Бази даних

Автореферати дисертацій - результати пошуку

Mozilla Firefox Для швидкої роботи та реалізації всіх функціональних можливостей пошукової системи використовуйте браузер
"Mozilla Firefox"

Вид пошуку
Сортувати знайдені документи за:
авторомназвоюроком видання
Формат представлення знайдених документів:
повнийстислий
 Знайдено в інших БД:Наукова електронна бібліотека (7)Реферативна база даних (115)Книжкові видання та компакт-диски (130)Журнали та продовжувані видання (4)
Пошуковий запит: (<.>U=Х839(4/8)$<.>)
Загальна кількість знайдених документів : 8
Представлено документи з 1 до 8

      
1.

Гетманцев Д.О. 
Банківська таємниця: особливості її нормативно-правового регулювання в Україні та в законодавстві зарубіжних країн: Автореф. дис. канд. юрид. наук: 12.00.07 / Д.О. Гетманцев ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2003. — 20 с. — укp.

Проведено комплексне дослідження теоретичних та практичних аспектів особливостей нормативно-правового регулювання банківської таємниці як в Укрїні, так і в законодавстві інших країн. Запропоновано удосконалити зміст легалізованого українським законодавством поняття "банківська таємниця", розширити перелік відомостей, що мають відноситись до інформації, що становить банківську таємницю, удосконалити механізм її захисту. Висвітлено порядок розкриття відомостей, що становлять банківську таємницю на запит відповідного компетентного органу, надано аналіз повноважень правоможних суб'єктів, вказано на недоліки в чинній процедурі розкриття банківської таємниці, запропоновано шляхи їх подолання. Запропоновано удосконалити механізм надання інформації, що становить банківську таємницю, на запит уповноважених осіб, усунути неоднозначності в даній процедурі. Досліджено інститут юридичної відповідальності, проаналізовано правовий інститут притягнення винних у розкритті банківської таємниці осіб до фінансово-правової, цивільно-правової, адміністративно-правової та кримінально-правової відповідальності. На основі результатів проведених досліджень обгрунтовано необхідність внесення відповідних змін у законодавство.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)212.3 + Х839(4/8)212.3 +
Шифр НБУВ: РА328099

Рубрики:

Географічні рубрики:

      
2.

Андріанов М.В. 
Засоби та правовий режим забезпечення кредитних зобов'язань: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / М.В. Андріанов ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 17 с. — укp.

На підставі аналізу положень законодавства України та законодавств ряду іноземних країн, а також основних аспектів теорії забезпечувальних правовідносин досліджено поняття "забезпечення цивільних прав та інтересів", "забезпечувального інтересу та правового режиму забезпечення зобов'язань", структуру забезпечувальних правовідносин. Обгрунтовано теоретичні положення, а також пропозиції щодо вдосконалення чинного законодавства України, спрямовані на вдосконалення правового регулювання забезпечення кредитних зобов'язань.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х832.08 + Х839(4УКР)212.3 + Х839(4/8)212.3 +
Шифр НБУВ: РА344842

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
3.

Філіп'єв А.О. 
Застосування іноземного права для регулювання приватноправових відносин: проблеми та перспективи: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / А.О. Філіп'єв ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2009. — 20 с. — укp.

Комплексно досліджено питання, пов'язані з застосуванням іноземного приватного права для регулювання приватноправових відносин за участю іноземного елементу. Особливу увагу приділено питанням теоретичного обгрунтування необхідності застосування іноземного права. Розглянуто зв'язок, що існує між можливістю застосування іноземного права та принципами права. Проаналізовано проблеми тлумачення змісту іноземних норм і встановлення обмежень щодо їх застосування. Досліджено питання визначення процесуального характеру іноземного права, запропоновано способи встановлення у суді змісту його норм та участі у даному процесі сторін. Розглянуто процесуальні наслідки незастосування/неправильного застосування іноземних правових норм.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х93 + Х839(4/8) + Х002.5 +
Шифр НБУВ: РА362313

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
4.

Островська 
Непрямі (похідні) позови: міжнародний досвід та законодавство України: автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / Людмила Анатоліївна Островська ; Одеська національна юридична академія. — О., 2008. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х892.13 + Х892.19(4/8)13 + Х830.12 + Х839(4/8)901.414
Шифр НБУВ: РА366240

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
5.

Валах В. В. 
Порівняльно-правова характеристика спадкових правовідносин в Україні та зарубіжних країнах (Російській Федерації, Франції, Німеччині, США): автореф. дис. ... канд. юрид. наук : 12.00.03 / В. В. Валах ; Науково-дослідний інститут приватного права і підприємництва Академії правових наук України. — К., 2009. — 19 с. — укp.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)8 + Х839(4/8)8 + Х999.83
Шифр НБУВ: РА369378 Пошук видання у каталогах НБУВ 

Рубрики:

Географічні рубрики:
  

      
6.

Кармаза О.О. 
Спадкування у сучасному міжнародному приватному праві: Автореф. дис... канд. юрид. наук: 12.00.03 / О.О. Кармаза ; Київ. нац. ун-т ім. Т.Шевченка. — К., 2006. — 18 с. — укp.

Проведено комплексне наукове дослідження питань спадкування у сучасному міжнародному приватному праві (МПрП). Особливу увагу приділено вивченню шляхів регулювання спадкових відносин з іноземним елементом у державах континентальної системи права та системи загального права. Проведено детальний аналіз колізійних норм щодо спадкування, а також матеріальних норм спадкового права, характерних для правової системи даних країн. Досліджено колізійні норми щодо спадкування Закону України "Про міжнародне приватне право". В аспекті спадкового права вивчено уніфікацію норм МПрП. Розроблено теоретичні пропозиції та практичні рекомендації щодо удосконалення окремих положень Цивільного кодексу України, Закону України "Про міжнародне приватне право", міжнародних двосторонніх договорів України про правові відносини та правову допомогу у цивільних справах.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х938 + Х930.0 + Х839(4/8)8 +
Шифр НБУВ: РА342678

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
7.

Кібенко О.Р. 
Сучасний стан та перспективи правового регулювання корпоративних відносин: порівняльно-правовий аналіз права ЄС, Великобританії та України: Автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.04 / О.Р. Кібенко ; Нац. юрид. акад. України ім. Я.Мудрого. — Х., 2006. — 40 с. — укp.

Досліджено сучасний стан і перспективи регулювання корпоративних відносин у праві ЄС, Великобританії та України. Доведено, що в європейських країнах відбувається процес фундаментального реформування корпоративного права. Проаналізовано передумови, причини та напрямки реформи. Обгрунтовано необхідність проведення фундаментальної реформи вітчизняного корпоративного права та запропоновано її концепцію, орієнтовану на європейські стандарти. Досліджено правову базу процесу адаптації законодавства України до законодавства ЄС і сформульовано його методологічні засади стосовно корпоративного права. Проведено порівняльно-правовий аналіз права ЄС, Великобританії й України за окремими іститутами, а саме: створення й державна реєстрація товариств, розкриття ними інформації, капітал, корпоративне управління, поглинання, реорганізація, діяльність груп товариств (переважно холдингів). Сформульовано пропозиції щодо вдосконалення корпоративного законодавства України.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)901.40 + Х839(4/8)014 + Х915.232.5-91 + Х999.83 +
Шифр НБУВ: РА344777

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
  

      
8.

Латковська Т.А. 
Фінансово-правове регулювання організації та функціонування банківської системи в Україні та зарубіжних країнах: порівняльно-правовий аналіз: автореф. дис... д-ра юрид. наук: 12.00.07 / Т.А. Латковська ; Одес. нац. юрид. акад. — О., 2008. — 36 с. — укp.

На підставі порівняльно-правового аналізу здійснено комплексне дослідження фінансово-правового регулювання організації та функціонування банківської системи в Україні та зарубіжних країнах. Доведено, що банківська система є важливою ланкою фінансової системи. Визначено сферу фінансово-правового регулювання відносин, що складаються у процесі формування та функціонування установ банківської системи. Досліджено правовий режим виникнення та розвитку інституту центрального емісійного банку та його місце у системі органів державної влади. Розкрито правовий статус Національного банку України як центрального органу державного управління з особливими повноваженнями. Досліджено правовий режим державних банків України. Розкрито фінансово-правові засади діяльності установ банківської системи у разі кредитування та проведення розрахунків і касових операцій. Розглянуто вплив методу фінансово-правового регулювання як превалюючого у галузі відносин, зумовлених діяльністю органів держави у процесі управління організаціями банківської системи та регулювання Національним банком України відносин комерційних банків зі своїми клієнтами. Запропоновано заходи щодо покращання банківського законодавства України та наближення його норм до міжнародних стандартів.

  Скачати повний текст


Індекс рубрикатора НБУВ: Х839(4УКР)921.230.1 + Х839(4/8)212.3 + Х999.83 +
Шифр НБУВ: РА358827

Рубрики:

Географічні рубрики:
  
 

Всі права захищені © Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського