Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (25)Реферативна база даних (3723)Книжкові видання та компакт-диски (3565)Журнали та продовжувані видання (1396)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)320$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 508
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Живора С.М. 
Аграрна реформа в Україні (1991 - 2001 роки): Автореф. дис... канд. іст. наук: 07.00.01 / С.М. Живора ; Запоріз. держ. ун-т. — Запоріжжя, 2002. — 16 с. — укp.

Розкрито суть, напрями, етапи, соціально-економічні та політичні наслідки реформ в аграрному секторі економіки України у 1991 - 2001 рр. Проаналізовано вплив нових економічних відносин в аграрному секторі на зміну соціальної структури в українському суспільстві. Обгрунтовано тезу про те, що реформування аграрного сектора - важливий фактор становлення громадянського суспільства в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Т3(4Укр)64-21 + У03(4Укр)64 + У9(4Укр)320-183-03
Шифр НБУВ: РА319450 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Майовець Є.Й. 
Аграрне підприємство в трансформаційній економіці України: автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.00.01 / Є.Й. Майовець ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2007. — 36 с. — укp.

Досліджено теоретико-методологічні проблеми формування високоефективного аграрного підприємництва в Україні на етапі переходу до ринкової економіки. Описано механізм розвитку аграрного підприємництва, розкрито сутність основних понять і категорій. Визначено роль аграрного підприємництва у забезпеченні продовольчої безпеки країни. Проаналізовано структуру сучасного аграрного підприємництва, виявлено його найбільш ефективні організаційно-виробничі форми. Запропоновано концепцію стратегії утвердження інноваційної моделі розвитку аграрного підприємництва. Виявлено зміни у формуванні аграрного ресурсного потенціалу в трансформаційному періоді, проаналізовано його кількісні та якісні показники, розглянуто механізм оптимального використання. Досліджено соціальні аспекти розвитку аграрного підприємництва, визначено його вплив на сільський соціум. Обгрунтовано шляхи переходу до екологічно збалансованого аграрного підприємництва. Розкрито причини тінізації аграрної економіки, охарактеризовано її сучасні форми та розроблено заходи щодо обмеження даного процесу. Запропоновано новий механізм макроекономічної координації аграрного підприємництва за умов нестабільності перехідного періоду.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-131.1 +
Шифр НБУВ: РА352967

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Педченко Г.П. 
Адаптація аграрних ВНЗ до підготовки спеціалістів сільського господарства у ринкових умовах: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Г.П. Педченко ; Ін-т аграр. економіки УААН. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Визначено поняття та розкрито сутність адаптації як пошук способів рішення визначених цілей та задач розвитку, особливостей та принципів адаптації вищих навчальних закладів (ВНЗ) до ринкових умов, включаючи заповзятливість, мобільність, економічну самостійність, конкурентоспроможність, економічну, юридичну та моральну відповідальність. Вперше запропоновано методику визначення рівня адаптації ВНЗ до ринкового середовища за допомогою комплексної порівняльної рейтингової оцінки, критеріями якої є матеріально-технічний та науково-педагогічний потенціал ВНЗ, затребуваність підготовлюваних їм спеціалістів, джерела надходження фінансових коштів, диверсифікованість освітніх послуг ВНЗ. Наведено методику розрахунку цін на освітні послуги, нижня межа яких формується на основі визначення вартості підготовки студента відповідно до спеціальністі, форми навчання, курсу, навчального плану, а верхня - установлюється виходячи зі стратегії "асортиментного ціноутворення". Розроблено методику визначення ризику кадрового бізнесу за допомогою імітаційного моделювання, що враховує джерела фінансових надходжень, обсяги реалізації та ціни на освітні послуги. Удосконалено методичні підходи щодо оцінки ефективності інвестицій у людський капітал, а саме у підготовку спеціалістів з різним рівнем освіти та визначення окупності даних вкладень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-640-963 + П.р(4УКР)3 +
Шифр НБУВ: РА325137

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Савіна С.С. 
Адаптивне моделювання сільськогосподарського виробництва за умов погодного ризику: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / С.С. Савіна ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 1998. — 16 с. — укp.

Дисертацію присвячено питанням удосконалення методологічних та розробки методичних засад планування функціонування та розвитку сільськогосподарського виробництва в умовах невизначеності. Разроблено ряд економіко-математичних моделей. Зокрема, оригінальною є економіко-математична модель визначення оптимальних обсягів реалізації сільськогосподарської продукції (сировини) та економіко-математична модель структури галузей, що відрізняється від існуючих врахуванням: випадкових погодних станів; попиту на сільськогосподарську продукцію; інерційності та маневреності виробництва; залежності перетравності кормів від кількості клітковини і сухої речовини при оптимізації раціонів годування тварин; оптимізацією обсягів реалізації продукції; створенням і використанням запасів та резервів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-23

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Родін В.С. 
Активізація інвестиційної діяльності в агропромисловому виробництві на територіях спеціальних економічних зон України: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.03 / В.С. Родін ; Нац. наук. центр "Ін-т аграр. економіки" УААН. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Узагальнено наукові погляди щодо визначення базових понять "інвестиції" та "інвестиційна діяльність". Розкрито сутність понять "інвестиції в спеціальних економічних зонах (СЕЗ)" та "інвестиційна діяльність на території СЕЗ". З урахуванням результатів методичних аспектів ефективності інвестицій науково обгрунтовано методичні підходи щодо визначення результативності інвестиційної діяльності загалом з аграрного виробництва на територіях СЕЗ, зокрема, суб'єктів інвестиційної діяльності держави, територіальних громад і приватних інвесторів. Охарактеризовано сучасний стан інвестиційної діяльності, її законодавчо-нормативне забезпечення й ефективність в аграрнопромисловому виробництві на територіях СЕЗ. Виявлено, що після відміни пільг дана діяльність уповільнилася. Доведено, що встановлення спеціального режиму на значній кількості територій сприяє залученню інвестицій і забезпеченню їх окупності. Визначено перспективні напрями інвестиційної діяльності, шляхи підвищення інвестиційної привабливості та комплексного розвитку агропромислового виробництва на території СЕЗ. Обгрунтовано основні напрями активізації інвестиційної діяльності в агропромисловому виробництві на територіях СЕЗ.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-56 + У9(4УКР)81 +
Шифр НБУВ: РА361946

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Іванюта С.М. 
Антикризове управління у аграрній сфері: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.06.01 / С.М. Іванюта ; Нац. наук. центр "Ін-т аграр. економіки" УААН. — К., 2006. — 36 с. — укp.

Обгрунтовано взаємозв'язок прояву циклічності кризових явищ в природі, демографії, техніці, економіці, державі, науці та культурі. Розкрито причини виникнення та характер прояву даних явищ у підприємствах аграрної сфери. Запропоновано методологічні підходи та практичний інструментарій діагностики кризових явищ, ситуацій та кризового стану на етапах життєвого циклу функціонування господарюючих суб'єктів аграрної сфери. Викладено концептуальні положення антикризового управління, спрямовані на запобігання таким явищам, забезпечення фінансової стабільності, недопущення справи про банкрутство (мирова угода), виведення підприємства зі стану банкрутства (санацій), мінімізації витрат під час застосування організаційно-правових інструментів банкрутства. Рекомендовано антикризові управлінські заходи, що спрямовані на науково-прогнозовану стратегію маркетингу, інноваційно-інвестиційний інструмент фінансововго оздоровлення, диверсифікацію аграрного виробництва, що знаходить своє вирішення через організацію багатогалузевого господарства, розвиток підсобних, допоміжних та обслуговуючих галузей в поєднанні з фермерськими, особистими господарствами сільського населення з метою ефективного використання природно-ресурсного потенціалу. Обгрунтовано доцільність створення системи раннього запобігання та реагування у сільськогосподарських підприємствах, як внутрішньогосподарського економічного механізму регулювання доходів і витрат, що забезпечує ефективний кадровий менеджмент.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-97 +
Шифр НБУВ: РА343216

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Слав'юк Р.А. 
Асоційовані форми аграрного бізнесу (ринкова трансформація і проблеми регулювання): Автореф. дис... д-ра екон. наук.: 08.02.03 / Р.А. Слав'юк ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2003. — 39 с.: рис. — укp.

Проведено комплексний аналіз закономірностей становлення та форм прояву аграрного бізнесу. Показано значення вертикальної інтеграції у процесі зародження асоційованих форм аграрного бізнесу. Обгрунтовано необхідність державної підтримки приватного сектору у сільському господарстві у процесі реформ і розширення масштабів асоційованої участі фермерів у капіталі переробних, агросервісних, кредитних структур. Охарактеризовано особливості трансформації сільськогосподарських підприємств у даної структури. Проаналізовано взаємозв'язок і взаємозалежність розвитку ринкової інфраструктури та аграрного бізнесу. Розкрито особливості та перспективи зростання масштабів оптового характеру ринку продовольства у процесі формування та розвитку суб'єктів аграрного ринку. Доведено, що недосконалість ринкового механізму в Україні призводить до виникнення диспропорцій між попитом і пропозицією на продовольчі ресурси, диспаритету та значних коливань цін. Зазначено, що дані тенденції є основою для обгрунтування необхідності державного регулювання аграрного бізнесу за допомогою прямих і непрямих методів. Проаналізовано існуючі напрямки та механізми його державного регулювання та запропоновано шляхи їх удосконалення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-131-21 +
Шифр НБУВ: РА324500

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Пінькас С. В. 
Вдосконалення управління розвитком сільських територій: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / С. В. Пінькас ; Полтав. держ. аграр. акад. — Полтава, 2011. — 20 с.: табл., рис. — укp.

Обгрунтовано теоретичні та практичні засади вдосконалення управління сільськими територіями (СТ) у контексті посилення ресурсозбереження, соціальної спрямованості та комплексності їх розвитку. Запропоновано управління СТ здійснювати за ресурсно-сировинною, інноваційно-інвестиційною, соціально-орієнтованою та комплексною стратегіями відповідно до рівня, проблем, тенденцій і пріоритетів їх розвитку. Удосконалено методичні засади соціально-економічної оцінки рівня розвитку СТ з урахуванням у сукупності традиційних показників перцепційних характеристик - привабливості місцевості, вартості житла й іншої нерухомості, доступності до соціально-побутових благ і культурних надбань, престижності сільського способу життя у цілому. Доповнено рівні управління СТ шляхом розподілу змісту політики сільського розвитку й аграрної політики, делегування функцій екологічного та соціального моніторингу, стратегічного аналізу та планування сільським, селищним і районним радам народних депутатів, дорадчим службам. Набув подальшого розвитку фінансово-економічний механізм управління СТ шляхом залучення місцевих позик та облігацій як джерел інвестування їх розвитку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-96-21
Шифр НБУВ: РА383316 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Ніконова М.В. 
Вексельний обіг в аграрному секторі економіки України: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.08 / М.В. Ніконова ; УААН. Нац. наук. центр "Ін-т аграр. економіки". — К., 2008. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні питання функціонування вітчизняного вексельного обігу, зокрема в аграрному секторі економіки України. Уточнено економічну сутність векселя, доповнено класифікацію його функцій. Досліджено генезис світового та вітчизняного вексельного обігу. Обгрунтовано систему принципів вексельних відносин і розроблено класифікацію векселів. Обгрунтовано основні напрями удосконалення системи вексельного обігу, визначено роль окремих суб'єктів вексельних відносин. Розглянуто проблеми, які стримують повноцінний розвиток вексельного обігу в Україні. Розроблено механізм забезпечення ефективного вексельного обігу в аграрному секторі економіки України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)262.23 + У9(4УКР)320-93 +
Шифр НБУВ: РА358161

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Гладій 
Використання виробничо-ресурсного потенціалу аграрного сектора економіки України (питання теорії, методології і практики): Автореф. дис... д-ра екон наук: 08.07.03 / Михайло Васильович Гладій ; Інститут аграрної економіки УААН. — К., 1998. — 34 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320
Шифр НБУВ: РА302403

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Атаманюк Е. А. 
Використання трудового потенціалу сільського населення України: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.07 / Е. А. Атаманюк ; НАН України, Ін-т демографії та соц. дослідж. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Проаналізовано стан реалізації трудового потенціалу сільського населення України та виявлено особливості життєдіяльності й основні проблеми сільських мешканців у соціальній та економічній сферах, що негативно позначаються на використанні їх трудового потенціалу. Розроблено напрями покращення реалізації трудового потенціалу сільського населення на рівні територіальної громади й окремого суб'єкта господарювання. Запропоновано механізм вдосконалення державної політики регулювання реалізації трудового потенціалу сільського населення та розвитку сільських територій загалом із застосуванням технології брендингу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-640
Шифр НБУВ: РА371366 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Щурик М.В. 
Відтворення земельних ресурсів аграрного секторe економіки (на прикладі Карпатського макрорегіону): Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.00.06 / М.В. Щурик ; НАН України. Рада по вивченню продукт. сил України. — К., 2007. — 33 с. — укp.

Розроблено теоретико-методологічні та прикладні проблеми відтворення земельних ресурсів сільського господарства - суб'єктів господарювання Карпатського макрорегіону за умов перехідних ринкових відносин. Здійснено комплексне дослідження впливу результатів земельної реформи на процес відтворення даних ресурсів. Обгрунтовано необхідність застосування якісно нових економічних моделей реформування земельних відносин в аграрному секторі економіки. Доведено доцільність завершення земельної реформи з використанням моделі змішаної економіки. Запропоновано нові методологічні, теоретичні та прикладні підходи до визначення вартісної оцінки земельних ресурсів. Розкрито роль, значення та перспективи розвитку домогосподарств сільського населення. Комплексно досліджено особливості дії закону додаткової вартості у перехідний період відтворення земельних ресурсів. Обгрунтовано потребу організації відтворення земель аграрного сектору з використанням інноваційного напряму. Розкрито найважливіші напрямки та джерела фінансування завершення земельної реформи. Запропоновано якісно нові показники оцінки земельних ресурсів лісу та води у сільському гоподарстві Карпатського макрорегіону. Відтворення земельних ресурсів має забезпечити зростання їх економічної ефективності, а також покращити їх екологічний стан.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)320-51-96 +
Шифр НБУВ: РА351801

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Вдович В.Г. 
Відтворення трудових ресурсів аграрного сектора: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / В.Г. Вдович ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2002. — 16 с. — укp.

Системно досліджено комплекс теоретичних і методологічних підходів щодо відтворення трудових ресурсів за сучасних умов. Розроблено та узагальнено теоретичні, методологічні та практичні аспекти процесу та стану демографічної основи відтворення трудових ресурсів у період ринкових перетворень. На підставі системного аналізу виявлено основні проблеми відтворення трудових ресурсів й обгрунтовано шляхи досягнення стійкості та регулювання демографічної ситуації на селі. Запропоновано шляхи раціональної територіальної зайнятості трудових ресурсів за умов функціонування підприємств різних форм власності. Визначено основні напрямки державної та регіональної політики, обумовленої довгостроковим впливом на процеси відтворення трудових ресурсів шляхом впровадження комплексу організаційно-економічних та соціальних важелів. Розглянуто заходи та наведено пропозиції щодо відтворення трудових ресурсів на основі докорінної зміни внутрішніх і зовнішніх функцій досліджуваного процесу з оцінкою можливих негативних наслідків деструктивних змін соціальних стандартів на рівні окремих регіонів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)320-640
Шифр НБУВ: РА319157 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Попов В.М. 
Відтворення трудового потенціалу аграрного сектора економіки: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / В.М. Попов ; Миколаїв. держ. аграр. ун-т. — Миколаїв, 2005. — 20 с. — укp.

Розвинуто теоретико-методичні засади формування та використання трудового потенціалу сільськогосподарського виробницва. Розкрито сутнісний зміст трудового потенціалу та його співвідношення з іншими категоріями, що опосередковують відтворення людських ресурсів. Досліджено умови та фактори формування та використання трудового потенціалу аграрної сфери. Розроблено визначальні положення формування активної демографічної політики у сільській місцевості. Визначено напрями покращення соціальної інфраструктури села як основи формування сприятливого життєвого середовища для людей, що мешкають у даній місцевості. Обгрунтовано механізми активізації соціально-економічних і виробничих чинників відтворення трудового потенціалу аграрного виробництва, а також засоби забезпечення його ефективної реалізації у сфері зайнятості населення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-640 +
Шифр НБУВ: РА337026

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Грецька 
Відтворення факторів виробництва в аграрному секторі трансформаційної економіки: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.01 / Галина Адамівна Грецька ; Державний вищий навчальний заклад "Київський національний економічний ун-т ім. Вадима Гетьмана". — К., 2008. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-96
Шифр НБУВ: РА359075

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Рибалко Л.В. 
Внутрішньогосподарський контроль в аграрних підприємствах: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.09 / Л.В. Рибалко ; Нац. наук. центр "Ін-т аграр. економіки" УААН. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Удосконалено теоретичні, організаційні та методичні засади внутрішньогосподарського контролю в аграрних підприємствах, уточнено його сутність і місце у загальній системі економічного контролю та в системі управління підприємством. Визначено мету, завдання, функції внутрішньогосподарського контролю, а також окремих елементів його системи. Запропоновано класифікації завдань і принципів внутрішньогосподарського контролю. Розроблено концептуальні засади організації системи внутрішньогосподарського контролю в аграрних підприємствах шляхом визначення особливостей її побудови. Розроблено методику автоматизації даного виду контролю, форми електронних робочих документів. Запропоновано перелік і зміст стандартів внутрішньогосподарського контролю, удосконалено методику визначення його ефективності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-218 +
Шифр НБУВ: РА362750

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Апопій В.В. 
Внутрішня торгівля та АПК України: теорія і практика економічної взаємодії: автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.00.03 / В.В. Апопій ; Донец. нац. ун-т економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського. — Донецьк, 2008. — 40 с. — укp.

Розроблено теоретико-методологічні та науково-прикладні засади розвитку міжгалузевої економічної взаємодії внутрішньої торгівлі й АПК України, а також механізми їх ефективного функціонування у ринковому середовищі. Досліджено взаємозв'язок агропромислового виробництва та товарно-грошового обміну. Доведено об'єктивність характеру їх взаємозалежності та, відповідно, економічної взаємодії торгівлі й АПК. Обгрунтовано функції торгівлі щодо АПК, детермінанти та фактори економічної взаємодії. Розвинуто теоретико-методологічні основи дослідження процесу міжгалузевої економічної взаємодії. Розкрито систему економічних відносин і міжгалузевих зв'язків торгівлі й АПК. Виявлено суттєві протиріччя їх економічних інтересів, диспропорції розвитку та низьку ефективність функціонування. Запропоновано механізм економічної взаємодії торгівлі й АПК. Обгрунтовано стратегічні пріоритети та шляхи їх реалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)320-434 + У9(4УКР)421 +
Шифр НБУВ: РА361891

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Стіпахно В. І. 
Вплив фінансової кризи на стан експорту основних експортно-орієнтованих видів продукції рослинництва та продуктів їх переробки: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.03 / В. І. Стіпахно ; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Розкрито сутність і передумови виникнення економічних і фінансових криз, досліджено етапи виникнення та протікання світової фінансової кризи. Проведено аналіз стану ринків зерна та соняшникового насіння та продуктів його переробки в Україні за останні роки - тобто за умов світових продовольчої та фінансової криз. Обгрунтовано, що світова фінансова криза не вплинула негативно на економічні показники функціонування українського ринку соняшникової олії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У50-97 + У9(4УКР)320-97 + У9(4УКР)843.58
Шифр НБУВ: РА376154 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
19.

Мальчикова Д.С. 
Географічні основи кадастру сільськогосподарських земель Півдня України (на прикладі Херсонської області): Автореф. дис... канд. геогр. наук: 11.00.02 / Д.С. Мальчикова ; Одес. нац. ун-т ім. І.Мечникова. — О., 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Запропоновано напрямки розширення та доповнення сучасної методологічної бази землеоцінювальних робіт: проведення кадастрового районування на агроландшафтній основі та перехід від агровиробничих груп грунтів як об'єктів кадастрової оцінки до сільськогосподарських типів земель. Обгрунтовано полікритеріальну систему показників кадастрової оцінки сільськогосподарських земель на противагу існуючому монокритеріальному підходу з метою повнішого урахування регіональних і локальних особливостей та умов ведення сільськогосподарського виробництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР-4ХЕС)683.2 + У9(4УКР)320-517 +
Шифр НБУВ: РА323837

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Головня Ю. І. 
Господарське управління в системі регіонального агропромислового комплексу: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.05 / Ю. І. Головня ; Черніг. держ. технол. ун-т. — Чернігів, 2010. — 20 с. — укp.

Узагальнено, поглиблено та конкретизовано вітчизняні та зарубіжні теоретико-методичні підходи щодо формування сучасного механізму господарського управління у взаємодії з розвитком агропродовольчої галузі регіону. Проведено аналіз ефективності господарського управління в системі АПК і надано оцінку його впливу на використання потенціалу регіональної економіки. Запропоновано трактування категорії "господарське управління АПК на регіональному рівні", а також наукові підходи та концептуальні положення побудови господарської ієрархії в АПК через інтеграцію галузевих, міжгалузевих, територіальних утворень. Визначено напрями вдосконалення механізму державного регулювання й оптимізації структури регіонального аграрного ринку України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У049(4УКР)683.2 + У9(4УКР)320-21
Шифр НБУВ: РА374768 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського