованої картини руху активів будівельних проектів (програми будівельних проектів) на різних етапах інвестиційного циклу запропоновано інноваційну модель багатокритеріального оцінювання проектів, яка використовує як провідну вимогу (критерію) показники ліквідності активів проектів і платоспроможності організацій, що їх впроваджують. Створені економічні моделі та комплекс прикладних програм "Забезпечення ліквідності будівельних інвестицій на багатокритеріальній основі" дозволяють здійснювати цілісне моделювання і належний контроль інвестиційного процесу за сукупністю будівельних проектів з додержанням проектних параметрів, а також забезпечують раціональну базу узгодження процесів підготовки та реалізації інвестування зі станом платоспроможності, прибутковості, інтенсивності використання та фондовіддачі ресурсів організації-інвестора.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)310-56 +
Шифр НБУВ: РА357166

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Дорошенко М.М. 
Управління інвестиційним проектом з урахуванням ризику: Автореф. дис... канд. техн. наук: 08.06.01 / М.М. Дорошенко ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 1999. — 19 с. — укp.

Дисертація присвячена проблемі визначення імовірностей і коефіцієнтів ризику перевищення витрат інвестора у ході реалізації інвестиційних проектів капітального будівництва м.Києва над запланованими витратами. Для пошуку імовірностей запропонований принцип групування етапів проекту в повні групи подій. Коефіцієнт ризику розраховується за допомогою двох незалежних методик: розрахунку коефіцієнта ризику непередбачуваності середовища та статистичного коефіцієнта ризику. Інвестиційне середовище декомпозовано на мікросередовище і макросередовище. Розроблені алгоритм і програми розрахунку реалізованих витрат інвестора з урахуванням ризику.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)310-56

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Шпаков А.В. 
Формування та вибір корпоративних структур з управління будівельними інвестиціями: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.23.08 / А.В. Шпаков ; Київ. нац. ун-т буд-ва і архіт. — К., 2004. — 20 с.: рис. — укp.

Досліджено питання створення ефективних організаційних структур управління інвестиційними ресурсами будівельної корпорації та єдиної методики аналізу ефективності цих структур, а також алгоритму визначення інноваційного потенціалу інвестиційно-будівельних проектів та оцінки на його основі конкурентних переваг будівельного інвестиційного проекту. Розроблені методики та проекти структур дають змогу здійснити раціональний відбір будівельних проектів, скоротити витрати та організацію нових структур, операційні витрати інвестора, а також створити належні умови для ефективного поточного моніторингу інвестором продуктивної роботи запропонованої структури. Наведено концепцію організації управлінських послуг у будівельно-інвестиційній сфері на інноваційній методологічній базі, яка визначає роль і місце досліджуваних суб'єктів: інвестиційно-діагностичних відділів будівельних корпорацій, а також фірм - з інвестиційної діагностики, інвестиційного позиціонування проектів, надання управлінських послуг в інвестиційному процесі як специфічних учасників інвестиційного процесу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)310-56-21 +
Шифр НБУВ: РА334239

Рубрики:

Географічні рубрики:
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського