Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Реферативна база даних (360)Книжкові видання та компакт-диски (274)Журнали та продовжувані видання (1)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4УКР)373.31$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 41
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Бубела А. В. 
Вдосконалення логістичного сервісу в проектах перевезень вантажів: автореф. дис. ... канд. техн. наук : 05.13.22 / А. В. Бубела ; Нац. трансп. ун-т. — К., 2011. — 20 с. — укp.

Проаналізовано сучасний стан і тенденції розвитку транспортної галузі України, проведено аналіз структури вантажопотоків, визначено основні напрямки розвитку потенціалу систем логістичного сервісу в Україні. Розглянуто структурну схему логістичного сервісу в проектах перевезень вантажів, на базі якої ідентифіковано проблеми управління проектами логістичного сервісу та перевезень вантажів. Визначено внутрішні та зовнішні фактори впливу на умови розробки та реалізації проектів логістичного сервісу, запропоновано вдосконалення логістичного сервісу на базі розробленої системної моделі управління проектами перевезень. Розроблено методологічні аспекти оптимізації управління проектами перевезень вантажів з метою забезпечення необхідного рівня логістичного сервісу. Наведено математичну модель раціонального управління парками АТЗ, розроблено модель управління раціональним використанням матеріальних ресурсів у проектах перевезень. Запропоновано критерії вибору проектів логістичного сервісу, критерії оцінювання ефективності проектів перевезень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)373.31-81
Шифр НБУВ: РА382246 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Кудрицька Н.В. 
Економіко-математичне моделювання ризиків при прийнятті рішень в інвестиційній діяльності на автотранспорті: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / Н.В. Кудрицька ; НАН України. Міжнар. наук.-навч. центр інформац. технологій та систем. — К., 2006. — 21 с. — укp.

Розглянуто основні тенденції та перспективи розвитку автотранспорту за сучасних умов, окреслено проблеми функціонування автотранспортних організацій у сфері міжнародних перевезень. Для закріплення позицій на ринку транспортних послуг необхідно підвищувати ефективність його функціонування, що неможливо без залучення значних сум інвестицій. Зазначено, що більшість управлінських рішень приймаються за умов ризику, що спричинює невпевненість в одержанні очікуваного результату, підвищується ймовірність додаткових витрат. Для вирішення проблеми розроблено методичні та методологічні підходи до економіко-математичного моделювання прийняття рішень в інвестиційній діяльності автотранспортних підприємств. Формалізовано економіко-математичні моделі щодо вибору оптимальних інвестиційних проектів з урахуванням факторів, які впливають на їх прибутковість (ризику, норми дисконту, темпу інфляції, рентабельності, податків); модель дискретно-неперервного типу за допомогою нелінійного програмування; модель лінійного програмування для випадку, коли задано терміни початку фінансування проектів; модель дискретних змінних за допомогою методу послідовного аналізу варіантів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)373.31-56-99 в611 + У9(4УКР)373.31-56-99 в611
Шифр НБУВ: РА346659

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Согомонова Н.А. 
Економічний механізм підвищення ефективності роботи автотранспортного підприємства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.07.04 / Н.А. Согомонова ; Укр. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2006. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні засади та методичні задачі забезпечення функціонування економічного механізму підвищення ефективності роботи автотранспортного підприємства (АТП). Розкрито сутність понять "механізм управління", "господарський механізм", "економічний механізм" з урахуванням ієрархії понять та сучасної ринкової спрямованості діяльності АТП. Обгрунтовано склад і структуру економічного механізму підвищення ефективності роботи АТП. Розроблено регресійну диференційовану шкалу ставок податку на прибуток АТП за умови наявності тенденції до розвитку та розширення підприємства. Розроблено методичний підхід щодо оптимізації податкових платежів АТП у вигляді імітаційної моделі. Удосконалено систему внутрішнього контролю роботи підприємства за рахунок чіткої структуризації виконання контрольних заходів та відображення етапів контролю у вигляді процесів. Обгрунтовано можливість застосування інформаційного забезпечення контролю на більш якісному рівні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)373.31-21 +
Шифр НБУВ: РА346574

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Вашків О.П. 
Ефективність використання основних виробничих фондів вантажних автотранспортних підприємств в умовах трансформації суспільно-економічних відносин: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / О.П. Вашків ; Терноп. акад. нар. госп-ва. — Т., 1998. — 16 с. — укp.

В роботі аналізуються величина і структура основних виробничих фондів вантажних автотранспортих підприємств та особливості їх відтворення в умовах трансформації суспільно-економічних відносин. На базі статистичного матеріалу вантажних АТП Івано-Франківської, Львівської та Тернопільської областей з'ясовується вплив виробничих факторів на рівень фондовіддачі основних фондів, виявляються резерви її підвищення. Вмотивована необхідність адаптивних якісних змін в управлінні і реалізації виробничого потенціалу та активізації інновацій у сфері вантажних автоперевезень, подано науково обгрунтовані рекомендації щодо підвищення ефективності використання основних виробничих фондів вантажних автогосподарств в сучасних економічних умовах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)373.31-571.1

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Горбенко О.В. 
Забезпечення ефективності функціонування підприємств в умовах невизначеності: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / О.В. Горбенко ; Нац. транспорт. ун-т. — К., 2006. — 20 с. — укp.

Розглянуто питання забезпечення ефективності функціонування підприємств автомобільного транспорту за умов невизначеності ринкового середовища. Проаналізовано сучасний стан і визначено макро- та мікроекономічні чинники, що найбільш суттєво впливають на ефективність функціонування даних підприємств за сучасних умов господарювання. Запропоновано схему вибору інструментарію для формування управлінського впливу, на підставі якої обгрунтовано доцільність використання апарату теорії статистичних рішень для розв'язання основних завдань підприємства. Розроблено модель вибору оптимального сценарію поведінки підприємства, яка передбачає прогнозування фінансового результату (прибутку або збитку) його діяльності за умов невизначеності шляхом обгрунтування альтернативних варіантів поведінки і станів ринкового середовища.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)373.31-07 +
Шифр НБУВ: РА342620

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Пустовойтенко С.В. 
Забезпечення якості послуг в автосервісі на основі оптимізації виробничих процесів: Автореф. дис... канд. техн. наук: 05.13.22 / С.В. Пустовойтенко ; Нац. трансп. ун-т. — К., 2003. — 18 с.: рис. — укp.

Запропоновано науковий підхід до проблеми забезпечення якості послуг завдяки впровадженню проектів управління виробничими процесами на базі їх оптимізації. Розроблено модель розвитку виробництва з надання послуг, що базується на процесному підході та враховує сучасні принципи управління якістю: орієнтація на замовника, лідерство, залучення працівників, системний підхід до управління, постійне покращання якості, взаємовигідні стосунки з постачальниками, прийняття рішення на підставі фактів. Запропоновано структуру змінних внутрішніх та зовнішніх чинників ефективного функціонування автосервісних підприємств (АСП). Розроблено техніко-економічний метод оцінки внутрішньої ефективності роботи АСП, критерієм якої є прибуток, а також систему оцінки виробничої діяльності АСП, що дає змогу обгрунтувати порядок надходження замовлень на надання послуг та стратегію обслуговування. Визначено структуру АСП з оптимальною потужністю виробництва з надання послуг. Запропоновано графічний метод оцінки ефективності системи контролю якості послуг. Розроблено методику формування кадрового потенціалу АСП та оцінки економічної ефективності від її реалізації.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)373.31-823.2 + О335.52-08-6 +
Шифр НБУВ: РА323883

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
7.

Дейнега І.О. 
Інформаційне забезпечення оцінювання та планування споживання основних засобів на підприємствах: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / І.О. Дейнега ; Нац. ун-т "Львів. політехніка". — Л., 2005. — 22 с. — укp.

Розвинуто теоретичні та методичні засади інформаційного забезпечення оцінки споживання основних засобів за умов наростаючої ринкової невизначеності. Розкрито суть категорій "основні засоби" та "споживання основих засобів". Удосконалено методичні підходи до оцінки рівня їх зношення. Установлено взаємозв'язок між корисністю основного засобу та попитом на продукт, що створюється за його участю. Проаналізовано теоретичні положення щодо визначення потреб в інформаційному забезпеченні споживання основних засобів й обгрунтовано його значення для оцінки даного процесу. Структуровано інформаційні потоки, що виникають у межах відтворення та споживання засобів праці. Обгрунтовано методичні підходи до оцінювання корисності й якості інформації, інформаційного забезпечення підприємства. Розроблено методику оцінювання споживання основних засобів, що передбачає врахування визначеності ринкового середовища підприємства. На прикладі автотранспортних підрозділів Рівнинщини, які здійснюють вантажні перевезення, обгрунтовано доцільність розвитку інформаційних систем на підприємствах як основного фактора впливу на ринкову негентропію суб'єктів господарювання.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)373.31-571.1 +
Шифр НБУВ: РА339542

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Криворучко О.М. 
Менеджмент якості на підприємствах автомобільного транспорту: Автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.00.04 / О.М. Криворучко ; Укр. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2007. — 36 с. — укp.

Розроблено теоретичні, методологічні та методичні засади менеджменту якості на підприємствах автомобільного транспорту, а також цілісну наукову концепцію та системно-кібернетичні засади формування системи й об'єктів менеджменту якості на підприємстві. Обгрунтовано методологію оцінки якості та теоретико-методологічні засади партисипативного менеджменту взаємовідносин зі споживачами послуг шляхом конструктивного створення системи споживач - підприємство, що припускає застосування адаптивних методів реалізації управлінських процесів. Обгрунтовано доцільність використання апарата сценарного підходу для моделювання процесу мотивації якості в організації шляхом складання сценаріїв його реалізації на абстрактному (узагальненому) та структурному (деталізованому з визначенням змісту кожної операції) рівнях. Розроблено методичний інструментарій матеріальної мотивації якості працівників підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)373.31-823.2-212.1 +
Шифр НБУВ: РА352734

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Семенов А.Г. 
Методи організації управління господарською діяльністю автомобільного підприємства (на прикладі СП "АвтоЗАЗ-ДЕУ"): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / А.Г. Семенов ; НАН України. Ін-т економіки пром-сті. — Донецьк, 2003. — 19 с.: рис. — укp.

Досліджено питання удосконалення методів організації управління та оцінки господарської діяльності спільного підприємства (СП) за умов жорсткої конкуренції та нестабільності зовнішнього середовища. Визначено основні напрямки та принципи організації виробничої, фінансової та маркетингової діяльності СП за умов переходу до ринкової економіки. Обгрунтовано значення достовірності й точності висновків за результатами аналізу маркетингової, фінансової діяльності та запропоновано методи для їх регулювання. Виявлено тенденції розвитку автомобільного ринку в Україні та розроблено способи його захисту від конкуренції іноземних автовиробників. Удосконалено методи та засоби формування інтегральних та окремих показників оцінки ефективності створення та діяльності спільного підприємства. Наведено методологічний підхід щодо зміни стратегічної парадигми СП на автомобільному ринку, що забезпечує прийняття ефективних управлінських рішень.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)373.31-210.301 +
Шифр НБУВ: РА324908

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Дулеба Н.В. 
Методичні основи визначення рівня економічної безпеки автотранспортного підприємства: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Н.В. Дулеба ; Нац. трансп. ун-т. — К., 2010. — 20 с. — укp.

Обгрунтовано шляхи забезпечення економічної безпеки автотранспортних підприємств на прикладі підприємств ВАТ "Київбудтрансу", удосконалено методичні засади визначення її рівня. Досліджено трансформацію поняття "економічна безпека підприємства", наведено загальну характеристику факторів, що впливають на її формування на автотранспортному підприємстві. Запропоновано визначення поняття "економічна безпека" для підприємств автомобільного транспорту. Розроблено концепцію досягнення рівня економічної безпеки автотранспортного підприємства. Проаналізовано сучасний стан забезпечення економічної безпеки підприємств автомобільного транспорту. Обгрунтовано необхідність обчислення нормативних значень коефіцієнтів розрахунку рівня економічної безпеки й удосконалення методики комплексного оцінювання стану господарської діяльності автотранспортного підприємства, що враховує вплив визначальних факторів на його економічну безпеку. Розроблено методику визначення рівня економічної безпеки автотранспортного підприємства, яка включає три етапи: оцінка поточного стану господарської діяльності, вибір факторів впливу та визначення рівня економічної безпеки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)373.31-995
Шифр НБУВ: РА371775 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Вербицька Г.Л. 
Методичні основи оцінки економічного ризику в діяльності підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Г.Л. Вербицька ; Нац. трансп. ун-т. — К., 2005. — 19 с. — укp.

Розроблено комбінований метод якісно-кількісної оцінки економічного ризику, який передбачає: ідентифікацію можливих видів ризику шляхом відбору найбільш значимих; розрахунок його ступеня та області, а також величини максимальних втрат; проведення пофакторного аналізу параметрів, які впливають на ризик; виявлення можливих способів зниження його ступеня на підставі експертних оцінок та математичних залежностей. Запропоновано модифікований розпливчастий метод аналізу ієрархій для прийняття рішення з множини альтернативних рішень у разі багатокритеріального вибору на базі оперування різного роду вербальними (лінгвістичними) даними. Удосконалено механізм управління ризиком, який полягає у детальному розкритті етапів, у межах яких обгрунтовано вибір заходів зниження економічного ризику залежно від фінансової стійкості підприємства, а також використання внутрішніх способів обмеження ризику, а саме: забезпечення якості виготовленої продукції, перевірку партнерів за бізнесом; бізнес-планування; правильний підбір кадрів; організацію захисту комерційної таємниці підприємства. Здійснено класифікацію критеріїв прийняття рішення за новою ознакою - схильністю підприємства до ризику, що дає змогу ранжувати його на мінімальний, оптимальний та максимальний. Визначено суть категорії "ризик", що розкриває його зміст як імовірність небезпеки або невдачі, зняття суб'єктом господарювання невизначеності з конкретних обставин, подолання непевності та конфлікту у ситуації неминучого вибору, а також поєднання можливості досягнення небажаних і особливо сприятливих відхилень від запланованих результатів. Побудовано статично-ігрові моделі для оцінки ризику у разі прийняття управлінських рішень за умов конфлікту у випадку однозначності цілей. Обгрунтовано певну схему, що встановлює найбільш доцільну послідовність і зміст дій під час розв'язання завдань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)373.31-99 +
Шифр НБУВ: РА334938

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Гарачук 
Методичні, основи оцінки динамічної конкурентоспроможності підприємств автосервісу: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Юлія Олександрівна Гарачук ; Національний транспортний ун-т. — К., 2009. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)373.31-13
Шифр НБУВ: РА366049

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Карпенко О.А. 
Моделі та стратегії функціонування автотранспортних підприємств за умов циклічності: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / О.А. Карпенко ; Нац. трансп. ун-т. — К., 2008. — 18 с. — укp.

Обгрунтовано можливість забезпечення системної ефективності функціонування автотранспортних підприємств (АТП) за умов зміни фаз економічного циклу шляхом розробки та практичної реалізації моделей, стратегій і механізму, які дозволяють встановити наявність прямих і зворотних зв'зків між рівнями досліджуваної соціально-економічної системи, доведено необхідність їх урахування в процесі формування альтернативних варіантів поведінки АТП. Проаналізовано діючу соціально-економічну систему та виявлено цикли на державному, галузевому рівнях, а також на рівні підприємства. Для дослідження циклів застосовано системний підхід, на базі якого сформовано ефективний механізм прийняття рішення за умов циклічності, розкрито його сутність. Розроблено моделі й алгоритми вибору оптимальних альтернатив поведінки АТП за умов циклічності, які доведено до рівня обчилювальних та організаційних процедур, обгрунтовано можливість їх реалізації у кожному АТП незалежно від форми власності та відомчої належності. На підставі результатів наукового дослідження обгрунтовано альтернативи поведінки підприємства; визначено основні чинники впливу циклічності на його функціонування; здійснено моделювання результатів діяльності за певних альтернатив поведінки та з урахуванням чинників впливу циклічності; визначено оптимальний альтернативний варіант поведінки підприємства за умов циклічності економіки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)373.31 в611 +
Шифр НБУВ: РА357628

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Чигринець І.А. 
Організаційно-економічне обгрунтування комерційної стійкості роботи автотранспортного підприємства: Автореф. дис... канд. техн. наук: 08.06.01 / І.А. Чигринець ; Укр. трансп. ун-т. — К., 1999. — 20 с. — укp.

Розроблені науково-методичні аспекти організаційно-економічного обгрунтування комерційної стійкості роботи автотранспортного підприємства. Розроблений механізм моделювання комерційної стійкості функціонування підприємства дозволяє фахівцям галузі обгрунтувати стратегію поведінки на ринку автотранспортних послуг з урахуванням розвитку економічного потенціалу конкретного АТП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)373.31

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Пономарьова 
Оцінка впливу маркетингових інструментів на управління конкурентоспроможністю автотранспортного підприємства: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Наталія Миколаївна Пономарьова ; Українська держ. академія залізничного транспорту. — Х., 2008. — 21 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)373.31-13-211.1
Шифр НБУВ: РА359354

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Блага В.В. 
Оцінка ефективності інвестиційних проектів як складова процесу прийняття інвестиційного рішення на підприємствах автомобільного пасажирського транспорту: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / В.В. Блага ; Нац. транспорт. ун-т. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Розроблено методичне забезпечення прийняття рішення про доцільність інвестування на підприємствах автомобільного пасажирського транспорту з позиції підприємства, споживачів і держави. Обгрунтовано методичні положення оцінювання екологічного ефекту інвестиційного проекту на підприємствах автомобільного пасажирського транспорту. Запропононовано комплексний показник оцінювання рейтингу інвестування, що включає визначення впливу транспортного процесу на навколишнє природне середовище. Доповнено перелік ефектів від реалізації екологічно доцільних інвестиційних проектів. Встановлено порядок розподілу екологічних витрат між суб'єктами економіки. Обгрунтовано методичні основи вибору об'єкта інвестування та підприємства з метою інвестування на рівні держави.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)373.31-56 +
Шифр НБУВ: РА362746

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
17.

Міокова Г.І. 
Оцінка результативності праці і форми активізації її забезпечення: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Г.І. Міокова ; Нац. трансп. ун-т. — К., 2002. — 18 с. — укp.

Узагальнено теоретичні засади визначення економічної суті категорії "результативність праці", виявлено методологічні проблеми, пов'язані з показниками визначення результативності та міри праці у процесі трудових відносин. Розглянуто діючу практику регулювання результативності праці. Проаналізовано взаємозв'язок мотивації та результативності праці. Визначено методики оцінки та регулювання результативності праці робітників, службовців на базі показників: індексу якості трудового потенціалу, інтегрального коефіцієнта удосконалення виробництва, результативності використання робочого часу, а також рентабельності праці. Розроблено методичний апарат виявлення резервів росту результативності праці, що охоплює комплекс методичних прийомів, спрямованих на пошук і систематизацію резервів, застосування методів оцінки їх впливу на результативність праці. Наведено пропозиції щодо оцінки результативності праці та активізації її забезпечення, які сприяють економічному зростанню суб'єктів господарювання на підставі підвищення ефективності управління працею, посилення стимулювання використання трудового потенціалу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)373.31-64
Шифр НБУВ: РА320819 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Овсюченко Ю.В. 
Оцінка функціонування економічного механізму діяльності транспортних підприємств: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.04 / Ю.В. Овсюченко ; Укр. держ. акад. залізн. трансп. — Х., 2008. — 20 с. — укp.

Сформовано методику оцінювання функціонування економічного механізму діяльності автотранспортних підприємств (АТП) за умов інтеграції. Розкрито суть і уточнено зміст поняття "економічний механізм діяльності підприємства". Проаналізовано функціонування економічного механізму діяльності підприємств (ФЕМДП), а також методи оцінювання ФЕМДП, які вкористовуються. Запропоновано концептуальну модель розвитку організаційної структури транспортного підприємства, а також показник гнучкості його розвитку. Розроблено методичний підхід до розрахунку інтегрального показника кількісного оцінювання ФЕМДП. Запропоновано напрямки застосування методики шляхом порівняння величини показників, що оцінюються, з аналогічними у базисному році, в якому результати діяльності були найкращими. Дана модель дозволяє без залучення суттєвих додаткових коштів забезпечити одержання об'єктивної інформації про функціонування економічного механізму транспортних підприємств, оцінити його, виявити напрямки вдосконалення такого механізму, збільшити рентабельність власного виробництва та зміцнити фінансовий стан суб'єктів господарювання. Основні теоретичні та практичні результати впроваджено в практику діяльності АТП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)373.31 +
Шифр НБУВ: РА357795

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Вербицька В.І. 
Планування бюджетної підтримки підприємств міського пасажирського транспорту (на прикладі автобусного транспорту м.Харкова): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.02.03 / В.І. Вербицька ; Харк. нац. ун-т ім. В.Н.Каразіна. — Х., 2002. — 21 с.: рис. — укp.

Розглянуто теоретичні аспекти транспортної пасажирької діяльності за ринкових відносин та обгрунтовано необхідність державного втручання у економічний механізм діяльності міського громадського пасажирського транспорту. Розроблено методику урахування соціальної складової у ході визначення тарифів на перевезення. Встановлено фактори, що сприяють беззбитковій діяльності муніципального пасажирського транспорту. Зроблено аналіз бюджетної підтримки міських пасажирообслуговуючих систем. Акцентовано увагу на необхідності комплексного підходу до реалізації державної підтримки підприємств громадського транспорту. Запропоновано концепцію державної підтримки, реалізація якої дозволить створити необхідні умови для розвитку міського пасажирського транспорту та забезпечити належний рівень пасажирських послуг населенню, розроблено методику її планування та впровадження. Визначено причини та наслідки кризового стану громадських пасажирських підприємств державної аба частково державної форми власності, пов'язані зі зміною економічного середовища, повільним відновленням основних фондів, відсутністю інвестиційних ресурсів, ігноруванням ролі громадського транспорту як важливої сфери національної економіки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)261.532.373.3 + У9(4УКР)373.31-93-23 + У9(4УКР-4ХАР)261.532.373.3 + У9(4УКР-4ХАР)373.31-93-23 +
Шифр НБУВ: РА322054

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
20.

Уткіна М.М. 
Планування дебіторської заборгованості в умовах вантажних автотранспортних підприємств: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / М.М. Уткіна ; Нац. транспорт. ун-т. — К., 2005. — 20 с. — укp.

Удосконалено систему планування дебіторської заборгованості за транспортні послуги для створення передумов підвищення прибутковості вантажних перевезень у межах прийнятного для автотранспортного підприємства рівня ризику втрати ліквідності. Розроблено моделі планування дебіторської заборгованості за транспортні послуги шляхом обгрунтування параметрів кредитної політики на плановий період. Розроблено оперативні плани перевезень вантажів, що забезпечують диференційований підхід до кредитування замовників різних категорій, класів кредитоспроможності та передбачають максимальну прибутковість перевезень і прийнятний рівень ризику втрати ліквідності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)373.31-93-23 +
Шифр НБУВ: РА336845

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського