Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
у знайденому
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (2)Реферативна база даних (387)Книжкові видання та компакт-диски (260)Журнали та продовжувані видання (67)
Пошуковий запит: (<.>U=У9(4Укр)306.952$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 48
Представлено документи з 1 до 20
...

      
1.

Мусієнко Н.М. 
Впровадження системи контролінгу на фармацевтичних підприємствах: автореф. дис... канд. фармац. наук: 15.00.01 / Н.М. Мусієнко ; Нац. фармац. ун-т. — Х., 2009. — 23 с. — укp.

Науково обгрунтовано та розроблено організаційно-методичні рекомендації щодо впровадження системи контролінгу на промислових фармацевтичних підприємствах з метою підвищення цінової доступності лікарських засобів і забезпечення стратегічної конкурентоспроможності фармвиробників. Удосконалено систему контролінгу з урахуванням специфіки діяльності фармацевтичних підприємств за умов впровадження клієнтоорієнтованого підходу та менеджменту якості. Запропоновано методичні підходи до створення центрів відповідальності на даних підприємствах. Розроблено науково-практичні підходи до вдосконалення технології бюджетування з використанням процесних технологій. Висвітлено методичні засади для побудови системи контролю та відповідальності за виконання бюджетів. Розроблено методику впровадження системи збалансованих показників ефективності та на її підставі вдосконалено систему мотивації центрів відповідальності фармацевтичних підприємств. Обгрунтовано організаційно-методичне й інформаційне забезпечення системи контролінгу. Запропоновано методику оцінювання результативності та соціально-економічної ефективності впровадження та функціонування такої системи на фармацевтичних підприємствах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.952.1-21 +
Шифр НБУВ: РА364021

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Дутчак І.Б. 
Державне регулювання розвитку фармацевтичного ринку в Україні: автореф. дис... канд. екон. наук: 08.00.03 / І.Б. Дутчак ; Львів. нац. ун-т ім. І.Франка. — Л., 2007. — 20 с. — укp.

Розроблено схему комплексного дослідження фармацевтичного ринку. Удосконалено схему механізму державного регулювання такого ринку, уточнено понятійний апарат. Наведено пропозиції щодо вдосконалення нормативного забезпечення та адаптації міжнародного досвіду державного регулювання фармацевтичного ринку до національних умов. З'ясовано роль державних інститутів у такому регулюванні. Розроблено модель формування прибутку торговельних фармацевтичних підприємств. Запропоновано методику розрахунку її параметрів. Розроблено метод ціноутворення стосовно фармацевтичних засобів, який передбачає врахування державного регулювання межових торговельних націнок на медикаменти. Класифіковано функції фармацевтичного ринку, чинники впливу на його розвиток. Запропоновано методику сегментації даного ринку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.952-861-21,01 +
Шифр НБУВ: РА353520

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
3.

Клунко Н. С. 
Економіко-організаційний механізм розвитку логістичних процесів у виробничій сфері: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Н. С. Клунко ; НАН України, Н.-д. центр індустр. пробл. розв. — Х., 2011. — 20 с. — укp.

Досліджено теоретичні засади розвитку логістичного підходу в управлінні підприємствами, основні методичні підходи до оцінки ефективності логістичного управління в сучасній господарській системі фармацевтичних підприємств. Охарактеризовано стан розвитку фармацевтичної галузі України, проаналізовано структуру витрат в собівартості лікарських засобів, відзначено значний вплив логістичного процесу на кінцеву вартість лікарських засобів для споживачів України. Розроблено адаптивну модель організаційно-економічного механізму управління логістичним процесом на підприємствах фармацевтичної промисловості, визначено шляхи вдосконалення системи управління на основі використання принципів логістики. Обгрунтовано методичний підхід до оцінки економічної ефективності застосування організаційно-економічного механізму управління логістичним процесом на підприємствах фармацевтичної промисловості України. Запропоновано схему механізму взаємодії логістичної служби з іншими підрозділами фармацевтичного підприємства, в якій всі сфери виробництва пов'язані між собою і замкнені на логістичній службі підприємства.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.952.1-591
Шифр НБУВ: РА382359 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
4.

Посилкіна О.В. 
Інноваційно-інвестиційний розвиток фармацевтичного виробництва і проблеми його фінансового забезпечення: Автореф. дис... д-ра фармац. наук: 15.00.01 / О.В. Посилкіна ; Нац. фармац. ун-т. — Х., 2003. — 36 с.: рис., табл. — укp.

Науково обгрунтовано методологічні та методичні підходи щодо активізації інноваційно-інвестиційних процесів у фармацевтичному виробництві шляхом впровадження сучасних фінансово-економічних механізмів та побудови багатоканальної та багаторівневої системи їх фінансового забезпечення. Запропоновано інноваційну модель розвитку виробництва з урахуванням специфіки фармацевтичної галузі, обгрунтовано її головні характеристики та принципи побудови. Розроблено організаційні засади впровадження стратегічного фінансового менеджменту на хіміко-фармацевтичних підприємствах (ХФП). Запропоновано модель створення в Україні фармацевтичної промислово-фінансової групи (ПФГ). Доведено необхідність системного підходу до оцінки ефективності інноваційно-інвестиційної діяльності ХФП, запропоновано використання інтегрального показника її розвитку, розроблено методику його вимірювання. Обгрунтовано концепцію управління інвестиціями за умов фармацевтичного виробництва. Розроблено галузеву методику оцінки інноваційно-інвестиційних проектів. Опрацьовано пріоритетні напрямки удосконалення управління власними фінансовими ресурсами ХФП за умов їх інноваційно-інвестиційного розвитку. Теоретично обгрунтовано та розроблено методичні рекомендації з впровадження оптимальної моделі управління оборотними активами ХФП.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.952-56 +
Шифр НБУВ: РА326556

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
5.

Мех О.А. 
Інноваційно-соціальна модель розвитку фармацевтичної галузі України: автореф. дис... д-ра екон. наук: 08.00.03 / О.А. Мех ; Центр дослідж. наук.-техн. потенціалу та історії науки ім. Г.М.Доброва НАН України. — К., 2009. — 36 с. — укp.

Обгрунтовано методичні підходи щодо підвищення рівня соціалізації інноваційного процесу національної фармацевтичної галузі. Обгрунтовано доцільність запровадження нової моделі та нового рівня взаємовідносин між державою, науковими центрами та підприємствами за умов використання ринкових важелів впливу. Запропоновано принципи, концептуальні підходи, структуру, алгоритм функціонування моделі. Проаналізовано існуючі наукові концепції щодо проблеми соціалізації економіки, науково-технологічного й інноваційного розвитку фармацевтичної галузі. Досліджено інноваційні тенденції у світовій фармацевтичній галузі, а також науково-технічний і промисловий потенціал міжнародних інноваційних, генеричних і біотехнологічних компаній. Проаналізовано основні етапи життєвого циклу фармацевтичної інновації, рівень наукоємності продукції вітчизняних та іноземних компаній. Досліджено основні теоретичні підходи, ринкову практику та наслідки злиття учасників даної галузі. Проведено аналіз статистичних показників наукової та науково-технічної діяльності суб'єктів вітчизняної галузі. Розроблено та проведено прогнозно-аналітичне дослідження науково-технологічного й інноваційного розвитку вітчизняної фармацевтичної галузі у пріоритетних напрямках.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.952-55 +
Шифр НБУВ: РА365328

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
6.

Загорій В.А. 
Комплексне програмно-цільове управління виробництвом лікарських засобів в умовах впровадження правил GMP на фармацевтичному підприємстві: Автореф. дис... д-ра фармац. наук: 15.00.01 / В.А. Загорій ; Укр. фармац. акад. — Х., 1999. — 33 с. — укp.

Теоретично обгрунтовані, розроблені та запропоновані інструктивно-методичні рекомендації з організації контролю та дотримання санітарно-технічного, технологічного режиму в умовах дотримання норм та стандартів GMP при проведенні реконструкції та модернізації фармацевтичного підприємства; з аналізу захворюваності персоналу та техніки безпеки; з аналізу кадрового складу працюючих у сфері фармацевтичної промисловості та визначення потреби в їх післядипломній підготовці. Науково обгрунтована і реалізована програма реконструкції і модернізації цеху м'яких лікарських форм та дільниці по виготовленню ін'єкційних розчинів на фармацевтичній фірмі "Дарниця" та підвищення кваліфікації персоналу. Вивчена захворюваність працюючих у взаємозв'язку з умовами їх праці. Проведено аналіз деяких фінансово-господарських показників та показана динаміка їх розвитку.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)306.952

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
7.

Загорій В.А. 
Комплексне програмно-цільове управління виробництвом лікарських засобів в умовах впровадження правил GMP на фармацевтичному підприємстві: Автореф. дис... д-ра фармац. наук: 15.00.01 / В.А. Загорій ; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2002. — 30 с. — укp.

Вперше в Україні запропоновано та науково обгрунтовано концептуальні підходи щодо проведення реконструкції та модернізації технологічного процесу фармацевтичного підприємства, відповідно до міжнародних стандартів та вимог GMP. Розроблено систему управління контролю якості лікарських засобів згідно з стандартами GMP і GLP. Науково обгрунтовано необхідність організації та проведення перманентного післядипломного навчання та атестації спеціалістів, зайнятих у сфері створення, виробництва та реалізації ліків. Запропоновано пакети нормативних документів організації та створення професійних товариств (об'єднань), орієнтованих на захист вітчизняного виробника та усіх суб'єктів фармацевтичної діяльності.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)306.952-21
Шифр НБУВ: РА317714 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
8.

Камишніков Р.В. 
Конкурентоспроможність підприємства в системі маркетингу: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Р.В. Камишніков ; Київ. нац. екон. ун-т ім. В.Гетьмана. — К., 2006. — 18 с. — укp.

Досліджено теоретичні та практичні аспекти формування та розвитку маркетингового ресурсу як потужного засобу підвищення конкурентоспроможності фармацевтичних підприємств України. На підставі узагальнення літературних джерел та вивчення результатів господарської практики вітчизняних фармацевтичних виробників уточнено економічний зміст понять "маркетинг", "конкуренція" та "конкурентоспроможність" й обгрунтовано їх види, а саме: фармацевтичний маркетинг і конкурентоспроможність фармацевтичного товаровиробника. Висвітлено підходи та практичні засади, спрямовані на формування та використання маркетингових ресурсів для посилення конкурентних позицій вітчизняних фармацевтичних підприємств. Розвинуто методологічні засади застосування основних методів оцінки конкурентоспроможності підприємств, виявлено їх переваги та недоліки.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.952.1-13-211.1 +
Шифр НБУВ: РА348102

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
9.

Сагайдак Р.В. 
Логістичний підхід до управління матеріальними ресурсами на фармацевтичному підприємстві: Автореф. дис... канд. фармацевт. наук: 15.00.01 / Р.В. Сагайдак ; Нац. фармац. акад. України. — Х., 2002. — 19 с.: рис. — укp.

Розроблено комплексний підхід до вибору постачальників субстанцій та матеріалів. Наведено організаційно-практичні засади процесу складування матеріальних ресурсів та запропоновано алгоритм оптимального руху потоків на складах фармацевтичних підприємств (ФП). Розроблено модель управління запасами за умов ФП. Доведено необхідність використання тягнучої системи організації виробництва та методики оптимізації виробничої програми з урахуванням фінансових критерії. Представлено модель оптимізації регіональної збутової політики ФП з використанням теорії графів. Обгрунтовано організаційне забезпечення впровадження логістики у виробництво. Наведено модель формування інформаційних потоків, а також методику розрахунку комплексного показника ефективності управління ресурсами ФП та побудовано багатофакторну модель залежності комплексного показника від незалежних змінних.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.952-55-21
Шифр НБУВ: РА321830

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
10.

Бурсаков А.В. 
Логістичні системи на фармацевтичному підприємстві: формування та функціонування: Автореф. дис. канд. екон. наук: 08.06.01 / А.В. Бурсаков ; Дон. держ. ун-т економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського. — Донецьк, 2003. — 18 с. — укp.

Уточнено поняття "логістики" як руху матеріальних та інформаційних потоків, що забезпечують доставку товарів на необхідне місце в необхідний час з оптимальними витратами і спрямовані на забезпечення задоволення потреб і запитів споживачів. Визначено місце транспортно-складської логістики в логістичній системі фармацевтичних підприємств, виділено її функціональні підсистеми, розкрито їх зміст. Проведено діагностику логістичних інформаційних систем, досліджено транспортно-складську логістику фармацевтичних підприємств, наведено оцінку ефективності її функціонування на досліджуваних підприємствах. Запропоновано рекомендації щодо вдосконалення механізму формування системи транспортно-складської логістики на фармацевтичних підприємствах. Розроблено блок-схему процесу стратегічного управління транспортно-складською логістикою фармацевтичних підприємств, що включає: стратегічний аналіз, стратегічне планування та стратегічний контроль. Визначено механізм впровадження транспортно-складської логістики шляхом комплексного поєднання транспортної, складської логістики, логістичного сервісу та логістики запасів, що спрямовані на підвищення ефективності діяльності фармацевтичного підприємства. Визначено конкретні заходи щодо реалізації систем управління товарними запасами фармацевтичних підприємств. Створено інтегровану систему координації логістичних процесів на фармацевтичному підприємстві.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.952.1-21 +
Шифр НБУВ: РА327943

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
11.

Шевченко О.Л. 
Маркетингова товарна політика підприємства (на прикладі фармацевтичної галузі України): Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / О.Л. Шевченко ; Київ. нац. екон. ун-т. — К., 2003. — 17 с.: рис., табл. — укp.

Проаналізовано стан і тенденції розвитку світового та вітчизняного фармацевтичних ринків. Досліджено особливості фармацевтичних товарів та їх вплив на побудову маркетингової товарної політики фармацевтичного підприємства. Поглиблене поняття "маркетингова товарна політика", визначено специфічні ознаки, напрямки та проблеми щодо її реалізації. Досліджено соціально-економічні аспекти фармацевтичної діяльності, створено комплекс елементів, що формує конкурентоспроможність лікарського засобу. Удосконалено модель асортиментної політики вітчизняного фармацевтичного підприємства. Запропоновано схему вдосконалення діяльності служби маркетингу галузевих підприємств. Обгрунтовано пропозиції щодо підвищення ролі соціального чинника у забезпеченні населення фармацевтичними товарами.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.952-592 +
Шифр НБУВ: РА327511

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
12.

Сай Д. В. 
Маркетингові стратегії підприємств на фармацевтичному ринку: автореф. дис. ... канд. екон. наук : 08.00.04 / Д. В. Сай ; Київ. нац. торг.-екон. ун-т. — К., 2010. — 21 с. — укp.

Доведено, що стратегії фармацевтичних підприємств мають передбачати багатоаспектність, консеквентність і виявлятися у логічному виокремленні сегментів (лікарів, фармацевтів, споживачів) для рецептурних і безрецептурних фармацевтичних продуктів. Визначено, що конститутивними компонентами процесу формування маркетингових стратегій є сегментування, таргетування, позиціонування в межах дезидератів соціальної відповідальності фармацевтичного бізнесу. Удосконалено методичний підхід оцінки зв'язку сегментування, таргетування, позиціонування та формування конкурентних маркетингових стратегій підприємств на основі використання методу рейтингової оцінки сегментів. Запропоновано процедуру, яка на відміну від існуючих, передбачає використання інтерактивного дослідження вибіркової сукупності незалежних фахівців. Встановлено, що найбільш сутнісними чинниками успіху фармацевтичного підприємства та його товару на ринку є: виробництво та продаж продуктів, які відповідають європейським стандартам, висока якість, ефективність яких доведена довгостроковими медичними дослідженнями, висококваліфіковані медичні представники, використання оптимальних методів просування товару. Запропоновано уведення трейд-маркетингу для впроваджування стратегій маркетингу за сучасних умов зростаючої конкуренції з боку вітчизняних і закордонних підприємств і розроблено систему формування функцій та бюджету даного структурного підрозділу.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.952.1-211.1
Шифр НБУВ: РА375872 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
13.

Калініченко Г.В. 
Механізм управління господарсько-економічною діяльністю підприємств фармацевтичної галузі: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.06.01 / Г.В. Калініченко ; Дніпропетр. ун-т економіки та права. — Д., 2003. — 19 с.: рис., табл. — укp.

Виявлено основні тенденції розвитку фармацевтичного ринку з урахуванням змін обсягів виробництва, імпорту та експорту, а також надано практичні рекомендації щодо стратегії подальшого розвитку, впровадження інновацій та підвищення прибутковості. З застосуванням модернізованого методу регресійного аналізу розроблено економіко-математичну модель ефективного керування господарсько-економічною діяльністю підприємства. Зауважено, що оцінка ефективності даної діяльності за допомогою запропонованої динамічної моделі розкриває ефективність використання ресурсів підприємства, дає змогу прогнозувати обсяги реалізації, валового доходу та витрат для оптимізації норми прибутку підприємства в цілому. Визначено вплив чинників на результуючий показник та взаємозв'язки між цими чинниками, а також надано можливість виявити резерви, які забезпечують підвищення ефективності господарської діяльності підприємства. Запропоновано практичні рекомендації щодо удосконалення механізму керування господарсько-економічною діяльністю підприємств з урахуванням впливу виявлених особливостей.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.952.1-21
Шифр НБУВ: РА326864

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
14.

Пукіш Н.Б. 
Моделі оцінки і аналізу у логістичних системах підприємства: Автореф. дис... канд. екон. наук: 08.03.02 / Н.Б. Пукіш ; Технол. ун-т Поділля. — Хмельниц., 2003. — 16 с. — укp.

Запропоновано комплекс моделей формування гнучкої логістичної стратегії фармацевтичного підприємства: оцінки стану ринків збуту, прогнозування обсягів продажу, оцінки привабливості регіональних ринків збуту, оцінки конкурентної позиції підприємства та його фінансового потенціалу, вибору логістичної стратегії, формування портфеля замовлень. Відзначено, що синтез запропонованих моделей дає змогу підвищити адаптивні властивості логістичної системи, і, як наслідок, знизити тривалість узгодження замовлень та їх виконання, а також знизити вартість продукції, що випускається, розширити можливості регулювання цін, зменшити ступінь ризику за умов зниження збуту.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.952.1-210.301 +
Шифр НБУВ: РА327410

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
15.

Назаркіна В.М. 
Наукове обгрунтування аспектів управління соціально-трудовими відносинами у фармацевтичній галузі: Автореф. дис... канд. фармац. наук: 15.00.01 / В.М. Назаркіна ; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2002. — 21 с. — укp.

Наведено теоретико-методологічні основи дослідження соціально-трудових процесів. Визначено особливості реалізації соціально-трудових відносин за умов праці молодого фахівця, на етапі самостійної професійної діяльності провізора та на рівні управління. Визначено фактори, що впливають на процес управління соціально-трудовими відносинами та досліджено перспективні напрямки його оптимізації. У рамках комплексного підходу вивчено систему мотивації праці фармацевтичних працівників та визначено соціальні резерви підвищення ефективності їх діяльності. На базі результатів аналізу створено методичні підходи до удосконалення управління соціально-трудовими відносинами у фармацевтичній галузі, які знайшли практичне використання в управлінських структурах на рівні регіонів, районів та окремих фармацевтичних підприємств різних форм власності, а також впроваджені до навчального процесу фармацевтичних закладів освіти.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)306.952-640-21
Шифр НБУВ: РА319544 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
16.

Краснянська Т.М. 
Наукове обгрунтування організаційно-методичного забезпечення ефективної діяльності персоналу підприємств фармацевтичної галузі: Автореф. дис... канд. фармац. наук: 15.00.01 / Т.М. Краснянська ; Київ. мед. акад. післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2006. — 23 с. — укp.

Вперше проведено ретроспективне дослідження динаміки показників розвитку та сучасного стану аптечної галузі України за період с 1911 по 2004 р. Доведено, що показник товарообігу на 1-го працюючого за умов нестабільності цін не може бути об'єктивним показником продуктивності праці. Розроблено кваліфікаційні характеристики нового покоління посад, професій і деяких професійних угруповань для персоналу підприємств промислової фармації та "уповноваженої особи" з контролю якості лікарських засобів. Наведено основні організаційно-методичні рекомендації, Положення, програми й учбові плани для організації повноцінної підготовки, перепідготовки, удосконалення й атестації кадрів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Р282 к + У9(4УКР)306.952-640-21 +
Шифр НБУВ: РА342980

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
17.

Галій Л.В. 
Наукове обгрунтування та розробка методичних підходів до регулювання цін на лікарські засоби: Автореф. дис... канд. фармац. наук: 15.00.01 / Л.В. Галій ; Нац. фармац. ун-т. — Х., 2004. — 19 с. — укp.

Висвітлено комплекс заходів щодо державного регулювання цін на медикаменти за сучасних умов, визначальними з яких є постійне ведення Національного переліку основних лікарських засобів та впровадження реєстрації цін виробників основних лікарських засобів (ОЛЗ). Розроблено та запропоновано Державній службі лікарських засобів та виробів медичного призначення Міністерства охорони здоров'я України методику проведення експертизи та державної реєстрації цін виробників ОЛЗ з використанням показника доступності лікарського забезпечення. Визначено формулу обрахування зазначеного показника. Описано структуру бази даних цін країн світу на ОЛЗ для забезпечення інформаційних потреб державних органів, які здійснюють політику регулювання. Наведено методичні рекомендації щодо проведення моніторингу системи цін на ОЛЗ як інструменту ефективного контролю за виконанням заходів державної політики регулювання ціноутворення.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.952-861 +
Шифр НБУВ: РА329662

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
18.

Бабінцева Л.Ю. 
Науково-методичне обгрунтування управління персоналом на фармацевтичних промислових підприємствах в умовах інформатизації фармацевтичного ринку: Автореф. дис... канд. фармац. наук: 15.00.01 / Л.Ю. Бабінцева ; Київ. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л.Шупика. — К., 2004. — 19 с.: рис. — укp.

Уперше досліджено та проаналізовано чинники управління персоналом фармацевтичного промислового підприємства за умов перехідного періоду економіки держави та впровадження міжнародних вимог GMP ЄС та стандартів ISO. Вивчено й обгрунтовано взаємозв'язок між основними показниками діяльності промислового підприємства, а також тенденціями їх розвитку та якісними змінами кадрового складу взагалі та за окремими контингентами працюючих зокрема. Уперше запропоновано уніфіковану методику анкетування працівників промислового підприємства для динамічного комп'ютерного аналізу чинників управління персоналом. Наведено науково-методичні рекомендації для подальшої розробки теорії мотивації трудової діяльності, підвищення ефективності праці шляхом регулювання мотиваційного механізму на різних рівнях народного господарства. Запропоновано концепцію інформатизації ринку лікарських засобів та фармацевтичних послуг з урахуванням принципів інтеграції в єдину міжнародну комп'ютерну мережу та здійснено її технологічну реалізацію.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.952-640-21 +
Шифр НБУВ: РА329828

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
19.

Шуванова О.В. 
Науково-методичні основи інформаційного забезпечення прийняття рішень у фармації: Автореф. дис... канд. фармац. наук: 15.00.01 / О.В. Шуванова ; Нац. фармац. акад. України. — Х., 2001. — 19 с. — укp.

На підставі результатів дослідження інформаційних потреб фахівців системи лікарського забезпечення населення розроблено автоматизовану інформаційно-пошукову систему (АІПС) "Фармінфо", призначену для забезпечення фармацевтичною інформацією широкого кола фахівців. Створено інформаційну маркетингову систему "Архіви Доктора Прайса Н", яка надає широкі можливості у накопиченні та аналізі комерційної інформації у фармації. Вивчено її ефективність. Розроблено еспертну систему "Субстанції лікраських засобів" для обгрунтування прийняття рішень щодо доцільності виробництва субстанцій в Україні.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4Укр)306.952-592 + Л66с116
Шифр НБУВ: РА316968 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
20.

Бондарєва І. В. 
Науково-методичні підходи до адаптивного управління фармацевтичними організаціями: автореф. дис. ... канд. фармац. наук : 15.00.01 / І. В. Бондарєва ; Нац. мед. акад. післядиплом. освіти ім. П.Л. Шупика. — К., 2011. — 21 с. — укp.

Обгрунтовано науково-методичні підходи до адаптивного управління фармацевтичними організаціями з використанням методів анкетування, статистичного аналізу та моделювання. Розроблено методику кількісного оцінювання впливу факторів зовнішнього макросередовища на діяльність аптечних підприємств, яка дозволяє визначати ступінь успіху функціонування аптеки під впливом факторів зовнішнього макросередовища. Розроблено та побудовано дискримінанті моделі для діагностування рівня розвитку аптечних підприємств за оцінками факторів мікросередовища, запропоновано сучасні заходи адаптації. Проведено моделювання процесу адаптації ФП до змін зовнішнього середовища на прикладі ВАТ "ХФЗ "Червона Зірка": визначено та досліджено ступінь впливу основних складових факторів макро- та мікросередовища для ФП, опрацьовано стохастичну модель для адаптації ФП до змін зовнішнього середовища та методики оцінювання ефективності адаптаційних заходів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: У9(4УКР)306.952.1-21
Шифр НБУВ: РА379697 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
...
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського