Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (252)Книжкові видання та компакт-диски (275)Журнали та продовжувані видання (205)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)325.151$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 53
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Грицюк П. М. 
Динамічні і стохастичні методи моделювання та прогнозування системи зерновиробництва України: автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.11 / П. М. Грицюк ; Київ. нац. екон. ун-т ім. В. Гетьмана. — К., 2011. — 34 с. — укp.

Проведено дослідження динамічних властивостей й одержано значення динамічних характеристик системи зерновиробництва України. Встановлено ефект циклічності врожайності з тривалістю циклів 41 - 56 років, 17 - 23 років та 4 роки. Одержано висновок про реверсивний характер динаміки зерновиробництва. З урахуванням нестаціонарності та циклічної реверсивної динаміки зерновиробництва розроблено економіко-математичні моделі короткострокового, середньострокового та довгострокового прогнозування врожайності та валового збору. Побудовано довгостроковий прогноз валового збору озимої пшениці та зернового експортного потенціалу України. Встановлено стійку залежність рентабельності зерновиробництва від суми валових зборів зерна за два поточних роки й обсягу експорту та побудовано відповідну статистичну прогнозну модель. Розроблено моделі прогнозного оцінювання та запропоновано методи зниження ризику зерновиробництва в Україні й її окремих регіонах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.151 в611.311
Шифр НБУВ: РА379661 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Воронянська О.В. 
Економічна ефективність виробництва зерна і шляхи її підвищення в господарствах півдня України (на матеріалах Запорізької області): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / О.В. Воронянська ; Дніпропетр. держ. аграр. ун-т. — Д., 2000. — 17 с. — укp.

Теоретично обгрунтовано необхідність підвищення обсягів виробництва зерна, його якості та економічної ефективності, перш за все, на сільськогосподарських підприємствах півдня України. Доведено, що за сучасних умов на економічні показники підприємства найбільше впливають якість і кількість ресурсів, які використовуються у виробництві, та їх ціна. Одним із факторів підвищення ефективності є використання каналів реалізації продукції, що сприяє стабілізації ціни. Проаналізовано стан виробництва зерна у господарствах Запорізької області. Значну увагу приділено заходам щодо збільшення виробництва зерна в області. Запропоновано формулу для визначення середньої сортності зерна пшениці, розроблено систему показників його якості.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.151 + У9(4УКР-4ЗАП)325.151
Шифр НБУВ: РА312837 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Гладиш Р. О. 
Економічний механізм регулювання пропозиції пшениці в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / Р. О. Гладиш ; Київ. нац. екон. ун-т ім. Вадима Гетьмана. — К., 2006. — 18 с.: рис. — укp.

Вперше розроблено економіко-математичну модель ринку пшениці з використанням поліноміальної функції шостого ступеня для моделювання кривої пропозиції та лінійної функції для моделювання кривої попиту. Спрогнозовано економічні наслідки від застосування інструментів регулювання, зокрема, механізмів підтримки ціни, здешевлення кредитних ресурсів, пільгового оподаткування. Оцінено економічні втрати сільськогосподарських підприємств від виробництва збиткового надлишку та падіння ціни внаслідок цінової невизначеності на ринку пшениці. Доведено економічну доцільність регулювання обсягів виробництва над регулюванням і підтримкою цін. Удосконалено методику оцінки заставної ціни на основі визначення рівноваги попиту і пропозиції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.151.50-592 +
Шифр НБУВ: РА342859

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Устік Т. В. 
Економічний розвиток підприємств - виробників сої в умовах ринку: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Т. В. Устік ; Сум. нац. аграр. ун-т. — Суми, 2010. — 20 с.: рис., табл. — укp.

Висвітлено теоретичні та методологічні засади економічного розвитку підприємств-виробників сої в Україні. Розкрито особливості їх функціонування на регіональному та національному рівнях. Проаналізовано сучасний стан розвитку світового ринку сої та перспективність продуктів її переробки. Проведено кількісне оцінювання залежності результативних показників ефективності соєвої галузі від різних факторів впливу на підставі застосування методу множинного регресійного аналізу для прибуткових і збиткових підприємств. Розкрито питання використання сої в раціонах сільськогосподарських тварин. Обгрунтовано доцільність формування інтегрованої структури з виробництва, реалізації, переробки та використання сої з метою створення соєвої сировинної зони на регіональному рівні, гармонізації виробничих, маркетингово-комерційних зв'язків, а також підвищення ефективності землеробства, кормовиробництва, тваринництва. Увагу приділено перспективам конкурентно-кооперативної співпраці всіх учасників даного ринку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.151.584
Шифр НБУВ: РА382189 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Соловей Д.Ю. 
Енергоекономічна оцінка технологій виробництва зерна: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Д.Ю. Соловей ; Нац. наук. центр "Ін-т аграр. економіки" УААН. — К., 2007. — 20 с. — укp.

На підставі результатів енергетичного й економічного оцінювання визначено оптимальні варіанти технологій для підвищення ефективності виробництва зерна в Україні. Обгрунтовано доцільність врахування економічного й енергетичного аспектів у даному виробництві, що дозволяє раціонально використовувати енергетичні та матеріальні ресурси, а також більш об'єктивно оцінювати виробничу діяльність сільськогосподарських товаровиробників. Визначено вплив основних факторів інтенсифікації на енергетичну й економічну ефективність технологій виробництва зерна. Надано оцінку економічній і енергетичній ефективності ресурсозберігаючих технологій за умов Лісостепу України. Наведено рекомендації щодо впровадження інтенсивних і ресурсозберігаючих технологій виробництва зерна.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.151-554.081-09 +
Шифр НБУВ: РА353628

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Лосіцька Т.І. 
Ефективність виробництва і реалізації зерна кукурудзи: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / Т.І. Лосіцька ; Нац. наук. центр "Ін-т аграр. економіки". — К., 2004. — 20 с. — укp.

Узагальнено теоретичні та організаційно-економічні засади розвитку кукурудзівництва в системі територіально-галузевого поділу праці та з урахуванням різних чинників впливу на ефективність виробництва. Запропоновано оригінальну коцепцію конкурентоспроможності готової продукції (зерна та насіння кукурудзи). Визначено прогнозні параметри виробництва на період 2011 - 2016 рр. на засадах його динамічного розвитку в сільськогосподарських підприємствах, адаптації до грунтово-кліматичних умов певного регіону та інноваційної моделі сучасних ресурсозберігаючих технологій вирощування сільськогосподарських культур. Досліджено кон'юнктуру ринку та визначено напрями маркетингової стратегії України на світовому ринку зерна кукурудзи.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.151.52-07 +
Шифр НБУВ: РА334716

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Тютюнник С.В. 
Ефективність виробництва та напрямки формування ринку зерна: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / С.В. Тютюнник ; Ін-т аграр. економіки УААН. — К., 2001. — 20 с. — укp.

Наведено результати дослідження теоретичних, методологічних та прикладних аспектів ефективності виробництва та формування ринку зерна в період ринкової трансформації аграрної економіки. Узагальнено науково-теоретичні основи та обгрунтовано методичну схему комплексного аналізу ефективності виробництва зерна та функціонування його ринку. Розглянуто сучасний стан і структурно-динамічні тенденції розвитку зернової галузі на Полтавщині. Проаналізовано фактори варіації показників ефективності виробництва та реалізації зерна. Визначено шляхи відновлення конкурентоспроможності зерновиробництва. Досліджено особливості формування зернового ринку в регіоні з урахуванням впливу загальнодержавних тенденцій, визначено раціональну структуру використання зерна. Здійснено оцінку ефективності механізму ціноутворення, обгрунтовано напрями його удосконалення та підвищення рівня фінансового самозабезпечення галузі. Розроблено схему ринкової інфраструктури у зернопродуктовому підкомплексі, проаналізовано основні тенденції формування біржового ринку зерна.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)325.151-07 + У9(4Укр-4Пол)325.151-07
Шифр НБУВ: РА317326 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Костроміна В. О. 
Ефективність функціонування зернопродуктового підкомплексу: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / В. О. Костроміна ; Міжнар. ун-т бізнесу і права. — Херсон, 2011. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано концептуальні підходи до підвищення ефективності функціонування зернопродуктового підкомплексу (ЗК), орієнтовані на поетапну оцінку ефективності виробництва, переробки, зберігання, транспортування та реалізації зернопродуктів з урахуванням стратегії державного регулювання діяльності ЗК й ефективної інтеграції суб'єктів господарювання на підставі соціального партнерства та соціальної відповідальності. Удосконалено класифікацію складових зернопродуктового підкомплексу на підставі аналізу та критичної оцінки існуючих підходів; систему критеріїв і показників економічної ефективності функціонування ЗК за сучасних умов; методичні підходи до оцінки ефективності функціонування зернопродуктового підкомплексу як комплексу складових: використання ресурсного потенціалу, технології та виробничої діяльності, маркетингового й інфраструктурного забезпечення, а також переробки, транспортування, зберігання та реалізації зернопродуктів, що в сукупності формує синергічну ефективність. Вдосконалено визначення економічного поняття "ефективність діяльності ЗК" на підставі врахування ефективності складових на всіх етапах формування кінцевого продукту; напрями та механізми ефективного функціонування ЗК через поєднання інтересів партнерів та оптимізацію їх взаємовідносин.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.151
Шифр НБУВ: РА378412 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Нечипоренко О.А. 
Ефективність функціонування зернопродуктового підкомплексу: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / О.А. Нечипоренко ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2006. — 19 с. — укp.

Розглянуто теоретичні та методологічні аспекти проблеми розвитку та функціонування зернопродуктового підкомплексу АПК за умов ринкових трансформацій. Здійснено комплексну оцінку ефективності його функціонування, визначено основні тенденції розвитку всіх галузей даного підкомплексу. Надано оцінку сучасного стану зернового виробництва. Визначено, згруповано та систематизовано організаційно-економічні фактори впливу на нього. Наведено пропозиції щодо ефективної діяльності ланок зернопродуктового підкомплексу у ринковому середовищі. Проаналізовано ефективність виробництва, переробки та реалізації зерна у регіоні. Обгрунтовано стратегію ефективного розвитку всіх складових ланок дослідженого підкомплексу на регіональному рівні. Опрацьовано методичні підходи та напрями вдосконалення організаційно-економічних відносин між його інтеграційними ланками в АПК у досліджуваному регіоні. На базі економіко-математичної моделі спрогнозовано обсяги виробництва основних видів зернових культур на Кіровоградщині до 2012 р.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.151.0-07 +
Шифр НБУВ: РА345615

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Борисенко О.П. 
Застосування методів моделювання та витратно-цінового аналізу у прогнозуванні та адаптивному плануванні урожайності зернових (на матеріалах Луганської області): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / О.П. Борисенко ; Луган. держ. аграр. ун-т. — Луганськ, 1999. — 20 с. — укp.

Ефективність функціонування зернового господарства у значній мірі залежить від якості планування. Ефективності планування урожайності зернових культур сприятиме застосування прогнозних та програмованих показників рівня урожайності, цін на продукцію та ресурси, рівні витрат та собівартості. Проведене комплексне дослідження можливостей застосування методів моделюавання та витратно-цінового аналізу у прогнозуванні та адаптивному плануванні урожайності зернових в умовах переходу до ринкових відносин, удосконалена методика та розроблене її комп'ютерне забезпечення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.151.0-35

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Погріщук Б. В. 
Інвестиційно-інноваційне забезпечення ефективного функціонування зернопродуктового підкомплексу України: автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.03 / Б. В. Погріщук ; Миколаїв. держ. аграр. ун-т. — Миколаїв, 2010. — 35 с. — укp.

Визначено організаційно-економічні чинники ефективного функціонування та особливості розвитку зернопродуктивного підкомплексу (ЗПП) на інноваційній основі. Досліджено систему інформаційного забезпечення інвестиційно-інноваційної діяльності, системні аспекти оцінювання ефективності інвестиційних проектів та обгрунтовано методичні підходи до аналізу економічної ефективності інноваційної діяльності. Визначено напрями вдосконалення інвестиційного забезпечення підприємств ЗПП та обгрунтовано засади формування інвестиційного потенціалу у зернопродуктивному виробництві. Розглянуто світовий досвід розвитку й інноваційного забезпечення виробництва, переробки, зберігання та реалізації зернопродукції. Удосконалено напрями реалізації інноваційної моделі розвитку зернопродуктивного підкомплексу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.151-55 + У9(4УКР)325.151-56
Шифр НБУВ: РА374697 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Саранчук Г. М. 
Інноваційний розвиток зерновиробництва в сільськогосподарських підприємствах: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Г. М. Саранчук ; Нац. ун-т біоресурсів і природокористування України. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано теоретичні засади та розроблено наукові пропозиції щодо основних напрямів інноваційного розвитку зерновиробництва в сільськогосподарських підприємствах. Проаналізовано різноманітні теоретичні та практичні підходи вчених-економістів щодо розкриття сутності інновацій, інноваційного розвитку й обгрунтовано його значення за умов посилення тенденцій глобалізації й інтернаціоналізації світогосподарських відносин. Досліджено стан та особливості інноваційного розвитку зерновиробництва, проаналізовано ефективність виробництва та реалізації зерна сільськогосподарськими підприємствами регіону. Здійснено прогнозування обсягів виробництва окремих видів зернових культур на базі економіко-математичного моделювання подальшого розвитку зернового господарства регіону з урахуванням напрямів використання зернопродукції. Наведено пропозиції щодо напрямів ефективного ведення зерновиробництва в сільськогосподарських підприємствах на інноваційній основі.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.151.0-55
Шифр НБУВ: РА376128 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Дзюба 
Інтенсифікація виробництва зерна в умовах становлення та розвитку ринкових відносин (на матеріалах Донецької області): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / Микола Олексійович Дзюба ; Харківський держ. ун-т ім. В.В.Докучаєва. — Х., 2000. — 16 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.151 + У9(4УКР-4ДОН)325.151
Шифр НБУВ: РА311834

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Орехівський В.Г. 
Маркетингова трансформація зернового ринку України: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.02 / В.Г. Орехівський ; Нац. аграр. ун-т. — К., 2002. — 17 с. — укp.

Розглянуто теоретичні та практичні питання комплексної оцінки становлення зернового господарства в Україні, його маркетингової трансформації за умов переходу до ринку. Досліджено специфіку маркетингу сільськогосподарської продукції, зокрема зерна. На основі аналізу граничної продуктивності та граничних витрат визначено оптимальний об'єм валового виробництва зерна в Україні та шляхи зниження маркетингових витрат. Запропоновано напрями удосконалення державного регулювання зернового ринку, маркетингового ціноутворення та руху зернової продукції. Висвітлено пріоритетні напрями розробки стратегії маркетингу з метою відродження національного зерновиробництва.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)325.151-211.1
Шифр НБУВ: РА318028 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Гноєвий В.Г. 
Механізм регулювання ринку строкових контрактів на зерно в Україні: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.04.01 / В.Г. Гноєвий ; УААН. Ін-т аграр. економіки. — К., 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Наведено визначення основних понять строкового ринку. Запропоновано нове трактування понять "ф'ючерсний ринок" та "вартість ф'ючерсного контракту". На підставі результатів теоретичних досліджень розроблено пропозиції щодо формування та розвитку ф'ючерсного ринку. З позицій системного аналізу обгрунтовано доцільність та переваги застосування його інструментарію у регулюванні аграрного сектору економіки. Запропоновано інформаційну модель ф'ючерсного ринку, яка відображає напрям і характер зв'язків між його складовими. Обгрунтовано застосування інформаційних методів впливу на ринкове середовище з метою зміни фундаментальних факторів. На базі інформаційної моделі побудовано механізм регулювання ринкових процесів та алгоритм його дії.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.151-592 + У9(4УКР)421.30-212.131 +
Шифр НБУВ: РА326287

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Харченко 
Організаційно-економічний механізм регулювання ринку зерна кукурудзи та продуктів його переробки: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / Володимир Віталійович Харченко ; Національний аграрний ун-т. — К., 2006. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.151.52 + У9(4УКР)843.570
Шифр НБУВ: РА348964

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Білоусов О. М. 
Організаційно-економічний механізм розвитку діяльності підприємств з виробництва та переробки сої: теорія, методологія, практика: автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.04 / О. М. Білоусов ; ПВНЗ "Міжнар. ун-т бізнесу і права". — Херсон, 2011. — 40 с. — укp.

Розкрито економічну сутність і категоріально - понятійний апарат соєвого підкомплексу України, обгрунтовано його структуру, функції й основні напрями розвитку. Проаналізовано тенденції розвитку світового ринку сої та соєпродукції та причини, що їх обумовлюють, місце та перспективи українських підприємств соєвиробників і переробників на сої, досліджено економічні, організаційні, техніко - технологічні передумови функціонування соєпродуктової індустрії в Україні. Розкрито основи та показано роль держави та ринкових регуляторів як єдиного економічного механізму регулювання соєпродуктовим комплексом і забезпечення ефективності розвитку його підприємств. Розроблено моделі, які дозволяють інтенсифікувати біологічну фіксацію азоту з метою скорочення витрат на його внесення з мінеральними добривами та підвищення екологічності виробництва сої, запропоновано модель фактичних значень та ліній тренду перспективних показників посівних площ, урожайності та валових зборів зерна сої, як основи прогнозних оцінок, економічних програм, техніко - економічних обгрунтувань, бізнес - планування для директивних органів управлінських структур, aгpoвиробничих формувань, підприємств соєпродуктового підкомплексу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.151.584
Шифр НБУВ: РА385293 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Лебедєв К.А. 
Організаційно-економічний механізм розвитку зернопродуктового підкомплексу: теорія, методологія, практика: автореф. дис. ... д-ра екон. наук : 08.00.03 / К.А. Лебедєв ; Ін-т аграр. економіки УААН. — К., 2010. — 34 с. — укp.

Висвітлено проблеми формування і функціонування організаційно-економічного механізму (ОЕМ) розвитку зернопродуктового підкомплексу (ЗППК) України. Розкрито внутрішню об'єктивну основу розвитку виробництва зерна і продуктів його переробки, сутність і сучасний стан ринку зернопродукції, розглянуто питання підвищення її конкурентоспроможності, інвестиційно-інноваційного забезпечення розвитку матеріально-технічної бази ЗППК, розроблено інструменти фінансово-кредитного механізму. Визначено організаційно-технологічні напрями підвищення якості зерна та продуктів його переробки, рівень інтеграції України у світовий ринок зерна, зовнішньоекономічні зв'язки та механізм залучення іноземних інвестицій в підкомплекс за матеріалами дослідження екологічної ситуації у ЗППК. Запропоновано основні напрями розвитку ЗППК за умов ризиків, удосконалення економічних відносин, визначено вплив стратегічного планування на формування ОЕМ розвитку ЗППК, логістичні потоки руху його продукції.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.151
Шифр НБУВ: РА372577 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Лещик І.Б. 
Організаційно-економічні засади підвищення ефективності виробництва в зернопродуктовому підкомплексі АПК: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / І.Б. Лещик ; Терноп. акад. нар. гос-ва. — Т., 2004. — 21 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні аспекти підвищення функціонування зернопродуктового підкомплексу АПК регіону за ринкових умов. Проаналізовано сучасний стан зернопродуктового підкомплексу АПК, особливості його формування та функціонування, обгрунтовано конкретні наукові пропозиції та практичні рекомендації щодо розвитку ринку зерна та зернопродуктів. Досліджено організаційно-економічні засади підвищення ефективності виробництва у зернопродуктовому підкомплексі та виявлено фактори, які її обумовлюють. Розраховано обсяги потреб виробництва та визначено напрями використання зерна з урахуванням специфіки регіону. Обгрунтовано необхідність утворення підрозділів маркетингового моніторингу з метою забезпечення прозорості та стабільності процесу ринкового товарообміну, захисту інтересів сільськогосподарських товаровиробників, підвищення інформованості суб'єктів ринкових відносин щодо фактичної кон'юнктури на зерновому ринку, тенденцій в зміні попиту, пропозиції та ціни.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.151-07 +
Шифр НБУВ: РА332079

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Сиченко 
Організація і ефективність виробництва та збуту зерна в регіоні: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.02 / Оксана Олександрівна Сиченко ; Дніпропетровський держ. аграрний ун-т. — Д., 2006. — 20 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)325.151 + У9(4УКР)843.570
Шифр НБУВ: РА354855

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського